کارهای شما

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزیز شبکه ی ماهواره منظورت بود؟اگه اره پس کاش لطف کنی فرکانسشم بدی!:redface:من کلی گشتم تو کانالها یه کانال معماری چیزی گیر بیارم هیچی نبود!!!!!!!!!

vind نه wind

شبکه ماهواره ای هست....
wind int .tv
فرکانس
10971
27500
4/3

maral55

مدیر بازنشسته
به نظر من کار اصلا مهم نیست چه طوز باشه به هر حال هر کاری یه سری ایراذات و مزایا داره که ما می خواهیم با کمک هم اینحا چیزی یاد بگیریم از کار هم
این تابیک هم برای همین باز شده
راستی ایمان جان تو این بروزه ازتون چی می خواستن ؟فقط ترسیم؟

silver star

عضو جدید
راستی ایمان جان تو این بروزه ازتون چی می خواستن ؟فقط ترسیم؟
ضمن تشکر از دفاعتون
اره مارال جان! هدف فقط یادگیری ترسیم درست نقشه های اجرایی بود. مگه شما توو ترسیم 2 چیزای دیگه هم یاد گرفتین؟:redface:

maral55

مدیر بازنشسته
ضمن تشکر از دفاعتون
اره مارال جان! هدف فقط یادگیری ترسیم درست نقشه های اجرایی بود. مگه شما توو ترسیم 2 چیزای دیگه هم یاد گرفتین؟:redface:

ترسیم 2 چه درسی هست؟
ما یه هندسه کاربردی داشتیم که تو اون سه نما و ترسیم یاد گرفتیم ولی برای من عجیب بود که چرا ترسیم نقشه های سازه؟

archi_arch

مدیر بازنشسته
ترسیم 2 چه درسی هست؟
ما یه هندسه کاربردی داشتیم که تو اون سه نما و ترسیم یاد گرفتیم ولی برای من عجیب بود که چرا ترسیم نقشه های سازه؟
مارال ایمانم کاردانیه.نه ایمان جان ما هم همین بودیم ولی میگم تو اسکلت فلزی.من خیی از اینهایی که تو کشیدی رو نمیدونم!!!:redface:
مارال یعنی شما سازه رو چه جوری یاد میگیرین؟!

Bache porroo

عضو جدید
راستی!
من یه گله دارم از همه! (حداکثر بچه ها)
چرا کسی این تاپیک رو تحویل نمی گیره؟ من میذارم به حساب خساست!:razz:
چرا کسی کاراشو نمیذاره تا بچه های دیگه ازش چیز یاد بگیرن؟
ما (اکثر بچه ها) کارمون شده که توو نت بگردیم و اگه جایی مطلب جالب دیدیم بذاریم تا همه استفاده کنن. نمی گم این کار بده، نه ، خوبه! ولی اگه فقط به همین بسنده کنیم، مثه یه رودخونه ی راکد می شیم. چرا ما خودمون چیزی رو که یاد گرفتیم ، یا کارایی رو که تا حالا کردیم رو در اختیار دیگران نذاریم؟ بدوننین اگه همه می خواستند اینقدر بخیلانه فکر کنن، هرگز علم پیشرفت نمی کرد.
جا داره اینجا از همه ی کسایی که هرگز بخیلانه فکر نکردند و نمی کنن تشکر کنم و می خوام که بدونین، طرف صحبتم شما نیستین.
ببخشید اگه لحنم تند بود (چند وقت بود این حرفا رو دلم سنگینی می کرد);)

کارت درسته شک نکن :Dاما 1سوال ؟ اسم تاپیک گذاشتن کارهای شما !! منظور چه کارهاییه ؟ فتوشاپ . کد . مکس . ..آخه هر کدوم از اینا تاپیک جدایی داره . همونطورم که بچه ها گفتن با نمونه کارای شما دیگه کی روش میشه کاری ارائه بده ؟
ممکنه با گذاشتن کار . به چشم بعضیا ساده یا ... بیاد اما 1نفر پیدا میشه که خوشش بیاد همین واسه ما کافیه :redface: باید برای کار خودمون ارزش قائل باشیم

برای واحد نرم افزارم چند کار فتوشاپ آماده کردم 2تاشو میزارم ببینین اما توروخدا 1کم بخندین:Dساده کار شده نمیخواستم از حد کلاس بیشتر کار کنم

maral55

مدیر بازنشسته
مارال ایمانم کاردانیه.نه ایمان جان ما هم همین بودیم ولی میگم تو اسکلت فلزی.من خیی از اینهایی که تو کشیدی رو نمیدونم!!!:redface:
مارال یعنی شما سازه رو چه جوری یاد میگیرین؟!
والا آرچی جون به نظر من پیوسته ها خیلی چیزا رو کمتر از ناپیوسته ها یاد میگرن یعنی فرصت براش کمتر دارن و درس های کمتری بهش اختصاص داده شده
یکیش همین سازه
ما قراراه تو ساختمان 2 یاد بگیریم فکر کنم!

maral55

مدیر بازنشسته
کارت درسته شک نکن :Dاما 1سوال ؟ اسم تاپیک گذاشتن کارهای شما !! منظور چه کارهاییه ؟ فتوشاپ . کد . مکس . ..آخه هر کدوم از اینا تاپیک جدایی داره . همونطورم که بچه ها گفتن با نمونه کارای شما دیگه کی روش میشه کاری ارائه بده ؟
ممکنه با گذاشتن کار . به چشم بعضیا ساده یا ... بیاد اما 1نفر پیدا میشه که خوشش بیاد همین واسه ما کافیه :redface: باید برای کار خودمون ارزش قائل باشیم

برای واحد نرم افزارم چند کار فتوشاپ آماده کردم 2تاشو میزارم ببینین اما توروخدا 1کم بخندین:Dساده کار شده نمیخواستم از حد کلاس بیشتر کار کنم

عزیزم بزار فعلا بچه ها به همین یک تاپیک اهمیت بدن و کار بزارن بعد که خدای نکرده خیلی تحویل گرفتن به امید خدا جداشون میکنیم

راستی در مورد کارت خیلی ممنون که گذاشتی خیلی هم خوبه کارت فقط در مورد نحوه درست کردنش هم کاش یه توضیح مختصر می دادی
تو نرم افزار فتو شاپ درست شده چند عکسه بهش ***** دادی سایه دادی تغییر اندازش دادی و اینجور چیزا ....

بازم ممنون برای کارت

m2e

عضو
in kar ro ba sketchup model kardam va ba V-ray render gereftam darzemn tarahish ham male khodame mikhastam bebinam ke nazareton chie? :?? :D

پیوست ها

• kit3.jpg
    kit3.jpg
    81 کیلوبایت · بازدیدها: 1

معماری سنتی

عضو جدید
عزيزم اينقدر راحت نگاش نكن 6 ماه كل كلاسمون رو مقرنس كار كردن اشكمون دراومد . :cry:اول هر كي رفته يك مسجد از مقرنساش عكس گرفته بعد از روي عكس و چندتا اندازه پلان مقرنس دراورديم . بعد 3ي كرديم . تك تك بايد قوس بزنيم و دونه دونه اجزاشو بسازيم . توي كد ساختم بعد تو مكس رندر گرفتم .
البته من 5 تا مقرنس داشتم .
اينو با دستور خاصي بايد ساخت . هزار تا راه امتحان كردم تا پيداش كردم اگه عمري باقي بود اينم تو بخش آموزش ميگم .
سلام
دوست عزیز شما اگه یک برش ویک پلان از این مقرنست میداشتی با خود نرم افزار مکس خیلی راحت میتونستی مدلسازی کنی که پیدا کردن نما وبرش هم کاری نداره
به روش بلوپرینت مدلسازی میشه خیلی هم راحتته

vahid1900

عضو جدید
قدرت برنامه2

قدرت برنامه2

این کار برنامه مایا کار خودم تمام اشیا مدل سازی شده .....انسان قوی تره یا کامپیوتر؟؟؟؟؟:que:

پیوست ها

• 15.jpg
    15.jpg
    21.7 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 22.jpg
    22.jpg
    17.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

omid3dgroup

عضو جدید
3d niayesh

3d niayesh

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=17202&stc=1&d=1264100719

سلام دوستان
من هم یکی از کارهایم را که با 3d انجام دادم و با عکس واقعی ترکیب کردم اینجا برای نمایش گذاشتم این پروژه بر اتوبان نیایش قرار بود اجرا بشه اگه دوست داشتید می تونم عکسهای دیگه هم از این پروژه بزارم
در ضمن اون پل گرد هم وجود نداره اونو رو روی عکس مونتاژ کردم

پیوست ها

• niayesh.jpg
    niayesh.jpg
    44 کیلوبایت · بازدیدها: 1

omid3dgroup

عضو جدید
vanak

vanak

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=17205&stc=1&d=1264138369

این هم یک کار دیگه که تقریبا 5 سال پیش انجام دادم
این ساختمان در خیابان ونک قرار بود ساخته بشه تمام پلان ها و حجم با نرم افزار Autocad Architecture که اون موقع اسمش Architectural desktop بود ترسیم شده

پیوست ها

• vanak.jpg
    vanak.jpg
    47.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1

omid3dgroup

عضو جدید
یک کار3d قدیمی

یک کار3d قدیمی

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=17502&stc=1&d=1264979903

پیوست ها

• del10.jpg
    del10.jpg
    65.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

yagob2009

عضو جدید
پروژه طراحی فنی

پروژه طراحی فنی

پلان طراحی شده مربوط به درس طراحی فنی ساختمان.

pooran.mehr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسفند 88 به سفارش شرکت فرا ساز صنعت فروردین

طرح تایید شده و در حال ساخت می باشد

محل پروژه ایران - شهر قزوین

amin_architect22

عضو جدید
این هم یه کار من برای یکی از دوستامه که به خاطر کمبود وقت 1 روزه درستش کردم واسه همین کار برای طراحی نما نبود. البته یه روز نشد تقریبا 4-5 ساعته با آرشیکد هم انجامش دادم.
نظر یادتون نره...

آخرین ویرایش:

yalda33

کاربر فعال
این هم یه کار من برای یکی از دوستامه که به خاطر کمبود وقت 1 روزه درستش کردم واسه همین کار برای طراحی نما نبود. البته یه روز نشد تقریبا 4-5 ساعته با آرشیکد هم انجامش دادم.
نظر یادتون نره...

کارتون خوبه ولی فکر میکنم اگه متریالها رو تغییر بدین بهتر هم بشه

rahim.k

عضو جدید
باسلام
اینم کار منه البته طراحی معماری نشده.مدلینگش اسکچابه و رندرش وی ری.

maryam1400

عضو جدید
سلام دوستان.من به تازگي با تري دي آشنا شدم:redface:
اگه ممكنه ايرادهاي كارم رو بگين!