چرا ازدواج نکردم؟!!

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا ازدواج نکردم؟؟؟

چند سال پیش یک روز جلوی تلویزیون دراز کشیده بودم، فوتبال نگاه می کردم و تخمه می خوردم.

ناگهان پدر و مادر و آبجی بزرگ و خان داداش سرم هوار شدند و فریاد زدندکه:

(( ای عزب! ناقص! بدبخت! بی عرضه! بی مسئولیت! پاشو برو زن بگیر)).

رفتم خواستگاری، دختر پرسید: مدرک تحصیلی ات چیست؟ گفتم: دیپلم تمام! گفت: بی سواد! امل! بی کلاس! ناقص العقل! بی شعور! پاشو برو دانشگاه.

رفتم چهار سال دانشگاه لیسانس گرفتم برگشم، رفتم خواستگاری. پدر دختر پرسید: خدمت رفته ای؟ گفتم : نه هنوز. گفت: مرد نشد نامرد! بزدل! ترسو! سوسول! بچه ننه! پاشو برو سربازی.

رفتم دو سال خدمت سربازی را انجام دادم برگشتم. رفتم خواستگاری. مادر دختر پرسید: شغلت چیست؟ گفتم فعلا کار گیر نیاوردم. گفت: بی کار! بی عار! انگل اجتماع! تن لش! علاف! پاشو برو سر کار.

رفتم کار پیدا کنم گفتند: سابقه کار می خواهیم. رفتم سابقه کار جور کنم. گفتند: باید کار کرده باشی تا سابقه کار بدهیم. دوباره رفتم کار کنم، گفتند باید سابقه کار داشته باشی تا کار بدهیم. برگشتم رفتم خواستگاری گفتم : رفتم کار کنم گفتند سابقه کار ، رفتم سابقه کار جور کنم گفتند باید کار کرده باشی.

گفتند: برو جایی که سابقه کار نخواهد. رفتم جایی که نخواستند. گفتند باید متاهل باشی!. برگشتم رفتم خواستگاری گفتم : رفتم جایی که سابقه کار نخواستند ولی گفتند باید متاهل باشی. گفتند باید کار داشته باشی تا بگذاریم متاهل شوی. رفتم گفتم: باید کار داشته باشم تا متاهل شوم. گفتند: باید متاهل باشی تا به تو کار بدهیم.

برگشتم رفتم نیم کیلو تخمه خریدم دوباره دراز کشیدم جلوی تلویزیون و فوتبال نگاه کردم!

انقدر سخت نگیرین بذارین این جونای ماهم متاهل بشن و از زندگی لذت ببرن!!!
آخه چه خبره این بهانه های بنی اسراییلی!!!

منبع:
http://www.hammihan.com

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

چرا ازدواج نکردم؟؟؟

چند سال پیش یک روز جلوی تلویزیون دراز کشیده بودم، فوتبال نگاه می کردم و تخمه می خوردم.

ناگهان پدر و مادر و آبجی بزرگ و خان داداش سرم هوار شدند و فریاد زدندکه:

(( ای عزب! ناقص! بدبخت! بی عرضه! بی مسئولیت! پاشو برو زن بگیر)).

رفتم خواستگاری، دختر پرسید: مدرک تحصیلی ات چیست؟ گفتم: دیپلم تمام! گفت: بی سواد! امل! بی کلاس! ناقص العقل! بی شعور! پاشو برو دانشگاه.

رفتم چهار سال دانشگاه لیسانس گرفتم برگشم، رفتم خواستگاری. پدر دختر پرسید: خدمت رفته ای؟ گفتم : نه هنوز. گفت: مرد نشد نامرد! بزدل! ترسو! سوسول! بچه ننه! پاشو برو سربازی.

رفتم دو سال خدمت سربازی را انجام دادم برگشتم. رفتم خواستگاری. مادر دختر پرسید: شغلت چیست؟ گفتم فعلا کار گیر نیاوردم. گفت: بی کار! بی عار! انگل اجتماع! تن لش! علاف! پاشو برو سر کار.

رفتم کار پیدا کنم گفتند: سابقه کار می خواهیم. رفتم سابقه کار جور کنم. گفتند: باید کار کرده باشی تا سابقه کار بدهیم. دوباره رفتم کار کنم، گفتند باید سابقه کار داشته باشی تا کار بدهیم. برگشتم رفتم خواستگاری گفتم : رفتم کار کنم گفتند سابقه کار ، رفتم سابقه کار جور کنم گفتند باید کار کرده باشی.

گفتند: برو جایی که سابقه کار نخواهد. رفتم جایی که نخواستند. گفتند باید متاهل باشی!. برگشتم رفتم خواستگاری گفتم : رفتم جایی که سابقه کار نخواستند ولی گفتند باید متاهل باشی. گفتند باید کار داشته باشی تا بگذاریم متاهل شوی. رفتم گفتم: باید کار داشته باشم تا متاهل شوم. گفتند: باید متاهل باشی تا به تو کار بدهیم.

برگشتم رفتم نیم کیلو تخمه خریدم دوباره دراز کشیدم جلوی تلویزیون و فوتبال نگاه کردم!

آخه چه خبره این بهانه های بنی اسراییلی!!!

منبع:
http://www.hammihan.com

اره خدایی ;)

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حقیقته جامعه ما:razz:
مسولین کلاشونو بذارن بالاترررررررررررررررررر

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه اگه همه اینا جور بشه و وصلتم شکل بگیره داستان تازه شروع میشه انقدر سخت نگیر بشین تخمتو بشکون دنبال دردسر میگردی؟؟؟:D

S&M R

عضو جدید
کاربر ممتاز
واي به حال اون مسئوليني كه شبا سر راحت ميزارن رو بالش. واي به حالشون
اگه بچه ي خودشونم بود انقد بي خيال بودن!!!
من فقط منتظر اون دنيام، فقط مي خوام ببينم چه جوري مي‏ خوان جواب بدن
واي به حالتون مسئولين. واي به حالتون
فقط پارتي. فقط راندخواري..........................

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ا
ونی که از جوونیش نمیتونه لذت ببره همون بهتر که بره زن بگیره

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز

ا
ونی که از جوونیش نمیتونه لذت ببره همون بهتر که بره زن بگیره

حرفم کلی بهتون بر نخوره
داداش لذت هر کسی فرق میکنه
همش اون نیســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت که!!!

حرم آقا رفتن
منتظر آقا بودن
محرمی رفتن
و...
هم لذت ما بچه مذهبی هاست که به یه دنیا عوضش نمیکنیم

از قدیم گفتن هر کسی چیزی رو داد میزنه که نداره

ما داد میزنیم آقا آقا .. چون نداریمش
الان حضرت مهدی عج داریم؟!!!
نداریم
فقط منتظریم تا بیادش

پس هر کس نداشته هاش داد میزنه

هر کسی دنبال ناموس مردم میره