[کاربران فعال و متخصص تالار مهندسی عمران]

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ارتقاء يافتگان " تالار عمــــران

ارتقاء يافتگان " تالار عمــــران

با تقديم سلام و احترامات بي پايان خدمت اعضاي محترم تالار مهندسي عمران

همانگونه كه مسنحضر هستيد چنانچه تغيرات جديدي در عناوين كاربران تالار مهندسي عمران رخ دهد لذا براي اطلاع رساني خدمت همه اعضاي تالار حتما در اين تاپيك معرفي خواهد شد. و اينبار هم طبق روال معرفي كاربر فعال تالار عمران رو خدمت همه اعلام ميكنم..

اما قبل از معرفي كاربر فعال ...

1- اطلاعيه مديريتي

لازم دونستم نكته اي رو خدمت همه اعضاي فعال تالار عمران كه در همه تالار و زير تالار ها فعاليت مي كنند يادآوري كنم متاسفانه اين چند روز شاهد بودم بعضي از كاربرها اقدام به فروش جزوات ؛ كتاب ؛ نمونه سوالات در زير تالار هاي تحصيلات تكميلي و تالار هاي ديگه شده اند..!! خواهشي از اين دسته از كاربران محترم داشتم اين هست كه از ايجاد مباحث اين چنين جدا خوداري كنند..

لاكن از اين به بعد در صورت اولين مورد با كاربر خاطي برخورد خواهد شد تاپيك مربوط به خريد و فروش جزوات و كتب بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد..! ساير دوستان هم ميتونن در صورت مشاهده چنين مواردي به تيم مديريتي تالار عمران اطلاع دهند تا سريعا اقدام كنند.

دوستان اين مكان { باشگاه مهندسان ايران } مكان ياد گيري از علم دانش همديگه هست و توانسته مكان مناسبي رو براي يادگيري مفاهيم و استفاده تجريبات اشخاص مفيد و برخورداري از امكانات باشگاه اعم از دانلود نرم افزار ها دانلود جزوات ؛ كتب و مقالات هاي معتر رو [ رايگان در اختيار همه اعضاي خودش قرار بده و اين زحمت ها رو مديون همه و همه كاربران و مديراني كه قبلا در اينجا فعاليت ميكردن هستيم..

لذا من به عنوان عضو كوچكتر اين باشگاه از همه شما رو ساير كاربران عزيز و محترم خواهش ميكنم در چهار چوب قوانين باشگاه مهندسان ايران و تالار مهندسي عمران فعاليت كنيد.

انشاالله در آينده شاهد تغير تحولات بسيار خوبي در تالار عمران خواهيم بود

2- كاربران فعال و متخصص

و اما آن دسته از كاربران فعال تالار مهندسي عمران و متخصيصن تالار ها

دوستان توجه كنيد كه عنوان هاي كه به شما اعطا ميشود زير نظر تيم مديريتي تالار عمران هست شماها از واژهاي اصلي و پتانسيل تالار عمران هستيد لذا بايستي براي پيش برد اهداف خوب و والاي تالار همكاري صميمانه اي با مديران تالار مهندسي عمران و ساير كاربران داشته باشيد [ شركت در بحث ها راهنمايي كاربران وسوال ها و مشكلات انها و ..]

در آينده نزديك شاهد تغيرات جديدي در عناوين كاربرهاي فعال خواهيم بود

و هم اينكه به زودي هم طبق خواسته و پيشنهاد كاربران عزيز [ تابلو اعلانات تالار عمران ] براي رساندن اطلاعيه هاي تيم مديريتي تالار عمران و تغير و تحولات در قوانين و تالار ها و غير... ساخته خواهد شد

از همه شما اعضاي محترم خواهش ميكنم كه همكاري صميمانه اي با تيم مديريتي تالار عمران براي هر چه بهتر كردن و آماده سازي تالار و مطالب داشته باشيد.

