پارک های تهران جولانگاه خوانندگان لوس آنجلسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نقل از رهوا، «ح ر» خواننده مبتذل خوان لوس آنجلسی در سفری که به ایران داشته است، به ضبط کلیپ در بوستان پلیس تهران اقدام نموده است. به ضبط کلیپ در بوستان پلیس تهران اقدام نموده است.این موزیک ویدئو به صورت گسترده در شبکه های مبتذل فارسی زبان لوس آنجلس در حال پخش است.
نکته حائز اهمیت در خصوص این کلیپ عدم نظارت کافی از سوی شهرداری بر اماکنی مانند پارک های تحت مدیریت این ارگان شهری است، که خود باعث می شود افراد فرصت طلبی مانند نامبرده به سادگی به تهیه موزیک ویدئو در قلب پایتخت مبادرت نمایند.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره کسی نتونست بفهمه ح ر کیه؟ بابا مردیم از کنجکاوی.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
کی میخواد این چیزا عادی شه ......خدا داند

NAV!D

عضو جدید
به فرض شما 2 تا هم اتاقي هستيد اون يكي بياد توي همون اتاق بمب بگزاره بعدش شما اعتراض كني اونم ميگه اتاق مل منم هستا

آخه اينم شد حرف
منطق شما اینو میگه که شعر خواندن یک خواننده لوس آنجلسی با گذاشتن بمب توی یک اتاق برابره ؟ این دیگه چه مثالی هست .
لطفا یاوه گویی نکنید .

پيرمرد فروم

عضو جدید
منطق شما اینو میگه که شعر خواندن یک خواننده لوس آنجلسی با گذاشتن بمب توی یک اتاق برابره ؟ این دیگه چه مثالی هست .
لطفا یاوه گویی نکنید .
اول سلام
دوم اون مثالي براي نزديك كردن ذهن بود (البته ذهن داريم تا ذهن )
سوم خودتون ياوه گويي ميكنيد و شعور صحبت داشته باشيد لطفا

آخرین ویرایش:

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بوستان پلیس؟ببینم نکنه همون پارک پلیس که تو محل ما هستش رو میگی؟پس چرا من ندیدمش

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداي بزرگ چه اتفاق وحشتناكي افتاده عزيزان من يه كمي فكر كنيد اون خواننده هر كي باشه لس آنجلسي جلف و هر چيزي كه مي خواد باشه خطرناك تر از اون معتاد و چاقو كشي كه تو پاركا ميچرخه كه نيست هست؟؟؟ فكر كنم برخورد با اونا مقدم تر از اينا باشه
حالا چرا براي ماها اين چيزا مهم نيست ولي تا يكي از اونوريا مياد اينور ميشه مهم خدا داند.

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من ( ف ک )رو میشناسم که فیروز کریمی بود.

( ح ک )هم میشناسم که حامد کاویانپور بود.

ولی ( ح ر )نمیشناسم.

ولی هرجا بره قوم و خویشن.
:D

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
به فرض شما 2 تا هم اتاقي هستيد اون يكي بياد توي همون اتاق بمب بگزاره بعدش شما اعتراض كني اونم ميگه اتاق مل منم هستا

آخه اينم شد حرف
استدلال بی مورد بمب کجا!!موزیک ویدیو کجا
عجب صبری خدا دارد!!!!!
اگر من جای او بودم.....
چی بگم والا
قضاوت که این باشه ترجیح میدم سکوت کنم.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداي بزرگ چه اتفاق وحشتناكي افتاده عزيزان من يه كمي فكر كنيد اون خواننده هر كي باشه لس آنجلسي جلف و هر چيزي كه مي خواد باشه خطرناك تر از اون معتاد و چاقو كشي كه تو پاركا ميچرخه كه نيست هست؟؟؟ فكر كنم برخورد با اونا مقدم تر از اينا باشه
حالا چرا براي ماها اين چيزا مهم نيست ولي تا يكي از اونوريا مياد اينور ميشه مهم خدا داند.
میدونی اینجا مملکتمون اسلامیه
دلیلش اینه !!
اونا باشن طوری نیست اما خواننده جیزه!!!

sepehr2222

اخراجی موقت
از نظر من که مبتذل خوان نیستن.باور کنید خودشونم معنی مبتزل و نمیدونن فقط یاد گرفتن بگن این بده این خوبه.از نظر بعضیا مبتذل خوان هستن از نظر من خیلیم خوبن.

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر من که مبتذل خوان نیستن.باور کنید خودشونم معنی مبتزل و نمیدونن فقط یاد گرفتن بگن این بده این خوبه.از نظر بعضیا مبتذل خوان هستن از نظر من خیلیم خوبن.

بله حق با شماست و نه تنها از نظر شما بلکه از نظر خیلی از مردم امروز اونها بد نیستند و خوب هم هستند چون شادی و نشاط رو به مردم میدند .

متاسفانه فعلا غم و گریه و زاری و تو سر و صورت کوبیدنه که ارزش بحساب میاد و ثواب داره !! شادی و نشاط فعلا یجورائی ضدارزش بحساب میاد و لذا ایطور افراد با عنوان خوانندگان لوس انجلسی تحقیر میشند .

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
با وجود اينكه كشورم را دوست دارم ولي در جمله ام حرفي از وطن پرستي نبود.مجبورتون كردند كه حتما فرمايشي داشته باشيد.
شما نگهبان فرمایشات بقیه ایید اینجا ؟
به شما ربطی داره کسی نظرشو اینجا بگه ..
شما رو مجبور کردند نخود هر آش باشید
درسته تازه واردید و به اینجا آشنایی ندارید ولی دلیل نمیشه که هر چی خواستید بگید
من ( ف ک )رو میشناسم که فیروز کریمی بود.

( ح ک )هم میشناسم که حامد کاویانپور بود.

ولی ( ح ر )نمیشناسم.

ولی هرجا بره قوم و خویشن.
:D
شاید اینم حسین رضازاده س ...:دی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما نگهبان فرمایشات بقیه ایید اینجا ؟
به شما ربطی داره کسی نظرشو اینجا بگه ..
شما رو مجبور کردند نخود هر آش باشید
درسته تازه واردید و به اینجا آشنایی ندارید ولی دلیل نمیشه که هر چی خواستید بگید

شاید اینم حسین رضازاده س ...:دی