کشیش و جزیره آدمخواره ها

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w19:
کسی میدونه کشیش و جزیره آدمخواره ها تو هوش مصنوعی چیه ؟؟؟؟ من تا حالا اینو نشنیده بودم ...
:wallbash:

آخرین ویرایش:

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نشنیدم.
ولی هوش مصنوعی اسم یک فیلمه که ظاهرا این جریان ارتباطی هم باهاش نداره،اینو گفتم که بدونی!

linux_0011

عضو جدید
منم نشنیدم.
ولی هوش مصنوعی اسم یک فیلمه که ظاهرا این جریان ارتباطی هم باهاش نداره،اینو گفتم که بدونی!

شما چقد باهوشی!!!!!:biggrin:
هوش مصنوعی یکی از دروس رشته کامپیوتره.همچنین یکی از گرایشای ارشد

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نشنیدم.

شما که نشنیدید لطفا نظر ندین :wallbash: :wallbash:

شما چقد باهوشی!!!!!:biggrin:
هوش مصنوعی یکی از دروس رشته کامپیوتره.همچنین یکی از گرایشای ارشد
:w30:

Reyhane

عضو جدید
مسئله کشيش‌ها و آدمخوارها

مسئله کشيش‌ها و آدمخوارها

مسئله کشيش‌ها و آدمخوارها:

سه کشيش و سه آدم خوار در يک طرف رودخانه قرار دارند و هم چنين قايقي که قادر است يک يا دو نفر را حمل کند. راهي را بيابيد که هر نفر (همه) به سمت ديگر رودخانه برود، بدون آنکه تعداد کشيش‌ها در يکجا کمتر از آدم خوارها شود.

حالات: يک حالت شامل يک دنبالة مرتب شده از عدد است که تعداد کشيش‌ها، تعداد آدمخوارها و محل قايق در ساحلي از رودخانه که از آنجا مسئله شروع شده را نمايش مي‌دهد.

عملگرها: از هر حالت، عملگرهاي ممکن يک کشيش، يک آدمخوار، دو کشيش، دو آدمخوار، يا يکي از هر کدام را در قايق جا مي‌دهند.

آزمون هدف: رسيدن به حالت(0و 0 و 0).

هزينه مسير: تعداد دفعات عبور از رودخانه.

در لينک زير حل شده ;)

حل مسئله کشيش‌ها و آدمخوارها به روش هاي مختلف

:gol:

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز

[FONT=&quot]خواستن توانستن است ..... پیداش کردم تو این سایت
[/FONT]

http://artificial.ir//

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز

سه کشيش و سه آدم خوار در يک طرف رودخانه قرار دارند و هم چنين قايقي که قادر است يک يا دو نفر را حمل کند. راهي را بيابيد که هر نفر (همه) به سمت ديگر رودخانه برود، بدون آنکه تعداد کشيش‌ها در يکجا کمتر از آدم خوارها شود.

حالات: يک حالت شامل يک دنبالة مرتب شده از عدد است که تعداد کشيش‌ها، تعداد آدمخوارها و محل قايق در ساحلي از رودخانه که از آنجا مسئله شروع شده را نمايش مي‌دهد.

عملگرها: از هر حالت، عملگرهاي ممکن يک کشيش، يک آدمخوار، دو کشيش، دو آدمخوار، يا يکي از هر کدام را در قايق جا مي‌دهند.

آزمون هدف: رسيدن به حالت(0و 0 و 0).

هزينه مسير: تعداد دفعات عبور از رودخانه.

در لينک زير حل شده ;)

حل مسئله کشيش‌ها و آدمخوارها به روش هاي مختلف

:gol:
:w30:

taghtagh_666

عضو جدید
میمون و موز

میمون و موز

سلام . من دارم دربدر دنبال این مسئله میگردم:
میمونی در اتاقی قرار دارد. قد میمون 1 متر و 20 و در ارتفاع 18 متر و 70 سانتی متری موز قرار دارد. فقط می تواند چند جعبه روی هم قرار دهد تا به ان برسد . جعبه ها 30و40و...و100سانتی متری.
چند تا جعبه باید روی هم بذاره تا به موز برسه ؟ این برنامه را فرموله کرده و حل کنید ؟
باید به یکی از زبان های برنامه نویسی باشه . حالا هرچی
کمکم کنیییییییییییییییییییییییییییییییییییید .

بالا