کمکککککک فووووری!!!

danak1

عضو جدید
سلام دوستان
من واقعا مدتیه ک درگیر ی موضوعی هستم ک خیلی ذهنمو مشغول کرده
و همه زندگیم تبدیل شدهبه فکرو فکر و فکر
کسی هست اینجا کمکم کنه
خواهش میکنم

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب مشکلت تو چ ضمیمه ایه،بنویس ،اینجا ماشالا همه جور متخصصی داریم :D

danak1

عضو جدید
توی زمینه ی برخورد مناسب با دوست پسر لجباز و مغرور و یه دنده و خودخواه
ک انقدر دق نده....عذاب نده😬

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب یه نسخه ک نمیشه پیچید واسه این دوستت
بهش بگو ک رفتارش اذیتت میکنه و حست رو مستقیم بهش بگو ،بعدشم اگه باهاش طی کردی ک اگه دوباره فلان کار رو انجام دادی باهات قهرم میکنم یا دیگه باهات بیرون نمیام ،واقعا اون کارو بکن تا حساب کار دستش بیاد و بدونه کار ها و رفتار هاش بدون عواقب نیست ،یکمی جذبه داشته باش (جذاب ترت می‌کنه خخخ)

بعدشم سعی نکن مثل اون بشی ،چون مطمعن باش اگه ببینه مثل خودش شدی باهات کات می‌کنه
(آدم های مثل خودشون رو نمیتونن تحمل کنند ،چون خودمم ی نمه خود خواهم)
خستم حال ندارم بیشتر بگم

اووووم در آخر اینو بگم ک خیلی دنبال این نباش ک دورت بگرده ،چون اگه این اتفاق هم بیفته مقطعیه و همیشگی نیست ،اما خب اینم ی تجربس ،سعی کن لذت ببری ،حرص نخور ،چند سال بعد همش خاطره میشه

danak1

عضو جدید
والا من ی دوستی داریم ک خیلی مشغله کاری و فکری و همه چی داره
ک حدودا دو هفته پیش یهو قاطی میکنه میگه از هم جدا شیم ک به نفع هر دومونه
من کارم زیاده من نمیرسم کنارت باشم
من الم من بلم
تو اذیت میشی کنار من...اینجوری من عذاب میکشم
و بهتره تموم کنیم
الان رفته و دقیقا2هفته است ک هیچ خبری ازش نیس...هیچیه هیچی
چجوری من این موجود لجبازو برش گردونم و بش بگم ک عذاب نمیکشم کنارش

ros21

عضو جدید
به نظر من کسی که میخواد بره رو نباید به زور کنار خودت نگه داری... بذار بره
البته جدایی سخته فکر کنم.
'' قربانی رابطه دختر و پسر دخترا هستند ''

danak1

عضو جدید
اخه کاملم نرفته
میگه ما هنوز دوستیم
با همم بیرون میریم
قرار هم نیس همو بلاک کنیم از جایی
فقط اون بُعد حمایت عاطفی نباشه چون من مشغله هام خیلیه
ب خودمم حتی نمیرسم
الان متو اینستا هم پستامو لایک میکنه هم استوریامو سریع میبینه
ولی چیزی نمیگه

ros21

عضو جدید
اصلا این پسرا یه مشکلی دارن والا، اصلا معلوم نمیشه چی میخوان؟ چکار یه حالا... یا برو یا بمون، که چی این کارا.
یه جمله معروف خطاب به پسرا میگه '' یا دوست دختر خودت یا دوست دختر یکی دیگه. ''
ولی از من بشنو منت کشی نکن. فدای سرت، وقتی برای تو وقت نداره پس برای کی وقت داره بره جا همون؟ :exclaim:
کسیکه دوستت داشته باشه لابه لای تموم مشغله گی ها برات وقت پیدا میکنه.

