پلاژ سیترا نوشهر محل جذب توریست با فراموشی فرهنگ و اخلاق

BaBak.Turk

اخراجی موقت
نوشهر آنلاين : مسئولین، متولیان فرهنگی و همه کسانی که دغدغه دین و انقلاب را دارید، آیا وقت آن نرسیده که در اجرایی کردن قوانین، برخورد با هنجارشکنان، عملی کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر قدمی بردارید؟ مگر نه این است که حق مسلم هر شهروند است که محیط زندگی سالم و به دور از آلودگی‌های اخلاقی داشته باشد؟

رهبر انقلاب در طول بیست سال گذشته با استفاده از مفاهیمی مانند تهاجم فرهنگی، شبیخون و قتل عام فرهنگی، ناتوی فرهنگی و سرانجام مفهوم جنگ نرم، این مهم را یادآوری نموده و هوشیاری جامعه و مسوولان را در برابر این شیوه تهاجمی خواستار شده‌اند.
در سال‌های اخیر به موازات گسترش موارد غیر اخلاقی در جامعه، شاهد سکوت، بی برنامگی و انفعال متولیان فرهنگی و دستگاههای مربوطه بوده‌ایم. اینک که این مسئله در نوشهر، هیچ ارگان و نهاد متولی را در مقابل خود نمی‌بیند، دشمنان کمین کرده جمهوری اسلامی، فرصت را غنیمت شمرده و سعی در ترویج بی بند و باری دارند.
پلاژ سیترا محلی مناسب برای استفاده میهمانان از نعمت الهی دریا است که از اگر از حق نگذریم طی سال های اخیر تغییرات خوبی در جهت ساماندهی و سالمسازی انجام شده و این در حالی است که برای کار فرهنگی و جلو گیری از موارد غیر اخلاقی هیچ اقدام جدی انجام نپذیرفته است.
اخیرا شاهد اتفاقات بسیار ناگواری در رابطه با افزایش موارد غیر اخلاقی در پلاژ سیترا بوده ایم و این جای تاسف دارد که با گذشت بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی عده ایی غافلانه یا عامدانه در فضایی به قول خودشان توریستی به حجاب اسلامی که میراثی از مادرمان زهرا(س) است پای بند نیستند و با بی پروایی و جسارت حجاب خود را به بهانه های مختلف برداشته و به ارزش های انقلاب اسلامی و خون شهدا دهن کجی می کنند.
به موارد زیر توجه بفرمایید:
۱ – در قسمت غربی پلاژ مکانی مشخص شده که در برای پیست دو چرخه سواری مورد استفاده قرار گرفته ، اما به ندرد کسانی که دوچرخه کرایه می کنند از آنجا استفاده می کنند و اکثریت در ورودی پلاژ به دوچرخه سواری مشغولند و این در حالی است که در اکثر مواقع خانم هایی که دو چرخه کرایه می کنند با وضعی بسیار نا مناسب و زننده در محوطه حاضر می شوند و هیچ نهاد امنیتی و نظارتی وجود ندارد که به آنها تذکر دهد و حتی مشاهده شده که گشت انتظامی از کنار شان رد شده و فقط به نگاه کردن اکتفاء می کنند.
۲ – شهر بازی ، که کمتر نظارتی بر آنها به جهت رعایت مسائل اخلاقی می شود که گاها مشاهده شده دختران و پسران بدون توجه به حدود و حریم های اخلاقی در کنار یکدیگر به طور آزادانه و حتی با جسارت کشف حجاب کرده و به تفریح و خوشگذرانی می پردازند
۳ – منطقه ممنوعه شنا ، که نه تنها جلو گیری از شنا نکردن انجام نمی پذیرد بلکه به محلی برای شنای خانوادگی و مختلط تبدیل شده ، مردان با وضعیت نا متعارف و حتی در خیابان و محوطه های عمومی حضور پیدا می کنند و زنانی که با حالاتی زننده و نامناسب در این مناطق در حال شنا هستند که گاهاَ با همان وضعیت به محل های دیگر پلاژ مراجعه می کنند، و باز هم هیج نهاد امنیتی و اجرایی مشاهده نمی شود که برخورد های لازم را انجام دهد.
۴- قسمت شنای بانوان،البته در این محل الحق و الانصاف کار های خوبی از قبیل پوشش قسمت ساحلی و بازدید ورودی بانوان انجام پذیرفته اما دریغ از اقدامی برای اینکه قایق های موتوری و هواپیما های تفریحی از بالا منطقه شنای بانوان تردد نکنند صورت نپذیرفته است که حتی هواپیما های تفریحی جسارت را به حدی رسانده که در این منطقه با ارتفاع کم پرواز می کنند
۵- یاداشت همکار عزیزمان برادر حسن خزایی در این مورد هم قابل توجه است: «در سایه غفلت و کم توجهی برخی از متولیان و مسوولان مرتبط بخشهایی از سواحل به نمایشگاه مد و لباس مانکن ها ی مبتذل دختر و پسر ایرانی با متد های بی هویت غربی تبدیل شده است که متاسفانه درد ناک تر از همه این است و جای بسی تاسف دارد جوانان تحصیل کرده و دانشجو نیز در این بازار آشفته ضد فرهنگی حضور فیزیکی دائمی دارند.
دختران نوجوان وجوان بزک کرده با مانتوهای کوتاه و بدن نما رنگارنگ با شلوارهای جین قرمز و سبز رنگ و عینک و روسری های به عقب سر خرده دست در دست دوستان و هم کلاسی های مذکر با موهای برق گرفته و ریشهای عجیب و غریب و گردنبند و تی شرتهای چسبان حلقه ای با تمثال نمادهای شیطان پرستی قدم به قدم طول نوار ساحلی را با قهقه های بلند متراژ می کنند و گاهی هم از سر خستگی به آلاچیق های فروشگاه ساحلی سری زده تا قلیان قجری دود کنند.
پخش موسیقی های تند گروههای زیر زمینی ایرانی و غربی از درون خودروها ی در حال تردد – رقص و پایکو بی و شنای مختلط گروهی خانوادگی و مجردی و قدم زدن با لباسها و شلوارهای نیمه برهنه در انظار عمومی – صرف مشروبات الکلی و دعوا و درگیری حاصل از آن گوشه هایی از اقدامات ضد ارزشی در سواحل است.»
مسئولین، متولیان فرهنگی و همه کسانی که دغدغه دین و انقلاب را دارید، آیا وقت آن نرسیده که در اجرایی کردن قوانین، برخورد با هنجارشکنان، عملی کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر قدمی بردارید؟ مگر نه این است که حق مسلم هر شهروند است که محیط زندگی سالم و به دور از آلودگی‌های اخلاقی داشته باشد؟
آقایان مسئول شما را چه شده است که اینگونه بی صدا و ساکت نشسته اید تا موریانه تهاجم فرهنگی تخت روان انقلابشان را قبل از رسیدن به سر منزل، آسیب رساند ؟
این موهبت الهی امانت دست ما و شماست .چه جواب داریم به سرداران شهید و شهدایی که امنیت و آسایش ما و شما حاصل خون آنهاست، فردای قیامت بدهیم؟
مسوولان محترم قضایی و اجرایی نوشهر، امروز دیگر هیچ بهانه‌ای برای غفلت از حکم رهبر انقلاب در این زمینه وجود ندارد و بدون تردید درنگ امروز ، فردای اسارت‌باری را برای جامعه اسلامی ما به دنبال خواهد داشت،اینگونه نباشد به بهانه جذب توریست و کسب در آمد ارزشهای انقلاب اسلامی زیر سوال برود.
در خاتمه از متولیان فرهنگی شهر خواستاریم در این مهم همگام با مردم شهید پرور نوشهر، با استفاده از تمامی امکانات خود وارد عمل شوند به تشریح علمی مفاسد و پی‌آمدهای فاجعه‌بار گسترش بی اخلاقی و بی‌حجابی پرداخته و جامعه را به سوی رعایت احکام و ارزش‌های اخلاقی و دینی به ویژه در حوزه پوشش، تشویق و ترغیب کنند.
هر گونه هتک حرمت، رفتارهای غیراخلاقی و توهین‌آمیز خلاف شرع است و خدا را خشمگین می سازد «مقام معظم رهبری»

و ما علینا الا البلاغ المبین

http://www.shomalnews.com/view/63026/پلاژ سیترا نوشهر محل جذب توریست با فراموشی فرهنگ و اخلاق/

*Essi*

اخراجی موقت
مگر نه این است که حق مسلم هر شهروند است که محیط زندگی سالم و به دور از آلودگی‌های اخلاقی داشته باشد؟

این موهبت الهی امانت دست ما و شماست .چه جواب داریم به سرداران شهید و شهدایی که امنیت و آسایش ما و شما حاصل خون آنهاست، فردای قیامت بدهیم؟

آقا مگه دریا فقط یک تیکه هست، عجیبه ها !!!!
کسی فکر میکنه ایمانش به خطر میوفته نره اون قسمت شنا کنه، چیزی که زیاده آب.

این درد تمامیت خواهی چیه که یه عده دچارش شدن، من موندم واقعا.

نوشته حق طبیعی هر شهروند، شهروند فقط یعنی آدم مذهبی؟

بنده مگه از مراسم دوستان خوشم نیاد کسی مجبورم میکنه توش شرکت کنم، اینهارو هم کسی مجبور نکرده بیان این قسمت های دریا.

مملکت رو کلا وقف و ارث پدری یک عده کردن که خون دادن !!!!

BaBak.Turk

اخراجی موقت

بنده مگه از مراسم دوستان خوشم نیاد کسی مجبورم میکنه توش شرکت کنم، اینهارو هم کسی مجبور نکرده بیان این قسمت های دریا.

خوی اسی من هم باهات موافقم چرا منو دعوا می کنی من فقط خبر رو اینجا گذاشتم.:cry:

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا که تو از هدایت دوری
ای بی خبر ز لذت شرب مدام ما
ما همه وسیله ای هستیم در راه اهداف انقلاب عزیز
امیدوارم روزی هدایت شوی و ارزویت فدا شدن در راه اسلام شود
جایی که کسانی بمب به خودشان میبندند تا اسلام عزیز را نجات دهند تو چگونه از این ابتنی مفسدانه دفاع میکنی
باید که همه شان مورد عنایت قرار گیرند تا هدایت شوند
چه معنی دارد در حالی که بیداری اسلامی از اینجا به همه جای عالم راه یافته کسانی در ام القرای اسلامی چنین بی شرمانه به درون اب فرو بروند
وا اسفاه از این جنایت ............خدایا خودت مارا حفظ کن

*Essi*

اخراجی موقت
خوب اسی من هم باهات موافقم چرا منو دعوا می کنی من فقط خبر رو اینجا گذاشتم.:cry:

میدونم مهندس، میخواستم نقل قول بگیرم، باید ازت میگرفتم، سپر بلای قشر همیشه در خطر شدی دیگه. :gol: :D

کلا ارزش های اینا مدام در حال تهدیده، چه جوری اینهمه مقاومت میکنند باید بهشون تبریک گفت.

BaBak.Turk

اخراجی موقت
میدونم مهندس، میخواستم نقل قول بگیرم، باید ازت میگرفتم، سپر بلای قشر همیشه در خطر شدی دیگه. :gol: :D

کلا ارزش های اینا مدام در حال تهدیده، چه جوری اینهمه مقاومت میکنند باید بهشون تبریک گفت.

قصه اون داستان ملت همیشه در صحنه هست!!

*Essi*

اخراجی موقت
جایی که کسانی بمب به خودشان میبندند تا اسلام عزیز را نجات دهند تو چگونه از این ابتنی مفسدانه دفاع میکنی
چه معنی دارد در حالی که بیداری اسلامی از اینجا به همه جای عالم راه یافته کسانی در ام القرای اسلامی چنین بی شرمانه به درون اب فرو بروند

من از اول که اینجوری نبودم. :(

از وقتی این شبکه های مستهجن من و تو و فارسی1 به کانون گرم خانوادگی ما رخنه کرد، پشت سر هم با جنگ نرم منو له کردند. :cry:

این ندا همین که میگفت چرا که نه، هی من یک پله از اخلاق سقوط میکردم.

خدا دشمنان مارو لعنت کنه اینجور برای ارزش های ما دندان تیز کردن و ما در اثر غفلت خام میشیم، ای کاش ذره ای بصیرت داشتم :(

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از اول که اینجوری نبودم. :(

از وقتی این شبکه های مستهجن من و تو و فارسی1 به کانون گرم خانوادگی ما رخنه کرد، پشت سر هم با جنگ نرم منو له کردند. :cry:

این ندا همین که میگفت چرا که نه، هی من یک پله از اخلاق سقوط میکردم.

خدا دشمنان مارو لعنت کنه اینجور برای ارزش های ما دندان تیز کردن و ما در اثر غفلت خام میشیم، ای کاش ذره ای بصیرت داشتم :(

:biggrin:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز فقط در فرقه های رادیکالی به خودشون بمب می بندن + تروریست ها (هر چه اگه من جای خوزه مورینیو بودم به مارسلو بمب می بستم می فرستادم کنار نیمکت بارسلونا وقتی همه جمع هستن! )

اما از نظر اسلام خلاف است ترور دسته جمعی

بعد خوشبختانه اینا خانوادگی اومدن وقتی با خانواده باشه مفسده ی زیادی نداره

اگر خانوم های تنها میو مدن یه چیزی میشد لاس وگاس و....

اینا با خانواده میان مفسده ی زیادی ایجاد نمی کنه و...

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دریا واسه نوزادها خطر داره، اینا آدم بزرگ بودن اینجوری گمراه شدن.

تو که بچه ای این صحنه هارو ببینی بزرگ شی گلشیفته ای چیزی از آب در میای.

نمیشم هرروز میرم پایگاه محلمون تا ارشادم کنن
:child:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توبه....زن با مانتو تو آب با يه مرد نا محرم.......... واي توبهههههه....درهاي جهنم اينجا باز شده..........:biggrin:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چطوریه که فریادتون از نسل انقلاب به آسمون رفته؟ مگه این نسل تمام عمرشون در فضای اسلامی همین مملکت نفس نکشیدن؟

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر چی اونجا تو عکسا دید زدم مشکلی ندیدم.زنا پوشش داشتن .مردا هم طبق اون قانونی که اسلام میگه پوشش رعایت شده بود.حالا اینکه یه مردی با دیدن پشم وپیله ساق پای یه مرد دیگه ایمانش سست میشه مشکل از جای دیگه اس.برادران ارزشی باید به جای حرف زدن سالی چند دقیقه ای هم تفکر کنند.محض رضای خدا گفتم وگرنه میدونم فکر کردن براشون سخته.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چي بگم والا اينجا اينطوري اونجا اونطوري

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
در نظر بگیر.
یه خانم با چادر و مقنعه و هد بند و ساق دست و جوراب کلفت...داخل آب بره واسه آب بازی...
تازه...حداقل باید تا شعاع یک کیلومتری مردی چیزی داخل آب نباشه...
وگرنه باید فریاد وااسلاما سر بدیم..خدایا...
چقدر مردم ناپاک شدن...آخه دریا جای آب بازیه
مگه دریا هم شده محیط خانوادگی؟؟؟
عزیزم...برو دریا..اما اول از همه حجابت رو حفظ کن...مهمترین چیز حجابه..حالا شنا بلد بودی یا نبودی...به درک
تازه اونا به کنار...اصلا نرو توی آب..چون لباس خیس میشه میچسبه به تن آدم...یا علی...یا الله...استغفرالله
اسلام به خطر می افته
زن و چه به تفریح...زن رو چه به دریا و آب تنی...
اصلا غلط میکنی زنده ای؟؟؟ بیخود میکنی...
نمیگی های دهنت با های دهن مردها...اگر در هوا مخلوط بشه...اسلام..
خدایا...خدایا...چی بگم
اسلام نابود شد...از بین رفت اصلا:razz:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
واييييييييي چه گناهان بزرگي ! وا مصيبتا ! وا اسلاما ! لابد بزودي در نوشهر زلزله هاي شديدي مياد و اين قوم گناهكاران همه فرو ميرن زير زمين !

اينكه اختلاسهاي چند هزار ميلياردي در اين مملكت صورت گرفته و اينكه يه عده دارن خون مردمو در شيشه ميكنند و اينكه ميليونها ايراني در فقر و بدبختي دست و پا ميزنند چندان مهم نيست و اسلام به خطر نميفته و طوري نميشه !

فقط بايد مواظب اون خانمهاي بدحجاب در لب دريا باشيم كه ايمانمون به باد نره !!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
در نظر بگیر.
یه خانم با چادر و مقنعه و هد بند و ساق دست و جوراب کلفت...داخل آب بره واسه آب بازی...
تازه...حداقل باید تا شعاع یک کیلومتری مردی چیزی داخل آب نباشه...
وگرنه باید فریاد وااسلاما سر بدیم..خدایا...
چقدر مردم ناپاک شدن...آخه دریا جای آب بازیه
مگه دریا هم شده محیط خانوادگی؟؟؟
عزیزم...برو دریا..اما اول از همه حجابت رو حفظ کن...مهمترین چیز حجابه..حالا شنا بلد بودی یا نبودی...به درک
تازه اونا به کنار...اصلا نرو توی آب..چون لباس خیس میشه میچسبه به تن آدم...یا علی...یا الله...استغفرالله
اسلام به خطر می افته
زن و چه به تفریح...زن رو چه به دریا و آب تنی...
اصلا غلط میکنی زنده ای؟؟؟ بیخود میکنی...
نمیگی های دهنت با های دهن مردها...اگر در هوا مخلوط بشه...اسلام..
خدایا...خدایا...چی بگم
اسلام نابود شد...از بین رفت اصلا:razz:
هاهاها... این های دهنو خیلی خوب اومدی :biggrin: