کمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممک

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها میشه بگید پژوهشگاه مواد و انرژی چطوره؟کلا

ceramic.blog

عضو جدید
سلام.
خوبه !
امکاناتش تو رشته مواد به خصوص سرامیک، بدون هیچ شک و تردیدی، تو ایران منحصر بفرد هست و عالی.
خیلی از دانشجوهای دانشگاهای تهران برا پروژه هاشون اونجان.
کوره های دما بالا، تست های مکانیکی و میکروسکوپ ها خوب هستن واقعاً . کادر آزمایشگاهی قوی داره.
مشکلش فاصله ش از تهران هست .

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
دقیقا چی میخواین بدونین؟
پژوهشگاه واسه سرامیک در حال حاضر نسبت به بقیه جاها بهتره، ولی باز مشکلات خودشو داره ...
من دانشجوی اونحام، دقیق بگین چی میخواین بدونین شاید بتونم کمکتون کنم.

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
دقیقا چی میخواین بدونین؟
پژوهشگاه واسه سرامیک در حال حاضر نسبت به بقیه جاها بهتره، ولی باز مشکلات خودشو داره ...
من دانشجوی اونحام، دقیق بگین چی میخواین بدونین شاید بتونم کمکتون کنم.

من دانشجوی مهندشی شیمی ام.الان صنعتی درس میخونم برای تکمیل ظرفیت انرژی های تجدید پذیر پژوهشگاه ظرفیت داده.نمیدپونم بزنم یا نه

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دانشجوی مهندشی شیمی ام.الان صنعتی درس میخونم برای تکمیل ظرفیت انرژی های تجدید پذیر پژوهشگاه ظرفیت داده.نمیدپونم بزنم یا نه
واقعیتش چون من رشتم مواد دقیق نمیدونم تو رشته انرژی کدوم دانشگاه بهتره. ولی واسه سرامیک پژوهشگاه میشه گفت بهترین هستش.
به طور کلی هم میتونم بگم شاید پژوهشگاه از نظر دروس تئوری سطحش متوسط باشه، ولی برای کارهای عملی و پروژه واقعا خوبه. امکاناتش در حد قابل قبوله و طرز برخورد با دانشجو هم حرف نداره و عالیه ... از طرفی حدود 80نفر هیئت علمی داره (که مدرکشون سرامیک، متالوژی، شیمی، فیزیک هستش) و از این بابت تو زمینه های خیلی زیادی کار تحقیقاتی انجام میشه و برای انتخاب پروژه دستتون بازتره.
ولی همونطور که گفتم اینجام مشگلات مربوط به خودشو داره و ایده آل نیس. ولی کلا خوبه.

بالا