[ چگونه وام ساخت وساز بگیرم ]

Bana8

عضو جدید
سلام یه مشاوره ای میخواستم بگیرم ازتون
به نظر شما من وام ساخت دریافت کنم ؟ روی هر واحد 20 میلیون وام ساخت میدن اما این 20 میلیون رو باید 4 میلیون تومن خرید
حالا با این حساب به نظر شما به صرفه است گرفتن وام ساخت ؟

reza2011

عضو جدید
به نظر من اگه خودت پول داري دنبال وام و اين مسخره بازيا نرو .... كلي دردسر داره ...

اگه پول كم داري به نظرم بهتره به فكر پيش فروش واحدات باشي ...

حالا اين 20 ميليون وام براي هر طبقه چند ساله بايد پرداخت بشه ؟ بهرش كلا ميشه 4 ميليون ؟

آخرین ویرایش:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
به نظر من اگه خودت پول داري دنبال وام و اين مسخره بازيا نرو .... كلي دردسر داره ...

حالا اين 20 ميليون وام براي هر طبقه چند ساله بايد پرداخت بشه ؟ بهرش كلا ميشه 4 ميليون ؟

با سلام
به نظر من هم ، وام گرفتن ،فقط تو دردسر انداختن خودتون هست ،
برای هر 20 میلیون ، 4 میلیون بهره ، حالا این مقدار هم زمانی درسته که شما همه ی باز پرداخت هارو درست سر موعد پرداخت کنی ، اگه تاخیر در پرداخت داشته باشید ، بهره دوبرار میشه ، یکی از دوستان ،وام 10 میلیونی تعمیرات گرفته بود ،به دلیل عدم پرداخت به موقع ، الان علاوه بر اینکه باید 10 میلیون وام رو پرداخت کنه ،10 میلیون هم بهره اومده !!
پیش فروش واحداتون، همونطور که اقا رضا گفتند ، بهتر هستش .

Bana8

عضو جدید

به سلام خوبی مهندس
راستش تو فکرمه یه زمین هم یه جا خوب تر بگیرم واسه همین اگه شرایط وامش خوب بود میگرفتم اما مثل اینکه خوب نیست

من فقط تا اینجا میدونم که واسه هر وام 20 میلیون باید 4 میلیون اوراق خرید ( یعنی از 20 میلیون 16 میلیونش رو بهت میدن )
بهره و اقساطش هم جداست که نمیدونم سودش چقدره هنوز

reza2011

عضو جدید
به سلام خوبی مهندس
راستش تو فکرمه یه زمین هم یه جا خوب تر بگیرم واسه همین اگه شرایط وامش خوب بود میگرفتم اما مثل اینکه خوب نیست

من فقط تا اینجا میدونم که واسه هر وام 20 میلیون باید 4 میلیون اوراق خرید ( یعنی از 20 میلیون 16 میلیونش رو بهت میدن )
بهره و اقساطش هم جداست که نمیدونم سودش چقدره هنوز

سلام عزيزم ممنون .

اينو بپرس اگه ميتوني كه وام رو بايد چند ساله بازپرداخت كني و بهرش چقدره ...؟ حالا يك چيزي پيمان ميگم ايني كه زا... رو بزرگ كن بعد برو يك زمين ديگه بگير داداش ... :biggrin::biggrin: ماشالله يك پا بساز بنداز شدي واسه خودت ديگه :biggrin:

Bana8

عضو جدید
با سلام
به نظر من هم ، وام گرفتن ،فقط تو دردسر انداختن خودتون هست ،
برای هر 20 میلیون ، 4 میلیون بهره ، حالا این مقدار هم زمانی درسته که شما همه ی باز پرداخت هارو درست سر موعد پرداخت کنی ، اگه تاخیر در پرداخت داشته باشید ، بهره دوبرار میشه ، یکی از دوستان ،وام 10 میلیونی تعمیرات گرفته بود ،به دلیل عدم پرداخت به موقع ، الان علاوه بر اینکه باید 10 میلیون وام رو پرداخت کنه ،10 میلیون هم بهره اومده !!
پیش فروش واحداتون، همونطور که اقا رضا گفتند ، بهتر هستش .

سلام ممنون. البته قسط و سودش رو که خریدار باید پرداخت کنه. یعنی هر خونه ای بالاخره باید روش وام داشته باشه واسه فروش اما این 4 میلیونی که میگیرن خیلی زور داره

سلام عزيزم ممنون .

