چرا پسرها از ازدواج فراری اند؟

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که به دو شرط ازدواج می کنم:

1-حداقل 20 ملیون پس انداز + یه کار ثابت و خوب با حداقل ماهی 600 تومن درآمد داشته باشم
2- با یه دختر پولدار که هم باطن و هم ظاهر زیبایی داشته باشه و با هم تفاهم داشته باشیم و غیره ازدواج کنم:دی

اگه اولی اکی شد همین فردا میگردم دنبال یه دختر خوب و اگه دومی اکی شد همین امروز ازدواج می کنم:دی

دل شیر داری والله

ولی دختر پولدارم نمیاد با تو یی که همش بیست ملیون داری زندگی کنه تو ناز و نعمت بوده مثل اینکه اخه کجای تهران با بیست تومن خونه می دن رهن کنی ؟؟؟ مگه اینکه همه ششصد تومن رو بدی کرایه

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه والا! فرقی نداره! :|

الان بچه پولدار باشی می تونی بری مدرک دکترا برای خودت جور کنی
تو زندگیت هم که ماشین و خونه و همه چی کم نداری هر موقع هم عشقت کشید می ری زن می گیری دخترها هم که تو سر می زنن برای یه پسر پولدار

ولی پولدار نباشی دکترام داشته باشی کسی ادم حسابت نمی کنههههههه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که به دو شرط ازدواج می کنم:

1-حداقل 20 ملیون پس انداز + یه کار ثابت و خوب با حداقل ماهی 600 تومن درآمد داشته باشم
2- با یه دختر پولدار که هم باطن و هم ظاهر زیبایی داشته باشه و با هم تفاهم داشته باشیم و غیره ازدواج کنم:دی

اگه اولی اکی شد همین فردا میگردم دنبال یه دختر خوب و اگه دومی اکی شد همین امروز ازدواج می کنم:دی

هویج خان پول دختر و باباش هیچیش به پسر نمی ماسته!!!
سعی کن ازین فکر بیای بیرون!!!
میدونی چرا؟؟؟چون پدر دختر پولی به تو نمیده!!!فقط دخترای آدم پولدارا توقعشون بالاتره!!مثلا یه دختر معمولی رو میشه واسه تولدش یه هدیه ی 100 هزارتومنی بخری و خیلی راضی هم هست ولی دختر پولدار با یه هدیه ی 20 میلونی هم راضی نمیشه!!!چون توقعش زیاده!!!

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هویج خان پول دختر و باباش هیچیش به پسر نمی ماسته!!!
سعی کن ازین فکر بیای بیرون!!!
میدونی چرا؟؟؟چون پدر دختر پولی به تو نمیده!!!فقط دخترای آدم پولدارا توقعشون بالاتره!!مثلا یه دختر معمولی رو میشه واسه تولدش یه هدیه ی 100 هزارتومنی بخری و خیلی راضی هم هست ولی دختر پولدار با یه هدیه ی 20 میلونی هم راضی نمیشه!!!چون توقعش زیاده!!!
عروسی که باید برای همچین دختری بگیری رو تصور کنننننننن

من یکی از ه اتاقیام تو ترم تابستونه همین طور بود خیلی فشار مالی روش بوده شما نفست از جا گرم بلند می شه تجربه اش رو نداری(خطاب به هویج )

start_up

عضو جدید
آدم فقرمالی داشته باشه ولی فقر فرهنگی نه به نظر مت دختر و پسر نمیشناسه

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان بچه پولدار باشی می تونی بری مدرک دکترا برای خودت جور کنی
تو زندگیت هم که ماشین و خونه و همه چی کم نداری هر موقع هم عشقت کشید می ری زن می گیری دخترها هم که تو سر می زنن برای یه پسر پولدار

ولی پولدار نباشی دکترام داشته باشی کسی ادم حسابت نمی کنههههههه

متاسفم که اینجوری فکر میکنی! دخترا رو اینجوری شنتاختی؟!

خیلی ها مدرک دکترا ندارن و بچه پولدارم نیستن ولی خیلی خوشبخت تر از اینایی هستن که مدرک و پول دارن!

نه مدرک و نه پول، شعور نمیاره! چیزای دیگه ای توی زندگی مهمه!

start_up

عضو جدید
من به شخصه تعهد واسم مهمه
دوست دارم باکسی ازدواج کنم که قبل ازدواجشم نسبت به زندگی آیندش متعهد و صادق باشه​

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
عروسی که باید برای همچین دختری بگیری رو تصور کنننننننن

من یکی از ه اتاقیام تو ترم تابستونه همین طور بود خیلی فشار مالی روش بوده شما نفست از جا گرم بلند می شه تجربه اش رو نداری(خطاب به هویج )
البته بستگی به دختره داره همه اونطوری نیستن ولی در کل اینطوریاس... لوس هستن و پرتوقع... حالا به پول بابا هم ربطی نداره (داخل پرانتز: خیلیا هستن که لیست تهیه می کنن برا چیزایی که بابا براشون نخریده... یکی ازدوستام چند سال پیش ساعت دیده بود 7 تومن نخریده بود نتونسته بود بخره می گفت کسیو می خوام که بتونه برام بخره)

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفم که اینجوری فکر میکنی! دخترا رو اینجوری شنتاختی؟!

خیلی ها مدرک دکترا ندارن و بچه پولدارم نیستن ولی خیلی خوشبخت تر از اینایی هستن که مدرک و پول دارن!

نه مدرک و نه پول، شعور نمیاره! چیزای دیگه ای توی زندگی مهمه!

شاید از دختر ها شناخت نداشته باشم ولی کم دیدم به پسری که پولدار باشه نه گفته باشن

اینم قبول دارم که نه مدرک و نه پول شعور نمیارهه

start_up

عضو جدید
اقا در آخر سر کبوتر با کبوتر باز با باز
آدم پولدار با آدم تازه به دورون رسیده فرف داره

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
حلا هم خیلی مهم نیست که چرا پسر ها ازدواج نمی کنن
مهم اینه که چرا وقتی دختر ها و پسرها تصمیم به ازدواج می گیرن درست فکر نمی کنن و ازدواج می کنن و یک مشت ملاک علکی دارن و طبق اونا ازدواج می کنن و بعدش میشن این شکلی:(

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته بستگی به دختره داره همه اونطوری نیستن ولی در کل اینطوریاس... لوس هستن و پرتوقع... حالا به پول بابا هم ربطی نداره (داخل پرانتز: خیلیا هستن که لیست تهیه می کنن برا چیزایی که بابا براشون نخریده... یکی ازدوستام چند سال پیش ساعت دیده بود 7 تومن نخریده بود نتونسته بود بخره می گفت کسیو می خوام که بتونه برام بخره)

یه ادم واقع بینم دیدم تو این سایت الهی امینننننننننن

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حلا هم خیلی مهم نیست که چرا پسر ها ازدواج نمی کنن
مهم اینه که چرا وقتی دختر ها و پسرها تصمیم به ازدواج می گیرن درست فکر نمی کنن و ازدواج می کنن و یک مشت ملاک علکی دارن و طبق اونا ازدواج می کنن و بعدش میشن این شکلی:(

اینو بایست براش یه تاپیک جدید بزنی

start_up

عضو جدید
شاید از دختر ها شناخت نداشته باشم ولی کم دیدم به پسری که پولدار باشه نه گفته باشن

اینم قبول دارم که نه مدرک و نه پول شعور نمیارهه
آقا وحید داداش بازم میگم آدم فقرمالی داشته باشه ولی فقر فرهنگی نه به نظر مت دختر و پسر نمیشناسه
میدونید الان همه هم جنسای ماهم دنبال دخترای پولدارن بابا جبن من ملاکشون غلطه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اونجوری میشه رویا پردازی ما اینجا داستان علمی تخیلی تعریف نمی کنیم داداش واقعیات جامعه است
مشکل همه ماها اینه که زندگی رو سخت میگیریم و میخوایم از اول زندگی همه چی داشته باشیم ! ( خودمم همینطوریم )
اگه یه ذره سطح انتظارات پایین بیاد همه چی درست میشه !

به نظر من لازم نیست دختر و پسر اول زندگی همه چی داشته باشن ! من دوس دارم زندگیمو از پایه با همسرم بسازم ! یعنی اینکه با هم از صفر شروع کنیم ( حالا صفر صفر هم نه :D ) اینجوری قدرش رو بیشتر میدونیم !

start_up

عضو جدید
مشکلات جامعه زیاد قبول ولی کسی نمیدونه واقعا از ازدواج چی میخواد

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل همه ماها اینه که زندگی رو سخت میگیریم و میخوایم از اول زندگی همه چی داشته باشیم ! ( خودمم همینطوریم )
اگه یه ذره سطح انتظارات پایین بیاد همه چی درست میشه !

به نظر من لازم نیست دختر و پسر اول زندگی همه چی داشته باشن ! من دوس دارم زندگیمو از پایه با همسرم بسازم ! یعنی اینکه با هم از صفر شروع کنیم ( حالا صفر صفر هم نه :D ) اینجوری قدرش رو بیشتر میدونیم !

والا الان بخواهی هی چی هم نداشتی باشی ها نمی شه دی

فکر کنم من باید از صفر مطلق شروع کم -273 شروع کم ان شا الله یه ده سال دیگه ها می رسم به صفر خوش به حال شما که رو صفری دی

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا وحید داداش بازم میگم آدم فقرمالی داشته باشه ولی فقر فرهنگی نه به نظر مت دختر و پسر نمیشناسه
میدونید الان همه هم جنسای ماهم دنبال دخترای پولدارن بابا جبن من ملاکشون غلطه

به نظر من هم ادم بایست بره یکی مثل خودش پیدا کنه دختر پولدار والا بد بختیاش صد برابر بیشتر ه

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
هستند گروهی که واسه پفک و امثالهم پول نمی‌دن

آره بابا از همین جا به همه توصیه می کنم پفک نخورین... محصول اکسترود شده میزان روغنش خیلی بیشتر از اون جدوله
رنگ پاپریکا و سان ست یلو توی اروپا ممنوعه
نمک پفک اصلا برای خانوما خوب نیس
روغنی که بهش می زنن از نوع هیدروژنه س که %50 اسید چرب ترانس داره نه صفر درصد؛ این اسیدچرب فقط توی شکمبه گاوها تولید می شه توی بدن انشان غیرعادیه که باشه
پفک غیر از تردی هیچی نداره
جلو آفتاب هم که میذارن همون روز مسموم می شین

start_up

عضو جدید
آره بابا از همین جا به همه توصیه می کنم پفک نخورین... محصول اکسترود شده میزان روغنش خیلی بیشتر از اون جدوله
رنگ پاپریکا و سان ست یلو توی اروپا ممنوعه
نمک پفک اصلا برای خانوما خوب نیس
روغنی که بهش می زنن از نوع هیدروژنه س که %50 اسید چرب ترانس داره نه صفر درصد؛ این اسیدچرب فقط توی شکمبه گاوها تولید می شه توی بدن انشان غیرعادیه که باشه
پفک غیر از تردی هیچی نداره
جلو آفتاب هم که میذارن همون روز مسموم می شین
والا من واسه همسرم هرچی خواست میخرم حیف نیست دهنش آب بیفته دلش ضعف بره