کسایی که می خوان خونه داشته باشن بیان اینجا به هم انرژی بدیم

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بیاین عکس خونه هامون رو اینجا بذاریم و به هم دیگه انرژی بدیم.
هرکسی یه خونه ای رو دوست داره. منم یه خونه باغی دوست دارم که وسطش یه ساختمون یه طبقه باشه که درهای بزرگ شیشه ای داشته باشه. شما چطور؟
تازه یه مش رحمت هم با زیور دارم. به خصوص زیور. آره خانوم جان.

آخرین ویرایش:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بیاین عکس خونه هامون رو اینجا بذاریم و به هم دیگه انرژی بدیم.
هرکسی یه خونه ای رو دوست داره. منم یه خونه باغی دوست دارم که وسطش یه ساختمون یه طبقه باشه که درهای بزرگ شیشه ای داشته باشه. شما چطور؟
تازه یه مش رحمت هم با زیور دارم. به خصوص زیور. آره خانوم جان.

سلام به دوست گرامی و عزیزمون سیما خانم
بهترین کار ممکن رو انجام دادید ازتون ممنونیم امیدوارم که در زمان مشخص شده شما به خواسته ی خونه ی مورد علاقتون برسید انشاالله:smile:
سیما خانم هدفم خونه ام رو با تمام جزییاتش چندین بار پاکنویس کردم در نهایت اونی که دوست داشتم رو نوشتم دقیقا 2 صفحه A4 هر وقتم برای کسی میخونمش دقیقا میتونه لمس کنه که دارم از چی حرف میزنم!!!
خونه ام دوبلکسه وقتی از پله ها پایین میایی دست راستت یه شومینه است که روی شومینه عکس بزرگی از خواننده مورد علاقه ام زدم البته اون عکس رو من باهاش تو یه کنسرت انداختیم:smile: دو قدم به سمت راست که میری کنار دیوار یه تلویزیون سونی مشکی رنگ که زیرش یه سیستم پخش گذاشتم و وقتی که دارم به خونه ام نگاه میندازم آهنگ کدوم شاعر کدوم عاشق کدوم مرد رو داره پخش میشه!;):gol::gol:;)
این قسمتی بود از هدف خونه ام:gol:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوست گرامی و عزیزمون سیما خانم
بهترین کار ممکن رو انجام دادید ازتون ممنونیم امیدوارم که در زمان مشخص شده شما به خواسته ی خونه ی مورد علاقتون برسید انشاالله:smile:
سیما خانم هدفم خونه ام رو با تمام جزییاتش چندین بار پاکنویس کردم در نهایت اونی که دوست داشتم رو نوشتم دقیقا 2 صفحه A4 هر وقتم برای کسی میخونمش دقیقا میتونه لمس کنه که دارم از چی حرف میزنم!!!
خونه ام دوبلکسه وقتی از پله ها پایین میایی دست راستت یه شومینه است که روی شومینه عکس بزرگی از خواننده مورد علاقه ام زدم البته اون عکس رو من باهاش تو یه کنسرت انداختیم:smile: دو قدم به سمت راست که میری کنار دیوار یه تلویزیون سونی مشکی رنگ که زیرش یه سیستم پخش گذاشتم و وقتی که دارم به خونه ام نگاه میندازم آهنگ کدوم شاعر کدوم عاشق کدوم مرد رو داره پخش میشه!;):gol::gol:;) این قسمتی بود از هدف خونه ام:gol:
چه باحال.
منم بعضی وقتا تو باغمون با بچه هام بازی می کنم. تو آفتاب پشت اون پنجره های بلند میشینم و واسشون قصه می گم.راستی خونه منم دوبلکسه. چه بامزه. اگه بتونم بازم از خونمون عکس می ذارم. ایشالا یه روز همتونو دعوت میکنم خونمون.
این کنسرت رو هستم. خیلی جالب بود. ایده های جدیدی گرفتم. خوشم اومد.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينجا چه خبره؟
وام ميدن ؟‌
نه وام نمیدن انرژی میدن. اگه شما هم خونه می خواین بیاین اینجا و مشخصات خونتون رو بنویسید تا به همین بهانه هم شده آرزوتون رو به کائنات عرضه کنید. ضرر که نداره یه وقت دیدی شد. ها؟
آرزو بر جوونو نوجوون عیب نیست!;)
منم موافقم ولی آرزو بر هیچکس عیب نیست. فقط باید بدونی چجوری آرزوت رو تو مسیر برآورده شدن قرار بدی.
نوشته های شما دو نفر رو که دیدم اومدم که همه چی رو پاک کنم و تاپیک رو حذف. اما این چیزیه که من می خوام شاید شما جور دیگه ای زندگی می کنید.

sahragol

عضو جدید
من و شوهرم در حالی که هنوز قسط وامهای ازدواج مون تموم نشده بود و با 4 ملیون 1 خونه 70 متری رهن کرده بودیم (5سال پیش ) 2 سال بعدش تونستیم 1 خونه 100 متری لوکس بخریم (50 ملیون)که چیزی شبیه معجزه بود (وام توانگر کند کارمند را ) که الآن با این نرخ تورم شده 100 ملیون تو شهر تبریز
خواستن توانستن است خدا به همه زوج های جوان قسمت کند انشا ال....

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من و شوهرم در حالی که هنوز قسط وامهای ازدواج مون تموم نشده بود و با 4 ملیون 1 خونه 70 متری رهن کرده بودیم (5سال پیش ) 2 سال بعدش تونستیم 1 خونه 100 متری لوکس بخریم (50 ملیون)که چیزی شبیه معجزه بود (وام توانگر کند کارمند را ) که الآن با این نرخ تورم شده 100 ملیون تو شهر تبریز
خواستن توانستن است خدا به همه زوج های جوان قسمت کند انشا ال....
آفرین سحرگل جونم. همیشه امید به خدا و تلاش می تونه راه های موفقیت رو برای آدم باز کنه. ایشالا خدا هر چی می خواین بهتون بده.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها انرژی هرکس برای دیگران میتونه بسیار کارساز باشه. یعنی هر کسی میتونه یه ساپورت خوب و قوی واسه بقیه باشه که توی این میدان انرژی خودش هم استفاده زیادی می کنه. پس خواهش میکنم حمایت کنید نه شکایت.
ضمنا بقیتون همه خونه دارین؟ خونه دلخواهتون؟ خوش به حالتون.
شایدم داشتن خونه رو خیلی بعید می دونین آره؟؟ نگین اینو که خیلی از جذبی بودن دور میشید.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرسی از انرژی مثبتتون:smile:
نوشته قرمز رنگ امضاتون رو میشه ترجمه کنید!;)
وای اگه میشد تا صبح تشکر میکردم. یادم رفت منم میخواستم همینو بگم. این حرفه جان لاک توی سریال lost بود که به من نگو چه کار نمی تونم بکنم.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه وام نمیدن انرژی میدن. اگه شما هم خونه می خواین بیاین اینجا و مشخصات خونتون رو بنویسید تا به همین بهانه هم شده آرزوتون رو به کائنات عرضه کنید. ضرر که نداره یه وقت دیدی شد. ها؟
باشه مشكلي نيست...فقط يه سوال؟
شما به هر چي ميخواستين رسيدين كه اومدين اول از همه از خونه شروع كردين ؟
يه چيزه ديگه....همه ي آرزوها كه مادي نيستن....به كائنات چي بگم ؟
بگم ماشين ميخوام....خونه ميخوام !
بهم نميخنده...!
نميگه اين يكي رو نگاه كن....لَنگِ 2 متر جاست.....همش ميخواد حرص بزنه ؟!
يه جيزي آرزو كنيم كه فراتر از چند تا كاغذ پولي باشه.....ارزشش رو داشته باشه كه به زمين و زمون بگيم.....روزي رو خدا ميرسونه.....هر بي پناهي هم خدايي داره...هر گُشنه اي رو هم روزيشو خدا بهش ميرسونه
ببخشيد اين نظر من بود....
منم بدم نمياد كه فلان خونه رو داشته باشم....آدمه سيري هم نيستم ولي حرفم چيزه ديگه ايه.....شايد من اشتباه دارم ميرم...اما كائنات اينقدر بزرگ هست كه 2 مترش هم به ما برسه....
اگه يه جوره ديگه بخوام بگم شايد بتونم اينجوري بگم كه ايران كه يك ميليون و ششصد و نود و هشت هزار و اندي متر مربع است ...به اين بزرگي 1 مترش هم ماله ما نيست ....ولي همه ي اينا اگه بخواد بشه ميشه....براي بدست آوردن آرزو ها بايد براي بدست آوردنشون هم تلاش كني.....واي فلان خونه عشقه منه ، 1000 بار هم اگه در روز تكرار شود و قدمي براي اون حركت نشه سرانجام هيچي....فرد ميمونه و آرزوش
ببخشيد زياد دازم طولانيش ميكنم ...فقط دوست دارم نظر خودم رو بگم....مثلا" من نقاشي كشيدن رو دوست دارم....وقتي حركتي رو اين علاقت نزني 10 سال هم اين رو تكرار كني كه من نقاشي كشيدن رو دوست دارم....طرف نقاش نميشه ......بايد بره دنباله نقاشي تا نقاش بشه........
هر جا باشين خوش باشين و هر چي كه بخواين رو بدست بيارين..آرزوي موفقيت