danak1

عضو جدید
دقیقا این همون جمله ای ک بارها با خودم تکرار میکنم
برا همینم هست تا الان پیام ندادم
انقد ک گریه کردم مردم بخدا
نمیتونم چشممو روی خاطرات ببندم
و ازین طرفم نمیتونم فراموشش کنم
چون مرتب تو اینستا میبینمش
دوستام میگن ی مدت کلا هیچ جا نیا
شاید سراغتو گرفت
نمیدونم چیکار کنم

ros21

عضو جدید
حالا زیاد خودتو ناراحت نکن... ارزش نداره بخاطر همچین موجوداتی گریه کنی،نامردا.
غمگین نباش.:gol:
دلت خواست درد دل کنی من هستم.:heart::gol:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من ی دوستی داریم ک خیلی مشغله کاری و فکری و همه چی داره
ک حدودا دو هفته پیش یهو قاطی میکنه میگه از هم جدا شیم ک به نفع هر دومونه
من کارم زیاده من نمیرسم کنارت باشم
من الم من بلم
تو اذیت میشی کنار من...اینجوری من عذاب میکشم
و بهتره تموم کنیم
الان رفته و دقیقا2هفته است ک هیچ خبری ازش نیس...هیچیه هیچی
چجوری من این موجود لجبازو برش گردونم و بش بگم ک عذاب نمیکشم کنارش

اخه کاملم نرفته
میگه ما هنوز دوستیم
با همم بیرون میریم
قرار هم نیس همو بلاک کنیم از جایی
فقط اون بُعد حمایت عاطفی نباشه چون من مشغله هام خیلیه
ب خودمم حتی نمیرسم
الان متو اینستا هم پستامو لایک میکنه هم استوریامو سریع میبینه
ولی چیزی نمیگه

دقیقا این همون جمله ای ک بارها با خودم تکرار میکنم
برا همینم هست تا الان پیام ندادم
انقد ک گریه کردم مردم بخدا
نمیتونم چشممو روی خاطرات ببندم
و ازین طرفم نمیتونم فراموشش کنم
چون مرتب تو اینستا میبینمش
دوستام میگن ی مدت کلا هیچ جا نیا
شاید سراغتو گرفت
نمیدونم چیکار کنم

دیشب کامل نگفتی ،ک اینطور
ببین ،قضیه کاملا مشخصه ،دوستت میگه کار و .... زیادی داره و نمیتونه کنارت باشه ،و میگه با هم باشیم ولی از نظر عاطفی و..... نه

دوستت اون چیزی رو ک از این رابطه میخواست رو بدست نیاورده ،میتونه از نظر رابطه جنسی باشه یا عاطفی و یا ..... ،واسه همین میگه منی که وقتم کمه و تو هفته تایم کمی رو میتونم به یه دوست خاص اختصاص بدم ،چرا بیام این زمان مهم از نظر خودم رو با کسی باشم ک منو نمیتونه یا نمی‌خواد
ساپورت کنه از جنبه های مختلف ،پس بهتره این زمان رو تلف نکنم ،اگه کسی پیدا شد ،میرم با اون ،اگه کسی مناسبم پیدا نشد ،این زمان کم رو اختصاص میدم به خودم ،چون خود خواهم و همیشه اولویت با خودم و آرامش خودمه ،همیشه اونی ک مهمه منم ،تنها موقعی یه نفر رو از خودم مهم تر میدونم ک اونی ک می‌خوام باشه ،اونی ک خواسته های منو ارضا کنه

از طرفی چون هنوز دوست داره اما از اون طرفم از خودش و تو دلخوره سره اینکه چرا همه چی درست نمیشه و چرا تو اونی ک میخواد نمیشی و همینطور چرا خودش اینقدر مسائل رو سخت میگیره ،ناراحته ،واسه همین نمی‌خواد به صورت کامل ازت جدا بشه ،داره یکم زمان میده ،شاید زمان مشکلات رو حل کنه و همینطور اگه قراره جدایی ای اتفاق بیفته ،یهویی نباشه و یا شایدم ی روزی یه راه برگشتی باقی بمونه

danak1

عضو جدید
خودش همیشه و همیشه بهم گفته ایده الشم
دوستم داره
کنارم ارومه
ازم خوشش میاد
حتی بارها گفته نگرانم اینکه مشغله و کم توجهی من باعث بشه کسی بیاد ک نظر تورو جلب کنه
میگفت بهم اطمینان بده ک همیشه مال منی
منم همیشه این اطمینانو بش میدادم
ازین ک دوسم داشت و براش چیزی کم نذاشتم مطمعنم
ولی این اواخر درگیری کاری براش زیاد پیش اومد کمنم در جریان کامل درگیریش بودم
منتها خیلی بهم فشار اومد کاحوالی ازم نمیپرسه
بهشم گفتم
گفت تو منو درک نمیکنی
نمیدونی من تو چ بدبختی ایم
هزار و یک مشغله و درگیری فکری و اینا دارم
الان بنظرتون با این اوصاف برمیگرده؟

