پیاده سازی یک مقاله با c#

jaroon

عضو جدید
سلام دوستان.من میخوام یک مقاله رو که در زمینه الگوریتم کلاسترینگ برای شبکه های اجتماعی بحث کرده رو پیاده سازی کنم.خودش به صورت کلی الگوریتم رو گفته و فقط میمونه دیتا ست که به نویسندش ایمیل زدم تا ازش بگیرم که گفت باید باcrawler خودم دیتاست رو استخراج کنم.به نظرتون با c# میشه انجامش داد؟ در ضمن من تسلط زیادی به زبان های برنامه نویسی ندارم کسی میتونه راهنمایی کنه چطوری دیتاست رو استخراج کنم؟مشاهده پیوست algorithm.zipمشاهده پیوست algorithm.zip

آخرین ویرایش:

iaidin

عضو جدید
سلام دوستان.من میخوام یک مقاله رو که در زمینه الگوریتم کلاسترینگ برای شبکه های اجتماعی بحث کرده رو پیاده سازی کنم.خودش به صورت کلی الگوریتم رو گفته و فقط میمونه دیتا ست که به نویسندش ایمیل زدم تا ازش بگیرم که گفت باید باcrawler خودم دیتاست رو استخراج کنم.به نظرتون با c# میشه انجامش داد؟ در ضمن من تسلط زیادی به زبان های برنامه نویسی ندارم کسی میتونه راهنمایی کنه چطوری دیتاست رو استخراج کنم؟مشاهده پیوست 108056مشاهده پیوست 108056
ابزارهایی که برای کارهای داده کاوی و بازیابی اطلاعات و همچنین ابزارهای آماری داده هایی را در سمپل هاشون قرار میدن
دوست عزیز بررسی کنید و در صورتی که باز هم مشکلی بود اطلاع بدین تا دوستان بررسی کنن