کسایی که ادعا می کنند سریال فاصله ها از اولش مشخصه آخرش چی میشه !

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
این روزا واسه بعضی ها مد شده کلاس آبگوشتی میذارن ما برنامه های صدا و سیما رو نگاه نمی کنیم همش چرته ! ما فقط آثار هالیوودی اونم کاندیداهای اسکارش رو می بینیم و ....!!!
اما همین که بحث سریال فاصله ها مطرح میشه و عده ای نظر میدن و علیرغم اینکه 5دقیقه نگاه کردن و بعد تلویزیون رو خاموش کردن ماشالله بیتا و سعید و آقا محسن و لیلی خانم و ساسان و عمو رضا و عمه مرضیه و یاور و خلاصه همه ی شخصیت ها رو می شناسن !!!
ادعا هم می کنند این سریال هم مثل سریالهای دیگه آخرش مشخصه !
اما یه خواهش دارم از کسانی که این ادعا رو دارند!
با توجه به اینکه این سریال به قسمت های پایانی خودش نزدیک میشه و شما آخرش رو می دونید چی میشه در مورد سرنوشت قضایای زیر بنده رو مطلع کنید!

1- قضیه ی سعید و بیتا به کجا میرسه؟
2- قضیه ی آقا محسن و لیلی خانم به کجا میرسه؟
3- قضیه ی فرهاد چی میشه؟
4- قضیه ی صبا و دخترش با مهران چی میشه؟

azadeh_arch _eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم تهش سعید و لیلا با هم ازدوج میکنند
محسن خود کشی میکنه
فرهادم یه پول مشتی دستش میاد میره حالشو میبره
مگه نه؟:دی

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
لیلا خانومه نه لیلی خانوم.....:w05:

حالا هر کی ! :cry:

aaaaaaaaaaa چه قاطیه این:surprised::surprised:بیا منو بزن:eek:

اگه دستم می رسید حتما" این کار رو می کردم!:cool:

آقا ما بگیم؟!

آخرش تموم میشه!!

آهاااااااااان! :)
پس همه میگن آخر سریال های ایرانی شبیه همدیگست منظورشون اینه ! :surprised::razz:

rainy girl

عضو جدید
من ادعا نمی کنم آخرشو می دونم ولی می خوام نظر خودتو بدونم ،خودت میگی چی می شه؟:w26:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
این روزا واسه بعضی ها مد شده کلاس آبگوشتی میذارن ما برنامه های صدا و سیما رو نگاه نمی کنیم همش چرته ! ما فقط آثار هالیوودی اونم کاندیداهای اسکارش رو می بینیم و ....!!!
اما همین که بحث سریال فاصله ها مطرح میشه و عده ای نظر میدن و علیرغم اینکه 5دقیقه نگاه کردن و بعد تلویزیون رو خاموش کردن ماشالله بیتا و سعید و آقا محسن و لیلی خانم و ساسان و عمو رضا و عمه مرضیه و یاور و خلاصه همه ی شخصیت ها رو می شناسن !!!
با توجه به اینکه این سریال به قسمت های پایانی خودش نزدیک میشه و شما آخرش رو می دونید چی میشه در مورد سرنوشت قضایای زیر بنده رو مطلع کنید!

3- قضیه ی فرهاد چی میشه؟
1- من فکر میکنم خیلاصه سعید بابای بیتا رو نجات میده بیتا اب توبه میریزه سرش و دختر خوب و سربراهی میشه و عقد نکاح بینشون جاری میشه و چندتا بچه تپل مپل تحویل جامعه میدن
2- محسن و لیلی جون یا لیلا خانم ازدواج میکنن و لیلا خانم یه مادر خیلی خوبه و نمونه و یه دایه داغتر از اش برای وحید میشه و زندگی به خوبی و خوشی پیش میره
3- فرهاد هم با مشکلاتی که ساسان پیش میاره و گند همه کارهاش و دزدیهاش پیش زنش و فرزندش و هر چی ادم و عالم و رو میشه ولی با توجه به ارحم الراحمین بودن خدا و وجود کلی جنگیدن خالصانه در جبهه های حق علیه باطل به راه راست هدایت میشه و با کلی شرمندگی و سرخ شدن و ناراحتی و ... به پیش خونواده اش برمیگرده و دست اق محسن و داداشش رو میبوسه و اونا با بزرگی و کرامت تمام اونو که خم شده بود پاشونو هم ببوسه بلندش میکنند و اونم دیگه یه بابایی مهربون برای پسرش و شوهری نمونه برای زنش و از همه مهمتر پدرشوهری نمونه تر برای زهره خانم میشه
4- و خیلاصه کلام مهران با توجه به کلی گندکاری و خلافکاری و بی تربیتی و کارهای بد بدی که انجام داده گیر قانون می افته تا ما بازم به یاد بیاوریم که ماه پشت ابر نمی مونه و دادگاه و پاسگاه و کلانتری و همه همه دست به دست هم میهن خویش را کنیم اباد تصمیم میگیرن با توجه به اینکه مهران و داداشش کلی میرن اب خنک تازه از نوع معدنیش بخورن حضانت هستی جون رو به صبا خانم بدن که مادری مهربان و فرزندی خوب برای مامانش میشه بعد از این انشاالله
5- ماجراهای زیاد دیگری نیز در بطن این داستان پر کش و مکش و قوس و موس دار وجود دارد از جمله علی اقای گل که جنازه باباشو پیدا میکنه میبره تو قطعه شهدا دفنش میکنه و به یمن و مبارکی با ریحانه خانم پیوند مبارک همسری بسته و زیر یه سقف (شایدم دو سقف) میرن و یاوری که یقین به زودی با توجه به اشارات و امارات امروز دختری رو برای خواسگاری به لیلا خانم معرفی میکنه و میرن و میگیرن و دستش رو میذارن تو دست یاور و لیلا خانم هم دوباره رستوران رو راه میندازه و یاور میشه همه کاره اونجا و تو مجلس عروسی خودشم میخونه که شاید همه فرار کنند خرجش بمونه تو جیبش (ناگفته نماند به نظر من یاور از دختر اون مش چی چی بود اشپز رستوران خواستگاری میکنه و مثل دو قناری چه چه زنون میشن) و همینطور اون یارو که مهران و فرهاد بهش گیر دادن که حق السکوت بگیرن اونارو لو میده و باباشون رو میاره پیش چشاشون و خیلی کلی ماجراهای دیگر :)
البته من نه رمالم نه فالگیرم نه پیشگو ام نه هواشناسی ام نه .......... فقط یه حدسیاتی زدیم بینیم بعد از اینهمه سال فیلم ابدوغ خیاری دیدن بالاخره از این فیلمها یه چیزی سر در میاریم یا نه :biggrin:

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ادعا نمی کنم آخرشو می دونم ولی می خوام نظر خودتو بدونم ،خودت میگی چی می شه؟:w26:

من نمی دونم چی میشه ولی بنا بر عقاید خودم می تونم نظر بدم که چی بشه خوبه!

1-سعید به بیتا کمک می کنه ولی باهاش ازدواج نمی کنه.
2-آقا محسن با لیلا خانم ازدواج می کنه.
3-فرهاد به راه اشتباهش پی می بره و با مهران همکاری نمی کنه.
4-مهران میفته زندان و صبا سرپرستی دخترش رو بر عهده میگیره.

به نظرم این اتفاق ها بیفته پیام بهتری رو می رسونه.
حالا باید دید چی میشه...

