وروردی های 89 بیان داخل

kambiz18

عضو جدید
شما کدوم انجمن رو میگین !؟
یو آر ال میدی پلیز ؟!
سلام
الان که پای سیستمم نیستم لینک چک کنم اما فکر کنم otf-uni .com یا .ir یک همچین چیزی بود

--------------------------------------------
دوستان من فردا از ساعات 8 تا 11 دانشگاه هستم اگر دوستان مایل هستن که جهت آشنایی همدیگه رو ببینیم این شماره منه 09365653710 هم sms می تونین بدین هم تماس بگیرین

---------
سال بالایی ها :
امروز دکتر اسدی نبود بخاطر امضا ایشون یک روز کارم عقب افتاد فکر می کنین فردا باشن ؟
-----------------
یا علی

IranianWay

عضو جدید
سلام
الان که پای سیستمم نیستم لینک چک کنم اما فکر کنم otf-uni .com یا .ir یک همچین چیزی بود

--------------------------------------------
دوستان من فردا از ساعات 8 تا 11 دانشگاه هستم اگر دوستان مایل هستن که جهت آشنایی همدیگه رو ببینیم این شماره منه 09365653710 هم sms می تونین بدین هم تماس بگیرین

---------
سال بالایی ها :
امروز دکتر اسدی نبود بخاطر امضا ایشون یک روز کارم عقب افتاد فکر می کنین فردا باشن ؟
-----------------
یا علی
درود
امضا دکتر اسدی رو میخواهی چه کنی؟
اگر منظورت گواهی اشتغال به تحصیل باشه که باید معاون آموزشی امضا کنه

alimeamar951

عضو جدید
سلام من ترم اولیم مهندسی شیمی من گرایش فراوری و انتقال گاز قبول شدم این گرایش در کشور زیاد نیست و از آیندش میترسم اگر کسی اطلاعات داره به من بده:confused:

joojoo!!

عضو جدید
سلام
من مهندسی شیمی-طراحی فرایند هستم
از رشت میام
هرکسی بهم میرسه میگه واسه چی این همه راهو میخوای بری مرودشت اونم علوم تحقیقات فارس
چیکار کنم چاره ندارم
امیدوارم رفقای خوبی پیدا کنم تا غربتو زیاد حس نکنم

eris.199105سلام عزیزم منم میخوام خوابگاه بگیرم میای با هم بگیریم؟

آخرین ویرایش:

joojoo!!

عضو جدید
من یه هم اتاقی خوب میخواممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

white city

عضو جدید
برق
الکترونیک
الان رفتم
ولی
وارد نمی شم
می گه اشتباه هست پس و یوزرم

white city

عضو جدید
نه آقا
وارد نمی شم
می گه USER VA PASS اشتباه هست
حالا چه کنم؟
باید برم دانشگاه؟

mohammadds

عضو جدید
نه آقا
وارد نمی شم
می گه USER VA PASS اشتباه هست
حالا چه کنم؟
باید برم دانشگاه؟
من رشتم برق-الکترونیک هست انتخاب واحد کردم(البته با کمک سال بالایی های گل)خواستید کمکتئن میکنم.
صبح رفتم کافی نت دانشگاه با سرعت نور انجام دادم!

mohammadds

عضو جدید
نظرتون؟
176فارسي عمومي[م] 3.0 0.0اکبري ابراهيمد2798فيزيك پيش دانشگاهي[م] 2.0 0.0همايون سميه 3 2826زبان عمومي[م] 3.0 0.0ابراهيمي نبي2838فيزيك 1( حرارت و مكانيك )[م] 3.0 0.0رضايي حميد رضا 55 28رياضي پيش دانشگاهي[م] 2.0 0.0زارع سميه2864رياضي عمومي 1[م] 3.0 0.0استوان سحر 2934برنامه سازي كامپيوتر[م] 3.0 0.0برزگر مهندس اباذر 3021تربيت بدني 1[ب] 0.0 1.0حسيني دکترسيدعلي