پسری که عاشق سگ شد و با او ازدواج کرد

امین-

عضو جدید

به گزارش پارس ناز رسانه‌های دولتی استرالیا از ازدواج یک مرد جوان با سگش خبر دادند.
«جوگیو»، یک جوان ۲۰ ساله اهل منطقه «تووومبا» در ایالت «کوئینزلند» استرالیا است. این مرد جوان روزگذشته در حضور دوستان و آشنایانش با سگ محبوبش ازدواج کرد.

بنابر گزارش رسانه‌های دولتی این کشور، این مرد جوان در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فرانسه، گفته است، من به مدت پنج سال از این سگ نگهداری کردم و دیروز با به تن‌ کردن لباس دامادی و تهیه یک لباس مخصوص عروس برای سگم با این حیوان ازدواج کردم

اروریتا

عضو جدید

یعنی هیچ آدمی اونجا نبوده که مجبور شده با یه سگ ازدواج کنه؟!!!!!!!!!!!!!

qazale

عضو جدید
کاملا واضحه که اقا مشکل روحی روانی داشته..................................................
واقعا احمممممممممممممممممممممممقه.......................................................................

امین-

عضو جدید
کاملا واضحه که اقا مشکل روحی روانی داشته..................................................
واقعا احمممممممممممممممممممممممقه.......................................................................
به نظر من باید بهش حق داد....نه که بعضیا ......
دور از جوووووون....دیییییییی

real Crysis

اخراجی موقت

خیلی احمقانه ست

آدم نبوده دیگه....

یعنی هیچ آدمی اونجا نبوده که مجبور شده با یه سگ ازدواج کنه؟!!!!!!!!!!!!!

چرا؟
آخر دنیا شده دیگه

واقعا مزخرفه

اللهی نازی ولی چطور آخه 100درصد خول بوده

بابا بیخیال ولی خودمونیم یارو کلا دیونه بوده ها!!!