چرا خانما فکر می کنن رانندگیشون خوبه ؟

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز چنتا سوژه از رانندگی خانما دیدم و مطمئن شدم که رانندگی خانما انقدراهم خوب نیست و حتی خلافای عجیب غریب هم می کنن ، البته بعد نیست کمی با قوانین هم اشنا بشید مخصوصا خانما ، نمونه هاش

*** وسط خیابون اصلی فرحزادی واساد می خواد دور بزنه خلاف بره یه طرفه رو

*** راه نمای راست رو زده به چپ می پیچه :biggrin:

*** رو پل پارکینگ پیاده شده بدون دستی ماشین رو ول کرده ماشین کلی رفت عقب خدا رحم کرد کسی پشتش نبود

*** فکر کردم داره آینه وسط رو نگاه می کنه حواسش به ماشین عقبی که من باشم هست بعد متوجه شدم داره آرایش میکنه :biggrin:

*** ماه پیش هم از عقب با 206 زدن به ما ، می گم مقصری می گه نه شما یه دفه ترمز کردی هر چند بعد از اومدن افسر گواهی نامش هم 6 ماه خوابندن :razz:

*** اومدم از پارکینگ دنده عقب بیام ، اومده خانم زده به من ، می گم مقصری میگه شما مقصری که عقبترو نگاه نمی کنی ، می گم برو تو کتاب آیین نامه نوشته حق تقدم با خودرویی که داره از پارک میاد بیرون ، که اونم افسر اومد حالش گرفت

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جدي خانوما همچين فكري ميكنن؟؟؟:eek:

چه از خود راضين اينا...والا

ali.reza.man

عضو جدید
امروز چنتا سوژه از رانندگی خانما دیدم و مطمئن شدم که رانندگی خانما انقدراهم خوب نیست و حتی خلافای عجیب غریب هم می کنن ، البته بعد نیست کمی با قوانین هم اشنا بشید مخصوصا خانما ، نمونه هاش

*** رو پل پارکینگ پیاده شده بدون دستی ماشین رو ول کرده ماشین کلی رفت عقب خدا رحم کرد کسی پشتش نبود

*** فکر کردم داره آینه وسط رو نگاه می کنه حواسش به ماشین عقبی که من باشم هست بعد متوجه شدم داره آرایش میکنه :biggrin:

*** ماه پیش هم از عقب با 206 زدن به ما ، می گم مقصری می گه نه شما یه دفه ترمز کردی هر چند بعد از اومدن افسر گواهی نامش هم 6 ماه خوابندن :razz:

*** اومدم از پارکینگ دنده عقب بیام ، اومده خانم زده به من ، می گم مقصری میگه شما مقصری که عقبترو نگاه نمی کنی ، می گم برو تو کتاب آیین نامه نوشته حق تقدم با خودرویی که داره از پارک میاد بیرون ، که اونم افسر اومد حالش گرفت
گناه دارن شما ببخش

GoLsHAn.A

عضو جدید

چرا شما اقايون فك مي كنين رانندگيتون خوبه اگه از خلافا و گيج بازيا شما بگيم كه ابروتون ميره

ali.reza.man

عضو جدید
چرا شما اقايون فك مي كنين رانندگيتون خوبه اگه از خلافا و گيج بازيا شما بگيم كه ابروتون ميره
هرچی باشه تو درخت تو جدول خیابون تو جوب و..................................
نمیریم که کل ملت مسخره کنن یا وسط خیا بون رانندگی کنیم هر چی بوق میزنن نریم کنار یا تو چهارراه حول شیم دنده عقب بریم بزنیم به سپر طرف یا ماشینو بدون ایکه ترمز دستی شو ازاد کنیم گاز بدیم بعد بگیم چرا پس حرکت نکرد بعد دو ساعت متوجه شیم

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرچی باشه تو درخت تو جدول خیابون تو جوب و..................................
نمیریم که کل ملت مسخره کنن یا وسط خیا بون رانندگی کنیم هر چی بوق میزنن نریم کنار یا تو چهارراه حول شیم دنده عقب بریم بزنیم به سپر طرف یا ماشینو بدون ایکه ترمز دستی شو ازاد کنیم گاز بدیم بعد بگیم چرا پس حرکت نکرد بعد دو ساعت متوجه شیم

دیدین خانما مهندس علی هم تایید می کنه ///

Mythical

کاربر بیش فعال
خدا رو شکر تصادفای خانوما به یه سپر و آینه ختم میشه شما آقایون که تریلی چپ میکنیدو 10 20 تا آدمو یه جا درو میکنید میره چنان شاخ به شاخ میشید که ماشین طرف منفجر میشه میره هوا موتوری رو همچین پرت میکنید که موتورش فردا میاد رو زمین خودش واسه چهلمش ........:biggrin:
بازم بگم یا بسه خودتون یه سر تو سایتا بزنید نیازی به گفتن من نیس
کاش آدم راهنماشو عوضی بزنه ولی اینقدر عوضی نباشه که بزنه به یه آدم نصف شبو در بره ........;)

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا رو شکر تصادفای خانوما به یه سپر و آینه ختم میشه شما آقایون که تریلی چپ میکنیدو 10 20 تا آدمو یه جا درو میکنید میره چنان شاخ به شاخ میشید که ماشین طرف منفجر میشه میره هوا موتوری رو همچین پرت میکنید که موتورش فردا میاد رو زمین خودش واسه چهلمش ........:biggrin:
کاش آدم راهنماشو عوضی بزنه ولی اینقدر عوضی نباشه که بزنه به یه آدم نصف شبو در بره ........;)

گفتین تریلی / شما خانما خدا رو شکر که اجازه اخذ پایه 1 رو ندارین مگر نه واویلا بووود ...

GoLsHAn.A

عضو جدید

جونمممممممممم;) كاش فقط اينايي بود كه تو گفتي به همينا ختم نميشه
اقا عليرضا بعضي از آقايون هم وسط خيابون رانندگي مي كنن حالا تو خودتو ... مگه مي ره كنار كه تو رد بشي انگار داره مادرشو مي بره. يا مي خواد مسافر سوار كنه وسط خيابون مثه گاو (بلابه نسبت برادراي حاضر) واي ميثه بوقم كه بش ميزنه شاكي ميشه بذاريش مياد مي زنه تو دهنت....

ali.reza.man

عضو جدید
جونمممممممممم;) كاش فقط اينايي بود كه تو گفتي به همينا ختم نميشه
اقا عليرضا بعضي از آقايون هم وسط خيابون رانندگي مي كنن حالا تو خودتو ... مگه مي ره كنار كه تو رد بشي انگار داره مادرشو مي بره. يا مي خواد مسافر سوار كنه وسط خيابون مثه گاو (بلابه نسبت برادراي حاضر) واي ميثه بوقم كه بش ميزنه شاكي ميشه بذاريش مياد مي زنه تو دهنت....
مرد یعنی همین زور گو سخت گیر عصبانی بد اخللاق

ali.reza.man

عضو جدید
مردي به اين نيست جانم مردي رو بايد تو چيزاي ديگه ثابت كرد
مرد بودن از نظر شما اینکه احساست داشته باشه روزی صد دفعه بگه دوست دارم برات خم راستشه بگه قلامتم و از این مسایل ولی به این ادم می گن بچه سوسول نه مرد

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به این دلیل!!!!!!!!

بعدش هم

Mythical

کاربر بیش فعال
گفتین تریلی / شما خانما خدا رو شکر که اجازه اخذ پایه 1 رو ندارین مگر نه واویلا بووود ...
عزیزم شما چشمای قشنگتونو بیشتر باز کنید تا اطرافتونو بهتر ببینید
محض اطلاعت باید بگم راننده ی تریلر کامیونت و اتوبوس بین شهری و شهری زن هم داریم
پارسال یه مصاحبه ای با یکی از همین خانوما رو دیدم ترانزیت داشت تو جاده های یخ زده ی روسیه میروند
همش نشین من و تو رو ببین تو همین برنامه نیمروز خودمون یه خانومی رو آورده بودن که 30 سال سابقه رانندگی تو جاده اصفهان تهرانو داشت بازم بگم ؟

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم عمرا تو ماشيني بشينم كه رانندش زن باشه مگه از جونم سير شدم؟;)

GoLsHAn.A

عضو جدید
مرد بودن از نظر شما اینکه احساست داشته باشه روزی صد دفعه بگه دوست دارم برات خم راستشه بگه قلامتم و از این مسایل ولی به این ادم می گن بچه سوسول نه مرد
نه اين هم نشونه ي مردي نيست واي نگين مرد نگين تورو خدا ديشب يه آقايي رو صندلي جلو نشسته بود 4تا گوشي داشت با اين گوشيا چه كارا كه نمي كرد هر دقه يكي بهش زنگ ميزد مينا, مريم... واي آخر تمام تماساش هم ميشگفت بوس بوس يعني دوس داشتم بكوبم تو كله ي كچلش مرده شور برده نمي دونين چي نگاه مي كرد تا رسيدم اهواز فقط هي ميگفتم خدايا نذار بزنم تو سر اين مرتيكه

ali.reza.man

عضو جدید
بچه من 5 سال رانندگی بدون تصادف داشتم این یعنی رکورد
اولا بچه خودتی دومن اگه تو خونه ماشینت پار ک باشه دست به فرمونم نزنی یا دوقدم بیشتر سوار نشی 100000000000000000000000000000000000سال بدون تصادف می مونی ایکه کاری نداره