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- من فکر میکنم خیلاصه سعید بابای بیتا رو نجات میده بیتا اب توبه میریزه سرش و دختر خوب و سربراهی میشه و عقد نکاح بینشون جاری میشه و چندتا بچه تپل مپل تحویل جامعه میدن
2- محسن و لیلی جون یا لیلا خانم ازدواج میکنن و لیلا خانم یه مادر خیلی خوبه و نمونه و یه دایه داغتر از اش برای وحید میشه و زندگی به خوبی و خوشی پیش میره
3- فرهاد هم با مشکلاتی که ساسان پیش میاره و گند همه کارهاش و دزدیهاش پیش زنش و فرزندش و هر چی ادم و عالم و رو میشه ولی با توجه به ارحم الراحمین بودن خدا و وجود کلی جنگیدن خالصانه در جبهه های حق علیه باطل به راه راست هدایت میشه و با کلی شرمندگی و سرخ شدن و ناراحتی و ... به پیش خونواده اش برمیگرده و دست اق محسن و داداشش رو میبوسه و اونا با بزرگی و کرامت تمام اونو که خم شده بود پاشونو هم ببوسه بلندش میکنند و اونم دیگه یه بابایی مهربون برای پسرش و شوهری نمونه برای زنش و از همه مهمتر پدرشوهری نمونه تر برای زهره خانم میشه
4- و خیلاصه کلام مهران با توجه به کلی گندکاری و خلافکاری و بی تربیتی و کارهای بد بدی که انجام داده گیر قانون می افته تا ما بازم به یاد بیاوریم که ماه پشت ابر نمی مونه و دادگاه و پاسگاه و کلانتری و همه همه دست به دست هم میهن خویش را کنیم اباد تصمیم میگیرن با توجه به اینکه مهران و داداشش کلی میرن اب خنک تازه از نوع معدنیش بخورن حضانت هستی جون رو به صبا خانم بدن که مادری مهربان و فرزندی خوب برای مامانش میشه بعد از این انشاالله
5- ماجراهای زیاد دیگری نیز در بطن این داستان پر کش و مکش و قوس و موس دار وجود دارد از جمله علی اقای گل که جنازه باباشو پیدا میکنه میبره تو قطعه شهدا دفنش میکنه و به یمن و مبارکی با ریحانه خانم پیوند مبارک همسری بسته و زیر یه سقف (شایدم دو سقف) میرن و یاوری که یقین به زودی با توجه به اشارات و امارات امروز دختری رو برای خواسگاری به لیلا خانم معرفی میکنه و میرن و میگیرن و دستش رو میذارن تو دست یاور و لیلا خانم هم دوباره رستوران رو راه میندازه و یاور میشه همه کاره اونجا و تو مجلس عروسی خودشم میخونه که شاید همه فرار کنند خرجش بمونه تو جیبش (ناگفته نماند به نظر من یاور از دختر اون مش چی چی بود اشپز رستوران خواستگاری میکنه و مثل دو قناری چه چه زنون میشن) و همینطور اون یارو که مهران و فرهاد بهش گیر دادن که حق السکوت بگیرن اونارو لو میده و باباشون رو میاره پیش چشاشون و خیلی کلی ماجراهای دیگر :)
البته من نه رمالم نه فالگیرم نه پیشگو ام نه هواشناسی ام نه .......... فقط یه حدسیاتی زدیم بینیم بعد از اینهمه سال فیلم ابدوغ خیاری دیدن بالاخره از این فیلمها یه چیزی سر در میاریم یا نه :biggrin:

ببینیم و تعریف کنیم! :cool:

باید مو به مو همین بشه ! اگه نشد باید با گل و شیرینی بری از ضرغامی معذرت خواهی کنی.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز

باید مو به مو همین بشه ! اگه نشد باید با گل و شیرینی بری از ضرغامی معذرت خواهی کنی.
فیلم ابدوغ خیاری ابدوغ خیاریه و همین ساختنش مایه سرافکندگی و شرمندگی ضرغامی هست حالا قابل پیش بینی باشه یا نه توفیری در اصل قضیه نداره :biggrin:

آخرین ویرایش:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
خب که چی؟؟؟ اصلا آخرشم فهمیدین چیه. اونوقت چی؟؟ خب بشینید و ببینیدآخرشو!!
در اینکه اکثر سریال های ایرانی کشکه که شکی نیست. کلاس گذاشتن هم نداره.

من متوجه نمیشم قصدتون از
زدن این تاپیک چیه؟!!!:surprised:
میشه بیشتر توضیح بدید مقصودتونو.

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز

شما نماینده ضرغامی هستین؟!!!
ضرغامیه که باید به خاطر چرندیاتی که هر روز تحویل مردم میده از ملت عذر خواهی کنه.

من عذر میخوام تو پست قبلیم متوجه نشده بودم که هدفتون از زدن این تاپیک چی هست ولی الان فهمیدم

فیلم ابدوغ خیاری ابدوغ خیاری و همین ساختنش مایه سرافکندگی و شرمندگی ضرغامی هست حالا قابل پیش بینی باشه یا نه توفیری در اصل قضیه نداره :biggrin:
دقیقا:gol:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

3- قضیه ی فرهاد چی میشه؟

کلاس آبگوشتی:biggrin: قشنگ بود:lol:

