پیشنهادی برای مدیران

پیشنهادی برای مدیران

• مجموع رای دهندگان
    55

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولنتاین گرفتین تو این وضعیت؟!

روز والنتاین (14 فوریه – 25 بهمن) که روز عشاق نیز در فرهنگ مسیحیان نامیده می شود، روزی است که در آن، دلباخته فردی برای معشوقش هدیه ای بی نام (که اغلب کارت تبریک است) می فرستد و معشوق آن فرد می بایست او را شناخته و حدس بزند هدیه از جانب چه کسی بوده است.
جدای از منشأ تاریخی این روز در تاریخ مسیحیت که داستانش مربوط به کشیشی مسیحی به نام والنتیوس می باشد، تبلیغات و تشویق های رسانه غربی برای هر چه بیشتر جا انداختن این رسم بین مسلمانان، بسیار قابل توجه است.

فرهنگ غربی اين گونه می پندارد که هر فردی می تواند عاشق افراد متعددی باشد و هرگاه که از وی خسته شد به دنبال معشوقی دیگر بگردد، در حالیکه اسلام برای انسان تنها یک معشوق زمینی را و آن هم تا آخر عمرش می خواهد، عشقی که با هر مشکل و ناراحتی مقابله کند،

و جای بسی افسوس است ما بدون آنکه اندکی به فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی خود تفکر کرده و آنرا غرور و غیرت خود بدانیم با پیروی
از فرهنگ غرب خود را به آنها شبیه می کنیم

جشن اسفندگان روز عشق در ایران :gol::gol::gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال چرا این نظرسنجی رو عمومی کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر هر کس برای خودش محترمه .......................... درستش این بود خصوصی باشه ............................. اگه واقعا نظر افراد براتون مهمه ................. بعدشم چرا زمان نداره ............. یعنی یه ساعت مشخص نباید داشته باشه !!!!!!!!!

از دید من همه این افراد صلاحیت دارن .............. ولی چه خوب بود خودشونم بگن چقدر هستن چقدر نیستن ......... راهکاراشون برای مقابله درست چیه و .......................................

و البته یه نفر دیگه هم قطعا جا گذاشتین اونم زینب خانمه ................

در ضمن نظر مدیریتم شرطه .............به همون دلایلی که در پست قبلی گفتم و شماها نادیده گرفتین

ایرادات دیگه هم این نوع نظرسنجی داره که سرتونو درد نمیارم

آخرین ویرایش:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال چرا این نظرسنجی رو عمومی کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر هر کس برای خودش محترمه .......................... درستش این بود خصوصی باشه ............................. اگه واقعا نظر افراد براتون مهمه ................. بعدشم چرا زمان نداره ............. یعنی یه ساعت مشخص نباید داشته باشه !!!!!!!!!

از دید من همه این افراد صلاحیت دارن .............. ولی چه خوب بود خودشونم بگن چقدر هستن چقدر نیستن ......... راهکاراشون برای مقابله درست چیه و .......................................

و البته یه نفر دیگه هم قطعا جا گذاشتین اونم زینب خانمه ................

در ضمن نظر مدیریتم شرطه .............به همون دلایلی که در پست قبلی گفتم و شماها نادیده گرفتین

ایرادات دیگه هم این نوع نظرسنجی داره که سرتونو درد نمیارم

نظرسنجی اینگونه هست چون باید اینجوری باشه تا بدونن کی به کی رای میده.
چرا باید رای مخفی بندازیم؟
زینب خانوم مدیر تالار هستند و اگه پست اول رو بخونید میفهمید که نیت ما کمک به مدیران برای بهبود وضعیت هست نه اینکه بخوایم حوضه فعالیتشون رو گسترش بدیم.

دقیقا مانند یک سیستم حکومتی فدرال .
دلیل نداره تو هرکاری مدیر دخالت کنه وقتی تو سطح های پایینتر میشه موضوع رو ساده تر حل کرد .

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منم میخوام کاندید بشم....:cry:

akhoondzadeh

اخراجی موقت
از اونجایی که مدیران بیشتر روی تاپیک ها متمرکز هستند پیشنهاد میکنم از بین دوستان فعال هر تلار
چند نفر انتخاب بشن تا ورودی های جدید رو کنترل کنند تا هرکسی نتونه اینجا تاپیک بزنه و شلوغ کاری بکنه.
حامد جان خودت کنترل کنی به نظرم بهتره !!

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که مدیران بیشتر روی تاپیک ها متمرکز هستند پیشنهاد میکنم از بین دوستان فعال هر تلار
چند نفر انتخاب بشن تا ورودی های جدید رو کنترل کنند تا هرکسی نتونه اینجا تاپیک بزنه و شلوغ کاری بکنه.

سلام
حامد من الان این تاپیک رو دیدم
1- من هنوز دقیقا نفهمیدم منظورت چیه یعنی باید این سه نفر دقیقا چکار کنند؟؟؟
واسه همین اصلا نمیدونم موافق همچین قانونی هستم یا نه اگه میتونی بیشتر توضیح بده
2- خیلی ممنون که اسم منم تو لیستت آوردی ولی اگه دقت کرده باشید من چند وقته فعالیتم کمتر شده
شبها که تقریبا دیگه نمیام جون یه سری دوره های آموزشی میرم که خیلی داره وقتم میگیره و به کارهای مهمتر مثل این باشگاه نمی رسم فقط روزها از سر کار هر از چند گاهی سر میزنم
از همه کسانی که به من رای دادند تشکر میکنم ولی احتمالا نتونم در خدمتتون باشم

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به حامد و بهنام و ابوالفضل و رها رای دادم
متین که نمی خواست باشه
حنانه هم میدونم که از سر کار وصل میشه بنابراین بعد از ظهر ها و شبها تقریبا نیست

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اسم منو جز کاندیداها ننوشتین............
اینجا هم تعیین صلاحیت و نظارت استصوابی دارین!!!!!!!!!!!
من که از اول در این تاپیک بودم...........................

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اسم منو جز کاندیداها ننوشتین............
اینجا هم تعیین صلاحیت و نظارت استصوابی دارین!!!!!!!!!!!
من که از اول در این تاپیک بودم...........................

اشکالی نداره سخت نگیر حالا که نه به داره نه به باره
چیزی هم قرار نیست به کسی بدن
حامد هم دیده هنوز شما تازه عضو شدی خیلی از کاربرا رو نمی شناسین برا همینه :)

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشکالی نداره سخت نگیر حالا که نه به داره نه به باره
چیزی هم قرار نیست به کسی بدن
حامد هم دیده هنوز شما تازه عضو شدی خیلی از کاربرا رو نمی شناسین برا همینه :)
مگه من فکر کردم چیزی به کسی میدن..........................:eek::(:razz::confused::redface:

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم چنا اینجارو دیدم این شکلی شدم

بالا