کتاب طراحی هواپیما قسمت 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.

id_tamom_shod

عضو جدید
دوستان من تمام کتاب های طراحی هواپیما رو که تو ایران هست به صورت pdf دارم هر کی هر چی خواست پیغام بده براش لینک می زارم بگیره یا ایمیل می کنم اگر م خواست می تونه بیاد به ورت سی دی بهش بدم

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من تمام کتاب های طراحی هواپیما رو که تو ایران هست به صورت pdf دارم هر کی هر چی خواست پیغام بده براش لینک می زارم بگیره یا ایمیل می کنم اگر م خواست می تونه بیاد به ورت سی دی بهش بدم

ميشه كتابهارو به ايميل من بفرستيد حداقل لينكهاشو بدبد
lllooolooolll@yahoo.com

imani1386

عضو جدید
سلام خسته نباشید. اگر لطف کنید کتاب های طراحی هواپیما رو که تو ایران هست به صورت pdf بهم بدید ممنون میشم.با تشکر

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام خسته نباشید. اگر لطف کنید کتاب های طراحی هواپیما رو که تو ایران هست به صورت pdf بهم بدید ممنون میشم.با تشکر

سلام،

عزیز برادر، حجم کتاب ها زیاده.تقریباً حدود یک گیگ میشه.اگه میخوای من لینک برای دانلود بزارم.

موفق و پیروز باشید
یا علی
Sparrow
:)

hamed_ht

عضو جدید
سلام...من یک سری سوال در مورد شاتل فضایی دارم که البته اصل سوالم به حرکت در فضا بر میگرده...شاتل چگونه به زمین بر میگرده؟!در صورتی که شرایط مثل جو نیست که بتونه مثل یک هواپیما کنترل بشه!!! ممنونم ...

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام...من یک سری سوال در مورد شاتل فضایی دارم که البته اصل سوالم به حرکت در فضا بر میگرده...شاتل چگونه به زمین بر میگرده؟!در صورتی که شرایط مثل جو نیست که بتونه مثل یک هواپیما کنترل بشه!!! ممنونم ...

سلام،
من این سوال شما رو تو پاپیک زیر جواب دادم.چون به نظرم سوال شما ربطی به این تاپیک پیدا نمیکنه.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=464490#post464490

سرافراز و سر بلند باشید
یا علی
Sparrow

آخرین ویرایش:

moslem_nd_nadery

عضو جدید
سلام دوستان کسی نقشه ساخت هواپیمای رادیو کنترل نداره؟ من تازه کارم انگلیسیم بلد نیستم کتاب فارسی بهم معرفی میکنید ممنون میشم

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
معرفی کتاب و سایت برای هواپیمای مدل

معرفی کتاب و سایت برای هواپیمای مدل

سلام دوستان کسی نقشه ساخت هواپیمای رادیو کنترل نداره؟ من تازه کارم انگلیسیم بلد نیستم کتاب فارسی بهم معرفی میکنید ممنون میشم

سلام،
دوست عزیز،برای نقشه هواپیما،می تونید به سایت زیر مراجعه کنید.
http://www.tehranmodel.com/181037/sec_10/p_3.aspx?lang=Fa
کتاب های فارسی در زمینه طراحی هواپیما:
- کتاب طراحی هواپیما/نوشته:محمد هاشم صدرایی/انتشارات امام حسین
- کتاب چگونه هواپيماهاي مدل قابل پرواز بسازيم؟/نوشته محسن زنجانی/انتشارات رسالت قلم
- کتاب Anatomy of the airplane/نوشته استینتون/ ترجمه شده اما اسم فارسی و انتشاراتش رو نمی دونم

salam
man mazerat mykham az en ke latin type mykonam rayanam chand vaghteye kharabe.
man mamnon mysham age on ketabhae ro ke darid ye jor be dast man beresonid chon man ba dostanam baraye sakht yek havapeyma darim karay avaliyaro aanjam mydem adress mailam HV_SEVEN2000@YAHOO.COM
09127418422 TEL

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
salam
man mazerat mykham az en ke latin type mykonam rayanam chand vaghteye kharabe.
man mamnon mysham age on ketabhae ro ke darid ye jor be dast man beresonid chon man ba dostanam baraye sakht yek havapeyma darim karay avaliyaro aanjam mydem adress mailam HV_SEVEN2000@YAHOO.COM
09127418422 TEL

دوست عزیز،
تمام کتاب های لازم برای طراحی یک هواپیما در بخش طراحی تالار هوافضا قرار داده شده است.

یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا