کدام سریال را در ماه رمضان امسال تماشا کردید؟

کدام سریال را در ماه رمضان امسال تماشا کردید؟

• خاک و نمک/ایاد نحاس/شبکه پنج

رای: 0 0.0%
  • باب المراد/فهمد میری/شبکه افق

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    31

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار که از 4200 نفر از مردم مناطق مختلف تهران شده است، سریال‌های پایتخت 4 از شبکه یک سیما و دردسرهای عظیم2 از شبکه 3 سیما، بیشترین میزان بیننده و رضایت را به خود اختصاص ‌داده اند.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که سریال پایتخت 4 با حدود 62 درصد بیننده، 84‌ درصد میزان رضایت را به همراه داشته ‌است و سریال‌ دردسرهای عظیم 2 نیز با حدود 56 درصد بیننده با 82 درصد رضایت مخاطبان همراه بوده است.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که حدود 60 درصد تماشاگران،سریال پایتخت4 را هر شب به طور مستمر تماشا کرده‌اند و بیش از 50 درصد تماشاگران نیز، سریال دردسرهای عظیم2 را به طور مستمر تماشاگر بوده‌اند.

سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» از شبکه دو سیما نیز با 71 درصد میزان رضایت مخاطبان، در رتبه بعدی این نظرسنجی قرار گرفته است.

[h=3]ایسنا - پربیننده‌ترین‌ سریال‌های رمضان معرفی شدند[/h]

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایتخت رو که صد در صد می بینم، خیلی دوسش دارم:heart:
جتی وقتی تموم میشه هم تکرارشو باز از شبکه های استانی و آی فیلم می بینم، برام جذابیت خاصی داره این سریال...

دردسرهای عظیم 1 رو من ندیده بودم ولی دردسرهای عظیم 2 رو می بینم، سریال جالبیه، شخصیت لطیف رو دوست دارم

سریال شبکه دو رو نمی بینم، اصن نمی دونم چطوره

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امسال هیچ سریالی رو نمیبینم. پارسال هم فکرکنم فقط دردسرهای عظیم میدیدم. پایتخت هم سرجمع تااین همه قسمتشو چنددقیقه بیشتر ندیدم.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایتختو فقط به خاطرکاراکتراش میبینم.داستانش نسبت به قبل یکم ضعیفه
گاهی به پشت سرنگاه کن به جرات ازبقیه کارا استخون دارتره:gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایتخت رو که صد در صد می بینم، خیلی دوسش دارم:heart:
جتی وقتی تموم میشه هم تکرارشو باز از شبکه های استانی و آی فیلم می بینم، برام جذابیت خاصی داره این سریال...

دردسرهای عظیم 1 رو من ندیده بودم ولی دردسرهای عظیم 2 رو می بینم، سریال جالبیه، شخصیت لطیف رو دوست دارم

سریال شبکه دو رو نمی بینم، اصن نمی دونم چطوره

سلام........پایتخت رو شبکه های استانی هم مگه میذارن؟.......تا جایی که یادمه قرار شده بود سریال امام علی (ع) رو بذارن ......سریال شبکه دو منم نمیدونم کی پخش میشه!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امسال هیچ سریالی رو نمیبینم. پارسال هم فکرکنم فقط دردسرهای عظیم میدیدم. پایتخت هم سرجمع تااین همه قسمتشو چنددقیقه بیشتر ندیدم.

سلام.......خب گزینه هیچ کدام رو هم برای همین گذاشته بودیم دیگه.......پس به نحوی چند قسمت پایتخت رو دیدین .......ممنون میشم در نظرسنجی هم شرکت بفرمائید

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هم دردسرهای عظیم رو دوست دارم هم پایتخت رو!
به پشت سر نگاه کن رو هم ی وقتایی می بینم !!..اگر هم نبینم دورادور درجریان ماجراش هستم!!...اونم یک ماجرای کاملا اجتماعی داره و کاملا متفاوت از دو سریال دیگ هست!