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، فكر مي كنم خيلي مهمه افراد با چه هدفي وارد رابطي بشن ، اينجوري كه به نظر ميرسه رابطه ي شما شايد از نوع دوست اجتماعي بودن هست( به قول بعضي افراد!)، اگر از اين نوع بوده از اسمش معلومه كه مي تونه يك فرد چندتا دوست اجتماعي داشته باشه و مسوليتي در قبال كسي نداره و ميتونه راحت روزي به دلايل مختلف كنار بره! متاسفانه گاهي دوست داشتنها فراتر از يك رابطه ي دوست اجتماعي ميشه معمولا براي دختر اين اتفاق ميفته.
اينكه بعضي دوستان گفتن قهر كنيد و فلان، به نظرم فكر بچگانه اي هست قبل از همه ي اينها عاقل باشيد و وقتي چنين شخصيتي اينقدر براتون مهم شده كه همه ي زندگيتون فكر اون شخص شده يعني به فراتر از دوستي فكر مي كنيد پس احساس رو كنار بزاريد و ريزبينانه با يك ذره بين رفتارهاشون رو بررسي كنيد، به نظرم قبل از اينكه رابطه اي به ازدواج منجر بشه بايد اشتباهات طرف مقابل رو براي خودت بزرگ كنيد چون مطمينا افراد قابل تغيير نيستن و ممكنه در اينده با اون دوباره مواجه بشين.
به نظرم به جاي اينكه ناراحت باشين قبول كنيد كه ممكنه حتي توي انتخاب اين شخص اشتباه كردين ، دوست عزيز در اين زمانه ي ما دوست پيدا كردن كار راحتيه ولي ماندن سخته همه تا دامنه ي كوه رو ميان ولي به قله رسيدن كار همه نيست. حواستون به خودتون و ارزشهاتون باشه اينقدر دخترها ارزشمند هستن كه نبايد ناديده گرفته بشن.
به نظرم اگر چنين شخصي شما رو كامل حذف نكرده شما حتما اينكارو بكنيد و بايد قلبتون براي كسي بتپه كه به معناي واقعي براي شما مي تپه ، حرف رو همه بلدن ولي عمل رو نه!

معمولا شايد پسرا راحت رابطه اي رو شروع مي كنند حتي با يك پيام در تلگرام و هر وقت دوست داشتن رابطه رو تمام مي كنن حتي اگر فقط در حد دوست باشن بايد براي دوستيشون احترام قايل بشن .
به نظرم حرص بخوريد و لذت نبريد چون اخر اين رابطه با چنين شخصي جز ناراحتي بيشتر چيز ديگري نيست.
همه ي اينا نظر منه خوب بهش فكر كنيد شايد درست نباشه .

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرض میکنم ک همه حرفایی ک میزنه راجب خودت درسته و طرف مقابلت هم همین نظر رو در مورد تو داره ،،، اما اگه حق با تو باشه هیچوقت نمیگفت ک بعد حمایت عاطفی نباشه ،پس یه جای کار میلنگه

به قول معروف همیشه تو بسکتبال یه کاکا سیاه جوون تر و فرزتر پشت در ایستاده و منتظره

رو ببین کجا گند زدی ، حرف ها و پیام های بینتون رو اینبار با این دیدگاهی ک گفتم دوباره مرور کن ،شاید متوجه شدی

نه دیگه بر نمیگرده ،پسرا بیشتر مواقع سکوت میکنن تو رابطه و اون حرف و خواسته اصلی شون رو نمی‌زنند ،اما وقتی گفتند و نشد اونی ک باید بشه ،دیگه نمی‌تونند ادامه بدند ،
ممکنه گاهی سراغی ازت بگیره ،اما فقط به عنوان ی دوست معمولی ،دیگه هیچوقت مثل قبل نه نگاهت میکنه و نه مرام میزاره ،فقط ب یاد گذشته و به عنوان کسی ک اون رو خوب میشناسه و درک می‌کنه قبولت داره و باهات وقت میگذرونه ،متاسفم :cool:

danak1

عضو جدید
حرفتون درسته دوست عزیز
منتها به قول شما من انقد وابسته اش شدم ک نمیتونم ب راحتی حذفش کنم
چون این شخص واقعاهمون شخص ایده الی بود ک همیشه بهش فکر میکردم توی ذهنم
دقیقا همون شخص
حالا اینطوری بی دلیل تموم بشه یکم اذیتم میکنه
اخه واقعا هیج مشکلی این وسط وجود نداشت
ن دعوایی شد
ن بحثی
ن فحشی
هیجیه هیچی
دوستمم خودش ادم بشدت احساسی و شکننده ایه
میدونمم چقدر تحت فشار بوده
الان مشکل اصلی من اینکه چرا هنوز تو اینستا منو داره
الان واقعا توی ی برزخم
میترسم بهش بگم ک از توی اینستا میخوام بلاکت کنم
اونم اگه ی درصد قصد برگشت داشته باشه با این حرف من کامل تموم میکنه رابطه رو
در صورتی ک من نمیخام
در مورد شغلشم واقعا درگیری داشته
خودش گفت من نمیخوام اعصاب تو بهم بریزه
این رابطه شده فقط اعصاب خوردی برا تو
و وقتی من ببینم تو حرص میخوری منم عذاب میکشم
من نمیتونم کنارت باشم مثه بقیه
حوصله بیرون رفتن و تولد گرفتن و اینا رو الان تو این برهه از زندگیم واقعاندارم
منم بش گفتم اینا برا من مهم نیس اصلا
ک گفت برا من مهمه
تو لیاقت اینا رو داری
ولی من نمیتونم
تو این برهه از زندگیم حداقل

danak1

عضو جدید
اره
چند باری همینطوری بحثمون شده بود
ک ناراحت بود
گفتم چرا ناراحتی
وقتی تو ناراحتی منم از ناراحتی تو ناراحت میشم
ک گفت ن عزیزم تو خودتو درگیر نکن
من از پس مشکلاتم برمیام
این بار اخر ک دعوای بدی داشت توی محل کارش
بش گفتم چرا ب من نگفتی
گفت دلیل نمیشه من مساعل کاریمو بیام بهت بگم اعصاب توروهم بهم بریزم
ببین چند باره ما داریم روی این مورد بحث میکنیم

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفتون درسته دوست عزیز
منتها به قول شما من انقد وابسته اش شدم ک نمیتونم ب راحتی حذفش کنم
چون این شخص واقعاهمون شخص ایده الی بود ک همیشه بهش فکر میکردم توی ذهنم
دقیقا همون شخص
حالا اینطوری بی دلیل تموم بشه یکم اذیتم میکنه
اخه واقعا هیج مشکلی این وسط وجود نداشت
ن دعوایی شد
ن بحثی
ن فحشی
هیجیه هیچی
دوستمم خودش ادم بشدت احساسی و شکننده ایه
میدونمم چقدر تحت فشار بوده
الان مشکل اصلی من اینکه چرا هنوز تو اینستا منو داره
الان واقعا توی ی برزخم
میترسم بهش بگم ک از توی اینستا میخوام بلاکت کنم
اونم اگه ی درصد قصد برگشت داشته باشه با این حرف من کامل تموم میکنه رابطه رو
در صورتی ک من نمیخام
در مورد شغلشم واقعا درگیری داشته
خودش گفت من نمیخوام اعصاب تو بهم بریزه
این رابطه شده فقط اعصاب خوردی برا تو
و وقتی من ببینم تو حرص میخوری منم عذاب میکشم
من نمیتونم کنارت باشم مثه بقیه
حوصله بیرون رفتن و تولد گرفتن و اینا رو الان تو این برهه از زندگیم واقعاندارم
منم بش گفتم اینا برا من مهم نیس اصلا
ک گفت برا من مهمه
تو لیاقت اینا رو داری
ولی من نمیتونم
شما الان دارين كاملا احساسي به شرايط موجود نگاه مي كنيد ، بايد اينقدر شما رو و افكار شما رو بالا ميدونست كه مشكلاتش رو به شما مي گفت تا اروم بشن، باهاتون مشورت مي كرد، يعني شمارو فقط براي شادي و بيرون رفتن ميخواد؟؟ اتفاقا افراد وقتي با مشكلي مواجه ميشن حتي اگر درون گرا باشن تمايل دارم در اون زمان حرفشونو رو به كسي كه دوستش دارن بزنن تا اروم بشن.
الان ايشون همه ي ايده ال هاي شما رو دارن؟؟ سنجيده عمل كردن در شرايط مختلف ايده ال شما نيست؟؟ موقع شادي همه زيبا هستن ولي در ناراحتي بعد ديگه ي اشخاص رو ميشه ديد. فراموش كردن خاطرات بهتر از خرد شدن و نتيجه بد داشتن هست.

