چرا دخترای نجیب دیگه به چشم نمی یان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin jalali.

عضو جدید
همه اینا در حد حرف هستش نه بیشتر، متاسفانه نمیشه به باطن آدما پی برد، تقریبا همه آدما نصف عمرشون رو واسه ثابت کردن خصوصیتی که ندارن تلف میکنن

mis.engineer

عضو جدید
من میخام نظر خودمو بگم و به نظر کسی کار ندارم

یه سوال دارم از استارتر اینکه میخام بدونم شما تعریفت از نجیب بودن چیه؟

البته من تاپیکو نخوندم اما این انصاف نیست بگی به چشم نمیان! من خودم اگه همچین دخترایی ببینم کفاره میدم والا:دی

وای بحالم به چشمم هم بیاد :hate: اونا وضشون معلومه اینجور موجودات اصن ادم نیستن

اگه تعریف شما این باشه که هر کی گوشه گیر باشه خونه نشین باشه یا مثلا ی شعر معروف هس که میگه:

توپ تانک دسته بیل دختر فقط با سیبیل :d اگه تعریفت این باشه من مخالفم... که اره فقط اینا خوبن و بقیه.....

یا مثلا اگه طرف مانتویی باشه بگیم که اره این حتما ی ریگی تو کفششه ( قصد توهین ندارم ) یا مثلا این ادم ارایش میکنه یا به ظاهرش اهمیت میده

حتما حتما رابطه داشته این تفکر غلطیه شما از کجا میدونی دختر های نجیب به چشم نمیان؟! رفراندم گرفتی؟ پرسشنامه؟مصاحبه؟ امار؟

شما فقط یه چیزی تو ذهنت بوده اومدی پیاده ش کردی! هیچ سند و مدرکی نداره حرفتون

که ظاهرا عنوان تاپیکتون همین باشه! عنوان تاپیک مورد داره عزیز :d

گاهی وقتا نمیشه به سادگی تاپیک نوشت /

دقیقا..

mis.engineer

عضو جدید
من واقعا موندم بعضیا با خودشون چی فکر میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

استارتر محترم بد نبود قبل از اینکه همچین تاپیکی میزدین یه خورده این موضوع رو تو ذهنتون حلاجی میکردین که واقعا رو چه حسابی میشه گفت فلان دختر نجیب هستش یا نه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!

نجابتو از روی ظاهر تشخیص میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرکی چادریه مریم مقدسه و هر کی فرضا آرایش میکنه و با مانتو تو اجتماع ظاهر میشه باید لفظ "نانجیب" واسش بکار برد؟؟؟؟؟؟
اینکه هرکی چه مدلی داخل اجتماع ظاهر میشه به خودش و خونوادش ربط پیدا میکنه یکی حجابو تو چادر میبینه و یکی مثل من نه..
فقط میتونم بگم متاسفم واسه همچین طرز فکرایی که نجابتو تو ظاهر آدما جستجو میکنن و هرکی که به ظاهرش اهمیت میده رو به ی چشم دیگه نگا میکنن !!!!!!!!!!!بدون اینکه با خود واقعیش و شخصیتش آشنا
شن

BEKco

عضو جدید
در هر گروه و دسته ای آدم عوضی پیدا میشه . در چادری هم عوضی پیدا میشه .
در قرآن آمده
به مومنین بگو چشمشان را از نامحرم بپوشانند (سوره نور ایه 30 و31 )
این کجا و این وصله شما کجا .

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من واقعا موندم بعضیا با خودشون چی فکر میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

استارتر محترم بد نبود قبل از اینکه همچین تاپیکی میزدین یه خورده این موضوع رو تو ذهنتون حلاجی میکردین که واقعا رو چه حسابی میشه گفت فلان دختر نجیب هستش یا نه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!

