چه تصوری از آینده کشورتان دارید؟

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا با این بی فکری دولت و تن پروری و پرتوقعی مردم تصویری که از آینده کشور دارم تاریکه

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه ما ایم که کشور رو می سازیم و باز هم متاسفانه......

هیچ امیدی برای کشورمون نمیبینن ..........

هیچ دلخوشی ای نداریم........

هیچ حمایتی نداریم (البته بعضی ها زیادی دارن )..........

هیچ غروری و عزتی برامون نمونده ........

........

آینده ی ایران رو خدا به خیر کنه

لکوربوزیه

عضو جدید
شادی نشاط سلامتی آسایش امنیت برادری دوستی
تو چقدر خوش بین، خوش باور هستی! اگر ارزانی تن لخت را می دیدی؟ نمی گفتی برادری هست، اگر نان خشک خوردن، به دار آویخت، فقر را به چشم می دیدی؟ اگر می دیدی به کدام گناه براین مفهوم بود در آسایش و امنیت بارور می گشت،باش تا آفتاب صبحت از پستوی خانه تریک ترین سرزمین برآید.

shlmn

عضو جدید
به نظر من اول باید بیایم اینده رو برای خودمان روشن کنیم اگه منظور ما همین 10 12 سال اینده است به نظر بنده به هیچ جایی نمیرسیم البته خود رسیدن به جایی هم نسبی هست باید ببینیم که به کجا می خواهیم برسیم به جایی که هخامنشیان بودند !!!!!!!!! یا نه به جایی که کشورهای پیشرفته ای که مثل امریکا المان چین . . . هستند .
اما تاریخ نشون داده هیچ کشوری همیشه قدرتمند نبوده یه روزی تو اوجه یه روزی هم ضعیف و منزوی !!!!!
اما فکر کنم به اوج رسیدن در حال حاظر برای مامحال برای فرزندانمان ارزو برای فرزندان فرزندانمان هدف و برای فرزندات فرزندان فرزندانمان واقعیت باشد
در کل من به اینده ی دور خوش بین هستم

pause

عضو جدید
تو چقدر خوش بین، خوش باور هستی! اگر ارزانی تن لخت را می دیدی؟ نمی گفتی برادری هست، اگر نان خشک خوردن، به دار آویخت، فقر را به چشم می دیدی؟ اگر می دیدی به کدام گناه براین مفهوم بود در آسایش و امنیت بارور می گشت،باش تا آفتاب صبحت از پستوی خانه تریک ترین سرزمین برآید.

حاجی اگه اینا واست خیاله من با اینا زندگی کردم.
آره منم نون شب نداشتم یعنی خانواده نداشتیم بخوریم
دبستان دفتر نمیتونست بابام بگیره و تامین کنه همه مارو من مشقامو نمینوشتم، راهنمایی یک جزوه هم ننوشتم، کل تابستونام رو 7 سال تمام می رفتم عمله بنایی بچه جان
تو به من نگو خوشبین یابد بین که از هرچی شعاره در واقع بینیه حالم بد میشه.

لکوربوزیه

عضو جدید
من کسانی که نسبت به آینده ایران در این شرایط خیلی امیدوارند به کسانی می دانم که در تونل تاریکی که از جلو نور می آید می دانم، غافل از آن که نمی دانند این چراغ قطاری است که به سرعت به طرف ما می آیند، شما تایپک که در مورد آماده بودن شرایط برای مهاجرت مهاجرت خواهید کرد را ببینید متوجه خواهید شد که ما حتی حاضریم، بهترین دوستان، پدر، مادر، خاک مادری را وا بگذاریم، تنها به خاطر آنکه احساس می کنیم که آرزوی هایی که داریم در این جامعه رنگ تحقق به خود را نخواهد دید.

