پاسخ دولت به دختر طلايی ايران: تا ازدواج نکنی پاداش نمی دهيم!!!

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
«هر ورزشکاری که در بازی های آسيايی گوانگجو به مدال طلا دست پيدا کند، در صورتی که صاحب خانه نباشد، سند منزل مسکونی او را در همان فرودگاه تحويل او خواهيم داد.»

اين وعده ای بود که علی سعيدلو، رییس سازمان ورزش و معاون محمود احمدی نژاد، رییس جمهور اسلامی، پيش از اعزام کاروان ورزش ایران به بازی های آسيايی ۲۰۱۰ داد.

از ۱۲ مدال طلايی که ايران تاکنون نصيب خود کرده، تنها دختر طلايی کاروان ورزش ايران خديجه آزادپور بوده است.

او همچنين اولين بانوی تاريخ ورزش ايران است که در رقابت های بازی های آسيايی به مدال طلای رقابت های انفرادی دست يافته است.

آزادپور که برای کسب مدال از اين بازی ها، چند ماه را به صورت شبانه روزی در اردوی تيم ملی به سر برده و تمرينات طاقت فرسايی را زير نظر سرمربی چينی ووشو سپری کرده بود، ابتدا مقابل کره جنوبی به پيروزی رسيد. سپس بر ويتنام غلبه کرد. در نيمه نهايی نيز رقيب تايوانی را شکست داد.

رقيب فيناليست او اهل هندوستان بود که او هم نتوانست نوار پيروزی های بانوی شکست ناپذير ورزش ايران را قطع کند.

به اين ترتيب، در کشور چين که مهد اين رشته ورزشی است، يک بانوی ايرانی به رغم اين که حريفانش از مايوی ورزشی استفاده می کردند و در زدن تکنيک های پا، سبکبال تر بودند، با پوشيدن شلوار گرمکن توانست گردن آويز طلا را نصيب خود کند.

آزادپور پس از بازگشت به ايران به سايت خبری تبيان گفته است: «پاداشی دريافت نکرده ام و مسئولين به وعده خودشان عمل نکرده اند. قبل از اعزام به من وعده اهدای خانه در صورت کسب مدال طلا را دادند و عنوان کردند پس از بازگشت شما از مسابقات، کليد آپارتمان در همان فرودگاه اهدا خواهد شد.»

پس از پيگيری هايی که خديجه آزادپور انجام داده است، به او گفته شده که غير از کسب مدال طلای بازی های آسيايی بايد ازدواج کند تا اين پاداش دولتی به او تعلق بگيرد!

قهرمان بی رقيب ووشوی ايران در گوانگجو، در مصاحبه خود درباره اين پاسخ مسئولين گفته است: «اين تصميم باعث تضعيف روحيه من شده و با دلسردی به آينده نگاه می کنم. من از خيلی چيزها گذشتم و تلاش های فراوانی کردم تا توانستم طلا بگيرم و برای کسب آن، شب و روز نداشتم.»

آزادپور همچنين يادآور شده است بانوی اهل کشور قطر که پايين تر از او روی سکوی سوم قرار گرفت، پس از پايان مراسم توزيع جوايز و در همان سالن مسابقات، ۴۰ هزار دلار پاداش گرفت.

گفتنی است، تبعيض در اعطای پاداش به زنان و مردان ورزشکار ايرانی، پيش از رقابت ها نيز اتفاق افتاد. سازمان تربيت بدنی به ملی پوشان مرد اعزامی به گوانگجو مبلغ ۱۰ ميليون تومان پاداش داد اما خانم ها فقط نهصد هزار تومان گرفتند!

haleh_sharif

عضو جدید
پاداشی که قراره اینجوری داده بشه همون بهتر که داده نشه
پاداش این دختر دست همه ی ماهاس
واقعا متاسفم واسه کسی که همچین شرطی را گذاشته

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قراره ( حتی اگه 1% احتمال داشته باشه ) عروسی باشه زودتر به دخترای سایت بگید تا به فکر لباس باشن. محض احتیاط یک سال زودتر بدونن بهتره :gol:

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه ازدواج که فقط مسئله نیست...بعدشم لابد میگن باید بچه دار شه...
تقصیر خودشه که این وعده های توخالی و پوچ رو باور کرده...
بزار اول پول لبنان و غزه و ونزوئلا وبقیه کشورهای دوست و مسلمان یا غیرمسلمان رو بدن بعد اون وقت یه فکری می کنن.

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
آتیلا رها بیاد میزنه لهت میکنه هاااا

از من گفتن بود دیگه

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم عکسش...
خوبه دیگه..

rezajavaher

عضو جدید
حالا جدی این دختره رو نمیخوای؟
مهریش هم روشه

اخه دلم براش کبابه طفلی بخاطر یه خونه چه جونی کنده تازه اونم یه شوهر میادو ازش میگیره ولی خودمونیم ها پسرای باشگاه دست بکار شین خونه 2روز دیگه ماشین و بعدشم یه چوب بزرگ بخاطر تو سری زدن

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
اخه دلم براش کبابه طفلی بخاطر یه خونه چه جونی کنده تازه اونم یه شوهر میادو ازش میگیره ولی خودمونیم ها پسرای باشگاه دست بکار شین خونه 2روز دیگه ماشین و بعدشم یه چوب بزرگ بخاطر تو سری زدن
پسرا باشگاه کودومه؟
فقط بابک

• Like
واکنش ها: Sarp

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتیلا چقد تلاش موکونی منو بابک میونمون بهم بخوره؟[SIZE=-1]

من به بابیلی از چشامم بیشتر اعتماد دارم
[/SIZE]

Sarp

مدیر بازنشسته
حالا جدی این دختره رو نمیخوای؟
مهریش هم روشه
نه قربونت
نمیسازیم باهم
دو تا بزنم باید یکی بخورم
نمیشه نه
اصرار نکن

خودت چرا نمیگیری؟
بابک هم بلده
نگران نباش
آره که بلده
قهرمان نوجوانان ووشوی کشور در سال . . . . .
قهرمان مارپله سالمندان خاورمیانه در سال . . . .
قهرمان فول کنتاکت غرب کشور در سال . . . .
قهرمان قارچ خور (ماریو) متلد نشدگان جهان در سال . . . .

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
نه قربونت
نمیسازیم باهم
دو تا بزنم باید یکی بخورم
نمیشه نه
اصرار نکن

خودت چرا نمیگیری؟

آره که بلده
قهرمان نوجوانان ووشوی کشور در سال . . . . .
قهرمان مارپله سالمندان خاورمیانه در سال . . . .
قهرمان فول کنتاکت غرب کشور در سال . . . .
قهرمان قارچ خور (ماریو) متلد نشدگان جهان در سال . . . .
سنش از من بیشتره
به درد تو میخوره این تن بمیره راست میگم

Sarp

مدیر بازنشسته
سنش از من بیشتره
به درد تو میخوره این تن بمیره راست میگم
:surprised:
کاریش ندارم بچس بزا کیف کنه
کاریش داشتم الان سینه قبرستون بود[SIZE=-1]
[/SIZE]
:biggrin:
بازم تهدید؟