چند سوال در مورد ایرانسل و تلفن همراه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

!Game Over

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی اساتید.
چندتا سوال دارم، ممنون میشم که پاسخ بدید:

1- آیا این امکان وجود داره که شماره تلفن، سریال گوشی، مدل گوشی، یا ... کسی رو در اختیار داشته باشم و بتونم متوجه بشم که الان توی کدوم شهر هست یا چه آدرسی؟ (نمای دوستان رو میدونم ولی میخوام بدون اجازه طرف باشه)

2- ریز مکالمات خط خودمم رو از کجا و چطوری باید تهیه کنم و مربوط به چند ماه اخیر رو در اختیارم قرار میدن؟

3- چطور میتونم شماره تلفن شخصی رو مثلا (محمد محمدی) رو بدست بیارم؟ یا بر عکس، شماره 0935xxxxxxx رو بدم و ببینم متعلق به چه شخصی هست؟

4- یه شماره تلفن واسه دایورت میخوام که متوجه نشن دایورت کردم.(ایرانسل)

5- امکان ارسال پیامک بدون درج شماره، توی گوشی های HTC حواب میده؟ چطور؟

6- نحوه ارسال MMS و تنظیمات مربوطه برای گوشی HTC Wildfire S رو هم اگه میشه توضیح بدید. قبلا ثبت نام رو تکمیل کردم.

با نهایت تشکر
کوچکترین
:cool:
!Game Over

ture love

عضو جدید
سلام کسی نمیدونه چرا شبا از ایرانسل چرا نمیشه ب همراه اول پیام داد؟
مال شمام اینجوریه؟یا مشکل از خطمه؟لطفا راهنمایی کنید

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
با سلام خدمت تمامی اساتید.
چندتا سوال دارم، ممنون میشم که پاسخ بدید:

1- آیا این امکان وجود داره که شماره تلفن، سریال گوشی، مدل گوشی، یا ... کسی رو در اختیار داشته باشم و بتونم متوجه بشم که الان توی کدوم شهر هست یا چه آدرسی؟ (نمای دوستان رو میدونم ولی میخوام بدون اجازه طرف باشه)

2- ریز مکالمات خط خودمم رو از کجا و چطوری باید تهیه کنم و مربوط به چند ماه اخیر رو در اختیارم قرار میدن؟

3- چطور میتونم شماره تلفن شخصی رو مثلا (محمد محمدی) رو بدست بیارم؟ یا بر عکس، شماره 0935xxxxxxx رو بدم و ببینم متعلق به چه شخصی هست؟

4- یه شماره تلفن واسه دایورت میخوام که متوجه نشن دایورت کردم.(ایرانسل)

5- امکان ارسال پیامک بدون درج شماره، توی گوشی های HTC حواب میده؟ چطور؟

6- نحوه ارسال MMS و تنظیمات مربوطه برای گوشی HTC Wildfire S رو هم اگه میشه توضیح بدید. قبلا ثبت نام رو تکمیل کردم.

با نهایت تشکر
کوچکترین
:cool:
!Game Over
سلام
دوست عزیز تاپیک مجزا برای سوالاتتون موجود بود و باید ادامه ی سوالات رو اونجا بپرسید:
[h=3]..::: همراه اول , ایرانسل , تالیا , بررسی مشکلات , سوالات :::..[/h]
و اما جوابها مختصر و مفید:
1-خیر
2-چند ماهیه ریز مکالمات خط اعتباری رو نمیدن اما دائمی رو میتونید با فتوکپی کارت ملیتون برید بگیرید.
3-خیر
4-اطلاعی ندارم
5-خیر
6- http://irancell.ir/Layer2/?id=73

تاپیک قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.