+راستی درباره خاک و نمک هم من ی چند قسمتی دیدم ازش!عیبی ک داشت خیلی سانسور کردن و مثلا داری صحنه ی داخل خونه رو میبینی یکدفعه می پیره میره به صحنه جنگ!!!همین بعث میشه سردرنیاری چی به چی بود و تماشاش خستت میکنه!وگرنه داستانش بد نیس

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایتختو فقط به خاطرکاراکتراش میبینم.داستانش نسبت به قبل یکم ضعیفه
گاهی به پشت سرنگاه کن به جرات ازبقیه کارا استخون دارتره:gol:
سلام مهندس جان.......ولی به نظرم اصلا تکراری نیست و جذابیت های خودشو داره.....گرچه اوایل ضعف هایی داشت......خوشبختانه بهتر داره میشه.........پایتخت به نظرم داره نشون میده در عین سادگی و بدون حرکات اضافه و صرفا کلامی هم میشه مردم را خنداند ....یعنی معنای واقعی طنز...چیزی که نه در شمعدونی شاهد بودیم و نه در فیلم اتاق عمل (در حاشیه)
در قبال فیلم شبکه دو ....کی این پخش میشه؟......یادمه همیشه ساعت 7 قبل افطار فیلم های شبکه دو یک زمان بود .......منظورتو واضح تر میگی از استخوان دار بودن؟.......ممنون:gol:

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس جان.......ولی به نظرم اصلا تکراری نیست و جذابیت های خودشو داره.....گرچه اوایل ضعف هایی داشت......خوشبختانه بهتر داره میشه.........پایتخت به نظرم داره نشون میده در عین سادگی و بدون حرکات اضافه و صرفا کلامی هم میشه مردم را خنداند ....یعنی معنای واقعی طنز...چیزی که نه در شمعدونی شاهد بودیم و نه در فیلم اتاق عمل (در حاشیه)
در قبال فیلم شبکه دو ....کی این پخش میشه؟......یادمه همیشه ساعت 7 قبل افطار فیلم های شبکه دو یک زمان بود .......منظورتو واضح تر میگی از استخوان دار بودن؟.......ممنون:gol:

بابا بنده خدا کی گفت تکراریه!!
گفت داستانش نسبت به قبل ضعیف تره!!منم بهش معتقدم!!...محدود شده همش به مکالمات بین این چند نفر!!گاهی میشه توو یکی دو قسمت هیچ اتفاقی رخ نمیده!!
یک سوم فیلمم ک همش تبلیغه!ولی درکلللللللل من دوسش دارم!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بنده خدا کی گفت تکراریه!!
گفت داستانش نسبت به قبل ضعیف تره!!منم بهش معتقدم!!...محدود شده همش به مکالمات بین این چند نفر!!گاهی میشه توو یکی دو قسمت هیچ اتفاقی رخ نمیده!!
یک سوم فیلمم ک همش تبلیغه!ولی درکلللللللل من دوسش دارم!

وقتی گفته میشه به خاطر کاراکتراش میبینم......از نظر بنده یک جور بیان تکراری بودن هست......البته شاید منظور برادرم خوبم چیز دیگر باشد.......بیشتر توضیح بدین

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هم دردسرهای عظیم رو دوست دارم هم پایتخت رو!
به پشت سر نگاه کن رو هم ی وقتایی می بینم !!..اگر هم نبینم دورادور درجریان ماجراش هستم!!...اونم یک ماجرای کاملا اجتماعی داره و کاملا متفاوت از دو سریال دیگ هست!

+راستی درباره خاک و نمک هم من ی چند قسمتی دیدم ازش!عیبی ک داشت خیلی سانسور کردن و مثلا داری صحنه ی داخل خونه رو میبینی یکدفعه می پیره میره به صحنه جنگ!!!همین بعث میشه سردرنیاری چی به چی بود و تماشاش خستت میکنه!وگرنه داستانش بد نیس
اینکه میگید دورادور یعنی خانواده میبینن؟........خب موضوعش چی هست؟......بازیگر مطرح هم داره؟

پس یعنی بد سانسور کردن؟.......موضوعش جنگی است؟!

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه میگید دورادور یعنی خانواده میبینن؟........خب موضوعش چی هست؟......بازیگر مطرح هم داره؟

پس یعنی بد سانسور کردن؟.......موضوعش جنگی است؟!

