کرمانشاه تسلیت...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون شب داشتم بازی سوئیس و ایرلند رو میدیدم یهو حس کردم زمین داره تکون میخوره فهمیدم زلزله اومده رفتم زیر در اتاق و گرفتم به بقیه هم گفتم بدویین زلزله شده واساده بودم دیدم نخیر مثه این که این دفه اوضاع بدتر از همیشه ست نزدیک یک دقیقه و نیم طول کشید هر لحظه شدید تر میشد شبیه صدای آتشفشان میومد از زیر زمین صدای مامانم میومد تو گوشم همش دعا میکرد گفتم دیگه تموم شد رف یهویی همه ی کسایی که میشناختم اومدن جلوی چشمم گفتم دیگه نمیبینم شون صدای شکستن شیشه ها میومد صدای مردم از بیرون ... چیزی فراتر از احساس زلزله بود واقعن اون لحظه تسلیم مرگ شده بودم هیچی به ذهنم نمیرسید که یهو برق شهر قط شد بعد چند ثانیه تموم شد و رفتیم بیرون اینقد شدید بود که تعادل نداشتیم ... الان همش اون شب میاد جلوی چشمم نه بخاطر خودم همش میگم وقتی فوتبال میدیدم وقتی شام میخوردم ی عده زنده بودن سالم بودن اما الان نیستن خونه هاشون سالم بود اون لحظات چی کشیدن قبل زلزله چکار میکردن اندازه ی سر سوزن نیروی زلزله بیشتر بود یا کمی نزدیک تر بود ما هم مثه اونا میشدیم قدر نعمت های خودمون و نمیدونیم همیشه ب خدا شرک می ورزیم و سپاس گذار نیستیم اینا همه نشانه ست که خدا قدرتشو بهمون نشون میده ...

paisa

کاربر بیش فعال
اون شب داشتم بازی سوئیس و ایرلند رو میدیدم یهو حس کردم زمین داره تکون میخوره فهمیدم زلزله اومده رفتم زیر در اتاق و گرفتم به بقیه هم گفتم بدویین زلزله شده واساده بودم دیدم نخیر مثه این که این دفه اوضاع بدتر از همیشه ست نزدیک یک دقیقه و نیم طول کشید هر لحظه شدید تر میشد شبیه صدای آتشفشان میومد از زیر زمین صدای مامانم میومد تو گوشم همش دعا میکرد گفتم دیگه تموم شد رف یهویی همه ی کسایی که میشناختم اومدن جلوی چشمم گفتم دیگه نمیبینم شون صدای شکستن شیشه ها میومد صدای مردم از بیرون ... چیزی فراتر از احساس زلزله بود واقعن اون لحظه تسلیم مرگ شده بودم هیچی به ذهنم نمیرسید که یهو برق شهر قط شد بعد چند ثانیه تموم شد و رفتیم بیرون اینقد شدید بود که تعادل نداشتیم ... الان همش اون شب میاد جلوی چشمم نه بخاطر خودم همش میگم وقتی فوتبال میدیدم وقتی شام میخوردم ی عده زنده بودن سالم بودن اما الان نیستن خونه هاشون سالم بود اون لحظات چی کشیدن قبل زلزله چکار میکردن اندازه ی سر سوزن نیروی زلزله بیشتر بود یا کمی نزدیک تر بود ما هم مثه اونا میشدیم قدر نعمت های خودمون و نمیدونیم همیشه ب خدا شرک می ورزیم و سپاس گذار نیستیم اینا همه نشانه ست که خدا قدرتشو بهمون نشون میده ...

خداروشکر که حداقل اونجا به خیر گذشت و اتفاقی برای مردم ایلام اتفاقی نیفتاد.ماهم در اراک احساس کردیم نه به شدت شما اما اون لحظه شوکه بودیم و هیچ عکس العملی نتونستیم نشون بدیم.خدا به همه کسانی که عزیزشون رو از دست دادن صبر بده

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداروشکر که حداقل اونجا به خیر گذشت و اتفاقی برای مردم ایلام اتفاقی نیفتاد.ماهم در اراک احساس کردیم نه به شدت شما اما اون لحظه شوکه بودیم و هیچ عکس العملی نتونستیم نشون بدیم.خدا به همه کسانی که عزیزشون رو از دست دادن صبر بده

انشالله ممنون :gol:

ترانه3

کاربر بیش فعال
دوستان کمک یادتون نره
اونا به کمک مردم احتیاج دارن
ما اونجا فامیل داریم ازشون خبر دارم دارن تو سرما یخ میزنن کلی نوزاد بی مادر مونده که شیر خشک میخوان
خودشون میگن اینهمه جسد رو زمین مونده ....، کسی به داد روستاها نمیرسه هیچی ...
مردهای شهر ما داوطلب شدن برن برای کمک اما مسئولین محتــــــــــــــــــرم نزاشتن
تو شهر ما چند نفر که مورد اعتمادن به نمایندگی از کل شهر دارن کمک های مردمی را جمع میکنن
امروز صبح هم خداروشکر اولین کمک از طرف شهر ما به دستشون رسید شما هم تو شهرتون اینکارو بکنید
یه لحظه تصور کنید خودمون جای اونا بودیم و شاید بودیم با یه جابه جای کوچک گسل ...

فقط خداااااااااااا

آخرین ویرایش:

ترانه3

کاربر بیش فعال

nazanin.990

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم عزیز شهرم...تسلیت...
خدا صبرتون بده
کردهای غیور سرزمینم به شدت به کمک مردم عزیزمان نیازمندن ،ان شالله با لطف خدا و کمک مردم غم بی کسی و بی پناهی زودتر رخت بربندد.. الهی آمین

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگرچه این حرف ها دردی از مردم دلشکسته و به سوگ نشسته هموطنان عزیزم در استان کرمانشاه را دوا نمی کند.
اما دلم نمی آید که در چنین لحظات سخت و سرد و سنگینی با مردم مهربان این دیار، ابراز همدلی، همدردی و همبستگی نکنم، و عجیب است که هیچ واژه ی تسلی بخشی را پیدا نمی کنم که اندکی آرامم کند و یا از آلام جانگداز هم وطنان عزیزم ذره ای بکاهد.
واقعا غم بزرگیست از خداوند منان برای تک تک عزیزانم صبر و آرامش را خواستارم.

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از ته دلم به همه ی عزیزانم تسلیت میگم و از خداوند میخوام به همه ی هموطنان داغ دیدم صبر عطا کنه. میدونم تسلیتم آب و نون و لباس گرم نمیشه برای مردمم اما شاید به آروم کردن خودم کمک کنه.
تو این هوای سرد...خدایا خودت کمکشون کن.

ali199_1991

کاربر بیش فعال
من بخاطر اینکه غلظت خون دارم ، نمی تونم خون بدم ، تازه هر دفعه ک بخوام خون بدم ، ی پولی هم ازم می گیرن!

بالا