کمکم کنید

بندری

عضو جدید
درمورد دانشگاه آزاد شاهرود سوال دارم. 1- میزان پذیرش رشته استخراج 2- میزان شهریه این رشته:(:(:(

آخرین ویرایش:

popgame

عضو جدید
مطمئن باش نخونده قبولی !!!!!
پارسال 320 نفر در این رشته قبول شدن که آخرین تراز اون 4000 بود!!!!!
حالا دیگه خودت قضاوت کن!!!!

Man_Of_Mine

عضو جدید
دوست عزیز میزان پذیرش در تمامی دانشگاه های ایران حدود %90 از شرکت کنندگان است
به مرور زمان معنی و مفهوم کنکور کم رنگ خواهد شد (مثل آمریکا و سایر کشور های صنعتی)
من گرایش اکتشاف این رشته هستم!
میزان شهریت ترمی حدودا 700 در می آید
رشته معدن واحد عملی زیاد داره
و به نظر من کانی 1 و کانی 2 سنگ 1 و سنگ 2 و زمین اقتصادیی که این رشته داره هیچ رشته ایی نداره! اگر واقعا قصد خواندن داری بیا! درب دانشگاه ها باز شده! فارق التحصیلی با خودتون

popgame

عضو جدید
دوست عزیز میزان پذیرش در تمامی دانشگاه های ایران حدود %90 از شرکت کنندگان است
به مرور زمان معنی و مفهوم کنکور کم رنگ خواهد شد (مثل آمریکا و سایر کشور های صنعتی)
من گرایش اکتشاف این رشته هستم!
میزان شهریت ترمی حدودا 700 در می آید
رشته معدن واحد عملی زیاد داره
و به نظر من کانی 1 و کانی 2 سنگ 1 و سنگ 2 و زمین اقتصادیی که این رشته داره هیچ رشته ایی نداره! اگر واقعا قصد خواندن داری بیا! درب دانشگاه ها باز شده! فارق التحصیلی با خودتون
دوست عزیز سلام و به خاطر نظری که دادید از شما ممنونم
من میخواستم منظور شما از این که گفتید ((به نظر من کانی 1 و کانی 2 سنگ 1 و سنگ 2 و زمین اقتصادیی که این رشته داره هیچ رشته ایی نداره!)) رو بدونم !!!!
آیا منظور شما اینه که این درسها سخته یا اینکه این درسها جالب میباشند !!!!
لطفا یک مقدار در این مورد توضیح دهید
ممنونم:gol:

ali.siama

عضو جدید
دوست عزیز سلام و به خاطر نظری که دادید از شما ممنونم
من میخواستم منظور شما از این که گفتید ((به نظر من کانی 1 و کانی 2 سنگ 1 و سنگ 2 و زمین اقتصادیی که این رشته داره هیچ رشته ایی نداره!)) رو بدونم !!!!
آیا منظور شما اینه که این درسها سخته یا اینکه این درسها جالب میباشند !!!!
لطفا یک مقدار در این مورد توضیح دهید
ممنونم:gol:
سلام
منم موافقم.البته من رشته استخراج هستم و فقط سنگ و کانی 1 و زمین اقتصادی را داشتم اما این 2تا درس خیلی قشنگه.ما را به زمین نزدیک تر می کنه و مهندس معدن باید با زمین کاملا آشنا باشه.
و باید بگم امروزه همه ی رشته ها پذیرش بالایی دارند و کسایی موفق هستند که علاوه بر درس کارای تحقیقاتی و مطالعاتی داشته باشند.