danak1

عضو جدید
اینم بگم ک خودشم میدونست من ایده الشم
همیشه هم اینو میگفت
حتی ب دوستام
ولی تنها دلیلی ک این وسط وجود داشت کارش بودِحتی بهم گفت خیالتم راحت کنم هیچ خیانتی هم در کار نیس

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه هم اینو میگفت
حتی ب دوستام
ولی تنها دلیلی ک این وسط وجود داشت کارش بودِحتی بهم گفت خیالتم راحت کنم هیچ خیانتی هم در کار نیس
ببين دوست عزيز يك لحظه علاقتو كنار بگذاريد چون اگه قراره اينكارو نكنيد گذاشتن اين پست بي فايده است، دوست داريد كه شما رو اميدوار كنيم و بهتون بگيم منتظر باشيد حتما دوستون داره؟ دوست دارين بهتون بگيم رفتارش منطقي بوده؟؟ اگه اينجوري مي خواهيد حتما بگين كه پست نذاريم و منطقي برخوردنكنيم.
دليل نميشه اين فرد خيانت كرده باشه مشكلي نيست از اين بايت ، ولي بايد درست رفتار مي كردن و هميشه بدونيد كه حرف رو همه بلدن توي عمل اينگونه نيست ، وقتي كسيودوس دارين نمي تونيد ازش بي خبر باشيد و حال طرف مقابل براتون مهمه ، ايشون حاضر شدن شما رو ناراحت كنند ، هزار تا كار مي تونستن بكنن ، اين راه درستي نبوده.

danak1

عضو جدید
پس بنظرتون الان بش پیام بدم بگم ک میخوام از توی اینستا بلاکت کنم با تمام احترامی ک برات قاعلم
این دلیلش اصلا این نیس ک تو بد باشی
ولی من نمیتونم چشممو روی اون رابطه ی احساسی ک قبلا با هم داشتیم ببندم و به چشم ی دوست معمولی بهت نگاع کنم
اینو بدم بهش

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه هم اینو میگفت
حتی ب دوستام

ایده آل بودن یه چیزه، آیده آل موندن ی چیز دیگه
طبق حرفایی ک گفتی مغرور ،خودخواه ،لجباز و .... هستش ،پس رفتارش رو توجیه میکنه ،
گفت برا من مهمه
تو لیاقت اینا رو داری
ولی من نمیتونم
این مدل آدم ها کامل گرا هستن،یا همه یا هیچ ،حد وسط و قناعت ندارن ، یا ی رابطه عالی بدون استرس و بیرون رفتن های حسابی و .... ،یا هیچ
مشکل خودشونن،نمیتونن مثل بعضی ها ک مثلا از صفر با یکی شروع میکنن،باشن ، چون لیاقت خودشون رو بیشتر می‌دونن ،همینطور هم نمی‌خوان کس دیگه ای رو شریک این صفر شروع کردن کردن بکنند ، چون مغروره نمی‌خواد کسی کمکش کنه ،خودش میخواد تنهایی انجامش بده ،اما خب اگه میخوای و اگه میتونی قانعش کن ک حداقل کنارش باشی

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
بهتره بعضیا در این مورد اصلا نظر ندن !!!!

همون حرفه من دوباره با مصداق . به هرکس محبت کنی نه تنها محبتت رو با محبت جواب نمیده بلکه با نامردی جوابت رو میده . آره وقتی از ته دل و از روی عشق و علاقه به یکی محبت کنی اون بیشتر ازت فاصله میگیره . این به من ثابت شده است .
واسه کسی محبت کنید که لیاقتش رو داشته باشه . دقت کنید خیلی کم افرادی پیدا میشن که لیاقت محبت و علاقه رو داشته باشن . کسی که برای شما و احساستون ارزشی قائل نمیشه از این رفتارها میکنه . مدام حرف از رفتن میزنه یا مدام میگه من نمیتونم دوسته خوبی برات باشم یا مثلا میگه من به درد تو نمیخورم . در حقیقت وقتی طرف مقابلت از اینجور حرفا میزنه یعنی اینکه کوچکترین ارزشی نه واسه تو و نه واسه احساست داره .

کلام آخر : عشق و علاقه و محبت خودتون رو نگه دارید واسه کسی که لیاقتش رو داره و واسش ارزش قائل میشه و کنارتون می مونه .

لطفا خواهشا از پیامم نقل قول نگیرید.

danak1

عضو جدید
از اینکه مغرور و لجبازه شکی ندارم
خصوصا اینکه بشددددددددت لجبازه بشددددت
حالا من موندم چیکار کنم
از همتون ممنونم واقعا
ولی الان واقعا گیج گیجم
خیلیا میگن صبر کن
خیلیا میگن نه

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس بنظرتون الان بش پیام بدم بگم ک میخوام از توی اینستا بلاکت کنم با تمام احترامی ک برات قاعلم
این دلیلش اصلا این نیس ک تو بد باشی
ولی من نمیتونم چشممو روی اون رابطه ی احساسی ک قبلا با هم داشتیم ببندم و به چشم ی دوست معمولی بهت نگاع کنم
اینو بدم بهش

قرار نیست کسی بهت بگه چکار کنی ،تصمیم نهایی با خودته و خودت هم باید با عواقب تصمیمت کنار بیای
از شروع تاپیک هرچی میگذره تو خورد خورد یه چیزایی میگی بعد مخالفش رو میگی ،البته بعضی چیزا گفتنی نیست و بعضی چیزا رو هم دلت نمیخواد به یاد بیاری چه برسه ب گفتن، اکه ب جواب های ما نگاه کنی هر کدوم با اون یکی فرق می‌کنه!!
پس تصمیم نهایی با خودته

danak1

عضو جدید
بچه هااینم در نظر بگیرین ک من واقعا از ته قلبم دوسش دارم
نمیتونم مثلا یکی بم بگه فراموشش کن
بگم اوکی باشه
شب بعد یلدا دعوامون شد ک گفت ببین مثلا همین دیشب همه با دوستاشون رفتن بیرون ولی من نمیتونم...حوصله اشو ندارم و شدم مایه سرافکندگی تو
ک گفتم اصلا اینجوری نیس بخدا
اینم بگم ک خیلی مهربون بود
کافی بود من کمترین ناراحتی داشته باشم سریع میگفت بپوش بیام ببرمت دکتر...یا مثلا ساعت1شب من حالم بد شد اومدم دنبالم منو برد دکتر کلی دلداری داد و کمکم کرد و خرید و...
یا ااینکه حواسش بهم بود ک وفا میری بیرون بهم بگو نگرانت میشم
در جریانم بذار همیشه ک نگرانت نشم
وقتی هم رسیدی خبر بهم بده

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهتره بعضیا در این مورد اصلا نظر ندن !!!!

همون حرفه من دوباره با مصداق . به هرکس محبت کنی نه تنها محبتت رو با محبت جواب نمیده بلکه با نامردی جوابت رو میده . آره وقتی از ته دل و از روی عشق و علاقه به یکی محبت کنی اون بیشتر ازت فاصله میگیره . این به من ثابت شده است .
واسه کسی محبت کنید که لیاقتش رو داشته باشه . دقت کنید خیلی کم افرادی پیدا میشن که لیاقت محبت و علاقه رو داشته باشن . کسی که برای شما و احساستون ارزشی قائل نمیشه از این رفتارها میکنه . مدام حرف از رفتن میزنه یا مدام میگه من نمیتونم دوسته خوبی برات باشم یا مثلا میگه من به درد تو نمیخورم . در حقیقت وقتی طرف مقابلت از اینجور حرفا میزنه یعنی اینکه کوچکترین ارزشی نه واسه تو و نه واسه احساست داره .

کلام آخر : عشق و علاقه و محبت خودتون رو نگه دارید واسه کسی که لیاقتش رو داره و واسش ارزش قائل میشه و کنارتون می مونه .

لطفا خواهشا از پیامم نقل قول نگیرید.

نقل قول گرفتم ک بدونی ،شرکت هر کس تو ی تاپیک تصمیمش با تو نیست پسر :D
باشه دفعه بعد اگه مؤدب تر بودی نمی‌گیرم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رفتارتو عوض کن اون ب کسی جز تو نمیتونه فکر کنه
ی جای رفتارت اشتباهه