نجابتو از روی ظاهر تشخیص میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرکی چادریه مریم مقدسه و هر کی فرضا آرایش میکنه و با مانتو تو اجتماع ظاهر میشه باید لفظ "نانجیب" واسش بکار برد؟؟؟؟؟؟
اینکه هرکی چه مدلی داخل اجتماع ظاهر میشه به خودش و خونوادش ربط پیدا میکنه یکی حجابو تو چادر میبینه و یکی مثل من نه..
فقط میتونم بگم متاسفم واسه همچین طرز فکرایی که نجابتو تو ظاهر آدما جستجو میکنن و هرکی که به ظاهرش اهمیت میده رو به ی چشم دیگه نگا میکنن !!!!!!!!!!!بدون اینکه با خود واقعیش و شخصیتش آشنا
شن

سلام دوستان:gol:
واقعا یه مدته یه سوالی عجیب ذهنمو درگیر کرده،چرا اکثر دخترای نجیب و با اصالت که حاضر نیستن با آقایون دوست باشن و دنباله خوشی های زودگذر نیستند،دیگه به چشم نمی یان؟و بر عکس دخترایی که همه جوره راحتن در کماله پررویی(به قول خودشون با عرضه)به هر چی که می خوان می رسن؟بعدشم همون آقایونی که شعار می دن (البته منظور تمامه آقایون نیستن) دختر باید نجیب باشه،خانواده دار باشه و ... می رن با دخترای هزار رنگ ازدواج می کنن و تو روی همه هم وایميستن که گذشته ی همسرم به خودش مربوطه و هزار و یک توجیه دیگه،واقعا چرا اینطوریه؟
فقط دو تا نکته :​
1.این بحث اصلا شخصی نیست فقط واقعا برام جای سوال بود،واسه همینم اینجا مطرحش کردم پس خوشحال می شم که همتون نظر بدین.:smile: :gol:
2.لطفا به نظرای هم دیگه احترام بذاریم که خدایی نکرده رنجشی پیش نیاد.مرسی.;)

مرسى از همه تون كه نظر مى دين فقط لطفا Spam نكنيد

استاتر بنده خدا کجا در مورد ظاهر حرف زده عاخه ؟:|

فقط گفته بعضیا در کمال پررویی هستن و همه جوره راحتن !

راحتی و پررو بودن فقط ظاهریه مگه ؟؟؟

مشکل اینکه که شماهایی که الان جبهه گرفتین و مخالفت میکنین باهاش ، درواقع به طور ناخودآگاه نجابت رو در ظاهر میبینید نه در رفتار !!! وگرنه پست استارت تاپیک اشاره ای به ظاهر افراد نداره !!!

نجابت در رفتار آدم هاست که یکی از نمودهاش نوع پوششه ! پوشش مناسب و موقر ! که لزوما ربطی به چادر نداره ! حتی ربطی به حجاب اسلامی هم نداره ...

پلیسا

کاربر فعال
مرسی واقعا جوابات کاملن تو خیلی تاپیکا میرمو حرفاتو میخونم

پلیسا

کاربر فعال
من میخام نظر خودمو بگم و به نظر کسی کار ندارم

یه سوال دارم از استارتر اینکه میخام بدونم شما تعریفت از نجیب بودن چیه؟

البته من تاپیکو نخوندم اما این انصاف نیست بگی به چشم نمیان! من خودم اگه همچین دخترایی ببینم کفاره میدم والا:دی

وای بحالم به چشمم هم بیاد :hate: اونا وضشون معلومه اینجور موجودات اصن ادم نیستن

اگه تعریف شما این باشه که هر کی گوشه گیر باشه خونه نشین باشه یا مثلا ی شعر معروف هس که میگه:

توپ تانک دسته بیل دختر فقط با سیبیل :d اگه تعریفت این باشه من مخالفم... که اره فقط اینا خوبن و بقیه.....

یا مثلا اگه طرف مانتویی باشه بگیم که اره این حتما ی ریگی تو کفششه ( قصد توهین ندارم ) یا مثلا این ادم ارایش میکنه یا به ظاهرش اهمیت میده

حتما حتما رابطه داشته این تفکر غلطیه شما از کجا میدونی دختر های نجیب به چشم نمیان؟! رفراندم گرفتی؟ پرسشنامه؟مصاحبه؟ امار؟