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بیبین لکوربوزیه جان اینکه ما تصویری داشته باشیم بیخوده اینجوری که کشور ما داره پیش میره ایندشم معلومه دیگه

لکوربوزیه

عضو جدید
حاجی اگه اینا واست خیاله من با اینا زندگی کردم.
آره منم نون شب نداشتم یعنی خانواده نداشتیم بخوریم
دبستان دفتر نمیتونست بابام بگیره و تامین کنه همه مارو من مشقامو نمینوشتم، راهنمایی یک جزوه هم ننوشتم، کل تابستونام رو 7 سال تمام می رفتم عمله بنایی بچه جان
تو به من نگو خوشبین یابد بین که از هرچی شعاره در واقع بینیه حالم بد میشه.
آنچه برای نسل جوان وجود داره آرزو است، شما یا آرزو ندارید؟ اگر دارید فکر می کنید محقق می شود، چگونه؟یا به ارش های جامعه خود خیلی امیدوارید و این طور نیست شما چگونه باور می کنید ما می وانیم در این سرزمین به چه چیزی امیدوار باشیم؟ من شعار می دهیم شما لطف کنید راهکار نشون دهید! من کوچکترم شما بزرگ باشید. حرف خوش بین یا بد بین بودن نیست. مهم از زندگی چی خواستن، جامعه دولت، اقتصاد ، علم، را دریچه خوب دیدنه!

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کسانی که نسبت به آینده ایران در این شرایط خیلی امیدوارند به کسانی می دانم که در تونل تاریکی که از جلو نور می آید می دانم، غافل از آن که نمی دانند این چراغ قطاری است که به سرعت به طرف ما می آیند، شما تایپک که در مورد آماده بودن شرایط برای مهاجرت مهاجرت خواهید کرد را ببینید متوجه خواهید شد که ما حتی حاضریم، بهترین دوستان، پدر، مادر، خاک مادری را وا بگذاریم، تنها به خاطر آنکه احساس می کنیم که آرزوی هایی که داریم در این جامعه رنگ تحقق به خود را نخواهد دید.
به نظر من بعضی از افراد تحت تاثیر یه شرایطی و یه حرفایی قرار میگیرن که خیال میکنن دیگه همه چیو درست میگن اما دوست عزیز من اینده نگر خوبی هستم و تا حالا هرچی اینده نگری کردم درست بوده ایران تا 4 سال دیگه قابل مقایسه با ایران الان نیست چه برسه به مثلا 10الی15 ساله دیگه که برنامه هایه کلان کشور به نطیجه رسیده.دلیل دارم اگه بخوای در هر زمینه ای که بخوای نمونه میارم اگه میخوای خودتم برو یه سرچ کن مثلا 5 سال قبلو با الان مقایسه کن و البته هر روز بهتر میشه واگه الان سخت میگذره بخاطر سیاست کشور چون میخوان با یه برنامه فشرده تا 15 ساله دیگه ایرانو به 150 سال جلوتر ببرند و البته هم خیلی سخت هست و هم خیلی همت میخواد.

pause

عضو جدید
آنچه برای نسل جوان وجود داره آرزو است، شما یا آرزو ندارید؟ اگر دارید فکر می کنید محقق می شود، چگونه؟یا به ارش های جامعه خود خیلی امیدوارید و این طور نیست شما چگونه باور می کنید ما می وانیم در این سرزمین به چه چیزی امیدوار باشیم؟ من شعار می دهیم شما لطف کنید راهکار نشون دهید! من کوچکترم شما بزرگ باشید. حرف خوش بین یا بد بین بودن نیست. مهم از زندگی چی خواستن، جامعه دولت، اقتصاد ، علم، را دریچه خوب دیدنه!

نشستی پشت کامپیوتر واسه خودت پز مهندس دکتر بودنو میدی که چی

بیا تو جامعه تو متن جامعه کار کن زحمت بکش چهارنفرو شکمشونو سیر کن ، 10 تا کارگر وخونواده روزیشون دستت باشه، زحمت بکش قدر میدونی و واسه پیشرفت برنامه میریزی
پیشرفت خودت، خانوادت، شهرت و کشورت.

یک کنار واستادی میگی لنگش کن که چی

لکوربوزیه

عضو جدید
به نظر من بعضی از افراد تحت تاثیر یه شرایطی و یه حرفایی قرار میگیرن که خیال میکنن دیگه همه چیو درست میگن اما دوست عزیز من اینده نگر خوبی هستم و تا حالا هرچی اینده نگری کردم درست بوده ایران تا 4 سال دیگه قابل مقایسه با ایران الان نیست چه برسه به مثلا 10الی15 ساله دیگه که برنامه هایه کلان کشور به نطیجه رسیده.دلیل دارم اگه بخوای در هر زمینه ای که بخوای نمونه میارم اگه میخوای خودتم برو یه سرچ کن مثلا 5 سال قبلو با الان مقایسه کن و البته هر روز بهتر میشه واگه الان سخت میگذره بخاطر سیاست کشور چون میخوان با یه برنامه فشرده تا 15 ساله دیگه ایرانو به 150 سال جلوتر ببرند و البته هم خیلی سخت هست و هم خیلی همت میخواد.
اگر آمار درست می گنند چرا این همه نارضایتی هست، منظورم همین نسلی که اغلب بدبین هستند، یا باور درستی نیست، اگر گفته هایی شما و اطلاع رسانی دولت درست بود، چرا جو نارضایتی حاکم هست؟ یا آمار ها دست نیستند یا ما قوم بدتر از یهودیم که خرخره دولت و حکومت گرفتم و اعدا داریم که هیچی نیست. نمی دانم به هر حال آنجه ما در یافتم آمار نیست بلکه برداشته ما باور ما !شاید شما نظرتون مثبت ما به نظرتان ارزش قایلیم و امیدواریم با همان تصورتان به آبادستانتان بیندیشید. وآمارهایتان کشورتان را بسازند نه باورهایی مردمان!

karkard

متخصص موشک
کاربر ممتاز

جاء الحق و زهق الباطل

انّ الباطل کان زهوقا

لکوربوزیه

عضو جدید
نشستی پشت کامپیوتر واسه خودت پز مهندس دکتر بودنو میدی که چی

بیا تو جامعه تو متن جامعه کار کن زحمت بکش چهارنفرو شکمشونو سیر کن ، 10 تا کارگر وخونواده روزیشون دستت باشه، زحمت بکش قدر میدونی و واسه پیشرفت برنامه میریزی
پیشرفت خودت، خانوادت، شهرت و کشورت.

یک کنار واستادی میگی لنگش کن که چی
اون کسی که شاید کامپیوتر اختراع کرد، اشتباه کرد، آری در این روزگاری که همه درس می کنند تا کار فکر انجام دهند، لابد اشتباه می کنند، از اون روزگار قدیم اعتقاد بر زور و مرد بود، آری من که کار بدنی بلد نیستم و یاد نگرفتم، چرا که یاد گرفتم که عصر مدرن باید در جامعه مدن زیست، تفکر جالبی است که می گوید کامپیوتر را کنار بگذار بیله باباجانت را بردار! تا زور داری از مغزت استفاده نکن!

pause

عضو جدید
اون کسی که شاید کامپیوتر اختراع کرد، اشتباه کرد، آری در این روزگاری که همه درس می کنند تا کار فکر انجام دهند، لابد اشتباه می کنند، از اون روزگار قدیم اعتقاد بر زور و مرد بود، آری من که کار بدنی بلد نیستم و یاد نگرفتم، چرا که یاد گرفتم که عصر مدرن باید در جامعه مدن زیست، تفکر جالبی است که می گوید کامپیوتر را کنار بگذار بیله باباجانت را بردار! تا زور داری از مغزت استفاده نکن!

چقدر بدم میاد کسی ادعای الکی داره
تا میگی بروکار کن میگه من کامپیوتردانم پره

بیا اطلاعات کامپیوتریمونو بریزیم رو دایره ببینیم کی بیشتر میدونه.

لکوربوزیه

عضو جدید
در آینده کشور پیشرفته ای خواهیم داشت.
الان در همه زمینه ها در حال پیشرفت هستیم.
بر منکرش لعنت ، می گوید که ما مورچه ایم که پیشرفت نکنیم، یا خدا نکرده این علما، عقلا، عقل بر سرشان نیست که این همه خرج می کنند ،، پول می گیرد، پول بیت المال را می خورند، جسارد نباشه، ما همراه پیشرفت کردیم خواهیم کرد، اما فقط یکم سرعتش کمه اونم در خواست داده شده این سرعت گیر ها را کم کنند تا به دعایی خیر....، و عنایت........، پیشرفت را کنیم!

karkard

متخصص موشک
کاربر ممتاز
دوستان در اسلام ناامیدی جایی ندارد.

شیعه همیشه امیدوار است

ما باید برای زمینه سازی ظهور تلاش کنیم.

لکوربوزیه

عضو جدید
چقدر بدم میاد کسی ادعای الکی داره
تا میگی بروکار کن میگه من کامپیوتردانم پره

بیا اطلاعات کامپیوتریمونو بریزیم رو دایره ببینیم کی بیشتر میدونه.
من نه اعدا کردم، که کاپیوتر بلدم، نه دارم، فقط کارم رو با بیل کلنق انجام نمی دم، از شما بعید این حرف چرا که اولاً منظور من این نبود، دوماً از شن جناب عالی بدور می باشد، چرا که این خاک برایتان آنقدر عزیز است که نخواهید این کفار ( امریکا، اروپا) در چه جامعه زندگی می کنند، به هر حال که ما از گشنگی نمی میریم اگر کباب نیست، نان خشک هست، اوقات شریفه را قدر آزار مورچه بخت برگشته را نمی ارزد، قدر روزهایی نیامده را خوش اشت.

pause

عضو جدید
من نه اعدا کردم، که کاپیوتر بلدم، نه دارم، فقط کارم رو با بیل کلنق انجام نمی دم، از شما بعید این حرف چرا که اولاً منظور من این نبود، دوماً از شن جناب عالی بدور می باشد، چرا که این خاک برایتان آنقدر عزیز است که نخواهید این کفار ( امریکا، اروپا) در چه جامعه زندگی می کنند، به هر حال که ما از گشنگی نمی میریم اگر کباب نیست، نان خشک هست، اوقات شریفه را قدر آزار مورچه بخت برگشته را نمی ارزد، قدر روزهایی نیامده را خوش اشت.

از اصلبحث چیزی عایدت نشد زدی جاده خاکی رفیق.:gol:

تا آدمای بی عرضه مدعی داریم مملکت پیشرف نمیکنه

pedram_irani

عضو جدید
فعلا شرایط خوبی از نظر اقتثصادی ، اجتماعی و سیاسی نداریم اما پتانسیلی را من میبینم در نسلمان که آن میکند که نسل پیشن نتوانستند آینده فردا تاریک است ولی پس فردا بسیار روشن خواهد بود ما جوانان فعلی سال های پایانی عمرمان روسن خواهد بود باید امیدوار بود

AM_mech

عضو جدید
مثلا حس كردين واسه ايران اينده مونده؟ يا واسه ما تصورري از ايران؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط ميدونم حق وارثان سرزمين كوروش و آرش اين ني

1180022084

عضو جدید
فعلا شرایط خوبی از نظر اقتثصادی ، اجتماعی و سیاسی نداریم اما پتانسیلی را من میبینم در نسلمان که آن میکند که نسل پیشن نتوانستند آینده فردا تاریک است ولی پس فردا بسیار روشن خواهد بود ما جوانان فعلی سال های پایانی عمرمان روسن خواهد بود باید امیدوار بود

ه پتانسيل ؟

dara_ando

عضو جدید
:)یا تلاش ما در جا انداختن عقلانیت و اخلاق و حق طلبی و............ به ثمر میشینه، یا نمیشینه.
اگه نشینه که دنیا رو هم بگیریم ، نابودش میکنیم.
اگه بشینه، بهشت نمیشه، ولی لااقل خیالمون راحت میشه که در راه درست افتاده و خودمون روزای خوبشو نبینیم، بچه هامون میبینن.
.......................:gol:

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
:)یا تلاش ما در جا انداختن عقلانیت و اخلاق و حق طلبی و............ به ثمر میشینه، یا نمیشینه.
اگه نشینه که دنیا رو هم بگیریم ، نابودش میکنیم.
اگه بشینه، بهشت نمیشه، ولی لااقل خیالمون راحت میشه که در راه درست افتاده و خودمون روزای خوبشو نبینیم، بچه هامون میبینن.
.......................:gol:

:gol::gol::gol::gol:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آینده خوبی رو پیش بینی نمیکنم، با این کشمکش های سیاسی مشخصه که به زودی ما قربانی اهداف دیپلماسی خنده دار آقایون میشیم.