1)سعید به بیتا کمک میکنه و لی بیتا خودکشی میکنه!
2)آقا محسن و لیلی خانم هم که تبلوه به هم میرسن و گیلی لی لی!
3)فرهاد به شدت سرش به سنگ میخوره و احتمالاً به همراه مهران میفته زندان دوباره، (مهران به جرم قتل ساسان اعدام میشه! البته توی فیلم اینون نشون نیمده!)
4)مهران که بره زندان، آقا محسن و لیلا خانم هم پرونده پزشکی صبا رو پیگیری میکن و مهران محکوم میشه که زنش رو اون روانی کرده و سرپرستی دخترش رو بهش میدن...

forsha

عضو جدید
بابا پایه و اساس سریال خر فرض کردن مردمه چون دو تا از مواردی که سریال روش تاکید داره مشکل اساسی دارن
1-وامی که فرهاد از بانک گرفته :آخه مگه بانک خره که کل سه میلیارد رو یهو بده دست آقا فرهاد هزار تا بررسی میکنن و در هزار مرحله قسط بندی شده وام رو میدن البته میشه سر بانک کلاه گذاشت ولی نه به این راحتی ...
2- قتلی که بابای بیتا انجام داده:اینجور که فیلم نشون میده این قتل برای دفاع از ناموس بوده که در مملکت ما این جرم محسوب نمیشه و مجازات نداره
حالا بگین سریال کشکی نیست

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
واقعا جای تاسفه که از یه سریال بیخود هم بعضیا استفاده سیاسی میکنن:cool:

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من نمی دونم چی میشه ولی بنا بر عقاید خودم می تونم نظر بدم که چی بشه خوبه!

1-سعید به بیتا کمک می کنه ولی باهاش ازدواج نمی کنه.
2-آقا محسن با لیلا خانم ازدواج می کنه.
3-فرهاد به راه اشتباهش پی می بره و با مهران همکاری نمی کنه.
4-مهران میفته زندان و صبا سرپرستی دخترش رو بر عهده میگیره.

به نظرم این اتفاق ها بیفته پیام بهتری رو می رسونه.
حالا باید دید چی میشه...

یادت رفت بگی؛
بعد از طلاق صبا، یاور باهاش ازدواج میکنه و میشه داماد سرخونه...:lol:

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا جای تاسفه که از یه سریال بیخود هم بعضیا استفاده سیاسی میکنن:cool:

بی خیال ! چرا انقدر جوگیر شدی؟! :surprised:
من یه مزاحی کردم ! مثل اینکه شما همه چیز رو با عینک سیاسی می بینی!
من گفتم دوستانی که ادعاشون میشه پایان داستان رو می دونن نظر بدن تا بعدا" قضاوت کنیم دور هم خوش بگذره !

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا پایه و اساس سریال خر فرض کردن مردمه چون دو تا از مواردی که سریال روش تاکید داره مشکل اساسی دارن
1-وامی که فرهاد از بانک گرفته :آخه مگه بانک خره که کل سه میلیارد رو یهو بده دست آقا فرهاد هزار تا بررسی میکنن و در هزار مرحله قسط بندی شده وام رو میدن البته میشه سر بانک کلاه گذاشت ولی نه به این راحتی ...
2- قتلی که بابای بیتا انجام داده:اینجور که فیلم نشون میده این قتل برای دفاع از ناموس بوده که در مملکت ما این جرم محسوب نمیشه و مجازات نداره
حالا بگین سریال کشکی نیست

از این گافها که تو فرار از زندانش هم هست !

اما وام رو با سوء استفاده از سابقه ی جبهه اش گرفته که یکی از معضلات جامعه ی ماست.

در مورد دومی هم ایراد بنی اسرائیلی گرفتی!
شاید نتونسته تو دادگاه ثابت کنه خوب!

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی خیال ! چرا انقدر جوگیر شدی؟! :surprised:
من یه مزاحی کردم ! مثل اینکه شما همه چیز رو با عینک سیاسی می بینی!
من گفتم دوستانی که ادعاشون میشه پایان داستان رو می دونن نظر بدن تا بعدا" قضاوت کنیم دور هم خوش بگذره !
خوش میگذرانیم:w14:

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه !
همه منتظریم نظر شما رو ملاحظه کنیم! :)
البته اگه در مورد تلفظ صحیح اسامی شخصیت های سریال نباشه.:razz:
خوب اشتباه نوشتی دیگه.....
لیلا و فرهاد با هم ازدواج میکنن
سعید پدر بیتا رو نجات میده ولی با بیتا ازدواج نمیکنه
فرهاد.ساسان.مهران.بیتا به راه راست هدایت میشن

بالا