چرا من،من شدم چرا او نشدم؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
چطوری عاشق خدا شم؟
خب هرچی ازت خواسته عمل کن بعد مدتی این عشق مخفی رو حس خواهی کرد
یه توصیه هم از بزرگان براتون دارم و اونم نماز اول وقته ولو بدون حضور قلب که میگند حتما تاثیر خواهد داشت:gol:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز

همین دیگه منظورم رو در مورد کارکرد سلول پرسیده بودین سلول از کامپیوتر هم پیچیده تره برای دکترا گرفتن مهندسی ژنتیک باید 10 سال تقریبا درس بخونیم فقط DNAسلول رو شناختیم فکر کنین چه قدر گسترده خلق کرده چون علمشو داره خلق کرده من خودم اگه سرکلاس نرم عمرا بتونم مسائل ژنتیک رو حل کنم همه چی علم میخواد که خدا داره چون عالمه.

erfan_com

اخراجی موقت
همین دیگه منظورم رو در مورد کارکرد سلول پرسیده بودین سلول از کامپیوتر هم پیچیده تره برای دکترا گرفتن مهندسی ژنتیک باید 10 سال تقریبا درس بخونیم فقط DNAسلول رو شناختیم فکر کنین چه قدر گسترده خلق کرده چون علمشو داره خلق کرده من خودم اگه سرکلاس نرم عمرا بتونم مسائل ژنتیک رو حل کنم همه چی علم میخواد که خدا داره چون عالمه.

بله رشتتون سخته

jamnaj

عضو
خود را بیاب "باتوجه به خود " و خود را ملاحظه کن و نیک بیندیش واقعیت وحقیقت وحق را گه به روشنی وحقانیتش یافتی وآگاه فهمیدی ودرک کردی آنگاه خصوصیات هر چیزی وهویت و آن را دانستی
همان طور که خودرا می یابی حقایقی که
به روشنی همگان میابند وتا شبهات ذهنشان را منحرف نکرده
و بدیهی ترین موضوعات را محل فلسفه بافی ناراست و ناحق و باطل ویا "توضیح واضحات " نگردانده اند
چنین حقایقی را بی شبهه می یابی وپوچی وبیهودگی واتلاف عمر بودن گزافه گویان استادنما را
فریاد می زدی البته برای خود ودر جمع دوستان نه در کلاس درس ونمره وامتحان برای مدرک امرار معاش!!!!

بالا