چطور یکی از اصخاب امام زمان بشیم

علّامه

عضو جدید

الهم عجل لولیک الفرج

سلام
شاید خیلی از ما همیشه تو این فکر بودیم که کاش ما کربلا بودیم و تو رکاب امام حسین علیه الیلام شهید میشدیم اما من خودم فکر میکنم که وقتی امام شب عاشورا اومدن و گفتن که هر کی حق الناس به گردنش هست از جمع ما بیرون بره و اینجا نمونه به خودم میام و شرم سرتاسر وجودمو میگیره و بغض میکنم که اگه اونجا بودم با چه رویی از تو اصحاب آقا بیرون میرفتم. وای که چقدر سخته حالا فکر کنین امام زمانم بیاد و ما با یک شوقی بریم پیش ایشون و ایشونم همون حرفو بزنن اونجا باید چه کرد؟ آیا بهتر نیست از همین الان خودمونو آماده کنیم تا اونموقع با خجالت و شرم نخوایم از جمع یاراشون بریم بیرون. پس از همین الان قول بدیم که عملمونو درست کنیم تا اونروز با آرامش بریمو به ایشون بپیوندیم
هر کی آمادست بسم الله
اگه شما هم راهی دارین بگین تا استفاده کنیم
یا علی

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب یکی از مصادیق بارز حق الناس حجابه
چه برای زن چه برای مرد
وقتی که یه زن با اون ظاهر زننده بیرون میاد مطمئناً حق الناس گردنشه
نه:cry:

علّامه

عضو جدید
خوب یکی از مصادیق بارز حق الناس حجابه
چه برای زن چه برای مرد
وقتی که یه زن با اون ظاهر زننده بیرون میاد مطمئناً حق الناس گردنشه
نه:cry:
بله واقعا درسته اینه که میگن تو آخر الزمان ظلم زیاد میشه یکیش همینه خیلی ها فکر میکنن ظلم فقط اینه که یکی بیاد بزنه تو گوشمون. نه همین مسئله حجاب که شما فرمودین ظلمه به دیگران یا آلودگی هوا و...که واقعا حق خیلی هاست ولی ازشون دریغ میشه

محسن جعفر

عضو جدید
يه سوال بي ربط بپرسم؟
من بي حجاب رو لعن ميكنم ولي خوب اين جور افراد معتقد به اينند كه هر كسي حق داره براي زندگيش خودش تصميم بگيره و كسي نبايد در برابر عقايذ ديگران نظر بده والبته با اين فرض امر به معروف كلا ميره پي كارش.و زماني كه بهشون تذكر ميديم اگر بي احترامي نكنن كه جاي شكرش باقيه خيلي صريح ميگن كه به شما هيچ ربطي نداره همون طور كه عقايد شما به من ربطي نداره ///جواب اينارو چي بديم؟

deremel400

عضو جدید
به نظر من خیلی وقتها بهترین امر به معروف اینه که اصلا به این افراد بد حجاب نگاه نکنیم و کم محلی انجام بدهیم .چون هدف اصلی بسیاری از افراد بد حجاب اینه که دوست دارند جلب توجه کنند و دیده شوند .و باید به این نکته هم توجه کرد که امر به معروف باید زمانی انجام شود که حداقل 1درصد احتمال بدهیم .امر به معروف ما در طرف تاثیر مثبت دارد .نه اینکه هر جا و هر زمانی بخواهیم این کار را انجام دهیم

syronz

عضو جدید
به نظر من خیلی وقتها بهترین امر به معروف اینه که اصلا به این افراد بد حجاب نگاه نکنیم و کم محلی انجام بدهیم .چون هدف اصلی بسیاری از افراد بد حجاب اینه که دوست دارند جلب توجه کنند و دیده شوند .و باید به این نکته هم توجه کرد که امر به معروف باید زمانی انجام شود که حداقل 1درصد احتمال بدهیم .امر به معروف ما در طرف تاثیر مثبت دارد .نه اینکه هر جا و هر زمانی بخواهیم این کار را انجام دهیم

مخالفم! بهتره طوری نگاشون کنیم تا آب بشن اینطوری آمار بی حجاب ها میاد پایین و یه روزی میرسه که بی حجابی نمی مونه!

علّامه

عضو جدید
يه سوال بي ربط بپرسم؟
من بي حجاب رو لعن ميكنم ولي خوب اين جور افراد معتقد به اينند كه هر كسي حق داره براي زندگيش خودش تصميم بگيره و كسي نبايد در برابر عقايذ ديگران نظر بده والبته با اين فرض امر به معروف كلا ميره پي كارش.و زماني كه بهشون تذكر ميديم اگر بي احترامي نكنن كه جاي شكرش باقيه خيلي صريح ميگن كه به شما هيچ ربطي نداره همون طور كه عقايد شما به من ربطي نداره ///جواب اينارو چي بديم؟
دوست عزیز البته عذر میخوام که دیر پیامتو دیدم
باید بگم که این یه حرف کالملا غیر منطقیه که اون شخص میزنه اگه جلوی همین شخص مثلا تو اتوبوس یا مترو سیگار بکشی دادش بلند میشه که چرا تو یه مکان عمومی سیگار میکشی و...خداییش مگه اینایی که به یه سیگار کشیدن گیر میدن و برای خودشون حقی قائلند نمیدونن اینطور بیرون اومدن هم ضایع کردن حق دیگرانه؟ آیا این کار باعث ضرر رسیدن به روح خیلی از جوونا نمیشه؟خیلی جالبله.....

مهدی یاور

عضو جدید
بسم رب المهدی
سلام واقعا تلنگر خوبی بود ، اجازه میدید تو وبلاگم بذارم؟
به تاپیک منم سر بزنید ، مهدی یاور هستم
دعا کنید برام
یا مهدی (ارواحنا له الفداه)

بالا