پیغام خطای you need permission to perform this action هنگام انتقال فایل

vermissa0ss

عضو جدید
سلام من هنگامی که می خواهم برخی فایل هایم را انتفا بده با پیغم خطای مذکور مواجه می شوم درضمن هیچکدام هم باز نمی شوند . اگر کسی به من کمک کند ممنون می شوم.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
اگه ویندوز 7 دارید و می خواید این کار رو تو درایو مربوط به ویندوز انجام بدید، اغلب این پیغام میاد! اگه دسترسی Administrator داشته باشید با زدن continue یا پذیرفتن پیام، معمولاً کار به درستی انجام می شه!

vermissa0ss

عضو جدید
بله ویندوز 7 دارم ولی فایل ها در درایو دیگری هستند و اسم آنها با رنگ سبز نوشته شده اند و ویندوز هیچکدام را باز نمیکند و می گوید:
you may not have the appropriate permissions to access the item

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ویندوز 7 دارم ولی فایل ها در درایو دیگری هستند و اسم آنها با رنگ سبز نوشته شده اند و ویندوز هیچکدام را باز نمیکند و می گوید:
you may not have the appropriate permissions to access the item

سلام دوست عزیز به احتمال زیاد این فایلها توسط خود ویندوز قفل شدند اگر این فایلها رو از سیستم دیگه ای به سیستم خودتون اوردید فقط روی همون سیستم با همون ویندوز باز میشن و اگر روی سیستم خودتون قفل کنید و بعد ویندوز عوض کنید دیگه باز نمیشن (یعنی باید قبل از عوض کردن ویندوز فایلهای قفل گذاری به روش ویندوز رو باز کنید). برای باز کردن یا قفل گذاری توسط ویندوز می تونید مسیر زیر رو برید روی فایل یا پوشه کلیک راست کنید و در قسمت attributes روی دکمه advanced کلیک کنید و گزینه encrypt contents to secure data را اگر انتخاب هست از حالت انتخاب خارج کنید و ok کنید.
برای اطلاعات بیشتر در لینک زیر پست 9 به بعد رو بخونید.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/209113-فشرده-سازی-و-رمز-گذاری-روی-فایلها(بدون-استفاده-از-نرم-افزار-خاصی)

با تشکر

vermissa0ss

عضو جدید
با تشکر از پاسخ کاملتون ، من ویندوز را عوض کردم و این مشکل پیش آمده یعنی هیچ راهی برای باز کردن فایل ها وجود ندارد؟ چون این فایل ها حاصل پروژه های چند ساله من در برنامه های visual studio , 3ds max , UDK می باشد.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با تشکر از پاسخ کاملتون ، من ویندوز را عوض کردم و این مشکل پیش آمده یعنی هیچ راهی برای باز کردن فایل ها وجود ندارد؟ چون این فایل ها حاصل پروژه های چند ساله من در برنامه های visual studio , 3ds max , UDK می باشد.
با سلام،
اگه فایل هاتون رو Encrypt کرده باشید (یعنی رنگ شون عوض شده)، فکر نمی کنم که راهی برای برگردوندشون وجود داشته باشه! مگر این که دیسک پشتیبان رو تهیه کرده باشید!
اصولاً فایل ها رو برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز Encrypt می کنن و اگه قرار باشه راه دور زدنی براش وجود داشته باشه که دیگه قابل اطمینان نیست!

orkedeh

عضو جدید
سلام من هنگامی که می خواهم برخی فایل هایم را انتفا بده با پیغم خطای مذکور مواجه می شوم درضمن هیچکدام هم باز نمی شوند . اگر کسی به من کمک کند ممنون می شوم.

سلام من با این مشکل روبرو بودم برای برگردوندن بک آپ بلک بریم پدر در اومد تا تونستم درستش کنم هیچ جا تو اینترنت هم چیزی پیدا نکردم ولی خودم کشفش کردم لطفا خط به خط باهام انجام بدین
1روی فایل کلیک راست کنید
روی گزینه restore privious versions کلیک کنید
روی تب securety کلیلک کنین
advance رو کلیک کنین
change permission رو کلیک کنین
تیک زیر add رو انتخاب کنین
و کار تمام هست همه ok ها رو بزنین تا خارج بشه حالا مشکل حله

mehsan77

عضو جدید
سلام من هم یه مشکل شبیه این دارم. می خوام یه فایل dll رو تو پوشه system32 ویندوز با یه فایل دیگه replace کنم ولی می گه: you need permission to do this action ولی تو قسمت security همه چیز غیر فعاله. اون راه حل ها رو که دوستان گفتن رو نمیتونم انجام بدم خلاصه نمیشه هیچی رو تغییر داد میتونین کمکم کنین؟:cry:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من هم یه مشکل شبیه این دارم. می خوام یه فایل dll رو تو پوشه system32 ویندوز با یه فایل دیگه replace کنم ولی می گه: you need permission to do this action ولی تو قسمت security همه چیز غیر فعاله. اون راه حل ها رو که دوستان گفتن رو نمیتونم انجام بدم خلاصه نمیشه هیچی رو تغییر داد میتونین کمکم کنین؟:cry:

سلام...
با حالت ادمین برو و کپیش کن...
باتشکر...