نه منظورم اینه چند قسمتشو دیدم درست سردرنیاووردم
ی فیلم لبانیی هست...درمورد موضوع مقاومت و فلسطین هست...بازیگراشم من نمیشناسم فقط خانمای عربی خوشگلی دارن!!!!:D
اونی ک کارگردان فیلم بوده هدفش ساحت ی فلیم درباره مقاومت عربهای لبنان و فلسطین بوده!!شاید صحنه هایی هم توشش بوده ک حذف کردن چون کاملا مشخصه از یک صحنه یکدفعه می پره ی صحنه دیگه!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه منظورم اینه چند قسمتشو دیدم درست سردرنیاووردم
ی فیلم لبانیی هست...درمورد موضوع مقاومت و فلسطین هست...بازیگراشم من نمیشناسم فقط خانمای عربی خوشگلی دارن!!!!:D
اونی ک کارگردان فیلم بوده هدفش ساحت ی فلیم درباره مقاومت عربهای لبنان و فلسطین بوده!!شاید صحنه هایی هم توشش بوده ک حذف کردن چون کاملا مشخصه از یک صحنه یکدفعه می پره ی صحنه دیگه!!
خب شما وقتی یک فیلم رو کامل دنبال نمیکنی.......چطور میخوای از ماجرا سر در بیاری......مزیت یک فیلم خوب اینه که مخاطبشو در همه حال حفظ کنه.....سریالی که یک قشمتشو و ببینی و آخرین قسمتشو هم ببینی و بفهمی چی شده و حدث بزنی راحت از نظر من سریال نیست.......باید جالب باشه.....کی پخش میشه؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر سنجی مشکل داره؟؟؟؟
چرا پایتخت 4 شده 100 درصد در صورتیکه بقیه گزینه ها هم انتخاب شدن !!!!!11

سلام علیکم...........در این نظرسنجی انتخاب چندگانه فعال است..........و اعضای محترم میتونن به تمام گزینه ها رای بدن..........صد درصدی که میبینید یعنی صددرصد رای دهنده ها به پایتخت رای داده اند .....به عبارت دیگه همه کسانی که در نظرسنجی شرکت کردن به گزینه اول رای داده اند

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام........پایتخت رو شبکه های استانی هم مگه میذارن؟.......تا جایی که یادمه قرار شده بود سریال امام علی (ع) رو بذارن ......سریال شبکه دو منم نمیدونم کی پخش میشه!

سلام
معمولا یه مدت بعد از پخشش، شبکه ی آی فیلم یا شبکه های استانی تکرارش رو میذارن و دوباره پخشش می کنن، نه این که به طور همزمان با خود سریال پخش بشه از اون شبکه ها
سریال شبکه دو فکر می کنم ساعت 11 شب پخش بشه

در مورد پایتخت هم به نظرم پایتخت 1و 2و 3 همشون یه داستانی داشتند که از اول تا آخر سریال بیشتر حول اون موضوع می چزخید
ولی پایتخت 4 داستان خاصی نداره و هر دفعه داره یه اتفاق توش میفته و به خاطر همینه که پایتخت 4 یه کم متفاوت تر شده و کیفیتش یه مقدار کم شده اما این هیچی از خوبیای این فیلم کم نمی کنه، واقعا عالیه
در کل فکر می کنم ضعیف ترین سری پایتخت، پایتخت 2 بود، همون که می خواستن برن بوشهر و گلدسته نصب کنن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
معمولا یه مدت بعد از پخشش، شبکه ی آی فیلم یا شبکه های استانی تکرارش رو میذارن و دوباره پخشش می کنن، نه این که به طور همزمان با خود سریال پخش بشه از اون شبکه ها
سریال شبکه دو فکر می کنم ساعت 11 شب پخش بشه

در مورد پایتخت هم به نظرم پایتخت 1و 2و 3 همشون یه داستانی داشتند که از اول تا آخر سریال بیشتر حول اون موضوع می چزخید
ولی پایتخت 4 داستان خاصی نداره و هر دفعه داره یه اتفاق توش میفته و به خاطر همینه که پایتخت 4 یه کم متفاوت تر شده و کیفیتش یه مقدار کم شده اما این هیچی از خوبیای این فیلم کم نمی کنه، واقعا عالیه
در کل فکر می کنم ضعیف ترین سری پایتخت، پایتخت 2 بود، همون که می خواستن برن بوشهر و گلدسته نصب کنن
جالبه.......من فکر میکردم فقط تماشا پخش میکنه........چه بد زمان........11 شب البته به گمونم گفتگوی ویژه خبری است

در مرود پایتخت 4 زود قضاوت نکنید.........این طور که به نظر میاد ارسطو نقش پر رنگ ماجراست......تا الآن هم نکات خوبی مطرح شد......یکی انتخابات شورای شهر و حواشی پیرامونش.......و دیگری هم بحث ساخت و سازهای غیر مجاز تهرانی ها در شمال کشور .....حالا اینکه ارسطو دنبال این ساخت و ساز هست و موارد که همین قسمت قبل بیان شد......به نظرم کم کم داره وارد اصل ماجرا میشه که به چین برگرده.......البته پایتخت 4 ایرادهایی داشت که دلسوزان گفته اند....یک مورد هم این تبلیغات ناخواسته به خاطر عدم بودجه دادن به صدا و سیماست
خب هر کسی نظری داره و در جای خودش محترم......از نظر بنده پایتخت 2 نه تنها جذاب بود.......بلکه ریزه کاریهای سینمایی در نورپردازی و البته ایده های نو داشت
ضعیف ترین رو پایتخت 3 میبینم.....گرچه در جای خودش بازم جذابیتهایی داشت........

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا علامت نزدن هریک از فیلم ها دلیل بر ندیدن آنها نیست !!؟وآیا گزینه هیچکدام اضافی نیست !؟

بله هست!........لااقل درباره فیلم هایی که ما گذاشتیم.........ولی ممکنه فردی فیلمی دیده باشه که در نظر سنجی ما نباشه و بدین ترتیب یک احترام و حق رای برای او محسوب میشه........مثل فیلم شبکه های استانی و سایر شبکه ها!....ضمن اینکه هدف این بوده که این بزرگواران هم در نظرسنجی ما شرکت کنن
تو انتخابات دو دسته رای داریم یکی رای بدون آرا سفید ....یکی رای با آرای سفید !.......آرای سفید شمرده میشه و جز کسانی که در انتخابات شرکت کردن به حسای میاد!

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه.......من فکر میکردم فقط تماشا پخش میکنه........چه بد زمان........11 شب البته به گمونم گفتگوی ویژه خبری است

در مرود پایتخت 4 زود قضاوت نکنید.........این طور که به نظر میاد ارسطو نقش پر رنگ ماجراست......تا الآن هم نکات خوبی مطرح شد......یکی انتخابات شورای شهر و حواشی پیرامونش.......و دیگری هم بحث ساخت و سازهای غیر مجاز تهرانی ها در شمال کشور .....حالا اینکه ارسطو دنبال این ساخت و ساز هست و موارد که همین قسمت قبل بیان شد......به نظرم کم کم داره وارد اصل ماجرا میشه که به چین برگرده.......البته پایتخت 4 ایرادهایی داشت که دلسوزان گفته اند....یک مورد هم این تبلیغات ناخواسته به خاطر عدم بودجه دادن به صدا و سیماست
خب هر کسی نظری داره و در جای خودش محترم......از نظر بنده پایتخت 2 نه تنها جذاب بود.......بلکه ریزه کاریهای سینمایی در نورپردازی و البته ایده های نو داشت
ضعیف ترین رو پایتخت 3 میبینم.....گرچه در جای خودش بازم جذابیتهایی داشت........
بعدازگفتگوی خبری شبکه دوپخش میشه.
داستانش داستان قوی هست.کارگردانش مازیارمیریه ازکارگردانای به نام هستن.هنرپیشه هاش قوی هستن.
ماجرای یک کارخانه داره(امین تارخ)که مشکلات وسختیای زیادی رومتحمل میشه واسه سروپانگه داشتن کارخونش.دوتادخترداره که یکی ازمهندسای کارخونه خواستگاردختربزرگ امین تارخ هستن.به خاطردشمنی یکی ازسهامدارای بزرگ کارخونه باامین تارخ مهندس کارخونه موردتوطئه قرارمیگیره وقتلی گردنش میفته وپای پلیس به داستان بازمیشه.
...................................................................
این قصه اصلی هست که درکنارش اتفاقات دیگه فیلم روجذاب ترمیکنن;)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعدازگفتگوی خبری شبکه دوپخش میشه.
داستانش داستان قوی هست.کارگردانش مازیارمیریه ازکارگردانای به نام هستن.هنرپیشه هاش قوی هستن.
ماجرای یک کارخانه داره(امین تارخ)که مشکلات وسختیای زیادی رومتحمل میشه واسه سروپانگه داشتن کارخونش.دوتادخترداره که یکی ازمهندسای کارخونه خواستگاردختربزرگ امین تارخ هستن.به خاطردشمنی یکی ازسهامدارای بزرگ کارخونه باامین تارخ مهندس کارخونه موردتوطئه قرارمیگیره وقتلی گردنش میفته وپای پلیس به داستان بازمیشه.
...................................................................
این قصه اصلی هست که درکنارش اتفاقات دیگه فیلم روجذاب ترمیکنن;)
چقدر دیر هنگام........همینکه استاد تارخ توش بازی میکنه یعنی فیلمنامه قوی داره............متاسفانه به دلیل دیرهنگلم بودن بعید میدونم بتونم ببینم.....تکرارش کی هست؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.......خب گزینه هیچ کدام رو هم برای همین گذاشته بودیم دیگه.......پس به نحوی چند قسمت پایتخت رو دیدین .......ممنون میشم در نظرسنجی هم شرکت بفرمائید

