چگونه خواب امام زمان(عج) را ببینیم؟ --------------------------------------------------------------------------------------------

amir1985i

عضو جدید
-----------------------------------------

---------------------------------------

چگونه خواب امام زمان(عج) را ببینیم؟

شاگرد: استاد، چکار کنم که خواب امام زمان(عج) رو ببینم؟

استاد: شب یک غذای شور بخور،آب نخور و بخواب. شاگرد دستور استاد رو اجرا کرد و برگشت.

شاگرد: استاد دیشب دائم خواب آب میدیدم!‏ خواب دیدم بر لب چاهی دارم آب مینوشم،کنار نهر آبی در حال خوردن آب هستم! در ساحل رودخانه ای مشغول...!

استاد فرمود: تشنه آب بودی خواب آب دیدی‏؛‏ تشنه امام زمان(عج) بشو تا خواب امام زمان(عج) ببینی...!

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز

استاد: شب یک غذای شور بخور،آب نخور و بخواب. شاگرد دستور استاد رو اجرا کرد و برگشت.

شاگرد: استاد دیشب دائم خواب آب میدیدم!‏ خواب دیدم بر لب چاهی دارم آب مینوشم،کنار نهر آبی در حال خوردن آب هستم! در ساحل رودخانه ای مشغول...!

استاد فرمود: تشنه آب بودی خواب آب دیدی‏؛‏ تشنه امام زمان(عج) بشو تا خواب امام زمان(عج) ببینی...!
هه... فعلن كه دروغ گفتن راه به خواب ديدن امام زمان شده

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هرچیز که زیاد فکر کنید خوابش رو میبینید. کافیه هر موضوعی یه مدت دغدغه اصلی ذهنیتون باشه، به طور حتم در رویا میبینیدش.

یاغیش

عضو جدید
حالا فرضا امام زمان رو دیدیم، از کجا بفهمیم خودشه؟
مگه قیافش معلومه.

اومدیم یکی از بچه ها مهتابی گذاشت رو صورتش و تو خواب به ما حرفای قشنگ زد و اسکولمون کرد که من فلانم و...
یک کم باید میزان فانتزیش بیشتر باشه، اینجوری احتمال اشتباه بیشتره. :D

خواهشا این چیزا رو دیگه مسخره نگیرید ینی چی؟
خب آی کیو اونجوری که بیداری.....اگه تو خواب باشی که کسی نمیتونه گولت بزنه ......توخواب اینو دیگه خودت میفهمی که چی میبینی

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی تو خواب کسی نمیتونه گولت بزنه !!!
بالای 99 درصد خواب ها چرندیات و تخیلات هست، مثلا من خواب دیدم رفیقم تو لاس وگاس برام بستنی خریده حقیته و گولم نزده !!!!!!!!

در ضمن من چیزی رو مسخره نکردم، شماها هستین که کلا دانش و منطق و همه چیزو با این تفکرات کودکانه به سخره گرفتین.
دوست بی دین من تواگه اعتقادنداری چراتواین تایپیکاشرکت میکنی؟
بعدشم خیالت جمع امام زمان توخواب هیچ کدوم ازمانمیاد.لااقل توخواب تویکی که اصلانمیاد.
مسخره بازیاتونوتموم کنین .یک باراخراج شدن کافی نیست.توکه امام زمان روقبول نداری بیادتوخوابت چی بگه؟
پس بروراحت بخواب هرچندالآنشم خوابی.

siavash@dt

عضو جدید
کلا مخت تعطیله هاااا!!!!
امیدوارم از جهل و نادانی و حماقت نجات پیدا کنی.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای شرکت کردن یا نکردن تو یه تاپیک نیازی به داشتن اعتقاد نیست.
نه حالا شما واسطه شو بگو بیاد به خوابم، یک کم پاچه خواری و عجز و لابه کنم، چون متعالی ترین مفهوم انسان از نظر شما همین نوکری واسه واسطه هاست !!!

من الانم خوایم و برای شما بیدارها در خواب دعا میکنم مثل همون اعتقادتتون که تو بهشت همه به شماها التماس میکنن یه ذره نور به ما بده، منم تو خواب دعا میکنم ای کاش مثل شما بیدار بودم، اما چه کنیم که خدای شما بر قلب ما مهر زده !!!!!!!

بازم از باورهای فانتزیتون برامون بگین شاید فرجی شد بیدار شدیما.
مشکل شمااینه که می خوای همه روبایک چوب بزنی .اینوفکرکنم قبلابهت گفته بودم بااون یوزرقبلیت.
من افتخارمیکنم نوکرامام زمان باشم ولی نوکری امام زمان لیاقت میخوادکه من ندارم.
دعاکن ،دعاکردن خوبه منم بهشتی نیستم که بخوام بهت نوربدم ان شاءالله بیدارشی

یاغیش

عضو جدید
یعنی چی تو خواب کسی نمیتونه گولت بزنه !!!
بالای 99 درصد خواب ها چرندیات و تخیلات هست، مثلا من خواب دیدم رفیقم تو لاس وگاس برام بستنی خریده حقیته و گولم نزده !!!!!!!!

در ضمن من چیزی رو مسخره نکردم، شماها هستین که کلا دانش و منطق و همه چیزو با این تفکرات کودکانه به سخره گرفتین.

شاید تو خیلی ابلهی که کسی تورو قول میزنه و متوجه نمیشی که خابی یا بیدار......
در ضمن من دیگه جوابتو نمیدم.......چون جواب ابلهان خاموشیه.............

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای نوکری شما شیعه ها همیشه دعا کردم.
باور کن از صمیم قلب دعا میکنم جارو بدن دستت که دم خونه سرورهات رو تو بهشت جارو کنی چون میدونم چه لذتی در نوکری اربابان برای بندگان و رعیت ها نهفته است.

ببین چه به روز انسان میشه آورد تا هرچه خودش رو حقیر تر کنه بهش احساس بهتری دست میده و فکر میکنه با له کردن خودش مقامش بالا میره.
دقیقا همون فلسفه رام کردن اسب های آزاد در طبیعت برای سواری دادن به انسان !!!
اگه طرزفکرت اینه مشکلی نداره من همونیم که تومیگی.

siavash@dt

عضو جدید
من برای نوکری شما شیعه ها همیشه دعا کردم.
باور کن از صمیم قلب دعا میکنم جارو بدن دستت که دم خونه سرورهات رو تو بهشت جارو کنی چون میدونم چه لذتی در نوکری اربابان برای بندگان و رعیت ها نهفته است.

ببین چه به روز انسان میشه آورد تا هرچه خودش رو حقیر تر کنه بهش احساس بهتری دست میده و فکر میکنه با له کردن خودش مقامش بالا میره.
دقیقا همون فلسفه رام کردن اسب های آزاد در طبیعت برای سواری دادن به انسان !!!

مثل اینکه چند سالی نبودم آدمای روشن فکری اینجا عضو شدن!!!
ولی داداش یه چیزی از من نصیحت، این قوم مثل یک دیاری میمونن که نه از راه خشکی و نه دریا راهی بهشون پیدا نمیکنی.
اینا آدمایی هستن که اگه پرده از تباهیشون بزنی تهی میشن،از روی غریزه حرف میزنن.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی که خواب اقا رو ببینه نباید تعریف کنه چون ممکنه خیلیا حرفشو باور نکنن

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خوابشو ببینم که چی بشه مثلا؟؟
که چی مثلا؟
اصلا دیدم چی میشه اونوقت؟

آبیدر751

اخراجی موقت

:biggrin:

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی
بسیار عالی
تشکر از استارتر
بعضی از استادان معظم باز به کاهدان زدند :biggrin: