کمک، بازیابی اطلاعات(recovery)

ali.engiin

عضو جدید
با عرض سلام

میخواستم بپرسم که چه جوری بدون استفاده از نرم افزار و فقط به کمک خود ویندوز میشه فایل های پاک شده رو بازیابی کرد؟

ممنون میشم کمک کنید.

javad123javad

عضو جدید
بستگي به سيستم عاملت داره...اگه xpباشه نمي شه و بايد از نرم افزار استفاده كني...در ورژن هاي قديمي تر ويندوز دستورundelete در خط فرمان وجود داشت كه فايل رو بازيابي مي كرد.

ali.engiin

عضو جدید
سیستم عاملم xp
پس اگه برنامه خوب سراغ دارید معرفی کنید
برنامه ای که واقعا جواب بده چون من چند تا برنامه امتحان کردم که باید یکی دو ساعت پردازش کنه آخرش هم فقط اسم فایل هارو نشون میده و نمیتونه درست بازیابی کنه

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
بهتره در صورت از دست دادن اطلاعات سريعا سيستم رو خاموش كرده و با يه سيستم ديگه سعي كنيد اونو بازيابي كنيد.در سيستم دومي نبايد system resotre , recycle ذهد اجازه نوشتن روي درايوها رو داشته باشن.
اگه اينطوري باشه امكان بازيابي خيلي زياده در ساير مواقع تعداد فايلهاي بازيابي شده كمتر خواهد بود
برنامه هايي كه پيشنهاد! مي شه
easy recovery
recuva
undelete file
recover my files
,....

javad123javad

عضو جدید
من خودم با برنامه Recover My Filesكار كردم....بازيابي اطلاعاتش بسيار خوبه...به شرط اينكه تو ذرايو مورد نظر مجدداً بازنويسي نكرده باشين...

shovaleye

عضو جدید
موقع پاک شدن ناخواسته اطلاعات باید
1-سیستم رو خاموش نکنی.
2-داخل درایوی که فایل پاک شده قرار داشت فایل جدید نریزی چون باعث میشه که فایل جدید جایگزین فایل پاک شده بشه.
3-نرم افزار Active@ File Recovery 7.1 Build 901 for Windows رو نصب کنی و فایل هات رو بازیابی کنی.
برای بازیابی حرفه ای باید نرم افزار نصب کنی.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام

میخواستم بپرسم که چه جوری بدون استفاده از نرم افزار و فقط به کمک خود ویندوز میشه فایل های پاک شده رو بازیابی کرد؟

ممنون میشم کمک کنید.
با سلام
دوست عزیز حرفه ای های Recovery نرم افزار O&O رو تیر آخر ترکش خودشون در سیستم اولیه بازیابی توسط نرم افزار دارند . من هم همین رو به شما پیشنهاد می کنم .
ضمنا در صورتی که بعد از پاک شدن فایل دوباره در اون درایو اطلاعات کپی کردید (Over Write) شانس شما برای بازیابی پائین می آد . البته به معنی عدم بازیابی اطلاعات نیست .
شما هم این نرم افزار رو چک کنید . شاید مشکلاتون حل شد .

HESLER

عضو جدید
كسي ميدونه تمامي اطلاعات از مموري كارت گوشيو چطوري ميشه پاك كرد؟؟ آيا با چند بار پر كردن كامل مموري و پاك كردن اطلاعات قبلي بطور كامل پاك ميشه؟؟؟ لطفا اگه واقعا بلدين جواب بدين

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسي ميدونه تمامي اطلاعات از مموري كارت گوشيو چطوري ميشه پاك كرد؟؟ آيا با چند بار پر كردن كامل مموري و پاك كردن اطلاعات قبلي بطور كامل پاك ميشه؟؟؟ لطفا اگه واقعا بلدين جواب بدين

هیچ وقت پاک نمی شه..............