نه منظورم این بود از پایتخت 1 تا 4 سرجمع چنددقیقه دیدم.

fatima kiani

عضو جدید
واقعا باید به حال رسانه ملی تاسف خورد که سریال پایتخت پر بیننده ترین سریالشه!
تو هر قسمت داره به فرهنگ مردم مازندران توهین میکنن واقعا جای تاسفه
گناه دارن بنده خداها

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا باید به حال رسانه ملی تاسف خورد که سریال پایتخت پر بیننده ترین سریالشه!
تو هر قسمت داره به فرهنگ مردم مازندران توهین میکنن واقعا جای تاسفه
گناه دارن بنده خداها

شمالیا که خودشون طرفدار این سریالن. شما شمالی هستی؟

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
با سلام ..
ضمن تشکر از استارتر و نظرات دوستان ..:gol:
راستش ترجیح میدم که در خصوص سریال های معاصر ایرانی نظر مفصل ندم ، چون نظراتم ممکنه خیلی انتقادی بشه و یه عده در داخل و خارج ناراحت بشن.
فقط به صورت کلی میگم که سطح تولیدات صدا و سیما از لحاظ بار هنری و فرهنگی و آموزشی، نه تنها پائین و رو به منفی هست ، بلکه دیدنشون گاهی بدتر از سریال های بی محتوای ترکی و .. اثر سوء میزاره رو خانواده و تربیت بچه ها و ... ، اما به هر صورت ارجح تر از اوناست.

جا داره به یه معضل ِ اپیدمی شده در تولید سریال و فیلم در ایران اشاره ی مختصری کنم و اون تولید تسلسل وار سریال ها و فیلم هاست ، که اگر یک فیلم بر فرض ِ مثال یا محال، با توفیق ِ اندکی مواجهه بشه ، اونقد داستان و کارکترهاش رو ادامه میدن و 2 و 3 و 4 و 5 میسازن ازش که حسابی خرابش کنند و همون خاطره ی خوبی که ازش به جا مونده بود رو هم خدشه دار کنند. نمونه ش اخراجی ها، یا همین پایتخت و سایر مواردی که قطعا بهتر از من سراغ دارید .

جمع بندی :
فیلم ِ خوب ساختن بلد نیستیم ، قبول ! فیلم نساختن که بلدیم ...

fatima kiani

عضو جدید
شمالیا که خودشون طرفدار این سریالن. شما شمالی هستی؟
نه شمالی نیستم ایرانی که هستم
قرار نیست یک فرهنگ رو قربانی خنده وشادی خودمون کنیم!
برو تو صفحه های اجتماعی محسن تنابنده متوجه میشی شمالیا خوشحالن یا ناراحت
آخه فیلمش هیچ محتوایی هم نداره!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه شمالی نیستم ایرانی که هستم
قرار نیست یک فرهنگ رو قربانی خنده وشادی خودمون کنیم!
برو تو صفحه های اجتماعی محسن تنابنده متوجه میشی شمالیا خوشحالن یا ناراحت
آخه فیلمش هیچ محتوایی هم نداره!!
صفحه های اجتماعی!........به صفحه مسی چرا حمله کردن؟
شما بفرمائید چه توهینی شده........محتوا نداره؟.......اتفاقا بسیار محتوا داره.....مهمترین محتواش زندگی ایرانی اسلامی است و سادگی اون زندگی و صداقت و صمیمیت

fatima kiani

عضو جدید
صفحه های اجتماعی!........به صفحه مسی چرا حمله کردن؟
شما بفرمائید چه توهینی شده........محتوا نداره؟.......اتفاقا بسیار محتوا داره.....مهمترین محتواش زندگی ایرانی اسلامی است و سادگی اون زندگی و صداقت و صمیمیت
من آشنایی کمی با تفکرات شما دارم و اصلا علاقه به بحث در این باره ندارم
عقاید و تفکرات ما با هم همخوانی نداره و به نتیجه مطلوبی نمیرسیم
شما بزرگواران برین فیلم ایرانی اسلامیتون رو ببینین
ان شا الله تا پایتخت 10 ادامه میدین
موفق باشین

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آشنایی کمی با تفکرات شما دارم و اصلا علاقه به بحث در این باره ندارم
عقاید و تفکرات ما با هم همخوانی نداره و به نتیجه مطلوبی نمیرسیم
شما بزرگواران برین فیلم ایرانی اسلامیتون رو ببینین
ان شا الله تا پایتخت 10 ادامه میدین
موفق باشین
سلام علیکم........اینکه تفکرات بنده و شما فرق داره با 2 پست چطور بهش رسیدین از جمله نکات جالب توجه است!.....شما یک ادعایی کردین توهین دارد.......خب بفرمائید این توهین چیست....نه صرفا برای جواب به بنده بلکه برای دفاع از حرف خودتون و تنویر افکار عمومی......همانطور که مدیر محترم تالار هنر گفتند بنده هم معتقدم درست است که ما مثل خارجی ها خیلی نمیتونیم یک سریال صدها قسمتی بسازیم..ولی این روش ساخت که یک مجموعه 30 قسمتی ساخته بشه ....دوباره دو اون .......سه اون و ......رو به شخصه نمیپسندم......آدم یاد فیلم هری پاتر یا مرد عنکبوتی و بت من میفته!

fatima kiani

عضو جدید
سلام علیکم........اینکه تفکرات بنده و شما فرق داره با 2 پست چطور بهش رسیدین از جمله نکات جالب توجه است!.....شما یک ادعایی کردین توهین دارد.......خب بفرمائید این توهین چیست....نه صرفا برای جواب به بنده بلکه برای دفاع از حرف خودتون و تنویر افکار عمومی......همانطور که مدیر محترم تالار هنر گفتند بنده هم معتقدم درست است که ما مثل خارجی ها خیلی نمیتونیم یک سریال صدها قسمتی بسازیم..ولی این روش ساخت که یک مجموعه 30 قسمتی ساخته بشه ....دوباره دو اون .......سه اون و ......رو به شخصه نمیپسندم......آدم یاد فیلم هری پاتر یا مرد عنکبوتی و بت من میفته!
بنده از قبل با تفکرات شما اشنا هستم مخصوصا با تاپیک هایی که میدین
نسبت دادن افکار، واژه ها، برخورد، و در کلیت نمایش نادرست فرهنگ یک جامعه اونم به صورت سریال های زنجیره وار کار درست و اخلاقی نیست
من در تمدن و فرهنگ های مختلف کشورمون ایران جستوجو و کنکاش میکنم و مخصوصا با مردم شمال اونم بخاطر مسافرت تفریحی به این دیار آشنایی خوبی دارم
برای اطلاع بیشترتون هم میتونین به انتقاد های افراد مختلف از این برنامه مراجعه کنید تا اطلاعاتتون کامل بشه
موفق باشید
سی یو

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده از قبل با تفکرات شما اشنا هستم مخصوصا با تاپیک هایی که میدین
نسبت دادن افکار، واژه ها، برخورد، و در کلیت نمایش نادرست فرهنگ یک جامعه اونم به صورت سریال های زنجیره وار کار درست و اخلاقی نیست
من در تمدن و فرهنگ های مختلف کشورمون ایران جستوجو و کنکاش میکنم و مخصوصا با مردم شمال اونم بخاطر مسافرت تفریحی به این دیار آشنایی خوبی دارم
برای اطلاع بیشترتون هم میتونین به انتقاد های افراد مختلف از این برنامه مراجعه کنید تا اطلاعاتتون کامل بشه
موفق باشید
سی یو

فرهنگی که مد نظر شماست به جای گفتن منتظر دیدار نوشتن سی یوست؟....این فرهنگ مورد علاقه شماست؟.....سوال میپرسم از خدمتتون......چر انقدر کلی صحبت میفرمائید و بنده رو به این و اون حواله میدین...شما اومدین یک حرفی زدید....خب پس باید به طبع اگر موضع دفاع در این باره دارید پشت حرفتون منطق و تمثال باشه.....نمایش نادرست فرهنگ جامعه؟......میشه بفرمائید کدام مجموعه در سال های اخیر فرهنگ کشور ما رو به خوبی نشون داده که مورد تقدیر شماست ......تا با ذائقه شما آشنا شویم...عجیب است!......شما در طول دو روز عضویت این همه آشنایی نسبت به تفکرات و تاپیک های بنده به دست اوردین؟...اگر واقعا این چنین است به خودتون افتخار کنید!
چون من هنوز نمیتونم بگم شناختی نسبت به شما با 56 پستتون دارم......و سوالاتی که میپرسم در همین جهت است