کارشناسی ارشد ماهان

behzadinfo1

عضو جدید
سلام در این بخش من می تونم موسسه آموزش عالی آزاد ماهان رو معرفی کنم من دانشجوی این:heart: موسسه در بابل هستم که در 8 مرحله آزمون طبقه بندی شده این موسسه شرکت کردن و تنها دلیل موفقیت در آزمون ارشدم رو آزمونهای جمع این موسسه می دونم آخه تو این 8 مرحله آماده شدم واسه کنکور موسساتی که آزمون ارشد می ذارن 4 یا 5 تا هستن سنجش تکمیلی که
امسال خراب کرد باعث آبروریزی شد کارنامه که نداشت آزمونهاش هم افتضاح بود کارنامه که می داد تو سایت می گفت برای رتبه باید بری از موسسه رتبه بپرسی اینم از سنجش تکمیلی

ماهان توی 49 رشته ارشد آزمون و بسته داره جالبه نه
من آزمون دوم به بعد رفتم ماهان ، ماهان بد نبود خواستم آزمون رو بترکونم پارسه هم اسم نوشتم ولی سوالاتش تعریفی نداشت ولی الان شریف قبول شدم و می تونم به جرات بگم بسته های آموزش موسسه ماهان و کلاسها و آزمونهاش بی نظیره این سایتشه www.mahan.ac.ir
ببینید می فهمید من راست می گم

saeed.motam

عضو جدید
سلام
من یک بن خرید برای کتابهای کارشناسی ارشد ماهان دارم که به اندازه ۵۰ هزار تومان میتوان از کتابها یا جزوات ماهان استفاده کرد .
با ۱۰ درصد تخفیف کلی اگر از هر رشته ای می خواهید از ماهان خرید کنید به من ایمیل بزنید
تا من همون کتابها را با ۱۰ درصد تخفیف بهتون بدم
saeed.motam@yahoo.co.uk

reza_goudarzi

عضو جدید
به نظر من ماهان یکی از مزخرف ترین و بی اعتبار ترین موسسه های کنکور هستش

بهتره از شناخنی که روی اساتید دارید موسسه رو انتخاب کنید نه موسسه

برید سمت ماهان کلاهتون رو باد میبره

شک نکنید

reza_goudarzi

عضو جدید
سلام
من یک بن خرید برای کتابهای کارشناسی ارشد ماهان دارم که به اندازه ۵۰ هزار تومان میتوان از کتابها یا جزوات ماهان استفاده کرد .
با ۱۰ درصد تخفیف کلی اگر از هر رشته ای می خواهید از ماهان خرید کنید به من ایمیل بزنید
تا من همون کتابها را با ۱۰ درصد تخفیف بهتون بدم
saeed.motam@yahoo.co.uk

شرمنده اما کتابای ماهان رو اگه مجانی هم بدی من که حاضر نیستم وقتم رو بزارم بیام ازت بگیرم :D:D
میتونی به عنوان کاغذ باطله کیلویی 500 تومن بدی نون خشکی

ندیمه

عضو جدید
از موسسه ماهان همه تعریف میکنن پس چرا همه اینجا شاکین!؟
یعنی جزواتش را نخرم؟ قبل از عید 90 میداد الان 144000 تومن میفروشه...

babi_121

عضو جدید
آزمون های ماهان که 2زار نمی ارزه
من شرکت کردم،اتفاقا رتبه یک ارشد هم شدم ولی اصلا به دردم نمی خورد، حالا هم که رفتیم جایزه بگیریم میگه که از جایزه خبری نیست!
بی قانون ترین موسسه همین ماهان هست!

asadimehdi

عضو جدید
سلام به همه. برای من که رشته ام نفته ماهان اصلا به درد نمیخوره.کلی گشتم یه موسسه خوب با گروه فعال پیدا کردم.جزوه های جم و جور ولی کامل،تیم مشاوره جوون و پایه که پیگیریاشون باعث میشه با انگیزه درس بخونی.به نظرمن برای فنی مهندسیا یه سر به نپتا بزنید چون چند تا رشته مشخصو(برق،مکانیک،عمران،مواد،م شیمی،نفت)خیلی خوب پوشش داده نه مثل ماهان این همه رشته و بدون کیفیت آموزشی

abanmah

عضو جدید
منم موافقم خسیسن رتبه ی منم 2 شد ولی حداقل یه مقدار از پولمونم پس ندادن.....

نگینجون

عضو جدید
دوست

دوست

سلام دوست عزیز.من پیام های شما رو خوندم.خواستم بگم همه ی کسایی که این
جان میگن رتبه 1یا2 ارشد شدن پس چرا شما بدی ماهان رو میگید؟

بالا