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهم نميخنده...!
يه جيزي آرزو كنيم كه فراتر از چند تا كاغذ پولي باشه.....ارزشش رو داشته باشه كه به زمين و زمون بگيم.....روزي رو خدا ميرسونه.....هر بي پناهي هم خدايي داره...هر گُشنه اي رو هم روزيشو خدا بهش ميرسونه
منم بدم نمياد كه فلان خونه رو داشته باشم....آدمه سيري هم نيستم ولي حرفم چيزه ديگه ايه.....شايد من اشتباه دارم ميرم...اما كائنات اينقدر بزرگ هست كه 2 مترش هم به ما برسه....
اگه يه جوره ديگه بخوام بگم شايد بتونم اينجوري بگم كه ايران كه يك ميليون و ششصد و نود و هشت هزار و اندي متر مربع است ...به اين بزرگي 1 مترش هم ماله ما نيست ....ولي همه ي اينا اگه بخواد بشه ميشه....براي بدست آوردن آرزو ها بايد براي بدست آوردنشون هم تلاش كني.....واي فلان خونه عشقه منه ، 1000 بار هم اگه در روز تكرار شود و قدمي براي اون حركت نشه سرانجام هيچي....فرد ميمونه و آرزوش
ببخشيد زياد دازم طولانيش ميكنم ...فقط دوست دارم نظر خودم رو بگم....مثلا" من نقاشي كشيدن رو دوست دارم....وقتي حركتي رو اين علاقت نزني 10 سال هم اين رو تكرار كني كه من نقاشي كشيدن رو دوست دارم....طرف نقاش نميشه ......بايد بره دنباله نقاشي تا نقاش بشه........

سلام دوست خوبم. این حرف شما دغدغه معقولیه و می تونه جای بحث باشه. اما من الان باید برم جایی. فقط خواستم بدونید حرفتون رو خوندم و نظرتون برام محترمه.

دوست دارم نظر بقیه دوستامون رو بخونم. بچه ها بیایید نظرتون رو بگید. حرف جالبی زده این دوستمون.

فقط یه نکته میگم اونم اینه که من خودم چیزای خیلی زیادی خواستم و بهشون رسیدم دیدم که خدا چجوری مسیرم رو برام هموار میکنه چه مادی چه معنوی. من معتقدم داشتن مادیات در سطح بالا دلیلی بر دوری از معنویات نیست. واسه همینم من خیلی چیزا می خوام از خدا. این تنها یه دونشه. هدف اصلیم هم یه چیز دیگه است و اتفاقا معنوی هم هست.
خیلی هم فکرکردم که همچین تاپیکی بزنم یا نه. هرچند با توجه به استقبال بالا:eek: به نظرم نباید این کار رو میکردم.

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهم نميخنده...!
دوست عزیز
حرفهای زیبای شما با اینکه کاملا معقول هست ولی بر امده از عدم شناختتون نسبت به این قانون بزرگ یعنی قانون جذبه
دوست خوبم
در مورد این که میفرمایید برای رسیدن به چیزی باید تلاش کرد حرف شما متین
اما نکته مهم کجاست؟
اینجاست که ما همیشه برای رسیدن به اهدافمون که گاه بسیار بزرگ و متعالی هم هستن راهی برای رسیدن بهشون در ذهن نداریم زمانی که با تمام وجود اون هدف رو تکرار میکنیم و میطلبیمش به معنای واقعی و با وجودمون صداش میکنیم چیزی از دل اون افکار پدید میاد و راهی برامون باز میشه برای رسیدن راحتتر و مناسبتر به اون هدف
چطور جزء کائنات هستید ؟کائنات سریعترین و راحتترین و بهترین راه بین شما و هدفتون رو میشناسه
اگر دقت کرده باشید انسانهای عادی زمانی که اهدافشونو مطرح میکنن البته اگر جرات مطرح کردنشو داشته باشن با آه یا کاش اونو مطرح میکنن
معلومه که کائنات اهدافی رو به مقصد میرسونه که حد اقل صاحب اون هدف خودش ایمان به هدفش داشته باشه اما زمانی که شل و وارفته از ارزوهاش بگه کائنات اونو کمرنگ و غیر قابل اعتنا میبینه پس در حقیقت رسیدن به اون هدف با کمک مستقیم کائنات روبرو نمیشه و در حقیقت ملغی میشه
شما دووس دارید نقاش بشید این حسو تو وجودتون پرورش میدید ازش لذت میبرید خودتونو میبینید که یه روز یه گالری زدید و نقاشیهای زیباتونو در معرض دید قرار دادید اون وقته که کائنات به احساسات زیبای شما جواب میده و راهی رو براتون آشکار میکنه خودش برنامه شما رو تنظیم میکنه طوری که حتی تصورشم نمیکردید
مثلا ممکنه شما رو با یه نقاش معروف اشنا کنه چیزی که مردم میگن خیلی تصادفی من اینی شدم که الان میبینید اما تصادفی در کار نیست وین دایر این موضوع رو به قشنگی در کتاب "الهام ندای درونی شما "مطرح کرده البته در ترجمه اسم کتاب "ندای درونی شما "شده
برداشت شخصی و ساده من ازین حالت کائنات اینه که خداوند به ما به مانند پدری عاشق نگاه میکنه که فرزندش برای رسیدن به چه چیزی ذوق میکنه چه زمانی احساس خوشایندی داره شعف فرزندشو میبینه و دوس داره اون همیشه در همین حال باشه پس اون وقته که در یه زمان مناسب اون ارزوی فرزندشو محقق میکنه و مثل یه هدیه تقدیمش میکنه
وای که این خدا چقدر ماهههههه
این خواسته ها میتونه درجات متفاوتی داشته باشه که چون خیلی حرف زدم در یه موقعیت دیگه در مورد انواع ارزو صحبت میکنم
ممنونم ازینکه سعه صدر به خرج دادید و حرفای بنده رو گوش کردید
شاد باشید و ارام و غنی

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم. این حرف شما دغدغه معقولیه و می تونه جای بحث باشه. اما من الان باید برم جایی. فقط خواستم بدونید حرفتون رو خوندم و نظرتون برام محترمه.

دوست دارم نظر بقیه دوستامون رو بخونم. بچه ها بیایید نظرتون رو بگید. حرف جالبی زده این دوستمون.

فقط یه نکته میگم اونم اینه که من خودم چیزای خیلی زیادی خواستم و بهشون رسیدم دیدم که خدا چجوری مسیرم رو برام هموار میکنه چه مادی چه معنوی. من معتقدم داشتن مادیات در سطح بالا دلیلی بر دوری از معنویات نیست. واسه همینم من خیلی چیزا می خوام از خدا. این تنها یه دونشه. هدف اصلیم هم یه چیز دیگه است و اتفاقا معنوی هم هست.
خیلی هم فکرکردم که همچین تاپیکی بزنم یا نه. هرچند با توجه به استقبال بالا:eek: به نظرم نباید این کار رو میکردم.
سیما جان ازت خیلی ممنونم که این تاپیکو زدی :gol:
عزیزم اصلا این طور فکر نکن که نباید این کارو میکردی کاری که برات ارزشمند بوده با ایمان کامل جلو ببر:victory:
مثلا همین تاپیک باعث شد تا من خیلی انرژی بگیرم :w40:
فقط یه چیزی شما خونه میخوای من ماشین میخوام اجازه هست اینجا خواسته امو بذارم ؟:redface:
خیلی هم مطمئنم که بهش میرسما
موفق باشی دوست گلم:gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به شما دوست گرامی
با احترام به همگی
دوست عزیز بعد از ساخته شدن فیلم راز یه نقدی در مورد اینکه کشورهای سازنده براساس نیاز کشورهای جهان سومی فیلمی رو ساختن خوندم خیلی جالب بود چرا که اونها خیلی کارشناسانه به موضوع نگاه انداخته بودن و یکی از اپشنهاشون این بود که چرا همش
مادیات؟! خیلی بحث مفیدی بود خب! الان شما هم تا حدودی به این موضوع اشاره کردید!
خب! همگی آرزوهای معنوی داریم اما باتوجه به اینکه ما بیشتر وقتا بدنبال بیانش نیستم و بااین روند فقط به بیان آرزوهای مادی خود بودیم و اونها رو قابل لمس تر دیدم و اندازه و تاثیر اونها رو بیشتر می دونستیم.
دوست گرامی ما همیشه کم خواستیم چرا که با این حرف خو گرفتیم و برامون جاافتاده اگه خدا بخواد یا اینکه هر چی که خدا بخواد، دوست عزیز مگه میشه خدا نخواد یا بخواد اونم برای بعضیا؟!
هر بنده ای با توجه به درکش، خدارو میشناسه. اما خدای رحمان با تدابیر هدفمند به این موضوع پاسخ داد یعنی امید دادن و داشتن! در این حالت یکنواختی معنایی نداره و رنگ میبازه!

من از شما یه سوال دارم اگه شما با این نیت به رسالت اصلیتون که اشرف مخلوقاتید نرسید و بابت این کم کاری باید جوابگو باشید حالا نظرتون چیه؟

همگی شنیدم اگه از زندگی اون چیزی رو که دوست داری، بدست نیاری چیزی رو بهت میده که باید دوست بداری!

تلاش اگه نباشه فقط یه رویا داشتیم این طبیعیه خب! برگرفته از یه مقاله:
قانون علت و معلول
شما هرگز اين جملات را از كسي نخواهيد شنيد: «من صبح زود بيدار مي‌شوم، ورزش مي‌كنم، خوب درس مي‌خوانم و در تمام كارهايم از حداكثر توان خود بهره مي‌گيرم؛ با اين حال نتيجه خوبي نمي‌گيرم.»
اگر زندگي شما كسالت‌بار و خسته‌كننده است از خود بپرسيد:«براي موفق شدن و برخورداري از زندگي شاد و پويا چقدر تلاش كرده‌ام؟»
زندگي شما مانند يك سيستم انرژي است و اين همان چيزي است كه در دروس فيزيك هم خوانده‌ايد. به عبارت ديگر هرچقدر انرژي وارد اين سيستم كنيد، به همان اندازه هم برداشت مي‌كنيد. شما بايد تلاش كنيد تا نتيجه مورد نظرتان را هم به دست آوريد.

این موضوع رو یک هفته است متوجه شدم استاد زبانم فردی 31 ساله بورسیه نیوزلند گرفته ماهی 4500 دلار هم حقوق براش در نظر گرفتن ایشون دوتا کتاب منبع برای انگلیسی مستری داره. خب به نظرتون این شخص بزرگوار کاری جز تلاش اگه انجام داده بود و به قول معروف دست رو دست اگه گذاشته بود الان چه در دست داشت؟؟؟
زندگی هنر خوب دیدن رو هم فراموش نکنید.;):gol::gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

سیما خانم عرض سلام و شاد باش
سیما خانم بهترین کار ممکن رو شما انجام دادید پس مردد نباشید چرا که خواسته هامون همیشه مهمه اند و نباید به راحتی از روشون بگذریم.
من یه خونه دوبلکس تو مالاگا میخوام دو صفحه ام جزییات داره تا نگیرم ...... نمیشه :smile:
:gol::gol::smile:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستای خوبم ممنونم. حرفی نمونده که من بگم. فقط در مورد هدف خودم که گفتم معنوی هستش امشب بازم دیدم که خدا داره راهمو هموار می کنه و منو میبره به همون راهی که دوست دارم و آرزومه.

دوست عزیز ما اگر بخواهیم به محدودیت ها و مترمربع ها فکر کنیم هیچوقت نمی تونیم عظمت خدا رو درک کنیم. چون گیر میافتیم توی نداشتن های خودمون و نمی توینم تصور لایتناهی و قدرت نا محدود رو داشته باشیم. اما قدرت خدا نامحدوده عزیز. یه جای دیگه گفتم. به نظر شما برای خدا فرقی داره که سرماخوردگی رو درمان کنه یا سرطان رو.
نه نداره. پس می مونه تو چقدر از خودت انتظار داری؟ اگه ظرفیت پذیرش من و لیاقتی که برای خودم تصور می کنم در حد یک ژیان باشه و بیشتر از اون رو به اصطلاح به خودم نبینم خوب بیشتراز اونم عایدم نمیشه.
ضمنا تاکید می کنم اهداف ما فقط به خونه و ماشین و پول خلاصه نمیشه.
من پول رو می خوام که به بقیه کمک کنم. من میخوام خدا منو بکنه واسطه رحمت خودش واسه بقیه. خوب این میتون از طریق داشتن ثروت باشه. البته همیشه باید بخوام که خدا اول ظرفیت این ثروت رو به من بده تا راهمو اشتباه نرم.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیما جان ازت خیلی ممنونم که این تاپیکو زدی :gol:
عزیزم اصلا این طور فکر نکن که نباید این کارو میکردی کاری که برات ارزشمند بوده با ایمان کامل جلو ببر:victory:
مثلا همین تاپیک باعث شد تا من خیلی انرژی بگیرم :w40:
فقط یه چیزی شما خونه میخوای من ماشین میخوام اجازه هست اینجا خواسته امو بذارم ؟:redface:
خیلی هم مطمئنم که بهش میرسما
موفق باشی دوست گلم:gol:
سلام عزیزم. ماشین رو منم میخوام ولی هنوز واسش تاپیک نزدم میتونی همینجا بذاری میتونی تاپیک جدا بزنی. هر جور بقیه و خودت دوست دارین.

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس منم الان خونه امو میخوام بعدا یه تاپیک ماشین هم بذارید حالشو ببریم
اینم خونه ما تشریف بیارید خوشحال میشیم:love:
این خونه الان تو ونکوور کانادا هست ولی قراره من طرحشو بدم همسرم هم بسازتش
توی یه منطقه بسیار خوش اب و هوا:rambo:
این دو تا عکس از نمای اصلی ساختمان
البته این توضیحم بدم که خونه ای که من توی نظرمه اینقدر تابع مدرنیته نیست یعنی این دیوارها رو با سنگ لاشه تصور کنید و تقریبا فضایی گرمتر
حیاطشم این شکلی نیست ولی شکل کلی عمارت و به خصوص نور پردازیش این جوریه
منم توصیفی که از خونمون دارم تقریبا دو سه صفحه شده

آخرین ویرایش:

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی یه منطقه بسیار خوش اب و هوا:rambo:
این دو تا عکس از نمای اصلی ساختمان
البته این توضیحم بدم که خونه ای که من توی نظرمه اینقدر تابع مدرنیته نیست یعنی این دیوارها رو با سنگ لاشه تصور کنید و تقریبا فضایی گرمتر

عجب اشتهایی داری آبجی.............
باباااااااااااااا مایه دار...........

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب اشتهایی داری آبجی.............
باباااااااااااااا مایه دار...........​

:redface::love:
داداشی گل به جا این حرفا انرژی بفرست
دوستای گلم وقتی این خونه درست شد همتونو میخوام به یه شام حسابی دعوت کنم یه شب یلدا چطوره؟:gol:
جناب فشفشه هم مهمان ویژه
سیما جونم افتخار بدید خوشحال میشیم
داداشی تو هم باید بیایی ها
اصلا یه مهمونی مخصوص بچه های تاپیک راز هرکس بیاد قدمش رو چشمای ماس
من که از همین الان همتونو دعوت میکنم
حالا دعوتمو میپذیرید؟:love:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به شما دوست گرامی
دوست من مهم اینکه که خواستید و شروع کردید امیدوارم که زندگی رو به زانو دربیاریم با خواسته هامون چرا که این حق ماست!
خدای بزرگ بابت درک لیاقتمون از ممنونیم:gol:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface::love:
داداشی گل به جا این حرفا انرژی بفرست
دوستای گلم وقتی این خونه درست شد همتونو میخوام به یه شام حسابی دعوت کنم یه شب یلدا چطوره؟:gol:
جناب فشفشه هم مهمان ویژه
سیما جونم افتخار بدید خوشحال میشیم
داداشی تو هم باید بیایی ها
اصلا یه مهمونی مخصوص بچه های تاپیک راز هرکس بیاد قدمش رو چشمای ماس
من که از همین الان همتونو دعوت میکنم
حالا دعوتمو میپذیرید؟:love:
چه کنیم فشفشه جایگاه بالاتری دارد.
حالا ببینم چی میشه شاید اومدم.
خونه ما بیاین اسب سواری هم میکنیم.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فکر میکنید چه کارایی می تونیم واسه نزدیک شدن به خونمون انجام بدیم؟

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فکر میکنید چه کارایی می تونیم واسه نزدیک شدن به خونمون انجام بدیم؟

سلام
سیما خانم این برمیگرده به اینکه بستر و شرایط رو برای محیا کردن و رسیدن آماده کردیم یا نه!!!
اما تا زمانی که کارهای و موقعیت قبلی رو داریم به نظر رسیدن ناممکنه!! همین چیزی که ماها اسمش ای بابا چرا همش نمیشه! یا این از شانس منه! خواست خدا بوده! گذاشتیم.

به نظرم خواستن مهمه اما زمان خواستن خیلی مهمتره!
از طرفه بچه ها:smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

دوستان گرامي خيلي لازمه كه يه گهگاهي به خواسته هامون نگاه بندازيم و به قولي اضافه هاشو بزنيم و اونهايي كه فقط يه رويا هستند رو دنبال نكنيم.
داشتن خونه براي همه ما جزو خواسته هاي طلاييه اما چرا اين تاپيك 4 هفته است كه درش بسته است نميدونم:surprised:
شايد همه صاحب خونه شدن و نياز به خونه ديگه ندارن اميدوارم كه همينطور باشه.

الان به نظر همگي تو خواب زمستوني هستيم خب بهتر بهار رو با قدرت شروع ميكنم اما يادمون باشه كه تنها چيزي كه ديگه امكان جبرانش نيست زمان هستشا.

زندگي رو هر طوري كه دوست داري رقم بزن ;):gol::gol:;)

بالا