پاسخ به پیامک عاشقانه دختر ۱۷ ساله را باردار کرد

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسری که با دختر نوجوانی با یک پیامک عاشقانه ارتباط خیابانی برقرار کرد پس از مرگ نوزاد دختر یاد شده، دستگیر شد. به گزارش خراسان، چند روز قبل حال یک دختر ۱۷ ساله که در دبیرستان نزدیک محل سکونتش تحصیل می کرد به هم خورد، دقایقی بعد با وخیم شدن حال دختر نوجوان، مسئولان مدرسه که نگران وضعیت او شده بودند با کرایه کردن یک خودرو دختر را به منزل فرستادند، اما او که ارتباط خیابانی خود با پسر جوانی را از خانواده اش پنهان کرده بود نتوانست باز هم آن ها را در جریان ماجرا قرار دهد بنابراین به خاطر این که خانواده اش متوجه موضوع نشوند به داخل دستشویی منزل رفت. از سوی دیگر مادر که نگران وضعیت دخترش بود و هر چه منتظر ماند از «ف» خبری نشد و هر چه او را صدا زد جوابی نشنید، به داخل دستشویی رفت و با یک صحنه هولناک مواجه شد. او بلافاصله با اورژانس تماس گرفت و دخترش را به همراه نوزاد تازه به دنیا آمده به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل کرد. اما پزشکان با معاینه اولیه از نوزاد دریافتند که او مرده است؛ با توجه به مرگ نوزاد، کادر بیمارستان بر اساس وظیفه قانونی خود با فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفتند و دقایقی بعد ماموران کلانتری شهید فیاض بخش مشهد برای بررسی موضوع به بیمارستان رفتند. آنان با مشاهده وضعیت دختر نوجوان و نوزاد بلافاصله قاضی ویژه قتل عمد را در جریان ماجرا قرار دادند. دختر ۱۷ ساله که دیگر چاره ای جز آشکار کردن ارتباط خیابانی خود نداشت به ماموران گفت: چند ماه قبل وقتی به خیابان رفته بودم یک پیامک عاشقانه برایم ارسال شد، من که کنجکاو شده بودم با شماره ناشناسی که پیامک را برایم ارسال کرده بود تماس گرفتم و این موضوع منجر به یک ارتباط خیابانی شد تا آن که «ع» به من گفت کسی در منزلشان نیست و می توانیم بهتر با هم صحبت کنیم. من هم به منزل آن ها رفتم و فریب خوردم. این دختر نوجوان ادامه داد: من هر بار به بهانه کلاس های آموزشی خارج از مدرسه نزد «ع» می رفتم، اما او هر بار با وعده و وعید این که نگران نباش ما با هم ازدواج می کنیم مرا فریب می داد.این گزارش حاکی است، در پی اظهارات تکان دهنده دختر نوجوان و به دستور مقام قضایی جسد نوزاد به پزشکی قانونی حمل و تلاش پلیس برای دستگیری جوان مورد ادعای این دختر آغاز شد.ماموران انتظامی از دختر یاد شده خواستند تا با تماس با «ع» با او قرار صوری بگذارد. وقتی پسر جوان در ظاهر برای جویا شدن از حال دختر که ادعا کرده بود بیمار است و در بیمارستان بستری می باشد، سر قرار آمد ماموران انتظامی که از قبل محل را تحت نظر گرفته بودند در اقدامی غافلگیرانه او را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. این جوان وقتی در برابر واقعیات قرار گرفت در بازجویی های انجام شده، هر گونه ارتباط با «ف» را رد کرد، اما با توجه به اسناد و مدارک موجود، وی با تشکیل پرونده مقدماتی به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد معرفی شد. به دستور مقام قضایی، پلیس تحقیقات خود را با انجام آزمایش های پزشکی و ادعاهای دختر و پسر یاد شده ادامه می دهد.امااین موضوع هشداری است به جوانان که نباید به هر تماس تلفنی پاسخ بدهند و فریب حرف های احساسی آمیخته به دروغ را نخورند و به همین سادگی حیثیت خود و خانواده را بر باد ندهند در عین حال این حادثه هولناک می تواند برای بسیاری از خانواده ها زنگ خطری جدی باشد تا همواره رفت و آمدهای فرزندان جوان و نوجوان خود را کنترل کنند و از سوی دیگر به هنگام خرید تلفن همراه و یا وسایل ارتباط جمعی دیگر مانند رایانه و غیره ابتدا آگاهی های لازم را به فرزندان خود بدهند و همیشه به این فکر نکنیم که حوادثی که پیرامون ما اتفاق می افتد مختص دیگران است و به این ترتیب از جوانان خود غافل شویم. همواره باید آشنایی کاملی از دوستان و خانواده های کسانی که فرزندانمان با آ ن ها ارتباط دارند داشته باشیم و به رفتارهای آنان توجه کنیم زیرا غفلت و سهل انگاری از مسائلی که فکر می کنیم موضوع خاصی نیست؛ گاهی ماجراهای هولناکی را رقم می زند که حتی قلم از نوشتن آن شرم دارد. قابل توجه دختران : از جواب دادن به پیامک ها جدا خوداری نمائید در غیر اینصورت شما هم بله!!!!
نظر

EH_S

عضو جدید
ببخشید دوستان
بنظر این داستان یه جاش میلگه
همینجوری که یکی از دوستان گفتن چه جوری متوجه علایم بارداری نشدن
فکر کنم دوستمون پیازداغشو زیاد کرده
ولی من قصد کتمان ندارم که جامه ......
ولی یه کم با احساساته خودمون بازی شده ها
اخه این داستان یه جایش میلگه به یه داستان بیشتر شبه هست تا واقعیت باز هم تکرار میکنم در مورد این قضیه من کلی نمیگم

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید دوستان
بنظر این داستان یه جاش میلگه
همینجوری که یکی از دوستان گفتن چه جوری متوجه علایم بارداری نشدن
فکر کنم دوستمون پیازداغشو زیاد کرده
ولی من قصد کتمان ندارم که جامه ......
ولی یه کم با احساساته خودمون بازی شده ها
اخه این داستان یه جایش میلگه به یه داستان بیشتر شبه هست تا واقعیت باز هم تکرار میکنم در مورد این قضیه من کلی نمیگم
اصلا

همچین مواردی هر از گاهی پیش میاد که حتی علائم بارداری معلوم نیست !

تو دوران دبیرستان و حتی کارشناسی میدیدیم که
وشی دخترا تا یه تک زنگ میزنه یا یه اس ام اس خالی میاد فوری زنگ میزنن به شماره ناشناسه !!
متاسفانه معلوم نیست دلیل این دخترا چیه !
همینا میشن مقدمه این دوستیها که آخرش هم همینه که میبینیم !!

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
داداش fares اون چرخ گوشتو بده میخوام اون پسره و دختره و خانوادش رو چرخ کرده کنم و باهاش واسه گربه های خیابون کتلت درس کنم:cry::cry:

Belle Fille

عضو جدید
طفلک دختر بیچاره... اونم در این جامعه ی سنتی و تعصبی ما که به جای حمایت از چنین دختر های آسیب دیده ای در خوشبینانه ترین حالتش طرف رو کاملا طرد می کنند. تازه اگه خوش شانس باشه و به دست پدر و برادر و مردای فامیل به قتل نرسه...

کاش حداقل از روش های ضد بارداری استفاده می کرد. ببخشید یعنی یک دختر 17 ساله یا اون پسره ی هرزه یک ک ا ن د و م نمی تونستند تهیه کنند؟؟!!.

واقعا ننگ بر این سیستم آموزشی ما که هدفش فقط نگه داشتن آدم ها در جهل و نا آگاهیه.

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
طفلک دختر بیچاره... اونم در این جامعه ی سنتی و تعصبی ما که به جای حمایت از چنین دختر های آسیب دیده ای در خوشبینانه ترین حالتش طرف رو کاملا طرد می کنند. تازه اگه خوش شانس باشه و به دست پدر و برادر و مردای فامیل به قتل نرسه...

کاش حداقل از روش های ضد بارداری استفاده می کرد. ببخشید یعنی یک دختر 17 ساله یا اون پسره ی هرزه یک ک ا ن د و م نمی تونستند تهیه کنند؟؟!!.

حالا میشه توضیح بدید که چرا باید از این دختر هرزه که بیچاره خطاب کردید حمایت کرد و درعوض این پسره بی شرف رو هرزه خطاب کردید؟!؟!!؟
مگه هر دو مقصر نبودن:eek::eek::eek:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
چه ساده لوح!!!
حقش بود!!!!!!

:hate:

ساده لوح؟؟؟؟
متاسفانه گرگ زیاد شده توی جامعه
انسان توی بعضی شرایط دیگه کنترلش دست خودش نیست
باید طوری رفتار کرد که توی همچون شرایطی قرار نگیری و الا ...

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز

واقعا ننگ بر این سیستم آموزشی ما که هدفش فقط نگه داشتن آدم ها در جهل و نا آگاهیه.

شما اصل ماجرا رو نمی بینی به فکر بعدشی؟
دختر رو باید یه جوری تربیت کرد که به اونجا کشیده نشه که عفتش رو فدای لذت کنه، تا این چیزا هم پیش نیاد
البته دخترا خودشون 90 درصد ماجرا هستن، اگه آدم سرش تو لاک خودش باشه بعیده دچار این چیزا بشه
سیستم آموزشی باید عفت و حیا رو به بچه های مردم نشون بشه نه روش های ضد بارداری

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
دختر رو باید یه جوری تربیت کرد که به اونجا کشیده نشه که عفتش رو فدای لذت کنه، تا این چیزا هم پیش نیاد
البته دخترا خودشون 90 درصد ماجرا هستن، اگه آدم سرش تو لاک خودش باشه بعیده دچار این چیزا بشه

سلام. شدیدا موافقم.;)
پست و نتیجه گیری این خانوم واقعا خنده دار بود. ولی تاپیک تامل بر انگیزه!!!:cry:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروغه!

تو دستشویی خونه! ادم نمیتونه بچه به دنیا بیاره! بچه است چیزه دیگه...........!:razz:

شنیدم کسی بچه توی دستشویی به دنیا بیاره ولی شرایط اون فرق داشته..........

bahareh85

عضو جدید
نباید اینقدر ساده بود بار اول گول خورد بارهای بعد که به گفته خودش کلاساشو پیچونده چی
آدم اواقب اعمال خودشو میبینه
باعث تاسف بود برای هردوشون:(

vleila

عضو جدید
اما این اتفاقات ممکنه پیش بیاد.مخصوصا" واسهء کسایی که هم بچه ان و هم توی محیط های بسته بزرگ شدن .بهتره مثل کبک سرمونو زیر برف نکنیم.این بلا ممکنه سر خیلیا بیاد.بهتره اقلا" تا اون جایی که میشه از تبعات بعدش جلوگیری کرد

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چیز به خود آدم بستگی داره دختر 17ساله مگه چی میفهمه که میره سراغ اینجور کارا
تواین سن کم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
براش متاسفم ولی مقصر خودشه
امیدوارم بتونه باهاش کنار بیادو کار احمقانه ای ازش سر نزنه

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش fares اون چرخ گوشتو بده میخوام اون پسره و دختره و خانوادش رو چرخ کرده کنم و باهاش واسه گربه های خیابون کتلت درس کنم:cry::cry:
سعید خیلی بدجنسی من براش طلب مغفرت میکنم بجای نیش و کنایه زدن
درثانی خانواده ها چیکار کنن وقتی بچه هاشون ................

sahar.tt

عضو جدید
خیلی ناراحت شدم.
ولی نمیشه تواین ماجرا گفت که دختره 100%مقصره. امیدوارم دیگه از این خبرا نشنویم!!!

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
گربه های تالار بیان کتلت

گربه های تالار بیان کتلت

برو حالشو ببر