چرا با ابراز علاقه , مردها سرد می شوند ؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خاطر اینه که آقایون عادت دارن که خودشون برای ابراز علاقه پیشگام بشن وقتی این قاعده برعکس میشه کمی گیج میشن و نمیتونن تصمیم درست بگیرن البته درستشم همینه که یه دختر خودشو کوچیک نکنه

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر تو...
به نظر من هرکسی حق انتخاب داره همونطور که شما میتونی به یک پسر علاقه مند بشی و بهش ابراز علاقه کنی اون پسرم میتونه از شما خوشش نیاد و شمارو قبول نکنه مگه شما دخترا هر پسری که میاد خاستگاریتون بهش جواب مثبت میدین؟؟؟؟؟

ریحانه...

عضو جدید
راستش من نمیدونم چرا ولی واقعا همینطوره مردها نمیتونن محبت یه دختر رو هضم کنن بهشون زیاد توجه کنی هنگ میکنن حافظشون رو از دست میدن هرچی بیشتر بهشون توجه کنی بیشتر بهت بی توجهی میکنی
و این اصلا خوب نیست

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من نمیدونم چرا ولی واقعا همینطوره مردها نمیتونن محبت یه دختر رو هضم کنن بهشون زیاد توجه کنی هنگ میکنن حافظشون رو از دست میدن هرچی بیشتر بهشون توجه کنی بیشتر بهت بی توجهی میکنی
و این اصلا خوب نیست

چونکه نمیفهمن!!درک ندارن!!
تقصیر خودشون نیس خدا اینجوری خلقشون کرده!!:|

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من بعضی چیزا در جامعه ما عرف شده که زیاد جالب نیستن. یکیشم همینه که دختر حق نداره از کسی خوشش بیاد و اگه یکیو انتخاب کنه هم خانوادش کلی گیر میدن هم طرف مقابل کلی افاده میکنه که بنظرم کلا خوب نیست...

دختر بله عفت داره ، دختر درسته باید صید باشه نه صیاد ، ولی بنظرم میتونه ابراز علاقه بکنه و طرفشو انتخاب بکنه و پیشنهاد بده ، چه اشکالی داره؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبیعیه..
منم همچین کاری میکنم!:D
باالون سواری خیلیم کیف داره.

• Like
واکنش ها: etnn

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

انقد بدم میاد از مرد ترسو!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما درسته.اخه مشکل اینه که خیلیا میگن دختر زیبایش به غرورشه.پسر باید طالب باشه دختر مطلوب!!! اینا همش عادتهای زندگیه بخصوص ما ایرانیاست.
عادت نیست و واقعیته. فقط متاسفانه این دوره زمونه برعکس شده و بعضی دخترا شان خودشونو نمیشناسن.
بنظر من بعضی چیزا در جامعه ما عرف شده که زیاد جالب نیستن. یکیشم همینه که دختر حق نداره از کسی خوشش بیاد و اگه یکیو انتخاب کنه هم خانوادش کلی گیر میدن هم طرف مقابل کلی افاده میکنه که بنظرم کلا خوب نیست...

دختر بله عفت داره ، دختر درسته باید صید باشه نه صیاد ، ولی بنظرم میتونه ابراز علاقه بکنه و طرفشو انتخاب بکنه و پیشنهاد بده ، چه اشکالی داره؟

ازنظر من ِ دختر اشکال داره!!.

سلام.وقت بخیر.
در جواب استارتر..
یکی از دوستام عاشق همکلاسیش میشه و خودشو ب در و دیوار میزنه تا درساش طول این دو سه سال پاس بشه.(بهش تقلب میرسونه.دوستم شاگرد اول بود و اون اقا پسر اصن معلوم نبود دانشجو هست یا نه!)

خلاصه اینکه یکیو واسطه میکنه بره بفهمه ببینه نظراونم چیه!
دختر خیلی خوب و فوق العاده اییه.از بس خواستگار داشته بین چند تا از همکلاسیاش چو میندازه که متهله تا دست از سرش بردارن.فقط چندنفری میدونستن که مجرده.

اما اون اقا پسر با وجود تموم خوبیای دوستم با اینکه هنوز هیچی از علاقه ی اونو متوجه نشده و فقط ممکنه با خودش فک کنه که اون شاید منو دوس داشته باشه

اصن یجوری شد!!!!!

کلی غرور دوستم شکست.اعتماد بنفسشو داره از دست میده و همش تو وجود خودش دنبال ایراد میگرده.کنکور ارشد رتبه ی خوب اورده ولی این خوشحالش نکرد! همش ب فکر اینه یجوری اون اقا پسرو بچزونه! ولی باز هیچکاری از دستش برنمیاد و فک میکنه یه ایرادی داره که ب چشم اون نیومده!

با وجود استثنااتی که هست ولی تو جامعه و فرهنگی که ما زندگی میکنیم بهتره این اتفاق نیفته.شاید بد نباشه غیر مستقیم بفهمه نظر اون اقا چیه(با واسطه ایی امین!)
ولی اگه دید ابی از اون گرم نمیشه دیگه هیچ اقدامی نکنه و فکر این باشه حال خودشو بدون وجود طرف مقابل خوب کنه.از مشاور خوب کمک بگیره

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظرم اینه که اگه آدم کسیو دوس داره با رفتارت میتونه اینو نشون بده نه اینکه مستقیم بره بگه که من تو رو میخام!
چه دختر چه پسر فرقی نمیکنه.
اگه طرفم خوشش میومد که هیچی اگه نه حد اقلش اینه که میفهمی اونم خوشش میاد یا نه.
من خودم اینجوریم اگه کسی دوسم داشته باشه منم دوسش دارم !!

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضیا عقده حقارت دارن حالا چ پسر باشه چ دختر === ولی اگه کسی بمن ابراز علاقه کرده باشه پشیمون نشده :))

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر تو...
به نظر من هرکسی حق انتخاب داره همونطور که شما میتونی به یک پسر علاقه مند بشی و بهش ابراز علاقه کنی اون پسرم میتونه از شما خوشش نیاد و شمارو قبول نکنه مگه شما دخترا هر پسری که میاد خاستگاریتون بهش جواب مثبت میدین؟؟؟؟؟

قبول دارم منطقیه