پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااام
به به چی شده در غیابه ما مراسم بله برون تدارک میبینید ؟ مبارکه حالا کی با کی ؟
یکی هم واسه ما پیدا کنید !!!!
آخ . آخ . آخ نترسید چیزی نشد فقط بابام یه پس گردنی بهم زد و گفت : بچه تو کلت بوی قورمه سبزی میده هنوز!!!!
آخ قربون دهنت که جواهر ریخت.:biggrin:آخه وقتی اجازه از مقامات بالا صادر نمی شه بایدم ادامه تحصیل داد دیگه نه؟:mad:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید نیازش باشه و گرایشش رو بدن بیرون اون موقع دولت بورس هم می کنه وقتی کارش نباشه دلیلی هم نداره باشه .
خوب با این تفاسیر شما می گی هر کی کارشناسی نتونسته تو دانشگاه های تهران جذب بشه تا اخر باید تو همون شهرستان بمونه . با این طرح زیبای دولت عدالت محور که زدن بومی کردن که دیگه رسما دانشگاه های تهران ماله تهرانیا شده . این اصلا انصاف نیست اگر انصافی وجود داشته باشه :biggrin:

شما بهمون یوزر
دقت کن :D من اواتورهام همه همینطوریه
نگو که دل همه از دست این همه امکانات بچه های تهرانی خونه.:cry:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم این بود اگر دانشگاه دولتی شد برو خیلی هم خوبه ولی ازاد نمی ارزه اگر مایه داری هم که دیگه فبها :biggrin:
توجه شما رو به ادامه برنامه جلب می کنم
بابا ماشالابه این همه هوش واستعداد:eek: .از این علامت سؤالا این همه برداشت کردی؟ :surprised:

nil0ofar

عضو جدید
کدوم امکانات بابا دلت خوشه sara جون حساب کن واسه درسایی که بومی میشن
تو تهران چند تا بومی داریم شهرستانا چند تا
اونوقت امکان قبولی تهرانیا می شه 1 در 100000000000000000000000000000000:cry:

Meisam007

عضو جدید
اگه بله برونی بوده احتمالآمال خودت بوده:Dچون از همه سر حال تری نه کلک؟تو کردی که این شکلک هارو زدی؟آخه کردا این طوری می رقصن:smile:
اگه اینجوری برقصم کجایی میشم

من شمالیم
ولی فعلا تهرانیم جهت تحصیلات تکمیلی

بابا ماشالابه این همه هوش واستعداد:eek: .از این علامت سؤالا این همه برداشت کردی؟ :surprised:
خوب یه چی مینوشتی فکر کردن اعتراض داشتی
عقب نشینی کردیم

Meisam007

عضو جدید

خیلی
ندیدی !!!
امسال اخر نامردی بود
رتبه های بچه ها رو میدیدم
( از شهرستانی هایی که دانشگاه های تهران قبول شدن رو می گم )فقط میشد اه کشید که عدالتی هم هست یا نه !

در ضمن این اواتورت عوض کن
بیچاره بغض کرده الانه بزنه زیر گریه

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظور من امکانات تو همه ی مقاطع تحصیلی بود .خب تهرانی ها از همون اول با دبیرای خوب تقویت شدن نه مثل ما شهرستانیا که همیشه باید به خودمون تکیه می کردیم:cry:.والا من که همیشه این طوری بودم.واقعآ کسایی که می شد روشون حساب کرد انگشت شمار بودن:mad:حالابگذریم .تو دانشگاه هم استادا چنگی به دل نمی زنن:confused:

seyhoon

عضو جدید
خیلی
ندیدی !!!
امسال اخر نامردی بود
( از شهرستانی هایی که دانشگاه های تهران قبول شدن رو می گم )فقط میشد اه کشید که عدالتی هم هست یا نه !

دوست عزیز میشه بگین چیش نامردی بود یعنی تهرانی بودیم به نفعمون بود یا شهرستانی؟

neda.j

عضو جدید
سلام.
چند روز من نبودم ماشالا پاتوق رو ترکوندید.
من این ترم اخری انقدر خسته و داغون بودم که حتی فکر ارشد رو هم نکردم چه برسه به شرکت توی ازمون.ولی شنیدم خیلی خیلی سخت بوده.کنترل و الکترونیکش یه جیزی تو مایه افتضاح:D

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
چند روز من نبودم ماشالا پاتوق رو ترکوندید.
من این ترم اخری انقدر خسته و داغون بودم که حتی فکر ارشد رو هم نکردم چه برسه به شرکت توی ازمون.ولی شنیدم خیلی خیلی سخت بوده.کنترل و الکترونیکش یه جیزی تو مایه افتضاح:D
پاتوق که چیزی نیست آدم ازش بگذره من که وقتی دیر میام دلم براش یه ذره میشه.:redface:خسته نباشی :smile:.جات خالی بود.ایشالا سال دیگه حتمآ قبول میشی;):)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی
ندیدی !!!
امسال اخر نامردی بود

کماکان نبرد تهرانیها وشهرستانیها ادامه داره.مواظب باشین کارمون به گیس کشون نکشه:cry::eek::surprised:

Meisam007

عضو جدید
کماکان نبرد تهرانیها وشهرستانیها ادامه داره.مواظب باشین کارمون به گیس کشون نکشه:cry::eek::surprised:

شما لطف کن یه لیوان اب بده دست من
داغ کردم
الان که ناپایدار بشم

خیلی
ندیدی !!!
امسال اخر نامردی بود

تهرانی حال کردن امسال:D . امیدوارم سال دیگه شاهد چنین جنایات علمی نباشیم

:razz:
البته من کارشناسی رو گفتم ارشد که هنوز طرح بومی نذاشتن ولی پارتی بازی تهرانی ها سر ارشد همچنان به قوت خودش باقیه:razz:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما لطف کن یه لیوان اب بده دست من
داغ کردم
الان که ناپایدار بشم
تهرانی حال کردن امسال:D . امیدوارم سال دیگه شاهد چنین جنایات علمی نباشیم

:razz:
البته من کارشناسی رو گفتم ارشد که هنوز طرح بومی نذاشتن ولی پارتی بازی تهرانی ها سر ارشد همچنان به قوت خودش باقیه:razz:
خودتو کنترل کن بابا:cry:این طوری که زود پیر میشی:(پیری زودرس عواقب خوبی نداره ها:confused:

gonzo

عضو جدید
سلام بچه ها
یه سوال فنی از بچه هایی که این دو درس رو پاس کردن دارم و بچه های آماتور دخالت نکنن !!!!!!
ماشین الکتریکی 1 سخت تره یا مدارمنطقی ؟
شوخی کردم هااااااااااااا بچه های آماتور جوگیر نشن از دست ما دلگیر بشن !

farizin

عضو جدید
دوست خوبم:)
هر دوشون درس آسونی هست;)
اما اگه زمینه الکترومغناطیسی خوبی داری...ماشین 1 رو انتخاب کن...مدار منطقی درس پایه ای مهمی هست برای درسهای معماری کامپیوتر و میکرو پروسسورها (و ضمنا برای کار با میکرو کنترلر و PLC و ... هم نیاز به فهم کامل مدار منطقی داری)

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديدين گفتم هر وقت من ميام غيبتون ميزنه!!:cry: ديگه نميام!!!:(

farizin

عضو جدید
سپیده جان قهر نکن...:smile:
خب شانس توئه...کمی دیرتر بیایی بعضی از دوستا میان...
خودت هم خیلی وقته غیبت زده ها...:surprised:

Meisam007

عضو جدید
خودتو کنترل کن بابا:cry:این طوری که زود پیر میشی:(پیری زودرس عواقب خوبی نداره ها:confused:

:biggrin: همین الانش از دست استادا کچل شدیم رفت

اره بهمون زن نمیدن

يه هفته نبودما حسابي آتيش سوزوندي؟!!!!:w08:

ميبينم كه هم بحث شيرين ازدواج بوده و هم بحث تلخ درس.... ناقلاها تا من نيستم سر و كلتون پيدا ميشه!:w20:

کجایی سپیده نیستی ! من درس دارم یو کنکورت تموم شده :biggrin: چزا نیستی
زدم همشونو معتاد کردم
سپیده یو هم بیا یه پوک بزن سرفه کنی

HALMAS

عضو جدید
خوب اینم از پاتوق بچه های برقی...امیدوارم تاپیک پر رونقی باشه
خوب بچه ها شروع کنید وسائل پذیرایی محیاست...

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif​

سلام ؛
هرچند يه كم دير ولي منم اومدم .

:gol:دلتون شاد - لبتون خندون:gol:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يه هفته نبودما حسابي آتيش سوزوندي؟!!!!:w08:

ميبينم كه هم بحث شيرين ازدواج بوده و هم بحث تلخ درس.... ناقلاها تا من نيستم سر و كلتون پيدا ميشه!:w20:
بابا تو هم همیشه سر بزن من که وقتی onمیشم اول میام سراغ پاتوق;)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin: همین الانش از دست استادا کچل شدیم رفت

اره بهمون زن نمیدن

کجایی سپیده نیستی ! من درس دارم یو کنکورت تموم شده :biggrin: چزا نیستی
زدم همشونو معتاد کردم
سپیده یو هم بیا یه پوک بزن سرفه کنی
وااااااااااااااااااااااااااااااااااای.کچلی که بد دردیه :eek:معتاد هم که بشی دیگه واویلا:surprised:

gonzo

عضو جدید
سارا جون منم هر وقت ميام باشگاه اول ميام پاتوق به شرطي كه اصلا اين باشگاهeng باز بشه!!!!;)

سلااااااااااااااااااااااام
گل گفتی سپیده جون ! منم گله دارم از سرور سایت شدید !!! :w39: مثل اینکه مشکل عطفی پیدا کرده ! :w28:

خوب عجبی صاحب خونه تشریف آوردن!! :w31::w17: ما رو نمیبینی خوشی هاااااااا :w07: ناقلا !!! :w16:
دیدی مغناطیس رو افتادم سپیده جون ؟؟؟ :w04: از دست این اساتید دانشگاه نمیدونم به کی گلگی کنم !!!! :w09: :w00: موقع نمره دادن جوگیر میشن ! :w21: بگذریم انشالله این ترم ! :w18:

بالا