پیشنهاد برای طراحی پالت

smahdih

عضو جدید
درود به همه

من دنبال یه سری پیشنهاد واسه طراحی پالتم . اول براتون 2 تا عکس میزارم بعد مشکلم زیر هر عکس میگم ، بعدش میگم چه چیزایی رو واسه پیشنهاداتتون در نظر بگیرین

این یه پالت چوبیه کفیه ، تصور کنید من میخوام رو این پالت جعبه های کارتنی در سه طبقه قرار بدم ، بعدش میخوام با لیفتراک پالت رو حمل کنم . با حرکت لیفتراک چون کارتنها هیچ چسبندگی نسبت به هم ندارن ، تکون میخورن و میفتن. واسه رفع این مشکل الان دور کارتنها سلفون میپیچن تا مجموعه کارتنها یک مجموعه واحد رو تشکیل بدن و نیفتن.
یکی از مشکلاتی که این سلفون پیچیدن داره هزینه بالایی که واسه سلفون صرف میشه چون سلفون در مبداء پیچیده میشه و در مقصد واسه اینکه از کارتنها استفاده کنن پاره میشه.
حالا من بدنبال طراحی یه پالتم که مخزن داشته باشه نظر شما واسه طراحی چیه؟ واسه هر پیشنهادی که میدین جنس پالت پیشنهادی رو هم بگید.

سوال دومم رو تو پست بعدی میپرسم( اگه جای سوالم اینجا نبود بهم بگین تا تو تاپیک مربوطه بپرسم).

عکسا رو ضمیمه کردم

پیوست ها

• Pallet.jpg
    Pallet.jpg
    15 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 5111pallet.jpg
    5111pallet.jpg
    71.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

ALIROOD

عضو جدید
شما اگه به ارتفاع کمی فقط برای ردیف اول جدا کننده قرار بده و مسیر حرکت لیفتراک مستقیم باشه و تو مسیرش دست انداز نداشته باشه نگه میداره
اینم طرح تو ذهنم بود - اگه خوشت اوم تشکر یادت نره

پیوست ها

• attachment2.JPG
    attachment2.JPG
    21.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Assem1.pdf
    118 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

smahdih

عضو جدید
شما اگه به ارتفاع کمی فقط برای ردیف اول جدا کننده قرار بده و مسیر حرکت لیفتراک مستقیم باشه و تو مسیرش دست انداز نداشته باشه نگه میداره
اینم طرح تو ذهنم بود - اگه خوشت اوم تشکر یادت نره

خیلی خوشحال شدم جواب دادین ;):gol:

این طرحی که دادی به نظرم واسه وقتیه که همیشه کارتنهایی با ابعاد مشخص داشته باشیم و تعداد طبقات هم از یه طبقه بیشتر نباشه.
در صورتیکه ما ممکنه تا 4-5 طبقه کارتن با ابعاد نا معلوم داشته باشم مثه عکس اول ضمیمه

من خودم طرحی که تو ذهنمه رو ضمیمه کردم . ولی به نظرم مشکلی که داره اینه که نمیشه پالتها رو روهم گذاشت اینجوری جا زیاد میگیره. میشه جوری طراجی کرد که انعطاف پذیری بیشتری داشته باشه؟

بقیه هم بیان یه طوفان فکری راه بندازیم دیگه :smile:

پیوست ها

• pallet.jpg
    pallet.jpg
    20.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Pallet - Copy.jpg
    Pallet - Copy.jpg
    30 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ALIROOD

عضو جدید
چهار طرف رو این جوری طراحی کنی - این روشم خوبه نسبت به طرح شما و یک مزیتی که داره مواد کمتر می بره

پیوست ها

• attachment3.JPG
    attachment3.JPG
    15 کیلوبایت · بازدیدها: 0