چند تا سوال ...

M☼HAMMAD

عضو جدید
سلام به دوستان ترم بالایی
عزیزان من ترم بوقی هستم :دی
چند فقره سوال دارم :
1- اینکه من 2 تا درسم را نرفتم سر جلسه پایان ترم .... اتوماتیک حذف میشه یا باید گواهی پزشکی ببرم ؟
2- این حقیقت داره که نامه مشروطی میاد در خونه ؟

مرسی

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
نه خیالت راحت باشه خود به خود حذف می شه و برات جای نمره می نویسه غیبت موجه
نامه مشروطی رو هم شکر خدا تجربه نداشتم که این اتفاق برام بیافته ولی کسایی رو که مشروط شدن هم شکر خدا همچین اتفاقی براشون نیافتاده یا لااقل من یکی ازشون همچین چیزی نشنیدم البته از لحاظ حساب کتاب ریاضی هم جور در نمی یاد چون می دونی اون وقت باید چندتا نامه هر ترم بفرستن :eek:و با این سرعت زیاد پست ایران هم احتمالا اگر برسه در خونه کسی موقع فارق تحصیلیش می رسه تازه اگر توی راه گم نشه:biggrin:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

باید خدمت شما دوستان عزیز بگم که طبق قوانین آموزشی، مشروطی شما از طریق آدرس پستی موجود در پروندتان به درب منزلتان ارسال می گردد و این قانون در سراسر کشور اجا میشود و اصلاً حجم این کار مهم نیست چون جزء قوانین آموزشی است و باید مراتب مشروشی شما به خانواده تان اطلاع داده شود. در ضمن شما باید به آموزش مراجعه کنید و فرم مشروطی را نیز کامل کنید و گرنه دسترسی به سیستم آموزش از شما صلب می گردد.

امبدوارم با تلاش زیاد هرگز مشروط نشوید!

fsr_ rainboy

عضو جدید
من تازه عضو شدم

من تازه عضو شدم

می خواستم بدونم اگه بخواهم انصراف بدهم باید پول بدم یا نه

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلاً یه همچین آیین نامه ای بود که برای انصراف باید شهری ثابت ترم ای باقی مونده رو پرداخت کنی، ولی از سال 1384 آیین نامه های دانشگاه آزاد اکثراً تغییر کرده واین آیین نامه هم مطمئناً اگه منتهی نشده باشه حتماً تعدیل شده!

M☼HAMMAD

عضو جدید
سلام به همه دوستان گل
عزیزان 1 مشکل !
من توی اون فرم تجدید نظر امتحاناتم، اون درسی را که نرفته بودم امتحان بدم را زده :
وضعیت : غیبت
نمره : 0
این نمره تره تو کارنامه شر بشه برام !!!
ببخشید که دوباره میپرسم، اما مطمدن هستید که سر جلسه نرفتم، نمره 0 نمیره تو کارنامه ؟

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز نگران نباشین، این قانون آموزشی دانشگاه است که درس شما به صورت اتوماتیک با عدم حضور در جلسه حذف می گردد. عنوان غیبت هم همین را تاکیید می کند و شما حتماً باید در بخش نمره نمره ای براتون ثبت بشه که اون صفر فقز برای پر شدن این بخش است!

مشکلی وجود نداره!

M☼HAMMAD

عضو جدید
دوست عزیز نگران نباشین، این قانون آموزشی دانشگاه است که درس شما به صورت اتوماتیک با عدم حضور در جلسه حذف می گردد. عنوان غیبت هم همین را تاکیید می کند و شما حتماً باید در بخش نمره نمره ای براتون ثبت بشه که اون صفر فقز برای پر شدن این بخش است!

مشکلی وجود نداره!
تشکر میکنم از شما ...
سربلند و موفق باشید

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
می خواستم بدونم اگه بخواهم انصراف بدهم باید پول بدم یا نه
با سلام برای اطلاعات دقیقتر بهتره به امور مالی مراجعه کنید چون این قوانین هر روز در حال تغییر هست این هم شماره تلفن امور مالی 07284692128 ولی تا ساعت 3 بیشتر نیست و حتما اسم و فامیل کسی که بهتون جواب میده را هم بپرسین تا اگر یه وقت زدن زیرش لا اقل یه چیزی تو دستتون باشه
موفق و پیروز باشید

M☼HAMMAD

عضو جدید
سلام
1 کمک فوری فوتی !
آقا از دیشب که برداشتن سامانه مروارید را آپدیت کردن، اون 2تا درسی را که امتحان ندادم، زده -0- !!!
معدلم را آورده رو 7 !!!
چی کارش کنم ؟
1 چیز دیگه، من امروز انتخاب واحدم هست، هنوز 2تا از نمره هام را نزدن !
چی کار کنم در کل ؟!!؟
کسی شماره آقایی را داره ؟
لطفا اگر دارید، توی پیام خصوصی بدید، دارم شاخ در میارم :(
مرسی پیشاپیش

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای آقایی بنده خدا چه کاره هست این وسط؟؟؟!!!:biggrin:
عزیز نمره های خیلی ها رو نزدن
باید مشکل این درس هایی که نرفتی سر جلسه رو بری پهلوی آقای زارع مدیر آموزش
07284692133
اگر احیانا بهت گفت که شما سر جلسه بودید((اخه قبلا یه بار پیش اومده))بگو لیست حضور غیاب جلسه رو که من امضا کردم رو بیارین نشونم بدین
ان شاالله که مشکلی نباشه

درمورده انصراف، دانشگاه های دیگه رو می دونم که هنوز کل شهریه ثابت ها رو میگیرن
پس دانشگاه پول دوست ما 100% می گیره این پول رو

M☼HAMMAD

عضو جدید
مرسی احسان جان، خوب دیدم همه آب هم که میخوان بخورن، میرن سراغ آقای آقایی
:دی
سایت دانشگاه 1 کم قاط زده بود !
نمره هام درست شد، زد غیبت موجه ...
من شیمی را هنوز نمیدونم پاس شدم یا نه !
الان هم انتخاب واحد دارم !
چه کار کنم ؟

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم نیست درسی رو که می خوای بگیر چون حتی اگر درسی رو بیافتی و اون پیش نیاز درسی در ترم آینده باشه می تونی به صورت هم نیاز هردو رو بگیری اما باید توجه داشته باشی که اگر اون درس رو بیفتی اون یکی هم حذف میشه
موفق باشی

M☼HAMMAD

عضو جدید
مرسی
اما ...
نه ...
هم نیاز به رشته نفت نمیدن :(
رئیس گروه، همه هم نیازها را پیشنیاز کرد :(
باز هم مرسی احسان جان

تازه وارد

عضو جدید
با سلام
یه سوال داشتم ممنون می شم جواب بدید..:gol:
قضیه ی هم نیاز کردن دروس پیشنیاز چیه؟؟؟:que::que:
آیا اگر درسی رو نرفته باشیم سر جلسه بازم میشه با پیشنیازش همنیاز کرد یا نه حتما باید افتاده باشیم تا بتونیم هم نیاز برداریم؟؟؟؟؟؟؟؟::que::que:

overlord

عضو جدید
دورود:smile:
همنطور که میدونید درسی که همنیاز یه درس دیگه هست یعنی باید اون درس رو پاس کرده باشید یا در همون ترم اون درس رو داشته باشید.تا با درس های دیگتون هم نیاز بشه.
اگه یه درس پیش نیاز دروس دیگه باشه،باید حتما قبلا پاس شده باشه.حالا اگه شما درس پیش نیاز رو قبلا گرفته باشید و به دلیلی پاس نکرده باشید.باید درس رو همنیاز کنید ولی یادتون باشه اگه خدایی نکرده این درس رو پاس نکنید کلیه دروسی رو که باهاش همنیاز کرده باشی به وسیله سیستم اموزشی براتون حذف میشه حتی اگه 20 گرفته باشید همه رو:cry:

M☼HAMMAD

عضو جدید
درود بر دوستان
دوستان 1 سوال
من ریاضی 1 را حذف کردم ترم پیش، الان جلوب ریاضی 2 و تعدادی از دروس دیگری که ریاضی 1 پیشنیازش بوده
، زده ماده 23
این ماده 23 چی هست ؟
مرسی

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

ماده 23 مربوط به کسانی هست که می تونند این ترم بدون رعایت پیشنیازی فارغ التحصیل شوند و مربوط به ورودی های جدید نمی باشد.

پس کلاً ماده 23 پیشنیازی درس رو کنسل می کند. فقط برای کسانی قابل استفاده است که با استفاده از این ماده فارغ التحصیل می شوند.

M☼HAMMAD

عضو جدید
سلام دوست عزیز

ماده 23 مربوط به کسانی هست که می تونند این ترم بدون رعایت پیشنیازی فارغ التحصیل شوند و مربوط به ورودی های جدید نمی باشد.

پس کلاً ماده 23 پیشنیازی درس رو کنسل می کند. فقط برای کسانی قابل استفاده است که با استفاده از این ماده فارغ التحصیل می شوند.
من آی کیوم پایینه :دی
در واقع ربطی به من نداره !
درسته ؟

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دوست عزیز

شما از طریق این ماده نمی تونید درسی را اخذ کنید، فقط افرادی که این ترم فارغ التحصیل می شوند اجازه استفاده از این ماده را دارند.

بالا