کدام شرکت اینترنت!!!!

ali-gold

کاربر فعال
سلام..

میخواستم اینترنت ADSl بخرم....الان واسه مخابرات رو دارم و مشکل اینجاست که نامحدود نداره و همچنین سرعتش اصلا خوب نیست....در مورد شرکت های کدوم بهتره؟ پارس انلاین؟ آسیاتک؟ و یا هر چی که خودتون صلاح میدونین...شهرستانی هستم
در ضمن میخوام یه ساله بخرم...و هر ماه شارژ نمیخوام بکنم...ایا یه ساله بهتره یا ماهیانه؟
با 200-300 تومن میشه؟
ممنون میشم در این مورد من رو راهنمایی کنین...

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

آسیاتک خوبه، هم کیفیتش خوبه هم قیمتش مناسبه

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام، من از مجبوری الان دارم از مخابرات استفاده می کنم چون ... ، اما قبلاً مبین نت داشتم فوق العاده عالی بود بعضی اوقات با سرعت 600 تا 700 کیلوبایت بر ثانیه!!! که خودم باورم نمی شه دانلود می کردم. پیشنهاد من به شما مبین نت است.

ali-gold

کاربر فعال
هی کی یه چیز گفت..گیج شدم...حداقل یکمی از این شرکت ها توضیح میدادین....

ali-gold

کاربر فعال
همه شون سروته ی کرباسن ------- فقط مخابرات

مخابرات شهر ما محدوده و من حداقل امسال دانلودم زیاده و میخوام سرعت نتم بالا باشه ..چون از راه دور با استادم میخوام در ارتباط باشم و همچنین برای کارهای پایان نامم به سرعت نت بالا احتیاج دارم..

ali-gold

کاربر فعال
سلام، من از مجبوری الان دارم از مخابرات استفاده می کنم چون ... ، اما قبلاً مبین نت داشتم فوق العاده عالی بود بعضی اوقات با سرعت 600 تا 700 کیلوبایت بر ثانیه!!! که خودم باورم نمی شه دانلود می کردم. پیشنهاد من به شما مبین نت است.

دوست عزیز مبین نت وایمکس هست؟ وایمکس چطوریاست؟ قابل حمله؟.....برای همه شهر ها پوشش میده؟ مثلا تو مسافرت باشم...

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
مبین نت وایمکثه و ADSL ازوایمکث بهتره.
به نظر من آسیاتک بهتره.

ali-gold

کاربر فعال
دوستان من یه ساله میخوام...قیمتش هم مناسب باشه..مثلا حدود 200-300 تومن ...سرعتش خوب باشه..متوسط رو به بالا باشه سرعتش..نامحدود گیر میاد؟

ali-gold

کاربر فعال
عاملین فروش شهرمون رو برای آسیا تک پیدا کردم...چقدرم زیاده!..4 تا

12*12

عضو جدید
شرکت های اینترنتی تو هر شهر تعداد مشتری های متفاوتی دارن و بر اساس تعداد مشتری هاشون سرعت هایی که ارایه میدن متفاوته
مثلا توی اصفهان هیچ شرکتی رقیب مخابرات نیست
یا بوشهر که در حد های وب نداریم
باید با توجه به شهری که هستی بری تحقیق کنی، ببینی که بقیه چی دارن ازش راضی هستن یانه، و براساس اون دادها خودت تصمیم بگیری.

من پیشنهادم انه که بری ببینی توی شهر شما کدوم شرکت مشتری های کمتری داره و خلوت تره همونو بگیری.

آخه معمولا سرویس های داخلی بین 3 یا 4 نفر شیر هستن و وقتی خلوت باشه شرکت سرعت آزاد بیشتری برای شیر کردن داره...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
دوستان من یه ساله میخوام...قیمتش هم مناسب باشه..مثلا حدود 200-300 تومن ...سرعتش خوب باشه..متوسط رو به بالا باشه سرعتش..نامحدود گیر میاد؟

آسیاتک نامحدود بین 2 صبح تا 8 صبحه. فک کنم ماهانش ماهی 40 تومن باشه ارزون ترینش.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
های وب در حال اوج گرفتنه ، منکه فعلا استفاده نکردم - قیمت های اسیاتک هم به نسبت مابقی بیشتره و اگر خدمات بهتری داشته باشه خیلی توفیر نداره به واسته بهای پرداختی

بالا