کل کل دخترا وپسرا

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
هه اره به گوش ماهم ررسیده پسرا ابرو بر میدارن و گوشواره میندازن ساید یه زره به چشم بیان منزجرا
قا نع شدین

دخترا خالکوبی می کنن رو کجای دلمون بزاریم ؟؟

نگار88

کاربر بیش فعال
ما پسرا از طرف خدا زیبایی داریم:biggrin: نه مثل شما که فقط دو ساعت آرایشتون طول میکشه.. تا خوشگل شید....:biggrin:
خداییش خوب قانعتون کردم...;)

نه داداش اشتباه نکن همه دخترا اونا نیستن که یه من آرایش بمالن تا به چشم بیان ( البته قصد توهین ندارم به کسی) من خدادادی خوشتیپم ;):biggrin: خدایی خودت بگو اگه کارای دخترا بده واسه چی پسرا خودشونو به آب و آتیش میزنن عین ما بشن ابرو بر میدارن مو رنگ می کنن صبح به صبح تافت می زنن:biggrin: نه وجدانا بگو

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه داداش اشتباه نکن همه دخترا اونا نیستن که یه من آرایش بمالن تا به چشم بیان ( البته قصد توهین ندارم به کسی) من خدادادی خوشتیپم ;):biggrin: خدایی خودت بگو اگه کارای دخترا بده واسه چی پسرا خودشونو به آب و آتیش میزنن عین ما بشن ابرو بر میدارن مو رنگ می کنن صبح به صبح تافت می زنن:biggrin: نه وجدانا بگو

از اعتماد به نفست خوشم اومد:smile::D

نگار88

کاربر بیش فعال
اینایی که شما مطرح کردین شاعس لطفا بیش از این بهش دامن نزنید با تشکر:biggrin:

عذر میخوام شایعه است؟؟؟؟؟ وا حسرتا وا دروغا وا اسفا واویلا .....:w25::w15::w25::w15::w25::w15:ما کلا دروغ گو نیستیم ولی اگه شما میخواین چشمتونو رو حقیقت ببندین چشم من دیگه حرفی ندارم:w07:

amir.18.99

عضو جدید
هه اره به گوش ماهم ررسیده پسرا ابرو بر میدارن و گوشواره میندازن ساید یه زره به چشم بیان منزجرا
قا نع شدین
اونایی که این کارارو میکنن به ماماناشون رفتن یا خیلی ماماناشونو دوست دارن....:biggrin:
قانع شدی...

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:D

S&M R

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خبره؟ بگين ما هم داد و بيداد كنيم:biggrin:

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز