کاملترین مجموعه آموزشی ریاضیات 1 و 2 دانشگاه

Schneider

مدیر بازنشسته
خیلی از دانشجوها از شیوه بد تدریس استاد ریاضیات عمومی یک یا دو ناراضید و بدنبال یک مرجع کامل در آموزش این 2 واحد درسی میگردند.
من کتاب کامل ریاضیات(Calculus) استوارت (Stewart) رو معرفی میکنم که کتاب ریاضات مرجع خود من هم بود 3سال پیش!
متن ویرایش 5 این کتاب انگار به تازگی در اینترنت قرار داده شده(پاسخنامش 2ساله اومده)؛
توصیه من _بعد از دانلود این کتاب و پاسخنامش_ به شما اینه که وقت صرف کنید برای مطالعش؛ متن انگلیسی ساده ای هم داره.

لینک دانلود خود کتاب:
لینک دانلود پاسخنامه کتاب(DJVU) :​
http://depositfiles.com/files/zsn6hm3iy
(این کتاب از سال تقریبا 1377 تا انتهای سال 1385 مرجع تدریس ریاضی عمومی 1و2 دانشگاه صنعتی شریف بوده است.)​

آخرین ویرایش:

Schneider

مدیر بازنشسته
خبر مهم:
تمام لینکهای ارایه شده برای کتاب Stewart Calculus_5ed و پاسخنامه آن،در تمام Hosting File های:
Depositefiles.com
Uploading.com
RapidShare.com و حتی w18.easy-share.com
بکلی پاک شده اند(بدلیل اعتراض نویسنده)....لذا اگر من با همین نام فایل نامبرده را در 4Shared.com هم ذخیره کنم؛
قطعا بدلیل قانون CopyRight پاک میشه دوباره؛
لذا در ساعات آینده کتاب+پاسخنامه را با نام مخفف در سایتی مطمین مجددا بارگذاری خواهم کرد.
با تشکر از خانم سیمین

Schneider

مدیر بازنشسته
لینک کتاب رو تصحیح کردم...لینک پاسخنامه هم بزودی تصحیح میکنم و همینجا قرار میدم؛
لینک دانلود کتاب:
از شما برای دانلود پسورد میخواد....وارد کنید:
852456

Schneider

مدیر بازنشسته
همین امروز(13 دی) من ادیشن 6م کتاب Stewart رو در اینترنت پیدا کردم.(فعلا پاسخنامش رو پیدا نکردم!)
اگر مایل باشید میتونید آخرین ورژن یکی از خفن ترین Calculus های دنیارو از لینک زیر دانلود کنید:

لینک دانلود:​

بالا