[ کرج ]► بچه های کرج

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. گلشهر - درختی رو جا گذاشتین.
مام هستیما.................

خوش اومدی عمو - بلکن بقیه هم بیان اینجا قدرت بگیره

دیروز تو ترافیک بلوار ارم بودم یه ینزآ ام جی فرمون راستی داشت میرفت این بچه ها که اسفند دود میکنن و گدایی میکنن یهو اینو دید شروع کرد داد و بیداد کردن به دوستش که نگا نگا اون ماشین بدون راننده را میرفت:surprised: مام مردیم از خنده:biggrin:

gsm1

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
خوش اومدی عمو - بلکن بقیه هم بیان اینجا قدرت بگیره

دیروز تو ترافیک بلوار ارم بودم یه ینزآ ام جی فرمون راستی داشت میرفت این بچه ها که اسفند دود میکنن و گدایی میکنن یهو اینو دید شروع کرد داد و بیداد کردن به دوستش که نگا نگا اون ماشین بدون راننده را میرفت:surprised: مام مردیم از خنده:biggrin:

سلام
طالقانی هم اینجاس خوشوقتم

آداک70

عضو جدید
......

......

حصارک که فقط بلوار آقارضایی.
کاردانی دانشگاه دخترا ن
کرج بودم....به به ;)

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بزن به افتخار مهرشهر.....:w17::w17::w17::w17::w17:

چی بزنم....؟

سه روز هفته که از دانشگام که قزوینه میاما....این پیاده رویش تاسردرختی که ماشینای گوهردشتو سوار شم عزا میگیرم بخدا...واسه همینم یادم رفت:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

همون 3 قدم راهو میگی؟ ای بابا جای من بودی حتما سکته میزدی ! من روزی تقریبا 6 ساعت تو راهم برم یونی و بیام

gsm1

سه روز هفته که از دانشگام که قزوینه میاما....این پیاده رویش تاسردرختی که ماشینای گوهردشتو سوار شم عزا میگیرم بخدا...واسه همینم یادم رفت:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
سلام به هم کرجی ها
ولی سالها قبل نمیدونید چه لذتی داشت قدم زدن و از زیرگذر اتوبان اومدن این سمت !دست فروشها،کتاب فروش سر نبش و ...الان دیگه افتخارشو نداریم حیف....

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به هم کرجی ها
ولی سالها قبل نمیدونید چه لذتی داشت قدم زدن و از زیرگذر اتوبان اومدن این سمت !دست فروشها،کتاب فروش سر نبش و ...الان دیگه افتخارشو نداریم حیف....

زیر گذر رو میگی !! عه عه حالم ازش بهم میخوره از بس سقفش کوتاس همیشه میترسیدم سرم بخوره به اون تیزی ها و جر بخورم :دی
اونجا کلا فازیه واسه خودش ! من تبریز کاردانی بودم همیشه میومدم اونجا سوار اتول میشدم ! :خخخ

gsm1

زیر گذر رو میگی !! عه عه حالم ازش بهم میخوره از بس سقفش کوتاس همیشه میترسیدم سرم بخوره به اون تیزی ها و جر بخورم :دی
اونجا کلا فازیه واسه خودش ! من تبریز کاردانی بودم همیشه میومدم اونجا سوار اتول میشدم ! :خخخ

اتفاقن منم همیشه فکر میکردم سرم بخوره ناخودآگاه هم کمی خم میشدم وهمون اولین قدمی که واردزیر گذر میشدم حس خوبی داشتم....

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاردانی دانشگاه دخترا ن
کرج بودم....به به ;)

یکی از استادای دانشگاه ما (واحد پسران) تو دانشگاه کاردانی حصارک ( واحد دختران ) درس میداده ، براش سواله که شما ساعت 6 تعطیل میشین با چه دلی تو اون مسیر حرکت میکنین!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقن منم همیشه فکر میکردم سرم بخوره ناخودآگاه هم کمی خم میشدم وهمون اولین قدمی که واردزیر گذر میشدم حس خوبی داشتم....
منم همینطور! :w25:
یکی از استادای دانشگاه ما (واحد پسران) تو دانشگاه کاردانی حصارک ( واحد دختران ) درس میداده ، براش سواله که شما ساعت 6 تعطیل میشین با چه دلی تو اون مسیر حرکت میکنین!
:|
اتفاقا اونجا خیلی هم امنه! :دی

کاردانی دانشگاه دخترا ن
کرج بودم....به به ;)
اوه اوه، چه جایی!
دبستان، راهنمایی، دبیرستان، دانشگاه دخترونه تو یه خیابون!
بعد از ظهر واسه هر سنی اونجا میشه کیس مناسب پیدا کرد :دی

آداک70

عضو جدید

ببین/واسه خودمم سواله چجوری اون حصارکو تا گوهردشت میومدم.:surprised:
بعد جالبه همه جا واحد دختران رو انداختن جنوب شهر.پسرا بالا شهر.حکمتش چیه نمیدونم والا.

آداک70

عضو جدید

اصلا سرت بخوره نخوره به کنار.بدبختی یا جوراب میفروشن یا قارچ همیشه ام یا بوی سیگارمیاد یا جوجه.دیدی؟ پر جوجه ست.میفروشن:biggrin:

آداک70

عضو جدید
چی بزنم....؟

همون 3 قدم راهو میگی؟ ای بابا جای من بودی حتما سکته میزدی ! من روزی تقریبا 6 ساعت تو راهم برم یونی و بیام

3قدم؟
دمت گرم.از45تا درختی وقتی خسته باشی کلی راهه.اون زیر گذر حال بهم زن.عععععععععععععععق.همیشه میترسم بهم چاقو بزنن اون زیر
:redface:

آداک70

عضو جدید
ولی میدونید چیه بچه ها؟
همش یروز میشه خاطره..... حتی بوی گند جوجه وسیگار زیر گذر.....
:cry:

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین/واسه خودمم سواله چجوری اون حصارکو تا گوهردشت میومدم.:surprised:
بعد جالبه همه جا واحد دختران رو انداختن جنوب شهر.پسرا بالا شهر.حکمتش چیه نمیدونم والا.

این دانشگاه واحد دختران ، دقیقا کجای حصارک هست؟ اسمی هم داره؟

حکمش اینه که میخوان شماها هم مَرد بار بیاین

gsm1

اصلا سرت بخوره نخوره به کنار.بدبختی یا جوراب میفروشن یا قارچ همیشه ام یا بوی سیگارمیاد یا جوجه.دیدی؟ پر جوجه ست.میفروشن:biggrin:

بوی سیگار واقعن چندش آوره!!!دست فروشها لوازم موبایل،و...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.........

تنها چیزی که از کرج میدونم اینه که وقتی کوچیک بودم خونمون حصارک بود :d

خیلی چیزای پراکنده یادمه از کرج حصارک و خونمون :redface: