چرا بعضی ها انقدر کم جنبه اند؟؟

گیلاس خانومی

عضو جدید
به نظره شما چرا به بعضی از دختر خانوما و آقا پسرا انقدر زود برمیخوره تریپ قهر میگیرن؟؟
واقعا چرا؟

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب هر کسی یه شخصیتی داره دیگه.
چرا نمیخواد.
مثلا من خودم تا صحبت دوستانه و شوخی باشه،آخر جنبه م.
ولی به محضی که متوجه بشم توهین وارد کار شده،با طرف مقابلم بسته به سطح توهینش برخورد می کنم!
بنظرم این که کسی بهش برنخوره جای تعجب داره.
این جور افراد،آدمای بی شخصیتی هستن که حتی از توهین هم خوششون میاد.
ولی اگه یه نفر منش و شخصیت اجتماعی و اصالت بالایی داشته باشه،هرگز اجازه نمیده کسی بهش توهینی بکنه.چه بصورت شوخی و چه جدی.
البته بحث اون کسی که تریپ قهر بگیره تا حدودی متفاوته.
شاید آدم زود رنجی باشه و یا شایدم به قول شما کم جنبه.
اما در هر حال باید آدم اول طرفشو بشناسه بعد باهاش صحبت کنه تا از مشکلات این چنینی جلوگیری بشه.

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما با جنبه بودن و بی جنبه بودن رو چی توصیف میکنید؟ تعریفتون از جنبه چیه؟

گیلاس خانومی

عضو جدید
خب هر کسی یه شخصیتی داره دیگه.
چرا نمیخواد.
مثلا من خودم تا صحبت دوستانه و شوخی باشه،آخر جنبه م.
ولی به محضی که متوجه بشم توهین وارد کار شده،با طرف مقابلم بسته به سطح توهینش برخورد می کنم!
بنظرم این که کسی بهش برنخوره جای تعجب داره.
این جور افراد،آدمای بی شخصیتی هستن که حتی از توهین هم خوششون میاد.
ولی اگه یه نفر منش و شخصیت اجتماعی و اصالت بالایی داشته باشه،هرگز اجازه نمیده کسی بهش توهینی بکنه.چه بصورت شوخی و چه جدی.
البته بحث اون کسی که تریپ قهر بگیره تا حدودی متفاوته.
شاید آدم زود رنجی باشه و یا شایدم به قول شما کم جنبه.
اما در هر حال باید آدم اول طرفشو بشناسه بعد باهاش صحبت کنه تا از مشکلات این چنینی جلوگیری بشه.

کسی از توهین حرفی نزد!!
مسلما که هیچکس حق نداره به کس دیگه ای توهین کنه...
منظوره من چیزه دیگه ایه..

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من هر چقدر ادم کم تر اجتماعی باشه...بی جنبه تره

• Like
واکنش ها: NYC

capslock

عضو جدید
همیشه باید با بهتر از خودت بپری تا ارتقاع پیدا کنی کسی هم که جنبه زیادی میخواد حتما این طور نیست

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از توهین حرفی نزد!!
مسلما که هیچکس حق نداره به کس دیگه ای توهین کنه...
منظوره من چیزه دیگه ایه..

پس منظورتون از جنبه چیه؟
جنبه شوخی بیخود؟
جنبه حرف های الکی ای که نزدنش بهتر از زدنشه؟
جنبه توهین؟
جنبه چی؟
دختر پسرا جنبه چیو ندارن؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احتمالا استاتر این تاپیک رو زده تا یکنفر ببینه. و الا اگه نیّتش همگانی بود میومد و تاپیک رو مدیریت میکرد. نه اینکه تاپیک رو بزنه و بعدشم به امید خدا رهاش کنه و بره. حتما نمیتونسته مستقیم بهش بگه از طریق این تاپیک حرفشو رسونده. کلا از نظر موضوعی هم در همون حد کنایه است و برای ما نامفهوم هست.

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا استاتر این تاپیک رو زده تا یکنفر ببینه. و الا اگه نیّتش همگانی بود میومد و تاپیک رو مدیریت میکرد. نه اینکه تاپیک رو بزنه و بعدشم به امید خدا رهاش کنه و بره. حتما نمیتونسته مستقیم بهش بگه از طریق این تاپیک حرفشو رسونده. کلا از نظر موضوعی هم در همون حد کنایه است و برای ما نامفهوم هست.
;) پس من دیگه نظر ندم...

• Like
واکنش ها: ayja

گیلاس خانومی

عضو جدید

;)دقیقا همین بود... ولی دیگه بلد نیستم تاپیک رو حذف کنم!!

mahshid.

عضو جدید
روی صحبت من با قهر و اشتی نیست

بعضیا بی جنبه اند چون کم تو توجه بودند چون کارهای بزرگ نکردند چون کوچولو موندن هنوز تا یکم تو کانون توجهات قرار میگیرند دیگه فکر میکنند با یک شاخه گل بهار شده

حالم بهم میخوره ازشون.