شما فقط یه چیزی تو ذهنت بوده اومدی پیاده ش کردی! هیچ سند و مدرکی نداره حرفتون

که ظاهرا عنوان تاپیکتون همین باشه! عنوان تاپیک مورد داره عزیز :d

گاهی وقتا نمیشه به سادگی تاپیک نوشت /

مرسی واقعا جوابات کاملن تو خیلی تاپیکا میرمو حرفاتو میخونم

پلیسا

کاربر فعال
معذرت میخوام ولی وقتی چشما دارن چیزای دیگرو میبینن راست میگی جایی برای دیدن دخترای نجیب نمیمونه....
وقتی یه دختره به طور فجیع خودشو به نمایش گذاشته آقای عزیز دهنش یه متر بازه 4 تا چشم از بغل دستیش قرض میگیره و میدووه دنبال اون دختر تا هر جوریه اوکی بگیره به نظرت تو مغذو چشم همچین آدمی قسمتی باقی میمونه برا فهمیدنه اینکه نجابت چی هست؟به درد بوخوره؟اصلا نجابت چی هست آیا میفهمه اینارو؟ نه که نمیفهمه..........
بعد حالا چند سال زندگی که ترمز دستیه آقا کشیده شده تازه میفهمه که چیا برا زندگی لازمه اینه که ............................

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
مهم نیس که به چش بقیه بیان یا نهمهم احساس پاکیه که خودشون نسبت به شخصیتشون دارن

نجابت و اصالت و وقار دختر نشونه کمال فکری و شخصیه خودشه نه ترازوی سنجش بقیه

خواهشا کسی که فرق و ارزششو نمیدونه نزدیک نشه

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جان عمت جدی میگم .....!!!!!
من اینو به عینه بین رفیقام دیدم ....هر کی که میخاد زن بگیره میره سراغ دختری که عزت نفس داشته باشه .....حالا این که تا چه حد موفق بشه بستگی به شهر ی که توش زندگی میکنه و ...داره ...

sh_fata

عضو جدید
ولی من اصلا با این نظر موافق نیستم
دختر نجیب رو همه جا میشه دید
بحث سر اینه که کسی که چشمش دنبال دخترا میدوه ، اصولا دنبال خوش گذرونیه
کسی هم که میخواد خوش گذرونی کنه و اصطلاحا غرض و مرض داره ، میره دنبال اهلش ، نه یه دختر افتاب مهتاب ندیده
کسی هم که هدف ش درست باشه نیازی به چشم چرخوندن نداره ، اصلا شخصیت ش اجازه نمیده که چشمش دنبال دخترا باشه
چیزی هم که زیاده دختر و پسر خوب ...
هر کس میره سراغ یه نفر شکل خودش

sh_fata

عضو جدید
اتفاقا خیلیاشون هم یافتن ......
و سراغ دارم کسایی رو که با این دخترای نانجیب رفیق بودن و الان نمیتونن به دخترای نجیب اطمینان کنن

من به دوستاتون حق میدم نتونن اطمینان کنن
هر جور به قضیه نگاه کنی ، درست نیست کسی که همه رقم ادمیو امتحان کرده و تا جا داشته خوش گذرونده ، با کسی باشه که تا حالا دست از پا خطا نکرده
نه عقلانیه ، نه انسانی و نه عادلانه ...
اوصولا ادمای خیلی شبیه هم گیر هم میفتن
من به این مسئله ایمان دارم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به دوستاتون حق میدم نتونن اطمینان کنن
هر جور به قضیه نگاه کنی ، درست نیست کسی که همه رقم ادمیو امتحان کرده و تا جا داشته خوش گذرونده ، با کسی باشه که تا حالا دست از پا خطا نکرده
نه عقلانیه ، نه انسانی و نه عادلانه ...
اوصولا ادمای خیلی شبیه هم گیر هم میفتن
من به این مسئله ایمان دارم
درسته اما من نگفتم همه اینجورین .....آخه وقتی دختری هست که تفکر یه آدمو انقد میتونه عوض کنه چرا باید به پسرا خرده گرفت ....از قدیم میگن سیب رو از داخلش کرم میخوره ...این یه مثل ترکیه
اما با اون جمله آخریت کاملا مخالفم ...ادما اصولا علاقه مند یکی میشن که باهاشون تقریبا متضاده ...حالا چه اخلاق باشه چه اعتقاد باشه و....

sh_fata

عضو جدید
درسته اما من نگفتم همه اینجورین .....آخه وقتی دختری هست که تفکر یه آدمو انقد میتونه عوض کنه چرا باید به پسرا خرده گرفت ....از قدیم میگن سیب رو از داخلش کرم میخوره ...این یه مثل ترکیه
اما با اون جمله آخریت کاملا مخالفم ...ادما اصولا علاقه مند یکی میشن که باهاشون تقریبا متضاده ...حالا چه اخلاق باشه چه اعتقاد باشه و....

موافقم با این حرفتون که ادما از کسی متفاوت از اونچه که هستن خوششون میاد
اصلا درستش هم همینه ، جز این باشه نمیتونن همدیگرو کامل کنن و به اصطلاح مکمل هم باشن
اما اینکه ادمای بد گیر ادمای بد میفتن و ادم خوبها هم به هم چنین شکی نیست
و این دوتا قضیه ی کاملا مجزا هستن
دو نفر میتونن متفاوت باشن ولی بد نباشن
دو نفر هم میتونن خیلی به هم شبیه باشن و عوضی هم باشن
اینا چیزی رو تغییر نمیده

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اینکه انقد دخترای بد از هر لحاظ که حساب کنی دیده ...عمرا به دخترای خوب اعتماد کنه ....
خیانتی که دخترا به این رفقا کردن دیدشونو نسبت به همه عوض کرده

خوب این برداشت غلطیه ....تو هر جنسی همه جور ادم هست چه دختر چه پسر

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته اما ادم بدای دخترا یکم زیاده ....
پسرای بی شعور و کثیف هم زیاده ....کلا زیاده دیگه .....اما یه نکته اینه که انسان جایزالخطاس
دید مثبت میتونه خیلی کمکمون کنه ....

sh_fata

عضو جدید

موافقم
و اینم باید در نظر داشت که دختر خوب رو که واسه دوستی و خوش گذرونی نمیرن سراغش
دختر نجیب حواسش به کار خودشه تا وقتی که یه پسر نجیب پیدا بشه
بعلاوه ، دختر نجیب هیچ وقت کاری نمیکنه که مدام تو چشم باشه و جلب توجه کنه و ...
چون در اونصورت دیگه بهش نجیب نمیگن

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرای بی شعور و کثیف هم زیاده ....کلا زیاده دیگه .....اما یه نکته اینه که انسان جایزالخطاس

به من کمک کنه؟:D من دیدم حرف نداره پلاس اندر پلاس :Dخوب یه ایه هست که میفرماید .....زنان پاک برای مردان پاک و زنان بد طینت از ان مردان بد هستند و برعکس

sh_fata

عضو جدید

درسته که انسان جایزالخطاست
ولی اینم در نظر بگیرین که توبه ی گرگ مرگه
اینم درست نیست که یکی با همه باشه ، فقط چون میخواد دنبال ادم خوبه بگرده
یه جورایی لوث میشه قضیه

sh_fata

عضو جدید
به من کمک کنه؟:D من دیدم حرف نداره پلاس اندر پلاس :Dخوب یه ایه هست که میفرماید .....زنان پاک برای مردان پاک و زنان بد طینت از ان مردان بد هستند و برعکس

اتفاقا منم میخواستم به این ایه اشاره کنم ، گفتم شاید بعضی ها ترجیح بدن بحث سمت و سوی مذهب به خودش نگیره

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
با نجابت زندگی کردم ولی افسوس!
خریدار نجابت فقط وفقط خداست؛نه این مردم ظاهربین و خریدار جسم!(کاش قدری تفکر و اعتقاد قیمت داشت پیش این جماعت!)

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
خریدار نجابت فقط وفقط خداست؛نه این مردم ظاهربین و خریدار جسم!(کاش قدری تفکر و اعتقاد قیمت داشت پیش این جماعت!)
مهم نیس که به چش بقیه بیان یا نه مهم احساس پاکیه که خودشون نسبت به شخصیتشون دارن

*میدیا*

عضو جدید
وقتی عمیقن به این جمله ایمان داشته باشی دیگه توجه مردم چه ظاهر بینش چه غیر اون کوچیکترین اهمیتی برات نداره

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم نیس که به چش بقیه بیان یا نه مهم احساس پاکیه که خودشون نسبت به شخصیتشون دارن

وقتی عمیقن به این جمله ایمان داشته باشی دیگه توجه مردم چه ظاهر بینش چه غیر اون کوچیکترین اهمیتی برات نداره
آره درست میگید ولی یه جا میرسی باخودت میگی حیف این نجابت!پای کی داری میذاریش!
کاش تو دنیام خدا خودش خریدارشو تعیین میکرد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا