کارشناسی ارشد تا دکترا، فضای ما بین

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من هم ارشد میخونم و ترم2 هستم
میخوام خودمو تو دو سه سال ببندم بعد برم واسه دکتراا
کمکم کنید بگید کدوم سمتی برم
چجوری یه رزومه ی خوب جمع کنم
الان فعلا میرم واسه کارآموزی تو یه دفتر معماری
نرم افزارو ضوابط کار میکنم
میخوام راجع به رزومه دکترا و مقاله و مدرک زبان (آیا برای ورود به دکترا بای قبلش مدرک خاصی داشته باشم؟) بگید واسم با توجه به اینکه من دارم ارشد و بنا به دلایلی تو یه دانشگاه ازاد سطح پایین میخونم
مررررسی
تا میتونی خودتو در زمینه ضوابط و نرم افزار و زبان و طراحی و همچی قوی کن
هر کدوم یه جا به کارت میاد
همش درس و درس و پژوهش بدرد نمیخوره. باید درامد زایی هم داشته باشی، از این للحاظ که یه جا برای انتقال اطلاعاتت باشه حتما تا احساس بهتری داشته باشی

arc_neda

عضو جدید
تا میتونی خودتو در زمینه ضوابط و نرم افزار و زبان و طراحی و همچی قوی کن
هر کدوم یه جا به کارت میاد
همش درس و درس و پژوهش بدرد نمیخوره. باید درامد زایی هم داشته باشی، از این للحاظ که یه جا برای انتقال اطلاعاتت باشه حتما تا احساس بهتری داشته باشی

مرسی از راهنماییتون
زبانمو چیکار کنم یعنی؟؟ باید حتما قبل دکترا مسلط باشم؟ باید مدرک معتبر داشته باشم؟ باید مقاله ای اس ای داشته باشم؟کلا چطور علاوه بر درامدو کار رزومه جمع کنم؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییتون
زبانمو چیکار کنم یعنی؟؟ باید حتما قبل دکترا مسلط باشم؟ باید مدرک معتبر داشته باشم؟ باید مقاله ای اس ای داشته باشم؟کلا چطور علاوه بر درامدو کار رزومه جمع کنم؟

خوب راه طولانی و سخته اما ممکنه
برای دکترا خوب مشخصه که می بایست به سطح خوبی از زبان انگلیسی مسلط بود. همچنین رزومه قوی داشت، شرکت در همایش ها، ارائه مقالات ژورنالی و کنفرانسی حالا اگه خارجی هم باشه که خیلی عالیه، سابقه تدریس و ... در مرحله مصاحبه حرف اول رو میزنه
برای کسب درامد هم بالاخره مهر نظام مهندسی و طراحی و تسلط به نرم افزار لازمه
به نظرم بیشتر باید دید خوده ادم قصدش چیه
درسته که باید به عنوان یک مهندس و محقق به همه اینا تا حد استانداردی وارد باشی اما به شرایط خودت بسنج
مثلا همین رزومه جمع کردن، تحصیل کردن همشون خرج برمی دارن. اونم نه خرج سبکف خرج آنچنانی و سنگین. با جیب خالی علم حاصل نمیشه، جمله ی علم بهتره یا ثروت واسه قدیما بود

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زبان فقط انگلیسی مهمه؟ مثلا اگه تسلط به فرانسه داشته باشیم ملاک نیس؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
زبان فقط انگلیسی مهمه؟ مثلا اگه تسلط به فرانسه داشته باشیم ملاک نیس؟
بی خبرم
تو تاپیک دکترا مطرح کنی بهتر ج میگیری
ولی تا جایی که گفته میشه اونای ک فرانسشون قویه اول می بایست انگلیسی رو یاد بگیرن اره؟
همچین چیزی تو ذهنمه
مگر اینکه کسی بزرگ شده ی فرانسه باشه یا چیزی شبیه این
مطمئن نیستم

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بی خبرم
تو تاپیک دکترا مطرح کنی بهتر ج میگیری
ولی تا جایی که گفته میشه اونای ک فرانسشون قویه اول می بایست انگلیسی رو یاد بگیرن اره؟
همچین چیزی تو ذهنمه
مگر اینکه کسی بزرگ شده ی فرانسه باشه یا چیزی شبیه این
مطمئن نیستم

نه لزوما اینجوری نیس :D مرسی از راهنماییت از اونا میپرسم:gol:

بالا