3- انتخاب كاربر فعال اين دوره " خردادماه
1393

----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----

محمدرضا میلانی
.........کاربر فعال تالار مهندسی عمران
انتخاب شدند

----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----

ضمن تبريك به آقاي ميلاني عزيز براشون آرزوي موفقيت تو همه عرصه هاي زندگي موفق و سلامت باشند

باشــــد فعاليت هاي مفيد ايشون و سايــر دوستان ديگر در پيش برد اهداف تالار عمران زياد شود

شاد نتدرست باشيد

تاريخ : 1393/03/13

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
به رسم ادب
"سلام"

ممنونم از همه ی دوستانی که طی این مدت که تالار عمران در حال ساماندهی بود ، این شرایط رو تحمل کردند و با نظراتشون ، دلگرممون کردن و تشویقمون تا بتونیم شرایط رو بهتر کنیم ، البته ما سعی میکنیم که این شرایط بروزرسانی همچنان ادامه دار باشه و بتونیم فقط مطالب علمی مفید در بخشمون داشته باشیم و پاسخگوی سوالات باشیم .

در ادامه از دوستانی که نسبت به تالار عمران ( رشته ی تخصصی خودشون و علاقه مندان این رشته ) لطف دارند و با حضورشون پاسخگوی دوستان هستند و بحثهای مفید و با نتیجه ارایه میکنند ،تشکر میکنیم و به رسم سابق از چند نفر از دوستان که این مدت ، پاسخگوی سوالات دوستان بودند ، قدردانی میکنیم و امتیازی هرچند ناقابل ، تقدیمشون میکنیم ...

reza119 امتياز 75

سیامک ترکاشون
امتياز75

Fathy امتياز 75

عمو رسول امتياز 75

sahel70امتیاز 75

Ehsan.Ha امتیاز 75

reza1107 امتیاز 50

محمدرضا ميلاني امتیاز 50

mehrce امتیاز 50

مصطفي 1553 امتیاز 50

از همه دوستان بی نهایت سپاسگزارم :gol::gol:

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
به رسم ادب
"سلام"

ممنونم از همه ی دوستانی که طی این مدت که تالار عمران در حال ساماندهی بود ، این شرایط رو تحمل کردند و با نظراتشون ، دلگرممون کردن و تشویقمون تا بتونیم شرایط رو بهتر کنیم ، البته ما سعی میکنیم که این شرایط بروزرسانی همچنان ادامه دار باشه و بتونیم فقط مطالب علمی مفید در بخشمون داشته باشیم و پاسخگوی سوالات باشیم .

در ادامه از دوستانی که نسبت به تالار عمران ( رشته ی تخصصی خودشون و علاقه مندان این رشته ) لطف دارند و با حضورشون پاسخگوی دوستان هستند و بحثهای مفید و با نتیجه ارایه میکنند ،تشکر میکنیم و به رسم سابق از چند نفر از دوستان که این مدت ، پاسخگوی سوالات دوستان بودند ، قدردانی میکنیم و امتیازی هرچند ناقابل ، تقدیمشون میکنیم ...

reza119 امتياز 75

سیامک ترکاشون
امتياز75

Fathy امتياز 75

عمو رسول امتياز 75

sahel70امتیاز 75

Ehsan.Ha امتیاز 75

reza1107 امتیاز 50

محمدرضا ميلاني امتیاز 50

mehrce امتیاز 50

مصطفي 1553 امتیاز 50

سرکار خانم مهندس احمدپور مدیریت محترم:
با سلام:
بنده اگر همکاری مختصری در مقابل همکاری بسیار ارزشمندتر دوستان تالار داشته ام- در اثر لطف وحمایت و استعانت شما عزیزان بوده است.جا دارد به سهم خود از حمایت وراهنماییهای شما قدر دانی نمایم.

reza119

عضو جدید
به رسم ادب
"سلام"

reza119 امتياز 75

سیامک ترکاشون
امتياز75

Fathy امتياز 75

عمو رسول امتياز 75

sahel70امتیاز 75

Ehsan.Ha امتیاز 75

reza1107 امتیاز 50

محمدرضا ميلاني امتیاز 50

mehrce امتیاز 50

مصطفي 1553 امتیاز 50

سلام

از لطف مدیران محترم تشکر می کنم

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
من هم به خاطر لطفتون ممنونم گرچه زیاد فعال نبودم.
از زحمات شما و دیگر مدیران تالار تشکر میکنم.

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان و كاربران و همراهان هميشگي تالار مهندسي عمــــران.

جا داره منم به نوبه خودم از تمامي زحماتي كه دوستان خوب تالار عمران ميكشند بابت فعاليت مفيدشون تشكر و قدرداني كنم از همه شما دوستان خوبم ممنونم.

جا داره يك خدا قوتي هم به دوستان خوبم [ خانم مهندس احمدپور عزيز ؛ جناب مهندس راهپرداز و معين عزيز ] در تيم مديريتي تالار بگم كه هموار بستر مناسبي براي فعاليت اعضا ايجاد ميكنند از زحمات شما ممنون و سپاسگزارم

شاد تندرست باشيد
30 / 05 / 93

:gol:

reza119

عضو جدید
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان و كاربران و همراهان هميشگي تالار مهندسي عمــــران.

جا داره منم به نوبه خودم از تمامي زحماتي كه دوستان خوب تالار عمران ميكشند بابت فعاليت مفيدشون تشكر و قدرداني كنم از همه شما دوستان خوبم ممنونم.

جا داره يك خدا قوتي هم به دوستان خوبم [ خانم مهندس احمدپور عزيز ؛ جناب مهندس راهپرداز و معين عزيز ] در تيم مديريتي تالار بگم كه هموار بستر مناسبي براي فعاليت اعضا ايجاد ميكنند از زحمات شما ممنون و سپاسگزارم

شاد تندرست باشيد
30 / 05 / 93

سلام
از لطف شما تشکر می کنم

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام خدمت تک تک دوستان
امیدوارم ایام به کام باشد .

بعد از مدت ها مجدد خدمتتون رسیدیم و خبرهای جدیدی خدمتتون آوردیم که هر دو خبر خوب و مسرت بخش

اول اینکه جناب مهندس " سیامک ترکاشون " پیشکسوت و استاد گرانقدر که مایه افتخار اینجانب هست که در تالار ما با عنوان "متخصص مباحث اجرایی عمران" به فعالیت میپردازند در جمع ما هستند و این فرصت مغتنم نصیب ما گردیده که از تجربیات این عزیز بهره مند گردیم .

و همچنین اینکه جناب مهندس "راهپرداز" که معرف دوستان هستند به عنوان "
همکار مدیر تالار مهندسی عمران " انتخاب گردیده اند ، امیدواریم با کمک جناب راهپرداز عزیز و شما دوستان گرامی ، بتوانیم بهتر از این باشیم و تالار عمرانی در شان نامش بسازیم .

با نهایت تشکر
:gol::gol:

نسیم2013

عضو جدید
سلام. دوستان تبریک میگم. فقط یه چیز اقای راهپرداز چطور شده مدیر تالار اون رشتش معماری هست و از رشته عمران فکر نکنم چیزه خیلی زیادی بدونه سو تفاهم پیش نیاد ازپست هاش هم معلوم بود. خیلی هم فعال نبودند. امیدوارم از این به بعد بیشتر به تالار برسند.

م.زهتاب

عضو جدید
سلام خدمت تک تک دوستان
امیدوارم ایام به کام باشد .

بعد از مدت ها مجدد خدمتتون رسیدیم و خبرهای جدیدی خدمتتون آوردیم که هر دو خبر خوب و مسرت بخش

اول اینکه جناب مهندس " سیامک ترکاشون " پیشکسوت و استاد گرانقدر که مایه افتخار اینجانب هست که در تالار ما با عنوان "متخصص مباحث اجرایی عمران" به فعالیت میپردازند در جمع ما هستند و این فرصت مغتنم نصیب ما گردیده که از تجربیات این عزیز بهره مند گردیم .

و همچنین اینکه جناب مهندس "راهپرداز" که معرف دوستان هستند به عنوان "
همکار مدیر تالار مهندسی عمران" انتخاب گردیده اند ، امیدواریم با کمک جناب راهپرداز عزیز و شما دوستان گرامی ، بتوانیم بهتر از این باشیم و تالار عمرانی در شان نامش بسازیم .

با نهایت تشکر
:gol::gol:
سلام. تبریک میگم. انشالله بتونیم از تجربیات این دو بزرگوار بهره مند بشیم

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
عنوان مجازی همکار مدیر

عنوان مجازی همکار مدیر

سلام. دوستان تبریک میگم. فقط یه چیز اقای راهپرداز چطور شده مدیر تالار اون رشتش معماری هست و از رشته عمران فکر نکنم چیزه خیلی زیادی بدونه سو تفاهم پیش نیاد ازپست هاش هم معلوم بود. خیلی هم فعال نبودند. امیدوارم از این به بعد بیشتر به تالار برسند.

درود بر بانو نسیم ....:gol:

از اینکه اینجانب فعالیتی درخور و شایسته شما همکار گرامی و سایر دوستان رو نداشتم ...... پوزش مطلبم .......

بنده هم مثل برخی از دوستان دانشجو هستم .....و به دنبال یادگیری مطلب از شما اساتید

بنده به جهت مدیر شدن یا فعال شدن ..و کسب عنوانهای مجازی .....در این محیط حضور پیدا نمیکنم ........ هدف اینجانب ارسال مطلب و بحث در خصوص مباحث اجرایی و به چالش کشیدن مسائل عمرانی و در نتیجه استفاده از نظرات و دانسته های شما بزرگواران هستش .....

بنده به دانش آموز و دانشجو بودن خویش اعتراف دارم ....... و هر گونه ادعای (کلیم) برتری نسبت به شما رو رد میکنم

و اما نکته آخر

اگر شما دوست عزیز و سایر مهندسین با سابقه و با سواد اجرایی عرصه ی تالار عمران رو خالی نمی کردید......... بنده بیسواد رو ....با عنوان مجازی همکار مدیر انتخاب نمی کردند و مطمئننا شایستگی از آن بهترین شما عزیزان می باشد .

و اما بودن یا نبودن این عنوان تاثیری در حضور اینجانب در تالار نخواهد داشت. و کماکان سعی در حضور مباحث شما عزیزان خواهم داشت .

من الله التوفیق
بیست سوم آبان 1393
[ Rah Pardaz ] مجید یوسفی مقدم

آخرین ویرایش:

نسیم2013

عضو جدید
درود بر بانو نسیم ....:gol:

از اینکه اینجانب فعالیتی درخور و شایسته شما همکار گرامی و سایر دوستان رو نداشتم ...... پوزش مطلبم .......

بنده هم مثل برخی از دوستان دانشجو هستم .....و به دنبال یادگیری مطلب از شما اساتید

بنده به جهت مدیر شدن یا فعال شدن ..و کسب عنوانهای مجازی .....در این محیط حضور پیدا نمیکنم ........ هدف اینجانب ارسال مطلب و بحث در خصوص مباحث اجرایی و به چالش کشیدن مسائل عمرانی و در نتیجه استفاده از نظرات و دانسته های شما بزرگواران هستش .....

بنده به دانش آموز و دانشجو بودن خویش اعتراف دارم ....... و هر گونه ادعای (کلیم) برتری نسبت به شما رو رد میکنم

و اما نکته آخر

اگر شما دوست عزیز و سایر مهندسین با سابقه و با سواد اجرایی عرصه ی تالار عمران رو خالی نمی کردید......... بنده بیسواد رو ....با عنوان مجازی همکار مدیر انتخاب نمی کردند و مطمئننا شایستگی از آن بهترین شما عزیزان می باشد .

و اما بودن یا نبودن این عنوان تاثیری در حضور اینجانب در تالار نخواهد داشت. و کماکان سعی در حضور مباحث شما عزیزان خواهم داشت .

من الله التوفیق
بیست سوم آبان 1393
[ Rah Pardaz ] مجید یوسفی مقدم

سلام جناب [ Rah Pardaz ] مجید یوسفی مقدم:gol:
من شما رو بيسواد خطاب نکردم و نميکنم اين جسارت رو نميکنم اما از شما بعيد هست اين حرفو که گفتيد اگر شما دوست عزیز و سایر مهندسین با سابقه و با سواد اجرایی عرصه ی تالار عمران رو خالی نمی کردید منظورتون کدوم کاربر بود ايا ميتونيد همانگونه که اينجا ادعا کرديد که برخي اينجا رو خالي کردن اسمشون رو هم اينجا قرار بديد|؟ خواهشا کمي در نوشتن اين گونه حرفا دقت کنيد اين يک نوع بي احترامي من به کنار به ساير دوستان تالار عمران بود. من به شما بي احترامي نکردم پس شما هم نه تنها به من بلکه به ساير کاربرها بي احترامي نکنيد..
لازمه ادامه بحث نميبينم.

دوباره عنوانتون رو تبريک ميگم جناب مهندس راهپرداز مقدم سبب خير شود. با تشکر

نسيم حاتمي
بيست چهارم ابان 93

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام جناب [ Rah Pardaz ] مجید یوسفی مقدم:gol:
من شما رو بيسواد خطاب نکردم و نميکنم اين جسارت رو نميکنم اما از شما بعيد هست اين حرفو که گفتيد اگر شما دوست عزیز و سایر مهندسین با سابقه و با سواد اجرایی عرصه ی تالار عمران رو خالی نمی کردید منظورتون کدوم کاربر بود ايا ميتونيد همانگونه که اينجا ادعا کرديد که برخي اينجا رو خالي کردن اسمشون رو هم اينجا قرار بديد|؟ خواهشا کمي در نوشتن اين گونه حرفا دقت کنيد اين يک نوع بي احترامي من به کنار به ساير دوستان تالار عمران بود. من به شما بي احترامي نکردم پس شما هم نه تنها به من بلکه به ساير کاربرها بي احترامي نکنيد..
لازمه ادامه بحث نميبينم.

دوباره عنوانتون رو تبريک ميگم جناب مهندس راهپرداز مقدم سبب خير شود. با تشکر

نسيم حاتمي
بيست چهارم ابان 93

درود بر شما ...خانوم مهندس حاتمی......:gol:

دوباره چک کردم در این سه تاپیک ارائه شده هیچ بی احترامی دیده نمیشه .....نه از جانب شما بزرگوار و نه از جانب اینجانب ......

[ کلیه دوستان و مهندسین گرامی برای اینجانب محترم هستن بنده حتی منتقدین تالار را نیز دوست میدارم و کسی نباشم برای بی ادبی ]

.

ز لطفت همین چشم داریم نیزبر این بی‌بضاعت ببخش ای عزیز
کس از من سیه نامه تر دیده نیستکه هیچم فعال پسندیده نیست
جز این کاعتمادم به یاری تستامیدم به آمرزگاری تست
بضاعت نیاوردم الا امیدخدایا ز عفوم مکن ناامید
سعدی

.خدا رو شکر می کنم .... بنده هم از شما تشکر می کنم........مشتاق حضور شما دوست عزیز در مباحث علمی تالار هستیم ....

در پناه حق باشید .:gol:

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
با اجازه مدیر محترم تالار مهندس عمران ........خانم مهندس احمد پور

و ضمن تشکر صمیمانه از متخصصین و فعالان تالار مهندسی عمران

ارتقاء عنوان کاربری آقای مهندس behrooz civil رو به ایشان تبریک عرض می نماییم ......... آرزوی موفقیت داریم برای این دوست عزیز .:gol: