کارشناسی ارشد

azam.m

عضو جدید
سلام
من کارشناسی برق قدرت دارم و میخوام کنکور کارشناسی ارشد شرکت کنم
اما نمیدونم تو چه گرایشی به عنوان یه خانوم موفق تر هستم یا اینکه اصلا بهتره رشته ای به غیر از برق شرکت کنم
اگه کسی تجربه یا ااطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه

shahamiri

عضو جدید
سلام.
گرایش قدرت از نظر کاری بهترین گرایش در ایران هستش اما برای خانوم ها محیط کارش سخت خواهد بود جز تدریس.
خانوم ها اکثرا طرفدار گرایش الکترونیک هستند که گرایش خوب و مهیجی هم هست مهیج از این لحاظ که دنیای الکترونیک لحظه به لحظه در حال پیشرفت هستش.
گرایش مخابرات و کنترل هم برای خانوم ها خوب هست اما مخابرات معمولا کار نظامی بیشتر داردوکنترل هم به همین ترتیب اما به صنعتی تر شدن کشور کنترل هم بیشتر طرفدار خواهد داشت.

hbd.2006

اخراجی موقت
سلام.
گرایش قدرت از نظر کاری بهترین گرایش در ایران هستش اما برای خانوم ها محیط کارش سخت خواهد بود جز تدریس.
خانوم ها اکثرا طرفدار گرایش الکترونیک هستند که گرایش خوب و مهیجی هم هست مهیج از این لحاظ که دنیای الکترونیک لحظه به لحظه در حال پیشرفت هستش.
گرایش مخابرات و کنترل هم برای خانوم ها خوب هست اما مخابرات معمولا کار نظامی بیشتر داردوکنترل هم به همین ترتیب اما به صنعتی تر شدن کشور کنترل هم بیشتر طرفدار خواهد داشت.

موافقم.

azam.m

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون
ونظرتون راجع به رشته ای غیر از برق چیه؟

helen.j

کاربر فعال
سلام
الکترونیک و مخابرات واسه خانم ها بهتره البته تو همه گرایش ها باید از لحاظ نرم افزاری قوی باشید.
بازار کار معماری هم خوبه.

m kazemi

عضو جدید
سلام
به نظر من برای یک خانم رشته برق گرایش کنترل بهتر
شاد باشید

arefeh tci

عضو جدید
با سلام من رشته کارشناسیم برق-مخابرات هستش.واسه ارشدم آزاد علوم تحقیقات تبریز همون گرایش خودم قبول شدم.راهنمایی میخاستم که این دانشگاه ثبتنام کنم ؟ واینکه تغییر گرایش برای برق-قدرت چطوره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

m kazemi

عضو جدید
سلام
من کارشناسی برق قدرت خوندم 8 سال هم صنعت کار کردم الان کارشناسی ارشد قدرت قبول شدم
خیلی تحقیق کردم همه میگن ارشد مدیریت بخون
به نظر من رشته خودتون را ادامه رو بخونید و اگه دوست داشتید گرایش قدرت ادامه دهید باید فرم تکمیل ظرفیت پر کنید

arf2377

عضو جدید
بروید مدیریت که برق قدرت اصلا بدرد نمیخوره من ارشد قدرت ارم ودرصنعت 10 سال کار میکنم برای صنایع ایران یک فوق دیپلم برق دست به اچار واز کار نترس زیاد هم هستش تازه بهش مهندس هم میگن و شما عنوان مهندس ابگوشتی که با ضرب و زور بابایی درس خوندید رو میگیرید خدای نکرده اگر جایی اشتپ بزنید که دیگه باید بروید کنار که جناب باد بیاید

arf2377

عضو جدید
فکرش را هم نکن که همون کارشناسی رو هم خراب میکنی ببخشید اینطوری میگم میخوام عمق فاجعه رو بدونی

arian1080

عضو جدید
رشته خودم قدرته و می بینم که ارتباطش به مخابرات بسیار کمه اگه شما ارشد قدرت بخونید اطلاعاتتان نسبت به سایر دانشجوها خیلی کمه و امکان موفق شدنتان کم است معمولا افرادی که لیسانس الکترونیک دارند اگه قدرت برن در زمینه الکترونیک قدرت محض مانند طراحی مبدل یا کاربرد الکترونیک قدرت در ماشین که همان درایو است و یا ادوات FACTS کار می کنند ولی مخابرات تنها با تحلیل هارمونیکی در قدرت ارتباط داره و چندان مناسب نیست

sasan hosseini

عضو جدید
alan sabte nam kardinnnnnnn
man khodam hamonja mikhonam vali gerayesham ghodrate
sath elmi uni khobe bekhater inke ostadash hame ostad haye uni tabrizan...
benazaram bekhon