پیشنهاد دادن به دختر مورد نظر

طلا.

عضو جدید
بستگی به طرف مقابلت داره که چه جور دختریه. توچه روحیه ای؟؟ ولی بهتره " اول از همه ببینی اون چه حسی نسبت به تو داره زیرچشمی بت نگاه میکنه یا وقتی تورو میبینه چه عکس العملی نشون میده بعدا با اعتماد به نفس کاملی باهاش حرف بزنی:smile:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.....
به نظره من از همون اول بگيد قصدتون آشنايي واسه ازدواجه و اگه ممکنه خانواده هاتونم در جريان بذاريد ..
چون خيلي از پسرا ميان که پسره ميگه بيا با هم آشنا بشيم بعد که روابط صميمي شدو به هم وابسته شدن اون موقع است که ممکنه تازه متوجه بشن که به درده هم نميخورن حالا بيا و درستش کن از يه طرف وابستش شدي از يه طرف هر چي بگذره کم کم همه ميفهمنو تو دانشگاه سوژه ميشيد و ........
واسه اون تيکه ي مجهولم حقيقتو بگيد بهشون بگيد که به نظرم شما ايده آل هاي منو داريد اگه ممکنه بيشتر آشنا بشيم که اگه خدا خواستو همه چي جور شد ازدواج کنيم............

کاملا موافقم با نظر شما...........;)

AliRezaRacer

عضو جدید
تصمیم داشتم امروز باهاش صحبت کنم ولی...
نمیدونم چجوری بگم برام سخت شده می ترسم...

AliRezaRacer

عضو جدید
لطف دارین شما امروز خواستم بهش بگم تو پست اول گفتم همیشه یه مسیری رو پیاده میره اما دو روزه تا منو می بینه سریع تاکسی میگیره!!!!:surprised:
فکر نمی کنم اوضاع برای بیان کردن این مساله مناسب باشه.
خودمم ترسیدم برخورد ناجوری کنه یا بگه نه...

Vahid.Net

عضو جدید
لطف دارین شما امروز خواستم بهش بگم تو پست اول گفتم همیشه یه مسیری رو پیاده میره اما دو روزه تا منو می بینه سریع تاکسی میگیره!!!!:surprised:
فکر نمی کنم اوضاع برای بیان کردن این مساله مناسب باشه.
خودمم ترسیدم برخورد ناجوری کنه یا بگه نه...

شما توقع اینکه دفعه اول بهتون اره بگه دارین؟