وکا

talalo

عضو جدید
سلام دوستان من برای پایان نامه ام دسته بندی متن از ig برای انتخاب ویژگی استفاده کرده ام که تو سی شارپ پیادش کرده ام حال میخوام برای دسته بندی ا ز وکا استفاده کنم و لی نمیدونم داده هام را به چه صورت تهیه کنم تا به عنوان ورودی به وکابدم اگه امکان داره راهنماییم کنین. با تشکر

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام دوستان من برای پایان نامه ام دسته بندی متن از ig برای انتخاب ویژگی استفاده کرده ام که تو سی شارپ پیادش کرده ام حال میخوام برای دسته بندی ا ز وکا استفاده کنم و لی نمیدونم داده هام را به چه صورت تهیه کنم تا به عنوان ورودی به وکابدم اگه امکان داره راهنماییم کنین. با تشکر

اگر درست یادم باشه، فایل csv بصورت ورودی میگرفت :gol:

talalo

عضو جدید
اگر درست یادم باشه، فایل csv بصورت ورودی میگرفت :gol:

ممنونم از اینکه پاسخ دادین. بله csv هستش فقط نحوه ی ورود داده های تستیمو نمیدونم. کی و چطوری داده های تستی هارو وارد میکنیم و به وکا میدیم؟
راهنمایی کنین ممنون میشم.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
ممنونم از اینکه پاسخ دادین. بله csv هستش فقط نحوه ی ورود داده های تستیمو نمیدونم. کی و چطوری داده های تستی هارو وارد میکنیم و به وکا میدیم؟
راهنمایی کنین ممنون میشم.

یه تمرین کوچیک داشتم با وکا . صورت مسئله اش به شرح زیر هست :

In this Assignment you are supposed to solve a ternary classification problem using Decision Tree
classification method.
Dataset
The dataset consists of 90 instances, 8 attributes and one class attribute. Each instance refers to a
patient in a hospital that we should decide whether he should be discharged, be sent to ward, or to
ICU. All attributes have been described in the Excel file containing the dataset. Your work should not
be dependent on this specific dataset. So the model(s) and/or program(s) you deliver should be able to
accept any other dataset (with the same attributes and semantics) as input and produce the required
results.

پیوست ها

• WEKA.rar
    677.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0