پیامبر اسلام یا پسر بچه تونسی

mardin kurdi

عضو جدید
تصویری منتسب به کودکی پیامبراسلام. این تصویر نسخه برداری از کارت پستالی است منتشره در آغاز قرن بیستم که کودکی تونسی را نشان می دهد. این عکس توسط عکاسی اهل جمهوری چک به نام لرنت در بین سالهای 1904 تا 1906 در کشور تونس گرفته شده است .

mor1360

عضو جدید
ممنون ولی آیا تازه فهمیدید ؟! یعنی نمیدونستید ؟!

چه سوالایی میپرسما !

تو این زمونه خیلی راحت تر از قبل با دین و ایمان مردم میشه بازی کرد! باید هشیار و آگاه تر بود تا بازیچه قرار نگرفت!

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه عکسه بزرگشو تو خونه داریم..با اینکه الکیه ولی هروقت بهش نگاه میکنم ارامش پیدا میکنم چون همیشه فک میکردم پیامبره...

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه عکسه بزرگشو تو خونه داریم..با اینکه الکیه ولی هروقت بهش نگاه میکنم ارامش پیدا میکنم چون همیشه فک میکردم پیامبره...

دقیقا
منم با اینکه مطمئن نیستم پیامبر باشن خیلی دوس دار این عکس رو. چون از بچگی با این عکس آشنا هستم و یه نوستالژی خاصی بهش دارم

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونستم عکس یه بچه تونسیه ولی میدونستم عکس پیامبر(ص)نیس
مرسی

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چه جالب من تا حالا اين عكس و نديده بودم
تصوير پيامبر(ص) تو ذهن من شبيه اين عكس نبود ولي حالا شايد شبيه بشه!!!
:w27:

mardin kurdi

عضو جدید
اتفاقا من خودمم یه عکس بزرگشو دارم ولی واقعا به قولی به انسان ارامش میده یا تلقین میلنیم که ارامش بخشه در هر صورت جاون متبرک به اسم پیامبر شده جای احترام دارد

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید چون یه اسمی از پیامبر روش برچسب میخوره نگاهمون عوض میشه.شاید اگه از اول میگفتن این عکسی از شمر لعن شده ست نگاهمون و حسمون عوض میشد.
دقت کنید لبخند ملیح و افکت سیاه و سفید بودنش و سایه روشن کردن عکس خیلی لطافت و احساسی بودن عکسو بالا برده.
پیامبر این شکلی نیس.مطمئن باشید.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که پیامبرنیست.به دندوناش دقت کنین چقدر زرده!!!

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید چون یه اسمی از پیامبر روش برچسب میخوره نگاهمون عوض میشه.شاید اگه از اول میگفتن این عکسی از شمر لعن شده ست نگاهمون و حسمون عوض میشد.
دقت کنید لبخند ملیح و افکت سیاه و سفید بودنش و سایه روشن کردن عکس خیلی لطافت و احساسی بودن عکسو بالا برده.
پیامبر این شکلی نیس.مطمئن باشید.

ائمه زیبایی دارن که هزار حجاب روی اون رو گرفته و اگه فقط یکی از اون حجابها بیفته من و شما تحمل زیبایی اونها رو نخواهیم داشت.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
این عکسای پیامبر عزیزمان ... امام علی ... مریم مسیح همگی ساختگی و هیچ سندی ندارند و خرافاتی است که در میان مردم رواج یافته است

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این عکسای پیامبر عزیزمان ... امام علی ... مریم مسیح همگی ساختگی و هیچ سندی ندارند و خرافاتی است که در میان مردم رواج یافته است

دقیقا
البته من کربلا بودم یه عکس خیلی خیلی قدیمی تو هتلی که بودیم به دیوار بود و میگفتن این عکس حضرت علی. اما نمیدونم چقد سندیت داشت. منتهی از قدیم عوام این عکسا رو منتشر و باور میکردن و نمیشه زیاد بهش مطمئن بود.