يک كلمه بدون نقطه

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هوس گل کردم

پ.ن: جواب شما اشتباه تره، چرا نتونه!!!میتونه کاملا منظورشو برسونه، کافیه بعنوان مثال گفته بشه: یک کلمه یا جمله بدون نقطه همین:surprised:
اینجا زنگ تفریحه اسمش روش هست و کسی که میاد اینجا برای اینه که یه تایمی رو از مشغله های زندگی و مطالعه و.... به دور باشه، همه نمیان برن پست اول رو پیدا کنن به هردلیلی و خیلی ها عنوان مدنظرشونه.
موید باشید

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
هوس گل کردم

پ.ن: جواب شما اشتباه تره، چرا نتونه!!!میتونه کاملا منظورشو برسونه، کافیه بعنوان مثال گفته بشه: یک کلمه یا جمله بدون نقطه همین:surprised:
اینجا زنگ تفریحه اسمش روش هست و کسی که میاد اینجا برای اینه که یه تایمی رو از مشغله های زندگی و مطالعه و.... به دور باشه، همه نمیان برن پست اول رو پیدا کنن به هردلیلی و خیلی ها عنوان مدنظرشونه.
موید باشید
ماری در مدرسه کلاس داره

پ ن: قانون همه فروم ها همینه یه قانون کلی هست، لزومی نداره ما یاد بدیم به استارتر که چی بنویس ، چون هیچ ایرادی به عنوان تاپیک نیست، جواب من هم اشتباه تر از کار شما نیست، ، پست اول پیدا کردن کار یه کلیکه، اگه کاربری هم پست یک رو نگاه نکنه، دیگه نمیاد بنویسه:

پ.ن(جمله سازیه اینجا:یا مدرسه به ما بد درس دادن:)

به علمش شک کنه یا ایراد الکی بگیره

موفق باشید

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماری در مدرسه کلاس داره

پ ن: قانون همه فروم ها همینه یه قانون کلی هست، لزومی نداره ما یاد بدیم به استارتر که چی بنویس ، چون هیچ ایرادی به عنوان تاپیک نیست، جواب من هم اشتباه تر از کار شما نیست، ، پست اول پیدا کردن کار یه کلیکه، اگه کاربری هم پست یک رو نگاه نکنه، دیگه نمیاد بنویسه:

موفق باشید

من یه چیزی بگم ؟
جریان من کیو دوست دارم کی کیو دوست داره و سماور و قوری و هما ، درس و کلاس چیه ؟
البته عاشقونه ها معلومه
هما کیه این وسط ؟
بقیه قضایا مشخصه .
سماور یکمی معلومه .
رها نغمه میشه .
درس و کلاس هم که از سنمون گذشته .
حالا موضوع چیه ؟
Lol

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماری در مدرسه کلاس داره

موفق باشید
برای من با کلیک نمیاد دردسرداره رفتن به قبلیا!
در ضمن منطق و نحوه پاسخگویی شما رو بخاطر دارم با کاربران از گذشته و تمایلی به گفتگو نداشتم، شما نقل قول گرفتید! وگرنه مخاطبم نبودید!
من در حد باشگاه مهندسان سر میزنم و تایم استراحت، وقت ندارم همه فروم ها رو چک کنم!!
یاد ندادم به کسی، صرفا پاسخ حرف اشتباه شما رو دادم!گفتید نمیشه اینکارو کرد و منم گفتم شدنیه.
ایراد الکی؟؟
منطق شما بر من که چندین ساله اینجا فعالیت میکنم پوشیده نیست
میگم که نحوه جواب دادنتون رو یادمه پس ازتون انتظاری هم ندارم!فکر میکنید مدیر یه فروم بودن خبریه،کاش اخلاقیات رو رعایت میکردید.چندین نفر میشناسم بخاطر سبک رفتار شما دیگه نیومدن.شما پست های تکراریتون رو توی تالار ادبیات کسی نبود و نیست پاک کنه شمام بهتره قبلش یه سرچ کنید ببینید پستتون تکراریه،آخه شما که به قوانین آشنا هستید، مدیر!!!!!!
از من نقل قول نگیرید.چون از اولم روی صحبتم با شما نبود.
موفق باشید

هما وسط گل هاس

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سماور گرمه

خب اون مشکل شماست همه با یک کلیک میریم پست 1

حرف شما شدنی نیست چون به هر حال باید قوانین رو توی پست 1 دید، قانون "ی"، قانون اینکه باید با حرف آخر کلمه ی قبلی جواب داد یا آزاده؟

حد خودتون رو رعایت کنید و معلم اخلاق من نباشید کاربر انجمن!!!!!!

سنگ دیگران رو به سینه نزنید.

پست های تکراری منو گزارش کنید من حذف میکنم

هر حرف اصافه و ایراد توی هر تاپیکی روی سخن با منه، حالا از طرف هر کی می خواد باشه

0