چرت ترین و مضحک ترین حرفها ...

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو یه مسابقه کشتی بین گربه ها یه گربه ی ضعیف مردنی همه رو شکست می ده می ره مرحله فیینال و اونجا هم قهرمان می شه. خبرنگارا ازش می پرسن : رمز قهرمانی شما چه بود ؟ گربه ی لاغر می گه : بشوژه پدر اعتیاد ، من بَبرم!

zaha joon

عضو جدید
شرکت های سرویس دهنده ایران :

اینترنت پرسرعت . .

رو پاکت های اب میوه و شیر و کلا هر چیزی
صد در صد خالص و طبیعی بدون مواد نگهدارنده
تهیه شده از مواد درجه یک

پول چرک کف دسته ..

زمان بگذره یادت میره!!!

خخخ:biggrin:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا شوهر نمیکنی؟؟
:wallbash::wallbash:
لایکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککnerv_39_.gif

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرت نیس....شاید نه همه چی....اما 99 درصد چیزایی ک هستو میشه خرید.....

خب ملاک ما همه چیز است!.....میشه مرگ رو خرید؟....منظورم اینه کسی با پول میتونه جلوی نمردنشو در نهایت بگیره؟.......پول چرک کف دسته........میشه باهاش وجدان رو خرید؟

undefined

عضو جدید
چرت نیس....شاید نه همه چی....اما 99 درصد چیزایی ک هستو میشه خرید.....
حرفت درسته ولی اون یک درصده خیلی ارزشمنده اگه فیلم [h=3]Bruce Almighty رو دیده باشی پسره با اینکه خدا قدرتش رو بهش داده نمی تونه به زور همسرش رو وادار کنه که خیانت اون رو ببخشه...عاشق[/h]مفهوم اینجای فیلمم یه سری چیزها مثل اعتماد ، عشق و علاقه راحت بدست نمی یان حتی اگه قدرت خدا رو داشته باشی!چون اصل آزادی اختیار درشون هست

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست من که ارتباطی با این درگیری ها نداشت هم پاک شد که باز ارسال می کنم. مردم وقتشون رو از سرراه نیاوردند که به راحتی کیلویی پست پاک می کنید.

هر گونه موعظه اخلاقی بخصوص از طرف افرادی که به آن ها عمل نمی کنند.
هرگونه جمله ای که قدرت رو از دست من و سایر افراد خارج میکنه( تقدیر بود، قسمت نبود...)

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ملاک ما همه چیز است!.....میشه مرگ رو خرید؟....منظورم اینه کسی با پول میتونه جلوی نمردنشو در نهایت بگیره؟.......پول چرک کف دسته........میشه باهاش وجدان رو خرید؟
چرا ک نه...کم نیسن ادمایی که ب خاطر نداشتن هزینه درمان مردند.....وجدانو ک نمیفروشن....هر چی که قابل فروشرو ک میشه خرید....خیلی وقتام ادما ب خاطر پول وجدانشونو میفروشن....
پول چرک کف دسته از جمله مضحک ترین حرف هاست.....

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
از جمله مضحک ترین جملات همین پول چرک کف دسته. کلا کسی که همچین چیزی رو میگه یا از شدت نداری این حرف رو میزنه تا دلش رو خوش کنه یا اصلا زندگی واقعی رو تجربه نکرده.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ک نه...کم نیسن ادمایی که ب خاطر نداشتن هزینه درمان مردند.....وجدانو ک نمیفروشن....هر چی که قابل فروشرو ک میشه خرید....خیلی وقتام ادما ب خاطر پول وجدانشونو میفروشن....
پول چرک کف دسته از جمله مضحک ترین حرف هاست.....

همه یک روزی می میرند ......چه پولدار پولدار چه فقیر فقیر .....پس پول واقعا چرک کف دسته....نظر شما محترم