چه لذتی دارد این حجاب!

rozhann

مدیر بازنشسته
اصلا دلم نمیخواد مثل شما توی حرفای یه نفر دنبال چیزی بگردم برای سوژه تا با اون فقط حرفی زده باشم.ولی اگر بخوام مثل شما حرف بزنم مورد سومتون واقعا خنده دار بود.اگه این نظریات پزشکی شما درست باشه پس چرا ریزش مو در مردان بیشتر است.
اگر خودتون هم نوشته هاتون رو کمی با دقت بخونین بد نیست.
من و کسایی رو که میشناسم که حجاب دارند هیچ وقت در انجام فعالیبتهای اجتماعی محروم و محدود نشدیم.ا
گه کمی فکر کنین تعداد افراد بی حجاب که اشاعه فحشا میکنن خیلی خیلی بیشتر هستند.
بهتر کمی بیشتر درمورد دینتون تحقیق کنین تا بیشتر با اعتبارات عقیدتی دینتون اشنا بشین و برای این مسائل نظریه صادر کنین.
در مورد اینکه حجاب ارثیه حمله اعراب تازی به ایران از جنگ قادسیه به بعد است،نمیدونم چرا کمی مطالعه و تحقیق نمیکنین تا ببینین در ایران همیشه برای زن حجاب و پوشش بیشتر از انچه در زمان خودشون عرف تعریف میشده بوده.هیچ جا تصویری از زن بی حجاب توی ایران باستان پیدا نمیکنین حتی قبل از زمانی که اسلام وارد عربستان بشه.
اکه نظامی رو فرزندان فاطمه دخت پیامبر اسلام اداره کنن و به شیوه پیامبر عمل کنن از نظر شما مشکلی داره؟؟؟؟؟
میشه یک سوال منو واضح جواب بدین این برام خیلی مهمه که بدونم شما مذهبتون چیه؟شما منو به شک میندازین که اصلا دارم سر چه چیزی با چی کسی بحث میکنم.

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی معمار مورد سوم فقط برای کسانی که در تابستان مقنعه و روسری بر سر می گذارد و عرق میکند و میگوید عرق نمیکنم خنده دار است !!!!نه برای انهایی که فرق گرم شدن و عرق کردن را حس کرده اند.
اینکه موی زنان کمتر از مردان می ریزد را یک بار گفتم زنان هورمونی بنام استروژن دارند که موجب رویش مجدد مو میشود بهم خوردن تعادل این هورمون پدیده ریزش مو را بوجود می اورد و چون اعمال حرارت زیاد تعادل این هورمون را بهم می ریزد زمینه ریزش مو در زنان تقویت میشود.و اما در مردان که مجبورند در تابستان کلاه بر سر گذارند به عینه دیده میشود که موهایشان میریزد و چون عامل رویش مو در انها زیاد نیست امکان رویش مجدد هم فراهم نمیگردد .
شما مدعی میشوید که در فعالیت های اجتماعی عمومی با داشتن حجاب محروم نمیشوید !!!اگر منظورتان ایران باشد بله درست است اما اگر حکم کلی از خودتان صادر نمودید علاقه مندم چند تا با حجاب در مسابقات جهانی شیرجه و شنا و فوتبال و بوکس و امثالهم را نشان دهید برای همینه که میگم دریچه نگاه شما یه کم کوچکتر از نوک سوزنه!!!
در مورد اینکه چه گروهی در فحشا بر دیگری پیشی گرفته از خودتون آمار در نکنید امروز بیشترین بیماری های جنسی در قم و اماکن مذهبی گزارش شده اند از طرفی مهم آمار نیست مهم اینه که میل به فحشا به داشتن و یا نداشتن حجاب مرتبط نیست ولی حتما اونی که میترسه بی حجاب وارد اجتماعات بشه شاید نمیتواند نفسش را کنترل کند !به این میگم استدلالی شبیه استدلال شما.
ببین آبجی یک بار گفتم در مورد دین مطمئن باش از شما بیشتر میدونم که چه آشغالی بخورد ملت داده شده بهتر بری جلد دوم فروپاشی ایران را بخوانید تا با جنگ قادسیه و بلایایی که بر سر زنان اوردند آشنا شوید اما بد نیست یک سری هم به اماکن مذهبی زرتشتیان بزنید تا ببینید مردم اولیه ایران چه فرهنگی دارند.
آبجی معمار;1071151]اصلا دلم نمیخواد مثل شما توی حرفای یه نفر دنبال چیزی بگردم برای سوژه تا با اون فقط حرفی زده باشم.ولی اگر بخوام مثل شما حرف بزنم مورد سومتون واقعا خنده دار بود.اگه این نظریات پزشکی شما درست باشه پس چرا ریزش مو در مردان بیشتر است.
من و کسایی رو که میشناسم که حجاب دارند هیچ وقت در انجام فعالیبتهای اجتماعی محروم و محدود نشدیم.ا
بهتر کمی بیشتر درمورد دینتون تحقیق کنین تا بیشتر با اعتبارات عقیدتی دینتون اشنا بشین و برای این مسائل نظریه صادر کنین.
در مورد اینکه حجاب ارثیه حمله اعراب تازی به ایران از جنگ قادسیه به بعد است،نمیدونم چرا کمی مطالعه و تحقیق نمیکنین تا ببینین در ایران همیشه برای زن حجاب و پوشش بیشتر از انچه در زمان خودشون عرف تعریف میشده بوده.هیچ جا تصویری از زن بی حجاب توی ایران باستان پیدا نمیکنین حتی قبل از زمانی که اسلام وارد عربستان بشه.
اکه نظامی رو فرزندان فاطمه دخت پیامبر اسلام اداره کنن و به شیوه پیامبر عمل کنن از نظر شما مشکلی داره؟؟؟؟؟
میشه یک سوال منو واضح جواب بدین این برام خیلی مهمه که بدونم شما مذهبتون چیه؟شما منو به شک میندازین که اصلا دارم سر چه چیزی با چی کسی بحث میکنم.[/quote]

آخرین ویرایش:

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدلیل اینکه اینجا سرزمین ایران است و میبایست ایرانی بر ان حکومت کند و نه عرب از دیدگاه من ایراد دارد و من اسم انرا اشغال سرزمین ایران توسط اعراب میگذارم ولی ممکنست خیلی ها بگویند امروز دیگر مهم نیست که چه قوم و نژادی بر قوم و نژاد دیگری حکومت کند مهم اینستکه دموکراسی را مراعات کنند که صد البته با این نظر هم موافقم ولی اگر قرار باشد یک قوم غیر ایرانی (که به ان اعتراف نمودید)با اعمال قوانین زورمدارانه خودش بر ایران حکومت نماید و مردم مرا در کوچه و خیابان به قتل برساند آنگاه رای بر این خواهم داد که کشور ایران به مدت سی سال و اندی به اشغال اجنبی درامده است و به همین علت امامه سیاه ها حکومت را بدست امامه سفید ها نمی دهند و قائم مقام رهبری کشور را (آقای منتظری) ضد انقلاب معرفی مینمایند .
میشه یک سوال منو واضح جواب بدین این برام خیلی مهمه که بدونم شما مذهبتون چیه؟شما منو به شک میندازین که اصلا دارم سر چه چیزی با چی کسی بحث میکنم.
اگر چیزی از خردگرایان شنیده اید که هیچ و اگر نشنیده اید در تاپیکی انرا توضیح داده ام انرا بخوانید.

آخرین ویرایش:

anahita.m

عضو جدید
اصلا دلم نمیخواد مثل شما توی حرفای یه نفر دنبال چیزی بگردم برای سوژه تا با اون فقط حرفی زده باشم.ولی اگر بخوام مثل شما حرف بزنم مورد سومتون واقعا خنده دار بود.اگه این نظریات پزشکی شما درست باشه پس چرا ریزش مو در مردان بیشتر است.
در مورد اینکه گفتید حجاب توی پیشینه ی زنان ایران هست اگر دوباره جبهه گیری نمی کنید می خوام چیزهایی رو که خوندم و می دونم رو بگم:
حجاب توی پیشینه ی ایران نیست و به خاطر همینه که این دولت نمی تونه حجاب رو به زور سر خانومها بذاره و درسته که پوشش زنان ایرانی در دوران گذشته از بقیه جوامع بالاتر و بهتر بوده و این نشان دهنده ی فرهنگ غنی ایرانه ولی اون موقع زنان در جوامع دیگه به شدت بی حجاب بودند ...به شما پیشنهاد میکنم ادامه ی کتب سینوهه رو بخونید ...اونجا نوشته که توی روسیه در همون زمان پوشاندن بالا تنه ی زنان مرسوم نبوده و بسیاار برام جالب و عجیب بود که توی یک جمله ی خوندم ((زنان روسیه به حدی بی بند و بار شده بودند که حتی بالتنه ی خود را با پارچه و امثال آن می پوشاندند))
این نشون دهنده ی فرهنگ پایینشون بوده ...همون موقع زنان ایرانی پوشش بیشتری داشتند ولی حجاب به عنوان مانتو و به خصوص روسری و...اصلا در پیشینه ی ما نبوده و قبول کنید که از قبایل عرب الگو برداری شده....الان هم اکثر زنان کشور بی حجابند و بیرون به زور روسری می پوشند که اونهم کامل نیست و تو مهمونی های خانوادگی و توی خونه جلوی نا محرم حجاب ندارند ولی خیلی هاشون می فهمند که نباید تمامی بدشون رو به نمایش بذارند و معمولا هم با بلیز و شلوار و امثالهم ظاهر میشند ...این چیزیه که از نزدیک دیدم و اینجور ادمها فساد در خانوادشون و روابط انچنانی و اینچنانی زن و مرد و....کاملا مردوده و به نظرم فرهنگشون خیلی بالاست چون توی سر دخترانشون نمی زنند که روسری بپوش ولی اگه لباس بدن نما ی تنگ و ناجور بپوشند ازشون ایراد میگیرند ...روابط آنچنانی زنان و مردان در خانواده هاشون کاملا مردوده و به جای اینکه به دخترشون بگن چرا کمی ارایش کردی یاچرا روسریت عقب رفته بهش یاد میدن که گوهر وجودش رو خفظ کنه و نجابتش رو با روابطی که بر خلاف عرفه از دست نده ...به دختراشون نمی گن حق نداری با پسر ها حرف بزنی و برخورد کنی و روابط سالم و عادی بر قرار میکنند اما میگن که روابط خارج از خونه و پنهانی اخرش احتمالا ختم به روابط حرامی میشه که هیچی از شخصیت و نجابتت باقی نمی ذاره...و از اون طرف با دخترانی که حجاب حتی چادر رو پذیرفته اند و توی مهمونی هایی که شاید هیچ خانومی روسری سرش نیست چادر می پوشه مثل بعضی تازه به دوران رسیده ها برخورد نمی کنند و بی حجابی رو کلاس نمی دونند و افراد با حجاب رو هم کاملا می پذیرند و شخصیت افراد رو به چادر و روسری داشتن یا نداشتن نمی دونن....
فکر کنم بهترین الگوی برخورد همینه

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
3-حجاب از حیث پزشکی مورد تایید هیچ پزشکی نیست (شک نکنید که حجاب موجب تعرق بیشتر شده و تعرق بیشتر موجب خارش سر و ریزش مو میشود)از طرفی حجاب ، زن را در انجام بسیاری از فعالیبتهای اجتماعی محروم و محدود میکند.
در کل حجاب هیچ امتیازی به زن نمیدهد.

ميشه منبعتون هم معرفی فرماييد
ما خانم ها به خاطر جنسيتمون بيشتر محروم شده ایم تا حجاب.
ميشه دلايلتون رو برای امتيازای نگرفته ما ذکر کنيد
اگر شما نگاهی به مجلات خارجی بيندازيد متوجه ميشويد که آنها از کودکی به دختران آموزش ميدهند که چگونه خود را بيارايند و در جامعه ظاهر شوند و پسران آموزش قدرت و موفقيت و علم ميبينند.
مانکن ها و بازيگران هاليوودنماينده زنان موفق آنان هستند.نميگويم زنان دlنشمند نيستند ولی تعدادشان آيا قابل مقايسه است.
اکثر بيماريهای مسری از راه همين بی بند و باريهای جنسی گسترش يافته و نه تنها خودشان بلکه ضرر آن متوجه همه کشورهاست.هرساله بايد منتظر بيماری جديد باشيم که اگر قوانين اسلامی را رعايت ميکردند تعدادی از آن بوجود نميامد و بقيه نيز به این سرعت گسترش نميافت

moya_memar

عضو جدید
سلام من يه زنم و دوست دارم حرفم رو در مورد زن و حجاب بگم.
بچه ها حجاب خوبه اما ما حجاب نداريم.............تعجب نكنيد الام توضيح مي دم.
من اعتقاددارم حجاب يعني اينكه كه نبايد جوري لباس بپوشم كه خيلي ببخشيد اما ***ي و ....باشم.
آره دوستمون راس ميگه از حتي قبل از اسلام در ايران كلمه حجاب بود اما دليلي نداره اون حجاب منظورش اين حجاب باشه منظور از حجاب باستان پوشش مناسب نه مانتو و چادرو.....
بچه ها خواهش مي كنم خودتون رو با آمار خيلي ببخشيد اما الكي گول نزنين يعني شما واقعا اععتقاد دارين امام كسايي كا حجابشون كامله انسان كامل و وارسته ايند.من نمونه عيني زياد ديدم وشنيدم از كسايي كه حجاب چادري دارندودر زير اين حجاب....و وقتي ميپرسم چرا ميگن :مهم جامعه هستش كه الان به من به چشم يه آدم خوب نگاه ميكنه و به تو...اگه جامعه و افكارشون اينقدر پايين بذاريد به حال خودشون بمونن من دارم واسه خودم زندگي مي كنم...
در ايران باستان حتي قسمت زندگي خصوصي هم با قسمت تالار فاصصله داشت و جدا بود اما دليل نمي شه ما بيام بگيم خوب همينه ديگه ما هم بايد حتما يه كاخ بزنيم كه تالار و پذيراييمون رو جدا كنيم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما در کشوری زندگی میکنید که درب همه چیز بر روی شما بسته شده است اگر میتوانید به سایت خانم دکتر سهیلا شریفی مراجعه نمایید .عبارت زیر نوشته ایشان است :
"علاوه بر تاثيرات روحى و روانى حجاب بر دختر بچه ها، حجاب تاثيرات مخرب جسمى نيز بر آنها ميگذارد. طبق تحقيقتى که از طرف يکعده از دانشگاهيان بعمل آمده بود و نتايج آن چندى پيش در سايت زنان ايران منتشر شد، درصد بالائى از دختران ايرانى دچار نارحتيهائى مانند نرمى استخوان، خميدگى و قوز شانه ها و خارش و ريزش مو هستند. در مقايسه با پسران. دختر ها جثه اى کوچکتر دارند و بدنشان سير طبيعى رشد خود را طى نکرده است. ناراحتيهاى پوستى بخاطر کمبود آفتاب بسيار شايعند و کمر درد و استخوان درد در سنين خيلى پايين تر از نرمال به زنان جوان روى مى آورند"
ميشه منبعتون هم معرفی فرماييد
ما خانم ها به خاطر جنسيتمون بيشتر محروم شده ایم تا حجاب.
ميشه دلايلتون رو برای امتيازای نگرفته ما ذکر کنيد
اگر شما نگاهی به مجلات خارجی بيندازيد متوجه ميشويد که آنها از کودکی به دختران آموزش ميدهند که چگونه خود را بيارايند و در جامعه ظاهر شوند و پسران آموزش قدرت و موفقيت و علم ميبينند.
مانکن ها و بازيگران هاليوودنماينده زنان موفق آنان هستند.نميگويم زنان دlنشمند نيستند ولی تعدادشان آيا قابل مقايسه است.
اکثر بيماريهای مسری از راه همين بی بند و باريهای جنسی گسترش يافته و نه تنها خودشان بلکه ضرر آن متوجه همه کشورهاست.هرساله بايد منتظر بيماری جديد باشيم که اگر قوانين اسلامی را رعايت ميکردند تعدادی از آن بوجود نميامد و بقيه نيز به این سرعت گسترش نميافت

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز آنچه شما امروز در رشته معماری و فرهنگ ایران باستان میخوانید با آنچه که قبل از 1357 در ایران تدریس میشد متفاوت است به آنها اتکا نکنید ایران مفتخر است که زنانی چون ایراندخت و پوراندخت را در دامانش پرورده پوشش اسارتی که امروز زنان و دختران ایرانی بر سر نهاده اند هیچگاه در تاریخ ایران سابقه نداشته است.
سلام من يه زنم و دوست دارم حرفم رو در مورد زن و حجاب بگم.
بچه ها حجاب خوبه اما ما حجاب نداريم.............تعجب نكنيد الام توضيح مي دم.
من اعتقاددارم حجاب يعني اينكه كه نبايد جوري لباس بپوشم كه خيلي ببخشيد اما ***ي و ....باشم.
آره دوستمون راس ميگه از حتي قبل از اسلام در ايران كلمه حجاب بود اما دليلي نداره اون حجاب منظورش اين حجاب باشه منظور از حجاب باستان پوشش مناسب نه مانتو و چادرو.....
بچه ها خواهش مي كنم خودتون رو با آمار خيلي ببخشيد اما الكي گول نزنين يعني شما واقعا اععتقاد دارين امام كسايي كا حجابشون كامله انسان كامل و وارسته ايند.من نمونه عيني زياد ديدم وشنيدم از كسايي كه حجاب چادري دارندودر زير اين حجاب....و وقتي ميپرسم چرا ميگن :مهم جامعه هستش كه الان به من به چشم يه آدم خوب نگاه ميكنه و به تو...اگه جامعه و افكارشون اينقدر پايين بذاريد به حال خودشون بمونن من دارم واسه خودم زندگي مي كنم...
در ايران باستان حتي قسمت زندگي خصوصي هم با قسمت تالار فاصصله داشت و جدا بود اما دليل نمي شه ما بيام بگيم خوب همينه ديگه ما هم بايد حتما يه كاخ بزنيم كه تالار و پذيراييمون رو جدا كنيم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما در کشوری زندگی میکنید که درب همه چیز بر روی شما بسته شده است اگر میتوانید به سایت خانم دکتر سهیلا شریفی مراجعه نمایید .عبارت زیر نوشته ایشان است :
"علاوه بر تاثيرات روحى و روانى حجاب بر دختر بچه ها، حجاب تاثيرات مخرب جسمى نيز بر آنها ميگذارد. طبق تحقيقتى که از طرف يکعده از دانشگاهيان بعمل آمده بود و نتايج آن چندى پيش در سايت زنان ايران منتشر شد، درصد بالائى از دختران ايرانى دچار نارحتيهائى مانند نرمى استخوان، خميدگى و قوز شانه ها و خارش و ريزش مو هستند. در مقايسه با پسران. دختر ها جثه اى کوچکتر دارند و بدنشان سير طبيعى رشد خود را طى نکرده است. ناراحتيهاى پوستى بخاطر کمبود آفتاب بسيار شايعند و کمر درد و استخوان درد در سنين خيلى پايين تر از نرمال به زنان جوان روى مى آورند"

تنها اطلاعاتيکه از این خانم به دست آمد گرايش کمونيستيه ایشان بود.و اینکه اگر اشتباه نکرده باشم کرد هستند.خوب تا اینجا خيلی سوالات بذهنم آمد..آخه این يکعده دانشگاهی اسم ندارند.همه ارزش يک متن به اسناد آن است.فکر نميکنيد اکثر بيماريهای نسل جديد به دليل تغذيه نادرست آنهاست.چون نسلهای گذشته از افتاب کمتری برخوردار بودند و این بيماريها را که نام برديد نميگرفتند. و عده ای هم به دليل عدم رعايت بهداشت دچار بيماريهای پوست و مو ميشدند

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من حتی اگر یک لا مذهب هم بودم همین حجاب فعلیم را داشتم.در هر مسئله ای افراط و تفریط جالب نیست و تنفر میاره.حجاب هم همینطوره.

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر می توانید به سایت زنان ایران هم مراجعه کن نام برخی از دانشگاهیان علوم پزشکی اونجا نوشته شده است .
تنها اطلاعاتيکه از این خانم به دست آمد گرايش کمونيستيه ایشان بود.و اینکه اگر اشتباه نکرده باشم کرد هستند.خوب تا اینجا خيلی سوالات بذهنم آمد..آخه این يکعده دانشگاهی اسم ندارند.همه ارزش يک متن به اسناد آن است.فکر نميکنيد اکثر بيماريهای نسل جديد به دليل تغذيه نادرست آنهاست.چون نسلهای گذشته از افتاب کمتری برخوردار بودند و این بيماريها را که نام برديد نميگرفتند. و عده ای هم به دليل عدم رعايت بهداشت دچار بيماريهای پوست و مو ميشدند

ahmad.daneshjoo

عضو جدید
:eek::surprised:
تا شما بی حجابی رو چی ببینی....
یعنی فقط مردایی که زنشون چادریهه خانوماشون ماله خودشونه؟؟؟
اگه تو جمع حرفی میزنین کامل صحبت کنین نه که یه جمله بنویسین و تموم

دوست من وقتی خانمی بی حجاب باشه نگاههای شهوتبار مردای هرزه رو بیشتر متوجه خودش میکنه

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام:gol:

من یه چیز می خوام بگم:

1- اسلام هیچ چیزی رو حتی دین رو اجبار نکرده
2- انسان تنها موجودی هستش که شعور داره و قدرت انتخاب
3- ثواب و عقاب عمل هر کس به خودش بر میگرده
4- آن را که حساب پاک است ، از محاسبه چه باک است
5- خودتون رو خسته نکنین ، چون ، این رویه چیزی نیست که در چند صباحی شکل گرفته باشه ، پس در چند صباحی هم تغییر نخواهد کرد.
6- موفق و شاد باشید :))

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من وقتی خانمی بی حجاب باشه نگاههای شهوتبار مردای هرزه رو بیشتر متوجه خودش میکنه

نگاههای شهوتبار مردای هرزه همیشه روی زنها هست.ربطی به حجابشون نداره.این هزار بار.اگه فهمیدین حالا؟!:razz:

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگاههای شهوتبار مردای هرزه همیشه روی زنها هست.ربطی به حجابشون نداره.این هزار بار.اگه فهمیدین حالا؟!:razz:
حق با منیره جونه
چون، شما فرض کنید یه خانوم با حجابی که شما وصفش میکنید جایی قرار بگیره که در معرض باده و باد میزنه و همه پستی و بلندیهای خانوم رو نمایان میکنه(البته از روی حجابش)
خب این آقاهه که نگاه هرزه داره ،میگه چون حجاب خانوم خوبه من نباید نگاه کنم!!!!!؟؟؟؟؟
نه باباجون>>>>اون به کارش میرسه و یه دل سیر از چشم چرونی در میاره :biggrin::biggrin::biggrin:

:cool:آدم باید خودش عاقل باشه :surprised::eek: هان !!!! من این جمله رو قبلا" توو یه فیلم نشنیدم؟؟؟؟؟؟؟؟:razz:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار

سلام،
گویا شما به لفظ "بیشتر" دقت نکردید. گفته بودن بیشتر تحریک می کنه نه اینکه بالکل جلوش رو می گیره.
فرق یه زن محجبه با یه زن بی حجاب توی اینه که زن محجبه با حجاب خودش به مردی که نگاه شهوتناک بهش میکنه میگه زهی خیال باطل اما زنی که بد حجاب یا بی حجابه در واقع با این کارش چراغ سبزی به مرد نشون میده هرچند که در باطن هدف و میلش این نباشه.

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
دوستان سلام:gol:

من یه چیز می خوام بگم:

1- اسلام هیچ چیزی رو حتی دین رو اجبار نکرده
2- انسان تنها موجودی هستش که شعور داره و قدرت انتخاب
3- ثواب و عقاب عمل هر کس به خودش بر میگرده
4- آن را که حساب پاک است ، از محاسبه چه باک است
5- خودتون رو خسته نکنین ، چون ، این رویه چیزی نیست که در چند صباحی شکل گرفته باشه ، پس در چند صباحی هم تغییر نخواهد کرد.
6- موفق و شاد باشید :))

1- انتخاب دین رو اجباری نکرده نه عمل به احکام دین رو. گفته لا اکراه فی الدین یعنی در انتخاب دین اجبار و اکراهی نیست نه اینکه لااکراه فی احکام الدین!

2- یعنی با اینکه بگیم انسان قدرت انتخاب داره همه چی حل میشه؟ یعنی انتخاب انسان از نظر شما همیشه درسته و احتیاج به راهنمایی و کمک نداره؟

3- هیچ کسی رو توی گور دیگری نمی ذارن ولی اگر اون دنیا از امر به معروف از شما سوال کردن چی می گید؟ می گید به من ربطی نداشت؟

4- حتی کسی هم که کارش درسته و حسابش پاکه باز نگران این هست که نکنه جایی رو به خطا رفته باشه و مورد مواخذه قرار بگیره.

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- انتخاب دین رو اجباری نکرده نه عمل به احکام دین رو. گفته لا اکراه فی الدین یعنی در انتخاب دین اجبار و اکراهی نیست نه اینکه لااکراه فی احکام الدین!

2- یعنی با اینکه بگیم انسان قدرت انتخاب داره همه چی حل میشه؟ یعنی انتخاب انسان از نظر شما همیشه درسته و احتیاج به راهنمایی و کمک نداره؟

3- هیچ کسی رو توی گور دیگری نمی ذارن ولی اگر اون دنیا از امر به معروف از شما سوال کردن چی می گید؟ می گید به من ربطی نداشت؟

4- حتی کسی هم که کارش درسته و حسابش پاکه باز نگران این هست که نکنه جایی رو به خطا رفته باشه و مورد مواخذه قرار بگیره.

ببینید دوست عزیز توی کشور ما دین هم اجبار شده
من خودم به شخصه موافق بی حجابی نیستم و اگه برم یه کشور غیر مسلمون باز هم حجاب خودم رو دارم....... اما اعتقاد دارم به ازادی انتخاب ..........شاید یکی مسلمون نباشه.......میگن امر به معروف نمگین اجبار
من که خانم هستم بیشتر به درونیات خانمهای اطرافم اشنام......هستند اشخاصی که فقط بینی شون مشخصه ولی هزارتا گند زیر اون چادر دارن..............و بلعکس دوستهایی داشتم بد حجاب که خیلی درون پاکی دارن........ اگه زور و اجبار باشه این حجاب ارزشی نداره چون حجاب ظاهریه.
در حالی که به نظر من حجاب باطنی خیلی ارزشش بیشتر از حجاب ظاهریه که به اجبار به دست میاد.

shabgard65m

عضو جدید
من یه سوال فنی دارم که چرا صاحب تاپیک اسمش حمید رضا بعد گفته موهام دیده نشه و اینا؟؟:-o

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست من میدونین مشکل اساسی چیه
اینکه عموم مردا و مردم میخوان مشکل داشتن نگاه شهوت بار خودشونو بندازن گردن کم حجابی یا بد حجابی خانومااا
اگه آزادی به اندازه کافی تو کشور ما بود به همون اندازه که خارج از ایران به مردم یکسان نگاه میشه و براشون فرقی نمیکنه کی چی پوشیده اینجا هم همین بود اگه یه مرد موی زنی رو میدید این نگاهش گل نمی کرد
اما اینجا محدودیت های حجاب رو طوری کردن که دیگه فرق باحجاب و بی حجاب معلوم نیست
خیلی از افرادی که میان ادعای حجاب مبکنن هم باز اگه به اصلش باشه اون حجاب کامل رو ندارن

anahita.m

عضو جدید
من چند تا سوال از اقایون دارم البته قبلش بگم که نظر شخصی من نیست و اگه بهت برخورد منو ببخشید...
ما دخترا هر جا رفتیم ،تو دانشگاه ،تو مدرسه ،محل کار و ...یه جلسه بحث و بر رسی گذاشتن در رابطه با ارتباط جنس های مخالف و حجاب....من نمی دونم چرا ولی همه اون مسئولین و سخران ها اعتقاد داشتن که مردها زو د تحریک می شند و اینا ...هی میگفتن شما حجابت رو رعایت نکنی اون پسری که تورو میبینه ببخشید شرمنده ولی تحریک میشه...می خوام بدونم یعنی تا این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب اینجوری که هیچی از شما آقایون باقی نذاشتن اخه این خلق و خوی انسانی نیست که تا مثلا من یه کمی جلوی موهام معلوم باشه...مگه اقایون از خودشون اراده ندارن ؟بابا انسانن دیگه ...یادمه یه خانوم دکتری میگفت شما وقتی با یه مرد حرف می زنی حتی وقتی یه سوال کوتاه میکنی...هر مردی هم که باشه حتی اگه مومن و با تقوا هم باشه چون مرده دست خودش نیست...شما رو از یه ف ی ل ت ر جنسی عبور میده اول بعد میا دجواب شما رو میده....پس هرچی بیشتر حجاب بگیرین این مساله رو از خودتون بیشتر دور میکنید ...متا سفانه به نظر من این حرفا توهین کامل به شخصیت اقایون بود...کی این حرفو تائید میکنه؟هرکی هر جوری دوست داره باید ظاهر بشه اگه طرفش براش مشکلی پیش بیاد اونه که باید خودشو درست کنه...

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
ببینید دوست عزیز توی کشور ما دین هم اجبار شده
من خودم به شخصه موافق بی حجابی نیستم و اگه برم یه کشور غیر مسلمون باز هم حجاب خودم رو دارم....... اما اعتقاد دارم به ازادی انتخاب ..........شاید یکی مسلمون نباشه.......میگن امر به معروف نمگین اجبار
من که خانم هستم بیشتر به درونیات خانمهای اطرافم اشنام......هستند اشخاصی که فقط بینی شون مشخصه ولی هزارتا گند زیر اون چادر دارن..............و بلعکس دوستهایی داشتم بد حجاب که خیلی درون پاکی دارن........ اگه زور و اجبار باشه این حجاب ارزشی نداره چون حجاب ظاهریه.
در حالی که به نظر من حجاب باطنی خیلی ارزشش بیشتر از حجاب ظاهریه که به اجبار به دست میاد.

سلام،
من هم کاملاً با شما موافقم. خیلی ها هستن که حجاب ندارن ولی وقتی باهاشون صحبت می کنید 10-12 تا از این خانم چادری ها رو میذارن تو جیبشون. از اون طرف هستند خانم چادری هایی که اگه دست من بود، تو اعدامشون شک نمی کردم.
بحث من و فکر کنم اکثر افراد توی این تاپیک سر فلسفه حجابه وگرنه من هم کاملاً با شما موافقم. وقتی چادری رو که ما این همه تبلیغش رو می کنیم و از حسنش می گیم، این .... ها سر زنان زندانی قاتل و قاچاقچی می کنن دیگه جایی برای دفاع از افکارشون نمی ذارن بمونه. یا همین گشت ارشاد که راه انداختن. به جای اینکه برن خرّ مردک تولیدی و پوشاکی رو بگیرن، میرن جماعت بخت برگشته مردم رو با زور چماق به خیال باطل خودشون مسلمون می کنن، کلی هم کیف می کنن که ما رسالتمون رو انجام دادیم.

اما با تمام این اوصاف، من و شما و سایر افراد جامعه از روی ظاهر آدم ها قضاوت می کنیم و ظاهر ما می تونه نمایشگر افکار و اعتقادات ما باشه. من یه بچه مسلمون که نماز هم می خونه اگر ریش هام رو از ته بزنم، ژل بمالم به موهام، لباس آستین کوتاه با یه نوشته یا شکل کج و معوج بپوشم برم بیرون کسی نمیگه این یه بچه مذهبیه، میگن (با عرض معذرت از صاحبان این سبک) بچه قرتیه ام. برعکسش هم هست که متاسفانه از این نمونه برعکس خیلی زیاده.
در اسلام هم گفته شده که اگر درون ما خوب یا بده، سعی کنیم ظاهر الصلاح باشیم تا 1- باعث ترویج اون کار بد نشیم. 2- جامعه شکل بدی پیدا نکنه. 3- به خاطر اینکه مجبوریم ظاهر خودمون رو صالح نشون بدیم، شاید از این طریق اصلاح بشیم.

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
من چند تا سوال از اقایون دارم البته قبلش بگم که نظر شخصی من نیست و اگه بهت برخورد منو ببخشید...
ما دخترا هر جا رفتیم ،تو دانشگاه ،تو مدرسه ،محل کار و ...یه جلسه بحث و بر رسی گذاشتن در رابطه با ارتباط جنس های مخالف و حجاب....من نمی دونم چرا ولی همه اون مسئولین و سخران ها اعتقاد داشتن که مردها زو د تحریک می شند و اینا ...هی میگفتن شما حجابت رو رعایت نکنی اون پسری که تورو میبینه ببخشید شرمنده ولی تحریک میشه...می خوام بدونم یعنی تا این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب اینجوری که هیچی از شما آقایون باقی نذاشتن اخه این خلق و خوی انسانی نیست که تا مثلا من یه کمی جلوی موهام معلوم باشه...مگه اقایون از خودشون اراده ندارن ؟بابا انسانن دیگه ...یادمه یه خانوم دکتری میگفت شما وقتی با یه مرد حرف می زنی حتی وقتی یه سوال کوتاه میکنی...هر مردی هم که باشه حتی اگه مومن و با تقوا هم باشه چون مرده دست خودش نیست...شما رو از یه ف ی ل ت ر جنسی عبور میده اول بعد میا دجواب شما رو میده....پس هرچی بیشتر حجاب بگیرین این مساله رو از خودتون بیشتر دور میکنید ...متا سفانه به نظر من این حرفا توهین کامل به شخصیت اقایون بود...کی این حرفو تائید میکنه؟هرکی هر جوری دوست داره باید ظاهر بشه اگه طرفش براش مشکلی پیش بیاد اونه که باید خودشو درست کنه...

حالا که حرف رو به اینجا رسوندید، اجازه بدید کمی صریح تر صحبت کنیم. البته نه تا اون حد! :D
میل و رغبت جنسی در آقایون بیشتر از خانوم ها نمود پیدا می کنه که دلیلش هم بعد از ازدواج مشخص میشه. چون اگه مرد هم می خواست مثل زن باشه، نسل انسان خیلی پیش از این تموم شده بود. نمی دونم در کلاس تنظیم خانواده به شما گفتن یا نه؟ زن ها در زمانی بیشتر از 10 دقیقه به اوج لذت جنسی خود می رسند و آقایون در 2-3 دقیقه و تمام بدبختی ها سر همینه. خانم ها درکی از این شدت در آقایون ندارن. حتی بعضی از آقایون با نگاه به اوج لذت خود می رسند که البته نوعی بیماری روانی محسوب میشه. یک زن با نگاه کردن به بدن یک مرد هیچ احساس لذتی نمی کنه و نیاز به تماس بدنی داره اما مرد با نگاه، بو کردن عطر زن، فکر کردن و ... به راحتی احساس لذت می کنه. اینها توهین به شخصیت آقایون یا خانم ها نیست. اینها طبیعت دو جنس مرد و زن هست که باید مکمل همدیگر باشند تا بقای نسل انسان تضمین بشه.
بابت طرح این بحث پوزش می خوام اما به نظرم لازم بود تا کمی در این مورد و شرایط آقایون توضیح داده بشه. گاهی هر دو طرف از یکدیگر هیچ درک و شناختی ندارند و طرف مقابل رو یا شبیه به خود یا موجودی ماورا زمینی تصور می کنند.

امیدوارم که این پست باعث انحراف بحث تاپیک و به بیراهه رفتن اون نشه.

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
من هم کاملاً با شما موافقم. خیلی ها هستن که حجاب ندارن ولی وقتی باهاشون صحبت می کنید 10-12 تا از این خانم چادری ها رو میذارن تو جیبشون. از اون طرف هستند خانم چادری هایی که اگه دست من بود، تو اعدامشون شک نمی کردم.
بحث من و فکر کنم اکثر افراد توی این تاپیک سر فلسفه حجابه وگرنه من هم کاملاً با شما موافقم. وقتی چادری رو که ما این همه تبلیغش رو می کنیم و از حسنش می گیم، این .... ها سر زنان زندانی قاتل و قاچاقچی می کنن دیگه جایی برای دفاع از افکارشون نمی ذارن بمونه. یا همین گشت ارشاد که راه انداختن. به جای اینکه برن خرّ مردک تولیدی و پوشاکی رو بگیرن، میرن جماعت بخت برگشته مردم رو با زور چماق به خیال باطل خودشون مسلمون می کنن، کلی هم کیف می کنن که ما رسالتمون رو انجام دادیم.

اما با تمام این اوصاف، من و شما و سایر افراد جامعه از روی ظاهر آدم ها قضاوت می کنیم و ظاهر ما می تونه نمایشگر افکار و اعتقادات ما باشه. من یه بچه مسلمون که نماز هم می خونه اگر ریش هام رو از ته بزنم، ژل بمالم به موهام، لباس آستین کوتاه با یه نوشته یا شکل کج و معوج بپوشم برم بیرون کسی نمیگه این یه بچه مذهبیه، میگن (با عرض معذرت از صاحبان این سبک) بچه قرتیه ام. برعکسش هم هست که متاسفانه از این نمونه برعکس خیلی زیاده.
در اسلام هم گفته شده که اگر درون ما خوب یا بده، سعی کنیم ظاهر الصلاح باشیم تا 1- باعث ترویج اون کار بد نشیم. 2- جامعه شکل بدی پیدا نکنه. 3- به خاطر اینکه مجبوریم ظاهر خودمون رو صالح نشون بدیم، شاید از این طریق اصلاح بشیم.

راستش من اصلا نخواستم جواب استارتر تاپیک رو بدم. چون این موضوع برای من کاملا جا افتاده اگه غیر از این بود نمی گفتم که اگه به یه کشور غیر مسلمون هم برم حجاب خودم رو دارم.
من از صحبتهای شما و بعضی از دوستان برداشتم این بود موافق اجباری بودن حجاب هستین و پاسخ منم به همین موضوع بر میگرده. حالا چه اجبار در تولیدی های لباس باشه و چه در نوع پوشش خانمها........... یکی از هم دانشگاهی های من پدرش یه اخوند بود دختره هم چادری اما وقتی که فرصتی داشت کارهایی می کرد که من به شخصه (خانواده من درباره نوع پوشش من هیچ وقت دخالت نکردن) شاخ در میاوردم چطور یه دختر چادری این کارها رو میکنه
یه خاطره دیگه براتون بگم . موقعی که استخدام یه شرکت شدم یه خانم بود که مسئول امور زنان وزارت نیرو توی اداره ام بود ...... یه بار برای نماز رفته بودم نماز خونه و این خانم هم اونجا بود برگشته بود به دوستهام گفته بود چرا این خانم مانتو کوتاه میپوشه .... وقتی که به گوش من رسید این صحبتها شما فکر می کنین عکس العمل من چی بود :D
اول اینکه رفتم به مدیرم گزارش دادم که به این خانم چه ربطی داره همچین صحبتهایی می کنه...... دوم دیگه اصلا توی نماز خونه نماز نخودم ......... سوم تا وقتی که اون خانم بازنشسته شد که یک سالی بعد بود خیره میشم اما سلامش نمی کردم
این نتیجه تذکریه که من میگم هرچی زور رو بیشتر کنین ممکنه ظاهر درست بشه اما باطن خرابتر میشه
به نظر من باید برای خانمهای ما اول جا بیفته که چرا باید حجاب داشته باشن نه اینکه زورشون کنن که شما باید خودتون رو بپوشونین

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
گویا شما به لفظ "بیشتر" دقت نکردید. گفته بودن بیشتر تحریک می کنه نه اینکه بالکل جلوش رو می گیره.
فرق یه زن محجبه با یه زن بی حجاب توی اینه که زن محجبه با حجاب خودش به مردی که نگاه شهوتناک بهش میکنه میگه زهی خیال باطل اما زنی که بد حجاب یا بی حجابه در واقع با این کارش چراغ سبزی به مرد نشون میده هرچند که در باطن هدف و میلش این نباشه.

سلام.ببین برادر تا دختر نباشی نمیدونی قضیه چیه.به حجابت نیست به رفتارته.من هم بی حجابش گشتم هم با حجابش در هیچ حالتی هم اذیت نشدم و کسی هم توجهش به من جلب نمیشه چون توی ذاتم نیست عشوه خرکی بریزم.مرد هم اگه بد باشه در هر حالتی از جنس زن لذتش رو میبره با حجاب یا بی حجاب.این حداقل سومین باریه که دارم اینو میگم ولی نمیدونم چرا هیچکس توجه نمیکنه.بابا ذات آدم مهمه نه پوششش:w06:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
راستش من اصلا نخواستم جواب استارتر تاپیک رو بدم. چون این موضوع برای من کاملا جا افتاده اگه غیر از این بود نمی گفتم که اگه به یه کشور غیر مسلمون هم برم حجاب خودم رو دارم.
من از صحبتهای شما و بعضی از دوستان برداشتم این بود موافق اجباری بودن حجاب هستین و پاسخ منم به همین موضوع بر میگرده. حالا چه اجبار در تولیدی های لباس باشه و چه در نوع پوشش خانمها........... یکی از هم دانشگاهی های من پدرش یه اخوند بود دختره هم چادری اما وقتی که فرصتی داشت کارهایی می کرد که من به شخصه (خانواده من درباره نوع پوشش من هیچ وقت دخالت نکردن) شاخ در میاوردم چطور یه دختر چادری این کارها رو میکنه
یه خاطره دیگه براتون بگم . موقعی که استخدام یه شرکت شدم یه خانم بود که مسئول امور زنان وزارت نیرو توی اداره ام بود ...... یه بار برای نماز رفته بودم نماز خونه و این خانم هم اونجا بود برگشته بود به دوستهام گفته بود چرا این خانم مانتو کوتاه میپوشه .... وقتی که به گوش من رسید این صحبتها شما فکر می کنین عکس العمل من چی بود :D
اول اینکه رفتم به مدیرم گزارش دادم که به این خانم چه ربطی داره همچین صحبتهایی می کنه...... دوم دیگه اصلا توی نماز خونه نماز نخودم ......... سوم تا وقتی که اون خانم بازنشسته شد که یک سالی بعد بود خیره میشم اما سلامش نمی کردم
این نتیجه تذکریه که من میگم هرچی زور رو بیشتر کنین ممکنه ظاهر درست بشه اما باطن خرابتر میشه
به نظر من باید برای خانمهای ما اول جا بیفته که چرا باید حجاب داشته باشن نه اینکه زورشون کنن که شما باید خودتون رو بپوشونین

نظر من هم همینه. باید اول گفت چرا و به چه دلیل، بعد گذاشت تا انتخاب کرد . اونوقت دیگه حرج بر طرف تمام است.(البته نه در تمام احکام ها، طرف بیاد بگه چرا باید نماز بخونیم. دلیل بیاریم بعد بگه خوب من نمی خونم! خوب، دینی که ستون نداره در جا میاد پایین) در مورد اجباری هم که گفتید، منظور من اجبار شخصی بود نه فیزیکی. یعنی من اسلام رو قبول کردم باید خودم رو ملزم به اجرای دستورات اون بکنم. نه اینکه برای نماز خوندن یا نخوندن من (مثل بعضی جاها) حضور و غیاب بشم.

سلام.ببین برادر تا دختر نباشی نمیدونی قضیه چیه.به حجابت نیست به رفتارته.من هم بی حجابش گشتم هم با حجابش در هیچ حالتی هم اذیت نشدم و کسی هم توجهش به من جلب نمیشه چون توی ذاتم نیست عشوه خرکی بریزم.مرد هم اگه بد باشه در هر حالتی از جنس زن لذتش رو میبره با حجاب یا بی حجاب.این حداقل سومین باریه که دارم اینو میگم ولی نمیدونم چرا هیچکس توجه نمیکنه.بابا ذات آدم مهمه نه پوششش:w06:

:w06: حرف شما متین. از هر دو جنس پیدا میشن. کسایی که چادر سر میکنن ولی بیا ببین چه غلطا که نمی کنن و کسایی که حجاب کاملی ندارن ولی به کسی اجازه نمی دن پاش رو چپ بذاره. اما ببین خواهر تا پسر نباشی نمی دونی قضیه چیه! :D من از دید یه پسر میگم، وقتی پسری یه دختر رو با موهای بیرون ریخته و مش زده و ... می بینه و در مقابل یه دختر چادری رو، انتخاب دختر بد حجابه است نه دختر چادریه. چون احتمال قوی تر میده که دختر چادریه با جیغ و داد و (اگر کاراته کار باشه) مشت و لگد جوابش رو میده. شیرینی اگر روش باز باشه مگس جمع می کنه.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w06: حرف شما متین. از هر دو جنس پیدا میشن. کسایی که چادر سر میکنن ولی بیا ببین چه غلطا که نمی کنن و کسایی که حجاب کاملی ندارن ولی به کسی اجازه نمی دن پاش رو چپ بذاره. اما ببین خواهر تا پسر نباشی نمی دونی قضیه چیه! :D من از دید یه پسر میگم، وقتی پسری یه دختر رو با موهای بیرون ریخته و مش زده و ... می بینه و در مقابل یه دختر چادری رو، انتخاب دختر بد حجابه است نه دختر چادریه. چون احتمال قوی تر میده که دختر چادریه با جیغ و داد و (اگر کاراته کار باشه) مشت و لگد جوابش رو میده. شیرینی اگر روش باز باشه مگس جمع می کنه.

فکر نمیکنی وقتشه دیدت رو عوض کنی؟!همین دینی که هی میگین حجاب کامل رو واسه زن گذاشته حجاب کنید به خودسازی هم اشاره کرده.چرا پسر جوون ما کم کاریش توی خودسازی فردی رو میندازه گردن دختر و میگه اگه اون خودش رو جمع میکرد من گمراه نمیشدم؟!این که توجیح نیست.باید سرش رو مینداخت پایین.اگه شیرینی فروشی میخواد روی شیرینیش مگس بشینه نمیتونی جلوشو بگیری میتونی از او شیرینی نخری.هرکس مسئول رفتار و عقاید خودشه.نه منو توی قبر اون دختر بد میخوابونن نه اون دختر رو به جای پسر چشم چرون مجازات میکنن.وقتشه پسرا خودشون رو از این حالت حیوانی(ببخشیدا)جدا کنن و به جایی برسن که حتی اگه دختر واسشون خودکشی کنه اونا دین و ایمان و انسانیتشون حفظ شه.

sam-smith

عضو جدید

راستش من مذکر هم همیشه به این قضیه اعتراض دارم که چرا همیشه کاسه و کوزه رو سر ما می شکونند و ما رو خراب می کنند ولی میگند که این حقیقته، هر وقت هم میگیم ما که این طور نیستیم بهمون میگند که چرا شما این طورید و دارید مخفی می کنید.
البته باید بگم متاسفانه بعضی از افراد اون جوری هم وجود داره، برای مثال با یکی از بچه های کلاسمون بحث می کردم و بهش گفتم ببینم خودت تحریک میشی؟-بحث در مورد تحریک شدن پسرها به خاطر بلند خندیدن دختر ها بود- گفت آره:cry::(
گفتم متاسفانه افراد اینجوری هم هست​
البته من بهش گفتم تویی که دین و ایمونت برات مهمه برو خود سازی کن که با یه خنده و 4تار مو از دستت نره​

anahita.m

عضو جدید
حالا که حرف رو به اینجا رسوندید، اجازه بدید کمی صریح تر صحبت کنیم. البته نه تا اون حد! :D
میل و رغبت جنسی در آقایون بیشتر از خانوم ها نمود پیدا می کنه که دلیلش هم بعد از ازدواج مشخص میشه. چون اگه مرد هم می خواست مثل زن باشه، نسل انسان خیلی پیش از این تموم شده بود. نمی دونم در کلاس تنظیم خانواده به شما گفتن یا نه؟ زن ها در زمانی بیشتر از 10 دقیقه به اوج لذت جنسی خود می رسند و آقایون در 2-3 دقیقه و تمام بدبختی ها سر همینه. خانم ها درکی از این شدت در آقایون ندارن. حتی بعضی از آقایون با نگاه به اوج لذت خود می رسند که البته نوعی بیماری روانی محسوب میشه. یک زن با نگاه کردن به بدن یک مرد هیچ احساس لذتی نمی کنه و نیاز به تماس بدنی داره اما مرد با نگاه، بو کردن عطر زن، فکر کردن و ... به راحتی احساس لذت می کنه. اینها توهین به شخصیت آقایون یا خانم ها نیست. اینها طبیعت دو جنس مرد و زن هست که باید مکمل همدیگر باشند تا بقای نسل انسان تضمین بشه.
بابت طرح این بحث پوزش می خوام اما به نظرم لازم بود تا کمی در این مورد و شرایط آقایون توضیح داده بشه. گاهی هر دو طرف از یکدیگر هیچ درک و شناختی ندارند و طرف مقابل رو یا شبیه به خود یا موجودی ماورا زمینی تصور می کنند.

امیدوارم که این پست باعث انحراف بحث تاپیک و به بیراهه رفتن اون نشه.
این مسائل باید در چار چوب خاصی به هر حال مطرح بشند ...پس حالا که بحث به اینجا رسیده بهتره 4تا چیزم این وسط یاد بگیریم....
اینکه فرمودید طبیعت زن با مرد فرق داره و مرد زود تر تحریک میشه که شکی توش نیست....من هنوز تنظیم خانواده رو بر نداشتم که اونجا چیزی شنیده باشم ....اما یادمه همون خانوم دکتره میگفت مردها همه شون با دیدن دخترایی که حجاب کامل ندارند تحریک می شند حتی با دیدن خانومهای محجبه هم ممکنه براشون پیش بیاد وقتی باهاشون حرف می زنن یا نزدیکشون میشن ...می گفت وقتی می بینن یه دختری یه کم ارایش داره یا کسی مثلا مانتوش کوتاهه و ...معذرت می خوام،شرمنده ولی بهشون غسل واجب میشه.(منم عین این ادم ساده ها و مامانیها یادمه که گریه ام گرفته بود:cry: چون خودم چادری نیستم ممکنه موهام بیرون بیاد یا گاهی ارایش داشته باشم زنگ زدم از مامانم پرسیم اینا راست می گن؟؟؟؟!!!!!:biggrin:)من اینا رو گفتم که توهینه به نظرم.اگه به ما میگفتن من که بهم بر می خورد اخه درسته که مردها سیستم بدنشون اینجوریه ولی باید قبول کنیم چه بخوایم چه نخوایم چند تا بد حجاب بالاخره تو روز می بینن اصلا شاید کسانی رو ببینن که مسلمون نیستند و حجاب هم ندارند اگه قرار باشه نتونند خودشون رو کنترل کنند و هر مردی که موی یه خانومی رو میبینه یا عطرش رو احساس میکنه کنترل از دستش بره که سنگ رو سنگ بند نمیشه....من واقعا این حرفو قبول ندارم .به قول یه دوستمون این چه ایمانیه که به این زودی از دست میره؟کسی که با نگاه یا با شنیدن صدای زن لذت می بره به نظرم باید بره خودشو درست کنه....البته منکر حجاب نمیشم اینکه حجاب باید حفظ بشه که شکی توش نیست.

بابك طراوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
چگونه در كشورهاي ديگه كه حجاب وجود ندارد، روابط بين مرد و زن سالم باقي ميمونه و مردان و زناني وجود دارند كه حتي در يك آپارتمان با هم زندگي مي كنند ولي فقط با هم دوستند و روابط جنسي ندارند؟

جواب: براي هر نياز جامعه محلي براي برطرف كردن آن وجود دارد. در اين كشورها محلي براي رفع نياز جنسي مرد و زن وجود دارد. همين .... وقت خودتون را در اين تاپيك بيهوده تلف نكنيد ...

بالا