کارآموزی خود را چگونه گذراندید؟

aryana377

عضو جدید
سلام بچه ها. من این ترم کارآموزی گرفتم خواستم با این تایپک با بچه هایی که کارآموزی رو گذروندند آشنا بشم و ببینم که این دوره چه فواید و مضراتی (که فکر نکنم داشته باشه!)براشون داشته. چون من از بعضی ها شنیدم که میگفتن این دوره آینده اشون رو رقم زد براشون. چقدر با این حرفشون موافقین؟

sima_

عضو جدید
سلام بچه ها. من این ترم کارآموزی گرفتم خواستم با این تایپک با بچه هایی که کارآموزی رو گذروندند آشنا بشم و ببینم که این دوره چه فواید و مضراتی (که فکر نکنم داشته باشه!)براشون داشته. چون من از بعضی ها شنیدم که میگفتن این دوره آینده اشون رو رقم زد براشون. چقدر با این حرفشون موافقین؟
خوش اومدی گلم، فواید یا مضرات کارآموزی بستگی به جایی داره که میخوای بری ، کجا میخوای بری کارآموزی؟بانک یا جهاد کشاورزی؟یکی از دوستام کارآموزیشو تو بانک گذروند اما خیلی اذیت شد به نظر من جهاد کشاورزی بهتره.:gol:

sonichka

عضو جدید
مهم نیست آشنا باشه یا نباشه بستگی به مسئول کار آموزیت داره
من پیش یکی از آشنا هام رفتم کم مونده بود کلنگ بده دستم بگه زمینو شخم بزنم براش
برید شهرداری اگه نمی خواید کار کنید اما اگه می خواید اشکتون در بیاد برین جای دیگه هر جایی رفتین فرق نداره

aryana377

عضو جدید
خوب عیب دانشجوهای ما هم همینه که می خوان از زیر این کارآموزی فرار کنن شاید به این خاطر باشه که اکثر ما مجبوری به این رشته ایی که داریم می خونیم وارد شدیم و فقط می خوایم مدرک رو بگیریم و به قولی فرار کنیم.:cry::cry:

aryana377

عضو جدید
خوش اومدی گلم، فواید یا مضرات کارآموزی بستگی به جایی داره که میخوای بری ، کجا میخوای بری کارآموزی؟بانک یا جهاد کشاورزی؟یکی از دوستام کارآموزیشو تو بانک گذروند اما خیلی اذیت شد به نظر من جهاد کشاورزی بهتره.:gol:
رفتم جهاد برای کارآموزی دیدم خیلی قر و فر داره پشیمون شدم رفتم با استاد هماهنگ کردم گفتم برم بیمه گفت بیمه هم اشکالی نداره حالا برم پیش یه رفیقام که نمایندگی بیمه رو داره و ساعت کارآموزی ام رو رد کنه

nedashiva

کاربر بیش فعال
من تو منابع طبیعی کاراموزیمو گذرندونم واقعا انگاری چیزی از جیبشون کم میشد که منو با کاراشون آشنا کنن تا چیزیم میگفتم میگفتن میخوای ببریمت سر زمین بیل بزنی؟ درصورتی که خیلی کارای اداری مخصوص رشتم بود که میتونستن یادم بدن مثه تغیر کاربری اراضی یا چیزای شبیه این.......... ولی متاسفانه اینجوری نبودن........ کار من فقط کارای کامپیوتری وتایپ واینجور چیزا بود