اينو بپرس اگه ميتوني كه وام رو بايد چند ساله بازپرداخت كني و بهرش چقدره ...؟ حالا يك چيزي پيمان ميگم ايني كه زا... رو بزرگ كن بعد برو يك زمين ديگه بگير داداش ... :biggrin::biggrin: ماشالله يك پا بساز بنداز شدي واسه خودت ديگه :biggrin:

قسط هاشو که خریدار باید بده
آخه این زمینه انقدر پرته که عقده ای شدم یه زمین خوب وسط شهر بخرم. واقعا عقده یه زمین خوب به دلم مونده یه زمینی که 12 متر بهرش باشه و طولش هم 26 متر :cool:

reza2011

عضو جدید
خب حالا كجاي كارش هستي ؟ فونداسيون رو زدي ؟ اسكلت رو چطور ؟ يك سري عكس بگير ببينيم چيكار ميكني اونجا ... :D

ببينم من نفهميدم تو 20 ميليون وام ميگيري واسه مثلا يك طبقه .. درسته ؟ خب اين وام رو خريدار واحدت بايد پرداخت كنه ؟ من نميفهمم منظورتو ... تو كه هنوز واحدت تكميل نشده.. حالا كو تا خريدار ... نكنه واحدات تكميل شدن ؟ ؟؟؟ :)

Bana8

عضو جدید
مهندس دیوارهای فونداسیون ردیفه :D خیلی هم تراز و خوشگل شده

لعنتی زمینش انقدر پرته آدم زورش میاد روش خرج کنه. خیلی رو سود فروش اینجا حساب نکردم و میخوام فقط بسازمش که تجربه ام زیاد بشه واسه ساختمون بعدی
اسم ساختمون بعدی رو از همین الان گذاشتم ماموت 1 و قراره تو یه زمین خیلی خوب تو مرکز شهر بسازم اما این زمین لعنتی دستمو بند کرده
حیف کلی خرج جوازش شده و گرنه همینجوری میفروختمش و میرفتم سر پروژه ماموت 1

ببین وامش اینجوریه که تو وامو میگیری و باهاش ساختمون رو میسازی (هر واحد 20 میلیون) بعد از این 20 میلیون 4 میلیونش رو برمیدارن و 16 میلیون بهت میدن
بعد تو که ساختمون رو ساختی بانک میاد قسط بندی میکنه و تو میتونی ساختمونت که 60 میلیون ارزش داره رو به خریدار 40 میلیون بفروشی چون 20 میلیون وام روشه
که خود خریدار باید بده

aliakbarjon

عضو جدید
[ چگونه وام ساخت وساز بگیرم ]

سلام خدمت دوستان گرامی.میخواستم کسی میدونه واسه ساخت وساز شخصی چجوری باید وام بگیرم؟وام بنیاد مسکن به کنار.وام های دیگه منظورم؟مبلغ بالا باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرایط استفاده از وام 50 میلیون تومانی

شرایط استفاده از وام 50 میلیون تومانی

به گزارش مشرق، ندا کسری کرمانشاهی – رییس اداره اعتبارات و سرمایه‌گذاری بانک مسکن _ در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با تسهیلات 50 میلیون تومانی ساخت مسکن (غیر یارانه‌ای)اظهار کرد: تسهیلات 50 میلیون تومانی ساخت مسکن مطابق با ضوابط و شرایطی داده می‌شود.

وی افزود: به عنوان مثال اگر فردی که حساب جاری و فعالی داشته و مشتری خوب بانک مسکن باشد و از طرفی قصد ساخت‌وساز داشته باشد تا سقف 30 میلیون تومان برای هر واحد مسکونی تسهیلات ساخت می‌گیرد و 20میلیون تومان نیز اوراق گواهی حق تقدم به او داده می‌شود.

رییس اداره اعتبارات و سرمایه‌گذاری بانک مسکن با بیان این‌که اگر کسی حساب صندوق پس‌انداز ساخت مسکن نیز داشته باشد می‌تواند از این وام استفاده کند، گفت: علاوه بر آن اگر دو نفر مشترکا با هم مالک یک واحد باشند به ازای هر واحد می‌توانند 20 میلیون تومان اوراق دریافت کنند که مجموعا 40 میلیون تومان برای ساخت مسکن به آنها تسهیلات داده می‌شود.